Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 66 из 73
Показано с 651 по 660 из 728.
    2.0

Re: Верите ли Вы в Бога?

хай їдять ))) я невкусна і йадовита )))

Гуру

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Отже, чому тоді вже людину "влєкло" це "запрєтноє і нєізвєстноє"?
    От Вас особисто "запрєтноє і нєізвєстное" влече? Мене - так. Уявіть, коли б людину "влєкло" лише "дозволене та відоме"? Де б ми були? Ким би ми були?
    Якщо уважно читати, то знаходимо відповідь (боюсь, що я не оригінальна), знову ж, таки…. У Біблії: «И сказал Бог: «Создадим человека по нашему образу, по нашему подобию, и пусть он господствует над морскими рыбами, над созданиями, летающими в небесах, над домашними животными, над всей землёй и над всяким двигающимся животным, которое передвигается по земле». И Бог сотворил человека по своему образу, сотворил его по образу Бога. Он сотворил их мужчиной и женщиной. Затем Бог благословил их и сказал им: «Плодитесь и размножайтесь, наполняйте землю, возделывайте её и господствуйте над морскими рыбами, над созданиями, летающими в небесах, и над всяким живым существом, которое передвигается по земле».
    Хіба не повна свобода? Окрім одної єдиної заборони !!!

Де там сказано про "запрєтноє і нєізвєстноє"
    ??? Навпаки, було наказано досліджувати, шукати, опановувати землю, господарювати на ній !!!

Знову ж таки запитання: чим обмежена Ваша свобода? Тими ж фундаментальними істинами, поняттями добра і зла? Дехто бездумно ними нехтує. Однак, як уже було сказано, Бог дає добрі поради не для своєї вигоди, а для нашої, - для нашого добра.
    2.0

Фабуліст, ти поняв, ми всі - замначальніки ))) но якшо главному завалить проект, він канєшно ж наверне кадилом посредством своїх конролюючих органів на місцях.
    Н.Д. а вас не напрягає факт неможливості жерти з "дерева познанія"? знач познаніє це погано. ну або начальнік в легенді випробовува волю хомо сапієнся. так вот, безвольні ми, ага.
    Зануда

Н.Д.,
    Зарррррраз буде многобуков...

Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    Де там сказано про "запрєтноє і нєізвєстноє"
    Там - ніде. Це взято з допису Regen, :
    Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    Человека всегда влечет запретное и неизвестное, тем более, когда еще и кто-то распаливает и подкидывает сомнения, типа: "а правду ли сказал Бог?"
    Вот Адам с Евой и решили узнать.
    (виділив я)
    Власне це мене й зацікавило. Тут Ви демонструєте типову для сучасних християн манеру - відповідати на будь-яке питання стислим викладанням майже повної християнської концепції.
    Але я поясню, чому я зосередився на такій, на перший погляд дрібниці - "Человєка всегда влечет...".
    У Біблії ж часто використовується порівняння відносин Бога та людей з відносинами батьків та дітей? Чудово. Якби я, наприклад, для виховання своїх дітей розставляв по хаті пастки на ведмедів? Відірвало дитинці ніжку, а я так лаааааагідно: "...ну, я ж казав тобі - туди ходити не можна". Розумієте? Я про відповідність виховних заходів та наслідків. Адже з позиції Біблії гріхопадіння - справжня катастрофа, крах планів по "пануванню над морськими рибами..." тощо.
    Чекайте-чекайте. Я, здається знаю, що почали друкувати Ваші пальці (перепрошую за самовпевненість )) ).
    Так, Бог наче ж заздалегідь мав план по врятуванню людини від наслідків! Той, на який натякають книги Старого заповіту, і який описано у Новому. І наче інакше людей не виховати було - спочатку дати впасти, а потім досить вичурно врятувати. Зрозуміло. Виходить з цього, що Бог створив людину з самого початку з вадою?
    Адже свобода обирати полягала не лише в тому, що людина вільно визначала напрямок руху стада "всякіх двігающіхся животних", або часу, коли приступати до "плодитесь и размножайтесь". Людина могла обрати (і обрала таки) щось дуууууже небезпечне.
    Свобода - дуже широка і розмита категорія. Одним словом визначається надто багато речей. Ми мріємо, щоб наші діти були вільними людьми, щоб вміли обирати - це добре. Але обмежуємо свободу, коли малий намагається вилізти з вікна 9-го поверху. А от з Богом у згаданій історії якось незрозуміло вийшло.

p.s. Дивно, як на мене звучить:
    Якщо уважно читати, то знаходимо відповідь (боюсь, що я не оригінальна), знову ж, таки…. У Біблії
    Таке враження, що пропущене слово. Ви маєте на увазі таке:
    "Якщо уважно читати Біблію, то знаходимо відповідь, знову ж, таки…. У Біблії" ?
    Не дивно, що коли шукати відповіді у Біблії, то там ми їх і знайдемо. Але для мене існують і інші джерела - власний досвід, література, мистецтво тощо. Все це в комплексі формує моє власне сприйняття світу.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Н.Д., хочеться послать вас на три веселі букви, от тільки цензура не дозволяє. Може вже вистачить? Ми у вашу сєкту записуватись не будем. Шукайте інших і бажано не на цьому форумі.
    Инвалид умственного труда

Сегодня вычитал..
    Вначале было одно фуфло. Господь решил, что это не правильно и создал целый мир фуфла.
    Бога нет, есть вера в бога, как раз она и творит чудеса.
    Гуру

Н.Д.Біблії ж часто використовується порівняння відносин Бога та людей з відносинами батьків та дітей? …. Розумієте? Я про відповідність виховних заходів та наслідків. ….
    Так, та не так. Справа ж не тільки у виховних заходах… Було піддано сумніву виключне право Бога правити своїми створіннями, як ангелами так і людьми.
    Так, Бог наче ж заздалегідь мав план по врятуванню людини від наслідків! Той, на який натякають книги Старого заповіту, і який описано у Новому. І наче інакше людей не виховати було - спочатку дати впасти, а потім досить вичурно врятувати. Зрозуміло. Виходить з цього, що Бог створив людину з самого початку з вадою? .
    А Ви колись пробували рятувати того хто ще не впав? Скажімо, якщо хтось пішов по тонкому льоду то чи ж важко здогадатись, що це небезпечно? Звісно, що знаюча людина дасть попередження про загрозу, але чи вона буде відповідальна за нещастя, у разі, якщо порадою було знехтувано? Вадою стала поведінка яку свідомо обирає людина. Тож вибір є.
    Адже свобода обирати полягала не лише …. Людина могла обрати (і обрала таки) щось дуууууже небезпечне.
    Свобода - дуже широка і розмита категорія. Одним словом визначається надто багато речей. Ми мріємо, щоб наші діти були вільними людьми, щоб вміли обирати - це добре. Але обмежуємо свободу, коли малий намагається вилізти з вікна 9-го поверху. А от з Богом у згаданій історії якось незрозуміло вийшло.
    Мова йде не про дітей, котрі ще добре не можуть собі давати раду. Адам і Єва були створені досконалими, тому порівняння з нерозсудливими дітьми недоречне. Дорослих уже не опікають. Однак, Бог не залишає нас без порад, даючи надійні орієнтири у житті. Так само, як батьки й надалі залишаються батьками для дітей, котрі повиростали. Та відповідальності за їх вчинки уже не несуть.
    Не дивно, що коли шукати відповіді у Біблії, то там ми їх і знайдемо. Але для мене існують і інші джерела - власний досвід, література, мистецтво тощо. Все це в комплексі формує моє власне сприйняття світу.
    Я розумію, що Біблія не є науковим підручником, ані романом чи єдиною книгою, що варто читати, але впевнена, що саме у ній є те, чого не знайдеш у інших книгах – це наче спілкування з Творцем. Адже саме ця книга відкриває для нас таємниці буття, допомагає зрозуміти наміри Бога та зрозуміти мету свого життя.

Баш актуален...
    xxx: и вообще, это ещё одна причина, почему я не верующий
    xxx: если мир создал б-г, то он мог бы и сохранения вставить!
    yyy: еще чего
    yyy: как ты представляешь сохранения в мультеплеере?
    part of me

А Ви колись пробували рятувати того хто ще не впав? Скажімо, якщо хтось пішов по тонкому льоду то чи ж важко здогадатись, що це небезпечно? Звісно, що знаюча людина дасть попередження про загрозу, але чи вона буде відповідальна за нещастя, у разі, якщо порадою було знехтувано? Вадою стала поведінка яку свідомо обирає людина. Тож вибір є.
    Немає вибору. Бог зі мною не розмовляє. Він не каже мені, що ось це можна робити, ось це треба, ось цього не можна. Чому?
    Чому я повинен вірити вам? Чого я повинен вірити брихливій зажравшійся церкві? Чого я повинен вірити книжці в якій не більше святого ніж збірці анекдотів? Хто мені доведе і як, що біблію написали люди, які служили Богу, а не дияволу?

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Немає вибору. Бог зі мною не розмовляє. Він не каже мені, що ось це можна робити, ось це треба, ось цього не можна. Чому?
    Чому я повинен вірити вам? Чого я повинен вірити брихливій зажравшійся церкві? Чого я повинен вірити книжці в якій не більше святого ніж збірці анекдотів? Хто мені доведе і як, що біблію написали люди, які служили Богу, а не дияволу?
    Макс да нет его. не невричай. Просто надо жить так как хочется. Хочентся менять меняй мир. Каждый может. Просто не каждый хочет брать на себя ответственность.
+ Ответить в теме
Страница 66 из 73

Теги для этой темы