Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 62 из 73
Показано с 611 по 620 из 728.
    Пророк

Re: Верите ли Вы в Бога?

"Спасибо от адмирала морских сил!" (с)

Гуру

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Оживляем тему
    Раст, Бог - есть, даже если ты в Него не веришь. Пока не веришь...
    Так что...
    2.0

Бога нема. Одна думка шо б-г є це вже х-ня. (с) Подя
    це я до того, що твердження про те, що він є, рівносильне тому, шо його нема.
    тому ви неправі, це не доводиться.
    Гуру

nickeler, рано чи пізно, кожна людина стикається з проявами Бога у своєму житті.
    Пророк

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    nickeler, рано чи пізно, кожна людина стикається з проявами Бога у своєму житті.
    да, но зачем это кому-то доказывать, переубеждать? вера - она на то и вера, что не требует доказательств.
    кстати, вам nickeler про одно говорит, а вы ей про другое отвечаете
    Гуру

да, но зачем это кому-то доказывать, переубеждать? вера - она на то и вера, что не требует доказательств.
    кстати, вам nickeler про одно говорит, а вы ей про другое отвечаете
    Да поняла я, это так, - озвучивание мыслей...
    Но, вера - от слышания...
    Філософф

Regen, Дискутувати на цюю тему немає нівякого сенсу.Поки не стикнулись у своєму житті їм нічого не доведеш а тратити зайві сили і нерви тут немає ніякого сенсу
    2.0

Regen, це ви себе переконуєте? чи таки мене? я на "гіпноз" не ведуся, це раз.
    два, знаю купу людей, яким б-г і близько не стрічався і вони абсолютно в цім спокійні, ущербності чи "угризєній совєсті" не відчувають.
    і ще, типу ремарка: скіки бачу богобоязнених сектантів, вони всі з упорством маніяка запевняють, шо він жеж прийде. а якшо не прийде? хоча віра вона така штука, шо має виключати сумнів. тому я вже не спорю з богобоязнєними. просто мене дуже напрягає категоричність їхнього мислення. головно, навіть не припускають, шо все може бути АБСОЛЮТНО НЕ ТАК!
    Зануда

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Regen, Поки не стикнулись у своєму житті їм нічого не доведеш а тратити зайві сили і нерви тут немає ніякого сенсу
    А якщо припустити, що це саме Ви поки що мало з чим "стикнулись у своєму житті"? Звідкіля Ви знаєте, що саме Ваш досвід і зроблені висновкі довершені і остаточні?

Ваш максималізм зрозумілий - Ви ще молода людина. Певно, ще не працювали, не одружувались, не мали дітей.
    Утримуйтесь, прошу, від висловлювань на кшталт: "Їм нічого не доведеш...", і не переживайте з цього приводу.
    Взагалі кожен обирає сам, на власний россуд, на підставі свого досвіду або без будь-яких підстав. І можна зі шкіри вистрибнути, все одно "нікому нічого не доведеш".
    Тож важко не погодитись з тим, що "тратити зайві сили і нерви тут немає ніякого сенсу". І не тут також.
    Філософф

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    А якщо припустити, що це саме Ви поки що мало з чим "стикнулись у своєму житті"? Звідкіля Ви знаєте, що саме Ваш досвід і зроблені висновкі довершені і остаточні?
    Я нічого не нав2яз-ую у цій темі.Однозначно лише одне гавкатись щодо того є Бог чи ні це маразм і не принесе ніякого толку.

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение

Тож важко не погодитись з тим, що "тратити зайві сили і нерви тут немає ніякого сенсу". І не тут також.
    Ну а я про що кажу.
+ Ответить в теме
Страница 62 из 73

Теги для этой темы