Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 6 из 73
Показано с 51 по 60 из 728.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    OK! Переконали! Не ВІРЮЮЮЮЮЮЮ
    Це не для всіх, а лише, кому дано.

змія болотяна ОЧКОва
    Це не для всіх, а лише, кому дано.????????????????

Що дано?
    Якщо Ви маєте на увазі віру в Бога, то не кажіть, будь ласка, що це мана небесна
    Odo
    -
    Це не для всіх, а лише, кому дано.????????????????

Що дано?
    Саме так, віра у Бога, це дар Бога людині. Цей дар не у всіх, так що не бентежтесь, все нормально (або майже), просто у Вас немає цього дару. Але його немає не лише у Вас, а у дуже великої кількости людей.
    Якщо Ви маєте на увазі віру в Бога, то не кажіть, будь ласка, що це мана небесна
    Манна небесна, коли читали Біблію, це трохи инакша річ, хоча походження у них дійсно схожі — обидві з небес.
    2.0
    А шо ви курили, пан ОДО
    2.0
    Ви почитайте уважно, пане Одо, допис про задницю Хенка. Ви вірите, бо вам сказано в манно-небесній біблії, що ваш бог єсть. Але чи не викликає у вас підозри, що релігія з авторитарним устороем була вигадана бідними як анальгетик, шоб не так больно було. Ну або навпаки, правляча верхіка вигадала цю "прелєсть" шоб їхні раби слухняно пахали і не заперечували панщині. Бо "там" (де?) буде добре (правда?)
    А знаете, чому компартія вважала релігію опіумом? Тому що це найголовніший її конкурент.
    Вопроси єсть?
    ЗІ: ви ще віритев бога? тоді ми йдемо до вас :)
    змія болотяна ОЧКОва
    Що стосується дару (у вигляді віри в Бога) то я з кожним днем переконуюсь, що дар (будемо це називати так) мають саме ті люди, які не вірять у Бога. Я кілька днів тому спілкувалась із двома свідками Ієгови, то вони окрім своєї біблії нічого не знають. Це в них (тіпа) істинна книга... І вони свято вірять в те, що там написано. Але коли ти в них питаєш про шось таке, шо ніяк не співпадає з їхнім зазомбованим мишленням, вони починають тикати в тебе пальцем, піта ти ДІТЯ САТАНИ.
    Для таких людей є дві думки - їхня і неправильна.
    А знову ж таки щодо дару, то здається мені, що віра в Бога - не найбільший з них!!!!!!!!!!!!!!!!! І тим паче не найважливіший!!!!!!!!!!!!!!!
    2.0
    Свідок Ієгови
    дістає зі свого кейсу
    аромат віри.

Він стверджує,
    що той пахне
    інакше,
    ніж, наприклад,
    віра адвентистів.

Натомість, баптисти
    готові забезпечити
    вас комплектом парфумів
    «Любов. Віра. Надія.»
    і в подарунок
    обіцяють
    відчуття щастя

Православні стверджують:
    тільки їхні зразки
    віри надії і любові
    справжні!
    Запевняють,
    ніби мають патент
    дійсний на території СНД,
    і додають:
    все без штучних добавок,
    консервантів і барвників.

Імпортовані будистські
    зразки віри
    містять в собі нотки свободи
    і філософський підтекст.

Християни вважають
    таке ставлення
    до класичних ароматів
    фривольним.

Католики створили
    нову серію ароматів:
    чоловічі, жіночі,
    унісекс,
    дитячі,
    творчі
    і ще багато-багато
    інших…

Яка ж ціна таких парфумів?
    Зовсім дешево –
    всього лишень
    одна
    ваша душа.

Але я не хочу ваших
    ароматів
    і не візьму їх навіть задаром,
    бо віддаю перевагу
    натуральному запаху
    людської совісті.
    змія болотяна ОЧКОва
    NICKELER RESPECT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Мовчу бо додавати нічого.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    А шо ви курили, пан ОДО
    Я не курю
    Odo
    -
    Ви почитайте уважно, пане Одо, допис про задницю Хенка.
    Колись читав, думаю одного разу цілком достатьно для цього "шедевру". Головна хиба цього твору полягає у тому, що Бог підміняється кумиром, але не всі цю підміну помічають, на це власне і розраховується.
    Ви вірите, бо вам сказано в манно-небесній біблії, що ваш бог єсть. Але чи не викликає у вас підозри, що релігія з авторитарним устороем була вигадана бідними як анальгетик, шоб не так больно було. Ну або навпаки, правляча верхіка вигадала цю "прелєсть" шоб їхні раби слухняно пахали і не заперечували панщині. Бо "там" (де?) буде добре (правда?) А знаете, чому компартія вважала релігію опіумом? Тому що це найголовніший її конкурент. Вопроси єсть? ЗІ: ви ще віритев бога? тоді ми йдемо до вас :)
    Чому вірить людина і як, це її особиста справа, навіть інтимна, між нею і Богом. Це як між двома закоханими, вони кохають, але необов’язкова всьому світові показувати як саме Що ж до комуняк, то Ви маєте рацію, що вони почувли конкуренцію з боку релігії, але таку, яку почуває самозванець, що вирвав силою владу у справжнього царя. Ці речі треба розрізняти. Комуняки, знову ж таки, підмінили віру в Бога, вірою у кумира. Різницю відчуваєте? Що ж до Ваших атеїстичних арґументів, то вони абсолютно у руслі комуняцької атеїстичної пропаганди, думаю з Вас би вийшов непоганий парторг, промивач мозків довірливого і не надто освіченого люду
+ Ответить в теме
Страница 6 из 73

Теги для этой темы