Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 57 из 73
Показано с 561 по 570 из 728.
    Odo
    -

Re: коли втрачаєш себе....

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    А Амосов був великою людиною, він боявся, але перемагав страх і ішов вперед.
    Так і Академік Павлов був великою людиною, а знаєте скільки страху він переміг хрестячись у ті часи?

Пророк

Regen, от спасибы за гадость! Я знала шо з херстіян періодично вилазить ота кака, яку вони запихають в себе молитвами! Ви блін, ксенофоби! Стрьомно шо поряд будуть ті, хто не такі як ви? Ви намагаєтеся міняти всіх під себе, а потім торочите про свободу вибору. капєц дітки! браво!
    ...Ми з вами ніяк і ніде не перетинаємося в післясмерному майбутньому! На щастя. Вдалої відпустки у раю!
    пані, ви нервуєте. не варто.
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Дійсно, атеїсту треба бути сильнішому, ніж віруючому, бо йому ні на кого спертися, але така вже їх тяжка доля атеїстична...
    от із цим я згоден, без оцінок - добре це чи погано. мені розповідали, як в Кутаїсі ламали колись у 30-ті роки церкву, де згодом побудували виконком (там теж таке було): комсомольці ламають, старші люди дивляться. Один із комсомольців каже: Ну от, бачите, не буде зара вашої церкви - і що ваш бог мені зробить? Стара жінка йому: Він уже зробив. Він позбавив тебе розуму...
    Моя бабуся казали, коли впав комунізм: колись була віра, яка не дозволяла красти, потім у людей був страх, а тепер страху нема. вони думають, що все можна. Достоєвського вона не читала. Це все умовно, звичайно, бо найбільші злочини коїлись під прапорами релігії, ніде правди діти...
    Odo, а я люблю апокаліптичний настрій мистецтва, я шукаю його... всюди в усьому завжди...
    Цей настрій є і в біблії, не заперечуєте? див. хоча б Апокаліпсис...
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    ... найбільші злочини коїлись під прапорами релігії, ніде правди діти...
    Злочини обов’язково потребують прапорів, як прикриття своєї злочинности, але до чого тут справжня релігія, це просто звичайний чорний піар. Це все одно, як хтось узяв би якусь дурню написав на форумі під Вашим ніком, а потім би наводив це, як доказ Вашої непритомности
    2.0

я не нервую. я поважаю вибір людини, коли вона найшла собі спокій в лоні церкви і все. живе собі з тим і живе. коли питає тебе, чи можна за тебе молитися, а не ставить перед фактом. і терпіть не можу, коли в словах "віруючого" звучить - я вірю в те що ви зрозумієте, що то не є правильний шлях. це не позиція добра, це позиція самоневдоволеної людини. мені, чес кажучи, фіолетово що буде з моїм тілом і душею після смерті. правда, тіло хочу аби спалили, бо нема сил дивитися як людськими тушками засирають землю. а у колумбарії місця небагато треба.
    зрештою між поняттям віра і совість нема нічого спільного. я не люблю християн і християнство, але коли доводиться іти в храм покриваю голову - так треба, такі правила гри, ну то я тріхо пограюся. а плюндрувати чужу культуру - значить не поважати себе. це я про комуняк. тодішня влада дюже любила "колекціонувати" людей з кримінальним минулим. отоді, як на мене , відбулася переоцінка цінностей, коли до апарату налізли ті, хто "з грязі та в князі"... до речі, братки теж нині хрестяться біля церков,модно панімаїш... і шо?
    Odo
    -

я не нервую. я поважаю вибір людини, коли вона найшла собі спокій в лоні церкви і все. живе собі з тим і живе. коли питає тебе, чи можна за тебе молитися, а не ставить перед фактом. і терпіть не можу, коли в словах "віруючого" звучить - я вірю в те що ви зрозумієте, що то не є правильний шлях. це не позиція добра, це позиція самоневдоволеної людини.
    З цим згоден і підтримую, це звичайна психологічна маніпуляція, що під личиною добра непомітно принижує співрозмовника, до якого звернуті ці слова. Наслідками таких дій і є недовіра людей до релігії.
    зрештою між поняттям віра і совість нема нічого спільного.
    Просто ми з Вами по-різному їх розуміємо, для мене Бог і є — любов і совість.
    я не люблю християн і християнство, але коли доводиться іти в храм покриваю голову - так треба, такі правила гри, ну то я тріхо пограюся. а плюндрувати чужу культуру - значить не поважати себе. це я про комуняк. тодішня влада дюже любила "колекціонувати" людей з кримінальним минулим. отоді, як на мене , відбулася переоцінка цінностей, коли до апарату налізли ті, хто "з грязі та в князі"... до речі, братки теж нині хрестяться біля церков,модно панімаїш... і шо?
    А знаєте чому вони хрестяться? Як це не парадоксально, тому, що частіше по краю безодні ходять, ніж решта людей, тому і частіше думають про вічне, бо частіше поряд смерть відчувають.
    Odo
    -

Re: Верите ли Вы в Бога?

Одна з моїх улюблених ікон: Богоматір Одигітрія. Діонісій і майстерня.

Гуру

Одна з моїх улюблених ікон: Богоматір Одигітрія. Діонісій і майстерня.
    Я, на жаль, мало знайома з православним іконорозписом, не було часу знайомитись. А що саме вас так приваблює в ній?
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    Я, на жаль, мало знайома з православним іконорозписом, не було часу знайомитись.
    Шкода.
    Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    А що саме вас так приваблює в ній?
    Приваблює переклад євангельських образів мовою барв та форм, котру по-справжньому мало хто розуміє.

А втративши цю ікону Київ колись втратив своє столичне значення для Руси:

Для тих, хто цікавиться різними аспектами ікони: Евгений Трубецкой УМОЗРЕНИЕ В КРАСКАХ, Павел Флоренский ИКОНОСТАС
    Гуру
    Прочитала, спасибо. Но я, лично, отношусь к иконам, фрескам - как к искусству людей, любящих Бога и пытающихся свои переживания выразить на "холсте".Это творчество во славу Божью.

Odo
    Дійсно не можу. Що саме не піддається вдосконаленню?
    Те, що не дане Богом!
    Odo
    А як Ви визначаєте є дар Божий, чи немає?
    Це проявляється через життя людини.
    Odo
    Як на мене, підвищення рівня власної чарівливости у спілкуванні з протилежної статтю, здатність подобатися.
    З якою метою: більше прихильників здобути?Чи, тим паче, дати комусь привід?
    А як же Матвія 5:28?
    Гуру

я не люблю християн і християнство, але коли доводиться іти в храм покриваю голову - так треба, такі правила гри, ну то я тріхо пограюся.
    Навіщо?

Ответ Сообщение от Mr.Kronko Посмотреть сообщение
    Regen, ну я не поддерживаю полностью вашу точку зрения (пардон) просто мне показалось что вас преждевременно и необоснованно затюкали
    Зря вы так думаете, у меня просто небыло времени заходить на форум - очень много работы навалилось.

=nickeler;61115]Regen, от спасибы за гадость! Я знала шо з херстіян періодично вилазить ота кака, яку вони запихають в себе молитвами! Ви блін, ксенофоби! Стрьомно шо поряд будуть ті, хто не такі як ви? Ви намагаєтеся міняти всіх під себе, а потім торочите про свободу вибору. капєц дітки! браво!
    Під гадістю я мала на увазі наркоту, а ви, чогось, прийняли це на себе -так що ви там казали про ксенофобію?
    До речі, я нікого не міняю, міняє - Бог, коли людина дає Йому це робити.! Але і не підтримую тих, хто гробить своє життя, чи життя інших.
+ Ответить в теме
Страница 57 из 73

Теги для этой темы