Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 56 из 73
Показано с 551 по 560 из 728.
    Odo
    -

Re: коли втрачаєш себе....

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Odo, ну ви ж мені написали про "суб"єктив", а я вам кажу, що про Керолла - факт з його біографії! Апісняю, такскать! ок?
    І як цей факт пояснює Ваше дике припущення про біблійні дерева?
    це нині закони фізики об"єктивні, тобто вони були об"єктивні завше, але вивчали їх через суб"єктивне припущення, на авось. хтось сказав: "все сказане нами об"єктивне в межах певного суб"єктиву"...
    Але він злітає і це об’єктивно, це може бути перевірено, тому місця суб’єктиву тут немає жодного.
    а без релігій нікаг ніззя?
    У межах суб’єктивного фрейму все можна, але літаку кожного з нас колись таки доведеться злетіти, і злетіти за єдино об’єктивними законами і молодець буде той, хто правильно їх вгадає, бо саме його літак злетить, инші ж літаки, що побудовані за суб’єктивними законами, увійдуть у суперечність з об’єктивними законами всесвітнього повітряного руху, і як наслідок злетіти не зможуть, або злетять але ненадовго. Закони така річ — точна і серйозна, без жартів. Такі справи.

А це моє улюблене:
    Ты всегда должен помнить, что любой путь - это всего один путь, один из тысячи. Если чувствуешь, что не можешь идти по этому пути, ни в коем случае на нем не оставайся. Чтобы ясно понимать такие вещи, надо упорядочить свою жизнь. Только в этом случае ты постигнешь, что любой путь - не более как один из многих путей, и ты не обидишь ни себя, ни другого - бросив его, если так велит сердце. Но предупреждаю: твое решение должно быть свободно от страха и гордыни. Внимательно и вдумчиво огляди каждый путь. Испытай его столько раз, сколько сочтешь нужным. Затем задай себе - только себе - один-единственный вопрос.

Такой вопрос приходит в голову лишь очень старым людям. Я слышал его от благодетеля, но был тогда слишком молод и горяч, чтобы понять его. Теперь я его понимаю и передаю тебе. Вопрос таков: Есть ли у этого пути сердце? Все пути одинаковы - они никуда не ведут. Могу признаться: в своей жизни я прошел немало путей, но так никуда и не пришел.

Теперь вопрос благодетеля обрел для меня смысл. Есть ли у этого пути сердце? Если есть - путь хорош; если нет - он бесполезен. Все пути никуда не ведут, но у одного есть сердце, а у другого - нет. Один путь доставляет радость, и пока ты идешь по нему - ты неотделим от него; а другой путь заставляет тебя проклинать всю свою жизнь. Один путь наделяет тебя силой, другой - лишает ее.

- Но как узнать наверняка, что у пути нет сердца?

- Это совсем не трудно. Вся беда в том, что никто не задает этот вопрос; и когда человек убеждается наконец, что выбрал путь без сердца, тот уже способен погубить его. К этому времени лишь немногие могут остановиться, поразмыслить - и свернуть с этого пути.

И еще одно: путь, лишенный сердца, рано или поздно обратится против тебя - и погубит. Не много надо, чтобы умереть, но тот, кто стремится к смерти, стремится в ничто. ©

Гуру
    Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Все понял.
    Теорию Дарвина считают общепринятой.
    Есть альтернативные Российский (ну при царизме исчо) ученый Берг , выдвинул свои теорию происхождения видов.
    Я к чему...
    Когда надо, то даж цитаты из библии подворачивают в своих интересах.....
    Да никто ничего не подворачивает. Если уж на то пошло, то в современном обществе то, что принято считать Дарвинизмом( то, чему учат в школе), по сути своей - неодарвинизм (теория эволюции). А Дарвин, кстати, в конце своей жизни расскаялся за свои ПРЕДПОЛОЖЕННИЯ, которые выдвинул в своей теории, но "машина" материализма уже набрала такие обороты, что его уже никто не слушал. Да, между прочим, есть такая наука, которая называется креационизм. Так вот, ее суть в том, чтобы с помощью научных доказательств показать правдивость того, что написано в Библии. Если будет интересно, можем потом пообщаться по-поводу некоторых доказательств.

Цитата:
    1. Незаурядный, совершенный ум (вы представьте - Адам дал название всем животным земли)

під впливом психоактивних речовин можна новий світ вигадати, а не лише тварин поназивати! шо вони, цікаво, в тім раю їли? хм...
    Облиште, рай це вам не нічний клуб з вільним доступом до всілякої гадості.
    2. Постоянное общение с Богом, что уже дает возможность узнать все, что тебе интересно.

це називається "думка однієї зі сторін". Для адекватного сприйняття реальності треба-с опонента вислухати
    Тобто диявола? Я його "достатньо наслухалась, коли була невіручою, з мене - достатньо.Вн для того на землі, "щоб вкрасти, вбити та погубити" людину.
    [QUOTE]
    Цитата:
    3. Перспектива создания совершенного общества на совершенной земле, в идеальных условиях и т.д.

скууууучно... добре, що такого не буде
    Я не вважаю те, що було в раю, а саме - чисту, першозданну рідість від спілкування з Богом, гармонію і досконалі відносини чоловіка та жінки, побудовані на щирій і великій любові, здоровий глузд (а він був частково втрачений, бо Адам та Єва сховалися від Бога, а бід Нього сховатися неможливо) - скуучним. Досконалість скучною не буває.
    питання типу: а хто єсмь Змій!? це до Вас, Реген. Хто знає відповідь прохання не підказувати! а чи не творіння божєскає? і чого його віруси поїли, він жеж холоднокровне, думать не може! а йаблучко всучить додумався! шото тут не так....
    Це була не проста змія. Вустами змія віщала демонична сила,принявши подобу цієї тварі,- тобто сатана. (До речі, в Біблії дуже багато є віршів, де сатана порівнюється зі змієм.) Прокляття, яке потім булі сказані над "змієм" - це теж доводить:
    1. Що змій буде "ходить на чреве" і "питаться прахом" - не що інше, як яскрава метафора, яка несе в собі смисл великого приниження. До речі, в Біблії така метафора теж не одноразово зустрічається, але у відношенні вже до людей, які гербують Божими установами. Тай всі знають, що змії їдять мишей, ящірок та ін.
    2. Що буде ворожнеча між сім’ям жінки та сім’ям змія: змій буде жалити в п’яту, а сам буде уражений в голову. Тобто прийде кінець царству сатани і диявол одержить поразку - Бог через сім’я жінки - ІІсуса - дасть спасіння всім людям. Іісус на хресті вмер, але і воскрес на третій день - жаління в п’яту.

Чи правильно я Вас зрозумів, що шакали мусять бути задоволені своїм шакальством і не мріяти стати левами? А солдат мусить бути задоволеним тим, що він солдат і ніколи не мріяти стати генералом?
    Ні, не правильно: шакал не може бути левом, це те, що не піддається зміні. Наприклад,чоловік, який не має слуху, і йому важко бути музикантом.
    Щодо солдата, то навпаки, поганий той солдат, який не мріє бути генералом.Кожна людина просто повинна весь час удосконалюватись.

Общепринятое не всегда правильное.
    Если это касается теории эволюции в нашей стране - то полностью с вами согласна.
    part of me

Це смішно, чому ви так вірити в слова, що написані рукою людини? Ця книжка вже давно стала посміховищем над словами Бога. Скільки разів її переписувала церква під себе? І взагалі, покажіть мені, щось написане рукою Бога.

Навіть якщо уявити, що новий заповіт написано зі слів Ісуса, то скажіть, будь ласка, як через десятки років могли інтерпретувати слова Ісуса звичайні пастухи? Я вірю в Бога, але не вірю в біблію, не вірю релігіям. Чому? Чому я повинен вірити цим людям? Тому що вони наділи рясу? Чи тому що дехто з них гвалтує хлопчиків?

Як ви знаєте, що в біблії тільки слова Бога, і що там немає слів сатани? Чи це Бог видає ці книжки тиражем в 10000 копій?

Як можна вірити людям як самі по-вуха в гріху, які ходять в золоті, які прощають гріхи за гроші?

Як можна вірити в релігії які залиті по-вуха кров'ю? Які стверджують, що людина народжена страждати і спокутувати якісь гріхи, в тому числі і не свої?

Вас зомбували цією книгою, тими словами. Подивіться навколо, світ чарівний і без тієї книги. Людина і Бог, і сатана. Та навіть, якщо ви вже читаєте біблію, чи не бачити ви, що це звичайні алегорії. Люди живуть в раю (в житті все налаштувалося), з'являється змій і спокушає жінку скуштувати яблуко (у жінки з'являються якісь сумління, що гризуть її), вона дає скуштувати яблуко чоловіку (цей настрій передається і чоловікові), Бог виганяє людей з раю (із-за постійного напруження, вони починають лаятися, недовіряти один одному і втрачають своє щастя свій рай).

Кожного дня на вас дивиться Бог очима ваших дітей, ви усміхаєтесь йому у дзеркало, вітаєтесь з ним на роботі, кидаєте йому гроші в стакан в переході.
    Гуру

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Це смішно, чому ви так вірити в слова, що написані рукою людини? Ця книжка вже давно стала посміховищем над словами Бога. Скільки разів її переписувала церква під себе? І взагалі, покажіть мені, щось написане рукою Бога.

Навіть якщо уявити, що новий заповіт написано зі слів Ісуса, то скажіть, будь ласка, як через десятки років могли інтерпретувати слова Ісуса звичайні пастухи? Я вірю в Бога, але не вірю в біблію, не вірю релігіям. Чому? Чому я повинен вірити цим людям? Тому що вони наділи рясу? Чи тому що дехто з них гвалтує хлопчиків?

Як ви знаєте, що в біблії тільки слова Бога, і що там немає слів сатани? Чи це Бог видає ці книжки тиражем в 10000 копій?

Як можна вірити людям як самі по-вуха в гріху, які ходять в золоті, які прощають гріхи за гроші?

Як можна вірити в релігії які залиті по-вуха кров'ю? Які стверджують, що людина народжена страждати і спокутувати якісь гріхи, в тому числі і не свої?

Вас зомбували цією книгою, тими словами. Подивіться навколо, світ чарівний і без тієї книги. Людина і Бог, і сатана. Та навіть, якщо ви вже читаєте біблію, чи не бачити ви, що це звичайні алегорії. Люди живуть в раю (в житті все налаштувалося), з'являється змій і спокушає жінку скуштувати яблуко (у жінки з'являються якісь сумління, що гризуть її), вона дає скуштувати яблуко чоловіку (цей настрій передається і чоловікові), Бог виганяє людей з раю (із-за постійного напруження, вони починають лаятися, недовіряти один одному і втрачають своє щастя свій рай).

Кожного дня на вас дивиться Бог очима ваших дітей, ви усміхаєтесь йому у дзеркало, вітаєтесь з ним на роботі, кидаєте йому гроші в стакан в переході.
    Шановний fragov, я придержуюсь іншої думки. Якби ви хоч раз почитали Біблію, то такого б не написали. Не хочете - не вірьте ні в Бога, ні в те, що написано в Біблії. Я, наприклад, багато разів переконувалась в достовірності написаного. Щодо нечистоти деяких священників, то вони - люди і за свої гріхи будуть відповідати перед Богом. А ви, звісно, за себе будете держати відповідь.
    Тепер, учні Іісуса мали різний рівень навчання. Наприклад, Лука був лікар, Матвій - митар, тобто "налоговий інспектор", Андрій та Петро - рибалками. Апостол Павло - книжник із книжників, фарисей із фарисеїв - дуже мудра людина. Щодо перепису Біблії, є таке поняття, як сінод - "канон". Тобто, канонічна Біблія вже багааааааато сторіч не мінялась. Щодо змісту Біблії, то до неї входять Старий та Новий Заповіти. Всі ці книги старанно, ще на початку християнства досліджувались, перш ніж Біблія стала такою, яка вона є зараз у нас. До речі, дуже багато археологічних знахідок тільки підтверджують незмінність, правильність і правдивість Біблії. Тепер щодо малограмотності деяких учнів. Коли прийшов Дух Святий на землю,(до речі - Один із Святого Триєдинства) та учні Іісуса були Ним хрещені, вони прийняли велику Божу силу, яка потім проявлялась в великій мудрості, красномовності,сміливості, чудесах та знаміннях.
    part of me

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    Шановний fragov, я придержуюсь іншої думки. Якби ви хоч раз почитали Біблію, то такого б не написали.
    Читав, цитати про різанину дітей і т.п. в старому заповіті наводити?
    Не хочете - не вірьте ні в Бога, ні в те, що написано в Біблії. Я, наприклад, багато разів переконувалась в достовірності написаного.
    Гороскоп не пробували читати? Те ж часто співпадає.
    Щодо нечистоти деяких священників, то вони - люди і за свої гріхи будуть відповідати перед Богом. А ви, звісно, за себе будете держати відповідь.
    Навіщо тоді ходити до церкви, до цих людей? Звідки ви знаєте, що вони "нормальні"?
    Щодо перепису Біблії, є таке поняття, як сінод - "канон". Тобто, канонічна Біблія вже багааааааато сторіч не мінялась. Щодо змісту Біблії, то до неї входять Старий та Новий Заповіти. Всі ці книги старанно, ще на початку християнства досліджувались, перш ніж Біблія стала такою, яка вона є зараз у нас. До речі, дуже багато археологічних знахідок тільки підтверджують незмінність, правильність і правдивість Біблії.
    А звідкииии така впевненість, що це все не підстава церкви? Які докази ви бачили власними очима, торкалися можливо?
    Тепер, учні Іісуса мали різний рівень навчання. Наприклад, Лука був лікар, Матвій - митар, тобто "налоговий інспектор", Андрій та Петро - рибалками. Апостол Павло - книжник із книжників, фарисей із фарисеїв - дуже мудра людина...
    ...Тепер щодо малограмотності деяких учнів. Коли прийшов Дух Святий на землю,(до речі - Один із Святого Триєдинства) та учні Іісуса були Ним хрещені, вони прийняли велику Божу силу, яка потім проявлялась в великій мудрості, красномовності,сміливості, чудесах та знаміннях.
    Ага, і стали таким розумними, що один його продав, а другий відрікся від нього тричі. Якось не дуже розумно з їх сторони. Навіть просто розумна людина, так би не вчинила, я вже мовчу про тих, на кого прийшов Дух Святий і велика Божа сила.
    Гуру

Значить не докінця прочитали, або не намагалися зрозуміти. Хоча...До речі, поки я не прийняла Духа Святого, то і зі мною таке було. Читала, щось розуміла, щось - ні. А потім раз - і як пелена спала.
    Не переймайтеся, читала, але він ні в яке порівняння з Біблією навідь не йде.
    Навіщо тоді ходити до церкви, до цих людей? Звідки ви знаєте, що вони "нормальні"?
    Життя людини говорить саме за себе. В Біблії написано: "по плодам їх пізнаєте іх". Ви ж заходили на наш сайт:я сподіваюсь, ви не тільки зареєструвались на нашому форумі, але щось і проглянули, відео, наприклад, діяльність церкви і т.д.
    А звідкииии така впевненість, що це все не підстава церкви? Які докази ви бачили власними очима, торкалися можливо?
    Богодухновенність Біблії підтверджується в моєму житті, тобто слова, які написані в ній - реально діють. Щодо свитків - я в руках їх не держала, але не маю потреби не довіряти вченим, археологам, які їх знайшли.

Ага, і стали таким розумними, що один його продав, а другий відрікся від нього тричі. Якось не дуже розумно з їх сторони. Навіть просто розумна людина, так би не вчинила, я вже мовчу про тих, на кого прийшов Дух Святий і велика Божа сила.
    Дух Святий прийшов на землю лише після того, як Іісус був вже взятий на небеса. (До речі, ви повинні це знати, якщо читали Біблію)
    І апостол Петро, який дійсно тричі відрікся від Іісуса з боязні за своє життя, після хрещення Святим Духом, став таким сміливим, що не побоявся в центрі Ієрусалиму проповідувати Благу Звістку велиииииииииикому скопищу людей і із-за його промови, та роботи Духа Святого тоді покаялося в своїх гріхах і рийняло Святого Духа три тисячі чоловік.

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Офтоп:
    Нарешті Фрагов виразив свою думку))) Давно я цього чекала, і скажу чесно - це приголомшливо)
    До речі, якщо на те пішло, слід би було це все перенести в тему про Бога, бо захаращили Хмаркину тему - вона ж бо зовсім не про те.
    Офтоп:
    Я теж не очікувала, що в такому руслі піде ця тема, але - що маємо - то маємо
    part of me

Не переймайтеся, читала, але він ні в яке порівняння з Біблією навідь не йде.
    Та ніхто ж і не каже, що її дурний писав. Остап Бендер відпочиває...
    Життя людини говорить саме за себе. В Біблії написано: "по плодам їх пізнаєте іх". Ви ж заходили на наш сайт:я сподіваюсь, ви не тільки зареєструвались на нашому форумі, але щось і проглянули, відео, наприклад, діяльність церкви і т.д.
    Нічого видиме життя не говорить, ну крім, що потім можна сказати, а на вигляд такий порядний і набожний був... Як же воно так?
    Богодухновенність Біблії підтверджується в моєму житті, тобто слова, які написані в ній - реально діють.
    Плацебо?
    Щодо свитків - я в руках їх не держала, але не маю потреби не довіряти вченим, археологам, які їх знайшли.
    Авжеж, їх сатана не міг поплутати.
    Дух Святий прийшов на землю лише після того, як Іісус був вже взятий на небеса. (До речі, ви повинні це знати, якщо читали Біблію)
    І апостол Петро, який дійсно тричі відрікся від Іісуса з боязні за своє життя, після хрещення Святим Духом, став таким сміливим, що не побоявся в центрі Ієрусалиму проповідувати Благу Звістку велиииииииииикому скопищу людей і із-за його промови, та роботи Духа Святого тоді покаялося в своїх гріхах і рийняло Святого Духа три тисячі чоловік.
    Нда... МММ кусає лікті, ось воно коріння сітьового маркетингу.
    Офтоп:
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Нарешті Фрагов виразив свою думку))) Давно я цього чекала, і скажу чесно - це приголомшливо)
    Гординя, його любимий гріх.
    Odo
    -

Це смішно, чому ви так вірити в слова, що написані рукою людини? Ця книжка вже давно стала посміховищем над словами Бога.
    Я теж вірю Біблії, і не бачу в цьому нічого смішного.
    Скільки разів її переписувала церква під себе?
    Ніскільки, тільки перекладала.
    І взагалі, покажіть мені, щось написане рукою Бога.
    Коли не помиляюсь, то скрижалі із заповідями написав своєю рукою Бог і вручив їх Мойсею.
    Навіть якщо уявити, що новий заповіт написано зі слів Ісуса, то скажіть, будь ласка, як через десятки років могли інтерпретувати слова Ісуса звичайні пастухи?
    Я не зрозумів чому пастухи не можуть чогось зрозуміти? Те що написане в Євангелії, написано дуже простою і зрозумілою всім мовою, без жодних мудрацій, вони що розумово неповноцінні люди були?
    Я вірю в Бога, але не вірю в біблію, не вірю релігіям. Чому? Чому я повинен вірити цим людям? Тому що вони наділи рясу?
    А чому я мушу вірити Тобі? Тому що Ти знаєш код і у Тебе є комп? Чому я мушу вірити водію, коли сідаю до автобуса або метро? Коли ми не будемо нікому вірити життя зупиниться. Один бізнесмен почув запах диму, коли мився у ванні і покликав дружину, вона побачила, що щось горить і вона не зможе цього загасити. Вона подзвонила і викликала службу спасіння, але чоловік у ванні почав підозрювати щось недобре, він перестав вірити спочатку своїй жінці, потім прибулим рятівникам, він вирішив, що все це підлаштовано з метою його грабунку, він зачинився у ванній і поки рятівники гасили пожежу не віздивався на їх прохання відчинити двері. Так і помер. Просто тому, що нікому не вважав за потрібне вірити і довіряти.
    Чи тому що дехто з них гвалтує хлопчиків?
    Покажи мені таких св’ященників, що не понесли за це суворої кари від церкви, і продовжують ґвалтувати хлопчиків і правити службу у церкві одночасно?
    Як ви знаєте, що в біблії тільки слова Бога, і що там немає слів сатани?
    У мене, як і у кожної людини є сумніви і щодо цього пункту теж, але я звик читати різні джерела думати і порівнювати, я вірю у те, що Бог вірить у мене, у мою здатність відрізнити Його слова від того, що немає до Нього жодного стосунку — зерна від куколю. Він все мені дав для цього, тепер справа лише за мною.
    Чи це Бог видає ці книжки тиражем в 10000 копій?
    Книжки видають люди, що вірять у Бога, де суперечність?
    Панотці такі ж люди, як і ми і мають свої людські слабкости, вони не святі, вони просто роблять свою роботу, хтось добре і вникаючи у суть, хтось погано, ні над чим не замислюючись, як і скрізь. Святих же одиниці і на них немає гріха. Але якби св’ященників набирали лише зі святих, то у церкві нікому було би служити. Кілька поколінь моїх предків по батьку були дияконами у церкві, я жодного разу не чув, щоб вони ходили у золоті або прощали комусь гріхи за гроші.
    Як можна вірити в релігії які залиті по-вуха кров'ю?
    А хто у цьому світі не залитий по вуха кров’ю покажи мені таких?
    Які стверджують, що людина народжена страждати і спокутувати якісь гріхи, в тому числі і не свої?
    Наводь контекст, обговоримо.
    Вас зомбували цією книгою, тими словами.
    Ніхто мене не зомбував, я вмію читати і мислити самостійно і сам вільно обираю кому вірити.
    Подивіться навколо, світ чарівний і без тієї книги.
    Навколишній світ є відображенням цієї книги у барвах і формах.
    Людина і Бог, і сатана. Та навіть, якщо ви вже читаєте біблію, чи не бачити ви, що це звичайні алегорії.
    Десь метафори, десь пряма мова, блаженний той, хто правильно її зрозуміє і відгадає де одне, а де инше.
    Люди живуть в раю (в житті все налаштувалося), з'являється змій і спокушає жінку скуштувати яблуко (у жінки з'являються якісь сумління, що гризуть її), вона дає скуштувати яблуко чоловіку (цей настрій передається і чоловікові), Бог виганяє людей з раю (із-за постійного напруження, вони починають лаятися, недовіряти один одному і втрачають своє щастя свій рай).
    Біблія має багато пластів розуміння — залежно від інтелекту читача.
    З цим згоден, але з невеличким доповненням, Він скрізь.
    Odo
    -

Так то Бог різав дітей, чи може таки Ірод, що не вірив ні у Бога, ні у чорта, а тільки тримався за свою владу і дуже злякався народженої дитини, яку всі називали Царем?
    Пробував, який зв’язок з попередніми міркуваннями?
    Навіщо тоді ходити до церкви, до цих людей?
    Цього я теж не розумію, як дехто з наших форумців пише, що у Біблію не вірить, але до церкви ходить, і не розуміє, що церква, це Біблія в архітектурі. Я вірю, тому ходжу.
    Звідки ви знаєте, що вони "нормальні"?
    А Ти подивись поспілкуйся і, коли ненормальний, то не ходи, хто ж силує?
    Доказів немає, бо коли вони будуть, то не буде віри. Вірити і можна лише у те, що довести неможливо. Особисто я вірю, що сам Бог опікується про те, щоб жодних незаперечних для всіх доказів не існувало, бо тоді це вже не буде вільною вірою у Нього. Тоді, лише дурний смітиме у Нього не вірити, адже ось гляньте — незаперечні докази, як можна тоді буде залишатися невіруючим, скажи? Тоді всі гуртом просто підуть до церкви. А як же наші атеїсти? Вони ж не вірять, їм теж треба за щось триматися у своїм невір’ї, чи не так? Навіщо ж віднімати у них їх світ, коли їм саме так комфортно жити? Це вже буде жорстокий примус до віри, а Бог хоче, щоб у нього вірили вільно, без примусу. Невже так складно це для розуміння?
    Якби цього не було, то всі б казали, ну так то ж Святий Петро, він може, а що можу я звичайна проста людина? Тому Бог і обрав простих людей рибалок, зі звичайними людськими слабкостями, щоб показати, що святість приступна не лише для героїв, а для кожного з нас.
    Odo
    -

Ви дійсно не можете зрозуміти мої слова?
    Добре, кажу дуже просто: є те,що піддається удосконаленню, а є те - що ні.
    Дійсно не можу. Що саме не піддається вдосконаленню?
    У Бетховена був дар Божий, а я мала на увазі тих, в кого його не має.
    А як Ви визначаєте є дар Божий, чи немає?
+ Ответить в теме
Страница 56 из 73

Теги для этой темы