Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 55 из 73
Показано с 541 по 550 из 728.
    Гуру

Re: Верите ли Вы в Бога?

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Чомусь Ваш допис нагадав одну історію з життя Кофуція. Він часто читав лекції та давав мудрі поради різним високим сановникам, як жити та керувати державою дотримуючись традицій і стародавніх правил, як правильно їх тлумачити та виконувати. Один сановник часто ходив на ці лекції і радо їх слухав, але нічого з почутого, або, принаймні, так здалося Конфуцію що нічого, не виконував. Тоді він, поговорив з цим слухачем дуже суворо, вимагаючи, або почати втілювати ті принципи життя, що він їх чує від нього, або припинити ходити на його лекції, бо це безглузде заняття, для нього, що не дає жодних добрих наслідків. Сановник припинив ходити і слухати лекції.

Питання до загалу: як на Вашу думку, чи правильно вчинив Конфуцій?
    Ні, неправильно. Бо може те зернятко, що було посіяне в серце сановника в ході лекцій, проросло б і згодом дало якийсь плод.
    Але я мала на увазі, що люди йдуть не до Бога, а просто виконують традиції типу "на всяк случай". Я не засуджую, а висловлюю те, що мені болить. Руйнівне правління комуністів дало свої "плоди". Минулого - не зміниш, але можна змінити майбутнє.
    Вихід із всьго цього - треба людям розказувати правду і про Бога, і Його ставлення до гріха, і про спасіння душі і т.д.

Новачок

Мені здаєтья що не правильно.
    як приклад, оце аби кожен лектор виганяв з універу студентіа, за те, що він не вчить його лекцій. що б це було?
    буває цікаво послухати деякі лекції, але не з метою втілювати почуте у життя.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    Ні, неправильно. Бо може те зернятко, що було посіяне в серце сановника в ході лекцій, проросло б і згодом дало якийсь плод.
    Ответ Сообщение от Irvana Посмотреть сообщение
    Мені здаєтья що не правильно.
    як приклад, оце аби кожен лектор виганяв з універу студентіа, за те, що він не вчить його лекцій. що б це було?
    буває цікаво послухати деякі лекції, але не з метою втілювати почуте у життя.
    Цілком згоден, що це могло би у майбутньому якось проявитися. Як то кажуть, кожне інтелектуальне напруження має свої наслідки.
    Але я мала на увазі, що люди йдуть не до Бога, а просто виконують традиції типу "на всяк случай". Я не засуджую, а висловлюю те, що мені болить.
    Думаю, що тут ситуація чимось нагадує Конфуція, краще нехай вони вже ходять і слухають і можливо це дасть свої наслідки у майбутньому.
    Руйнівне правління комуністів дало свої "плоди". Минулого - не зміниш, але можна змінити майбутнє. Вихід із всьго цього - треба людям розказувати правду і про Бога, і Його ставлення до гріха, і про спасіння душі і т.д.
    Майбутнє можна змінити на щось краще, коли зрозуміти, що минуле це ті уроки, що дало нам життя, і коли ми їх не зрозуміли, то ці уроки повторюватимуться у тому чи иншому вигляді, аж доки ми їх таки не усвідомимо. Наразі ж, я бачу, що переважна більшість просто не хоче навіть чути про ці уроки, вже не кажучи про те, щоб їх виконати, як домашнє завдання. То про яке ліпше майбутнє може йтися?

Розглядаючи драму історії цікаво також гадати і над тим, як і чому Бог поставився до тих чи инших історичних подій?
    Гуру

Майбутнє можна змінити на щось краще, коли зрозуміти, що минуле це ті уроки, що дало нам життя, і коли ми їх не зрозуміли, то ці уроки повторюватимуться у тому чи иншому вигляді, аж доки ми їх таки не усвідомимо. Наразі ж, я бачу, що переважна більшість просто не хоче навіть чути про ці уроки, вже не кажучи про те, щоб їх виконати, як домашнє завдання. То про яке ліпше майбутнє може йтися?
    "Нет ничего нового под небесами".
    В Библии столько примеров, что давно прозреть можна. Но не хотят.Как и во все времена - власти, денег, да "хлеба и зрелищ".
    Но бороться нужно.

[Розглядаючи драму історії цікаво також гадати і над тим, як і чому Бог поставився до тих чи инших історичних подій?
    В истории много загадок. Но реакцию и отношение Бога к определенным поступкам и событиям можно увидеть в Библии, да, мне кажется, вы знаете об этом, если ориентируетесь в истории Церкви.
    Odo
    -

"Нет ничего нового под небесами".
    В Библии столько примеров, что давно прозреть можна. Но не хотят.Как и во все времена - власти, денег, да "хлеба и зрелищ".
    Но бороться нужно. В истории много загадок. Но реакцию и отношение Бога к определенным поступкам и событиям можно увидеть в Библии, да, мне кажется, вы знаете об этом, если ориентируетесь в истории Церкви.
    У Біблії — так, але мені йшлося саме про сучасну нам історію, або не надто віддалену у часі, та і взагалі про все, що було після біблійних часів. Як на мене, це завше буде загадкою для людства.
    Гуру

У Біблії — так, але мені йшлося саме про сучасну нам історію, або не надто віддалену у часі, та і взагалі про все, що було після біблійних часів. Як на мене, це завше буде загадкою для людства.
    Але ми можемо аналізувати ту чи іншу подію в розгляді прикладів Біблії. Бог не змінився. Він вчора, сьогодні і навіки той же. Odo, можете навести якийсь історичний приклад, спробуємо розглянути всі разом. Ось і будуть теми для форуму.
    2.0

Re: коли втрачаєш себе....

Odo, Себто Ви вважаєте плоди тих дерев "психоактивними", а з якого переляку, дозвольте спитати?
    Їли з усіх дерев, крім одного.
    там за теорією імовірності парочка психоактивних точно знайдеться. а ви ж кажете, шо їли з усіх! а ви знаєте, шо коли плоди певних дерев перестигають, вони починають бродити і там така виходить нехіла сивуха-бормотуха... мало лі... завважте, я тіки припукаю

Чистий суб’єктив, де Вам там наjоб знову увижається?
    50/50 орел/решка бог/диявол - зв"язку не вловлюєте? вам сказку розказали так, що ніби добро перемагає, а що, коли є інший варіант казки? і мені, ні вам, ні будь-кому не дано знати, а як воно там було насправді.

Ну дик, не я ж Вас змусив обрати собі "кастрюльний зал", це Ваш вільний вибір, котрий я поважаю. А коли награєтеся у войнушку заходьте в гості, завше ласкаво просимо

та нє, спасибі. Казав в щодах Гоносуке "дякую, я й так постою" ггг
    Odo
    -

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    там за теорією імовірності парочка психоактивних точно знайдеться. а ви ж кажете, шо їли з усіх! а ви знаєте, шо коли плоди певних дерев перестигають, вони починають бродити і там така виходить нехіла сивуха-бормотуха... мало лі... завважте, я тіки припукаю
    За такою ж логікою екстраполяції теорії імовіности на все що завгодно, можна сказати, що Ви колись з’їли щось неякісне і це не дозволяє Вам уявити себе ніде, крім кастрюльного залу
    Офтоп:
    я тіки припукаю
    Що-що Ви зробите? Ну от бачите вже і симптоми почались
    50/50 орел/решка бог/диявол - зв"язку не вловлюєте? вам сказку розказали так, що ніби добро перемагає, а що, коли є інший варіант казки? і мені, ні вам, ні будь-кому не дано знати, а як воно там було насправді.
    Як там було насправді, дійсно, ніхто достеменно у подробицях не відає, але кому цікаво той і шукає у різних джерелах.
    Ну дик, не я ж Вас змусив обрати собі "кастрюльний зал", це Ваш вільний вибір, котрий я поважаю. А коли награєтеся у войнушку заходьте в гості, завше ласкаво просимо та нє, спасибі. Казав в щодах Гоносуке "дякую, я й так постою" ггг
    Знову ж таки, це Ваш вибір. До речі, про різні джерела, не читали часом "Розу мира" Данііла Андрєєва? Там багато є про різні рівні кастрюльних залів. Коли серйозна людина кудись збирається, то завше збирає всю доступну інфу про ті краї, а він, як на мене, цікаво видовищно і без жодної упереджености їх описує.
    2.0

Odo, ага-ага, ви тож язвити вмієте, це я давно помітила!
    Книжечку про Алісу в Країні див пам"ятаєте? Аліса - типічний споживач псилоцібіна! То чого ж не могли славнозвісні біблійні герої нахряцатися чогось такого-едакого? ай пардоньте, "гриби - семя сатани" - хтось колись писав статтю про це. я поржала.
    О, а може то не яблуко було, а ГРИБ? ась? його типу зашифрували, шоб народ не знав шо треба їсти для роздупляжа (тіко не нада більше про Кастанеду, окі? воно мені не йде.)

Знову ж таки, це Ваш вибір. До речі, про різні джерела, не читали часом "Розу мира" Данііла Андрєєва? Там багато є про різні рівні кастрюльних залів. Коли серйозна людина кудись збирається, то завше збирає всю доступну інфу про ті краї, а він, як на мене, цікаво видовищно і без жодної упереджености їх описує.
    а я "руссо-туррісто обліко моралє" так шо берем турмаршрут! а далі - i'll be back! і аццкій смєх! короч, мені і в кастрюльному залі непогано! у мене там гарна орієнтація на місцевості.
    Odo
    -

Odo, ага-ага, ви тож язвити вмієте, це я давно помітила!
    Да, я такий.
    Книжечку про Алісу в Країні див пам"ятаєте? Аліса - типічний споживач псилоцібіна! То чого ж не могли славнозвісні біблійні герої нахряцатися чогось такого-едакого? ай пардоньте, "гриби - семя сатани" - хтось колись писав статтю про це. я поржала. О, а може то не яблуко було, а ГРИБ? ась? його типу зашифрували, шоб народ не знав шо треба їсти для роздупляжа (тіко не нада більше про Кастанеду, окі? воно мені не йде.)
    Ну хоча б тому, що ці Ваші припущення не мають під собою жодного серйозного підґрунтя, так, наївні та смішні дитячі забавки, не більше, маніловщина
    а я "руссо-туррісто обліко моралє" так шо берем турмаршрут! а далі - i'll be back! і аццкій смєх! короч, мені і в кастрюльному залі непогано! у мене там гарна орієнтація на місцевості.
    А про відповідність нашої мапи світу — справжній мапі світу, не доводилося читати?
+ Ответить в теме
Страница 55 из 73

Теги для этой темы