Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 53 из 73
Показано с 521 по 530 из 728.
    Частий гість

Re: Верите ли Вы в бога?

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    А звідкіля ви знаєте? Може цей чудовий хлопець став би другим Сталіном чи Гітлером? Ви можете дати гарантію на те, що якби він зостався живий, він би приніс світу багато чудового?Я знаю багато людей, які "поганилися" і в більш старшому віці.
    дивно чути такі від віруючої людини.
    Сталін чи Гітлер? багата ж у Вас фантазія... звідкіля я знаю? цей хлопець - мій брат. точніше був ним...
    а людина, щоб просто жити повинна обов"язково приносити світу багато чудового? сподіваюсь Вам це вдасться. от тільки всі ті горе і скорботу, які приносить смерть навряд можна порівняти з користю від якихось добрих і благородних вчинків.
    Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    Далі, скажіть, а він був віруючою людиною?А його батьки? Всі звикли звинувачувати Бога в своїх негараздах.
    звідки така агресія? це було не звинувачення Бога. а лише допис про суб"єктивне бачення ситуації, що змушує сумніватись у доцільності віри в "усемогутнього і милосердного"...

Новачок

Я завжди помічаю таку річ, що коли помирає людина, то родичі чомусь завжди згадують Бога. і чомусь починають звинувачувати Його у цьому. нажать такі думки людини у горі.
    коли трапляється щось не хороше, то завжди шукають винного. коли не знаходять винних серед знайомих чи не дуже людей, то "під роздачу" потрапляє Бог.
    я навіть не можу сказати: правильно це чи ні. але такі вже люди.
    part of me

Люди женуть Бога кожного дня, з своїх думок, сердець, з книжок і телебачення. Вони кажуть "Бога - немає!" І в той же час мають сміливість в чомусь його звинувачувати.

Для кожного настане свій час, а от сумніватися - це, будь ласка. Я думаю, ніхто б на місті Бога не став пояснювати в десятитисячний раз, бо знову біблію напишуть і назвуть підводний човен зроблений з використанням нанотехнологій - дерев'яним ковчегом...
    Odo
    -

Ответ Сообщение от чудне_створіння Посмотреть сообщение
    звідки така агресія? це було не звинувачення Бога. а лише допис про суб"єктивне бачення ситуації, що змушує сумніватись у доцільності віри в "усемогутнього і милосердного"...

чудне_створіння, пам’ятаєте історію вбивства Каїном свого молодшого брата Авеля, отже у мене до Вас питання: це Каїн убив Авеля, чи Бог?
    Гуру

Хоча звертання не до мене, але відповім:Каін убив Авеля. А Бог попереджав перед цим Каіна і казав, що "гріх у твоїх дверей лежить, побори його". Не зміг. Образа та завидючість були більше над любов;ю до брата.
    Чудне створіння, я не хотіла вас образити або засмутити. Я лише показала малесенький приклад. Приношу своє співчуття. Смерть - це дійсно страшна штука, особливо, коли помирає близька людина. Але невірря в Бога і породжує смерть.
    Частий гість

/Питання "чи вірю я в Бога" можна зіпоставити з питанням, яке міг би задати собі атом, "чи вірю я в молекулу"./зустріла десь у Вербера здається "Ми -Боги" і здається це щось близьке до моїх власних думок на цю тему,В моєму уявленні Бог у всьому,що нас оточує, у всьому,що нас наповнює,якась непідвласна нічому енергія...А взагалі вірити чи не вірити-не важливо,головне задавати собі все більше і більше питань!
    Инвалид умственного труда

да нет, это мы наполняем все то что нас окружает....
    Частий гість

не боїтесь подібними заявами спровокувати нирки зі шлунком на маніфест
    Инвалид умственного труда

Ну если у вас только с почками и желудком ассоциации
    Мир вокруг нас намного больше и интереснее, чем он выглядит на первый взгляд.
    Частий гість

пам"ятаю мультик з дитинства здається довженківської кіност. "ми є хтось" -там йшла мова про народ,який живе на пушинці кульбабки,існували собі і не знали про нас,і був лише один,хто засумнівався,і почав прислухуватись до навколишнього світу.А з азесайду великовухе слоненя яке почуло виклики кульбабкового "хоми"...І коли шкоди-мавпи відібрали оту саму квітку й хотіли зкинути її з обриву,народ у кульбабці таки повірив своєму повстанцю і всі почали кричати "МИ Є ХТОСЬ!!!МИ Є ХТОСЬ!!!".....

....якщо ми віримо у бескінечність космосу,отже у безкінечно великі світи,то чому відкидаєм теорію існування бескінечно малих світів? Цікаво а мурахи десь в Бразилії вірять в нас з вами,пане?
+ Ответить в теме
Страница 53 из 73

Теги для этой темы