Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 52 из 73
Показано с 511 по 520 из 728.
    Новачок
    Lol

Re: Верите ли Вы в бога?

Однажды Блеза Паскаля спросили, почему он верит в вечную жизнь. Он ответил: предположим что вечной жизни нет, тогда я ничего нетеряю; а если она есть, тогда я преобретаю все.

Если Бога нет, тогда зачем говорить что Его нет, а если Он есть, тогда зачем с Ним ссориться!!!

Инвалид умственного труда

Если Бога нет, тогда зачем говорить что Его нет, а если Он есть, тогда зачем с Ним ссориться!!!
    Прально! Зачем вообще что-то делать?
    Частий гість

а поясніть мені, будь ласка, як можна вірити у Бога, чи взагалі у що-небудь, коли помирає двадцятирічний хлопець? молодий, життєрадісний, якого всі люблять, який кохає і коханий. розумний, добрий, веселий, просто чудова Людина. і раптом бац... немає... дурний, страшенно безглуздий нещасний випадок. і як після цього вірити??? і у що?
    P.S. а ще говорять є така річ як справедливість? де вона? Бозя десь посіяв? ну то хай добре пошукає, батькам би вона згодилась. правда, вже запізно...
    Новачок

Да... життя часто буває не справедливим...
    Гуру

имхо буддистская притча "воспарить над верой" дает весьма задорный ответ на то, что толчется 51 страницу форума. (кому интересно, можно погуглить)
    Новачок

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    А хоч Новий заповіт весь? Бо инакше це вже, як у Жванєцкого буде: я сам фільма нє видєл, но скажу.Та люди вельми вигадливі істоти, вони і на багаттях купу народу спалили, забувши про "Не убий", але до чого тут християнство? Це лише одяг, а хто під ним, чи не вовки в овечих шкурах? Чи Христос обкрадав людей, палив їх на вогнищі? Чи може Він заповідав таке творити своїм учням?
    никто не говорит конкретно о вере. Я говорю - церковь и религия это гнездо разврата. Почему тогда так называемые "истинные верующие" ходят к таким попам бить челом землю?
    Odo
    -

Ответ Сообщение от arizel Посмотреть сообщение
    никто не говорит конкретно о вере. Я говорю - церковь и религия это гнездо разврата.
    Сказати так, все одно, що сказати, що всі люди - мерзотники, вбивці і злодії. Дійсно є серед людей є такі, котрих можна так назвати, та чи привід це називати всіх людей такими?
    Ответ Сообщение от arizel Посмотреть сообщение
    Почему тогда так называемые "истинные верующие" ходят к таким попам бить челом землю?
    А куди ж їм ходити "челом бити" на на бикотеку чи до стріпклюбів? Чи не для того й існують церкви, щоб було куди прийти віруючій людині після всіх жахів навколишнього світу, повернутися до самого себе, подивитися в себе, згадати щось важливе про себе, але так давно призабуте, бо ж, далебі, так довго намагався з усіх сил це забути і все ж не забув...

"Коли вони тікають від мене, я їхні крила..." © Емерсон.

©
    Новачок

Є дійсно віруючі люди, вони щирі та хороші.
    а є секти. ото вже де справжнє лихо.
    Новачок

Пішіть адресу, інквізіція врятує

Не можу сказати, що вірую, але Його думку поважаю
    Гуру
    Ответ Сообщение от чудне_створіння Посмотреть сообщение
    а поясніть мені, будь ласка, як можна вірити у Бога, чи взагалі у що-небудь, коли помирає двадцятирічний хлопець? молодий, життєрадісний, якого всі люблять, який кохає і коханий. розумний, добрий, веселий, просто чудова Людина. і раптом бац... немає... дурний, страшенно безглуздий нещасний випадок. і як після цього вірити??? і у що?
    P.S. а ще говорять є така річ як справедливість? де вона? Бозя десь посіяв? ну то хай добре пошукає, батькам би вона згодилась. правда, вже запізно...
    А звідкіля ви знаєте? Може цей чудовий хлопець став би другим Сталіном чи Гітлером? Ви можете дати гарантію на те, що якби він зостався живий, він би приніс світу багато чудового? Я знаю багато людей, які "поганилися" і в більш старшому віці.
    Далі, скажіть, а він був віруючою людиною?А його батьки? Всі звикли звинувачувати Бога в своїх негараздах. А самі, навідь не живуть по Божим заповідям, навідь не знають їх. А якщо живуть без Бога, то і не дають керувати Богу їхніми життями. А якщо не керує Бог, то вгадайте, хто тоді керує?

Я в Бога вірю. Прийняття християнства - це найнайкраще, що сталося в моєму житті.
+ Ответить в теме
Страница 52 из 73

Теги для этой темы