Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 5 из 73
Показано с 41 по 50 из 728.
    змія болотяна ОЧКОва
    Я не впевнена в тому що Бог розпоряджається людиною. Я знаю те, що його немає. Відтак, я впевнена в тому, що він не створював землю, Адама, дерево з яблуками і т д.
    Просто хтось постійно намагається переконати мене в тому, що це так.

Частий гість
    Coffee
    Шановний Деф!!!: - без крапок буду я писать, спеціяльно для того, щоб сон у вас був міцним як у ще здорового тілом і душею пенсіонера!! до слова - крапки - то істина, там головний смислові часточки і ховаються, бо сказати абсолютно всьо у такий спосіб (у вигляді друкованого слова) просто не можливо. Якщо вам це вдається, то я вас вітаю. Вітаю широ. Шановна aneisha: - ви колись не знали табличку множення, правда??, а потім вивчили її на уроках математики!Як ви можете знати те, що Бога немає? Вас цьому навчили, як табличці множення?? Ваше "Я не впевнена" - це сумнів!
    Slavic7
    Гість
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Нещодавно прочитав, що науковий світ був вражений останнім відкриттям залежности малюнку міжмолекулярного сполучення води від того, які слова хтось поряд промовляє. Поставили такий експеримент: емоційно промовляють якийсь негатив — один малюнок, радісно — инакший. Ви лише уявіть собі продавщиня у крамниці має поганий настрій і лає всіх навколо, а вода, що вона відпускає робить людей, її покупців - хворими, це по-Вашому справедливо? Ми всі пов’язані одне з одним, а з дітьми просто найближче.
    Науковий світ вже давно вражений такой и подобной чушью !
    Очередные сказочки для масс.

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    А Ви впевнені, що Бог розпоряджається людиною і сам все вирішує за неї? Тоді чому ж він не поставив навколо дерева пізнання добра та зла міцну огорожу з металевим дротом, а лише сказав, щоб не їли його плодів?
    Мабуть потому, что ему нравится испытывать людей а попросту подкалывать.
    Ващет в библии сказано что бог и сатана одно лицо.
    Def
    .
    Ответ Сообщение от mozok Посмотреть сообщение
    Шановний Деф!!!:
    С взаимным уважением!!!
    без крапок буду я писать, спеціяльно для того, щоб сон у вас був міцним як у ще здорового тілом і душею пенсіонера!!
    Мне очень приятно, что Вы заботитесь о моём здоровье, и душевном равновесии. ( Не переживайте, у меня всё в порядке ;) )
    до слова - крапки - то істина, там головний смислові часточки і ховаються, бо сказати абсолютно всьо у такий спосіб (у вигляді друкованого слова) просто не можливо.
    .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .......................
    Якщо вам це вдається, то я вас вітаю. Вітаю широ.
    Похоже , без * крапок* мне не удалось;)
    змія болотяна ОЧКОва
    Шановний Mozok! Я вам теж саме запитання поставити можу. Ви табличку множення (читай - знання про Бога) отримали як великикй "дар" від учителя математики (читай - батюшки, проповідника тощо)? Я можу так само сказати, що вас навчили вірити.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Я знаю те, що його немає.
    Коли людина каже: "Я знаю", це означає, що вона може це довести, тому пропоную довести, або хоча б обґрунтувати Вашу тезу.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от Slavic7 Посмотреть сообщение
    Науковий світ вже давно вражений такой и подобной чушью ! Очередные сказочки для масс.
    Бідний бідний науковий світ, він і не знає, як тяжко він вражений! Але є ще лицарі справедливости, що не дадуть скоїтись злу, Славік7 спасе науковий світ він казкової навали. Дивіться на екранах ТБ з 7 по 10 те захоплюючий трилер "Казкова навала" та "Казкова навала-2"! :aikido:
    Брати Вачовскі нервово курять.
    Ответ Сообщение от Slavic7 Посмотреть сообщение
    Ващет в библии сказано что бог и сатана одно лицо.
    Цитату в студію! Це буде справжній переворот у богослов’ї!
    змія болотяна ОЧКОва
    В даному випадку не варто розцінювати "Я знаю" так різко. Це теж саме, що "я знаю, що він є". Я свідома того, що не можу довести те, що нема того, чого я ніколи не бачила і не відчувала. Та я так само свідома, що не можна довести і протележного.
    Версій про те, що Бога немає так само багато, як і версій про те, що Бог є. А обирати те, чи інше - справа кожного.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    В даному випадку не варто розцінювати "Я знаю" так різко. Це теж саме, що "я знаю, що він є". Я свідома того, що не можу довести те, що нема того, чого я ніколи не бачила і не відчувала. Та я так само свідома, що не можна довести і протележного.
    Версій про те, що Бога немає так само багато, як і версій про те, що Бог є. А обирати те, чи інше - справа кожного.
    Згоден! Саме тому і кажуть "я вірю", або "я не вірю". А казати "я знаю", стосовно цієї теми, як на мене, некоректно.
    змія болотяна ОЧКОва
    OK! Переконали! Не ВІРЮЮЮЮЮЮЮ
+ Ответить в теме
Страница 5 из 73

Теги для этой темы