Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 46 из 73
Показано с 451 по 460 из 728.
    Odo
    -

Re: Верите ли Вы в бога?

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    А я нічого не чекала. Хоча ні, я думала шось таки нове почути. Але на жаль, нічого такого. Тому продовжу пошуки самостійно
    Це не найшвидший, проте один з надійних та гідних довіри шляхів пошуку.
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Для мене тема вичерпує себе, якшо я не пізнаю шось нове чи хоча б не ставлю собі якісь нові питання, котрі виходять з дискусій. З Вами цього ми не досягнемо, так як моя логіка не піддається Вам, а Ви не хочете чи не можете робити якісь припущення
    Саме так. Єдина логіка, це підстава на якій можна щось припускати, немає спільної логіки — немає і припущень, зрозумілих обом.

Новачок

Да я верю в бога. Но я не верю басням церквы, которая во все времена делал все чтобы дойти до власти.
    Odo
    -

Нещодавно почув цікаву статистику. За останніми опитуваннями у західній Німеччині (колишня ФРН) віруючими визнали себе 93% опитаних, у східній Німеччині (колишня НДР) визнали себе невіруючими 80%. Кілька десятків років радянської атеїстичної пропаганди і які промовисті наслідки!
    Пророк

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Нещодавно почув цікаву статистику. За останніми опитуваннями у західній Німеччині (колишня ФРН) віруючими визнали себе 93% опитаних, у східній Німеччині (колишня НДР) визнали себе невіруючими 80%. Кілька десятків років радянської атеїстичної пропаганди і які промовисті наслідки!
    Пропаганда великое дело!
    Да и большинстово людей не склонно и не умеет анализировать информацию совершенно.
    Частий гість

А я не вірю в Бога. для мене взагалі неприйнятна сама ідея релігії. Це обмежує людську особистість, свободу волі (виключно моя суб"єктивна думка, ніхочу нікого образити). а запевняти когось, що сенс його життя, чийогось єдиного життя, у служінні Богу - то взагалі видається злочинним. та й сама сутність Бога здається мені вкрай сумнівною. тут є два варіанти: а) Бог-садист, що не знайшов кращого випробування, аніж стражнання; б) Бог, що безсилий зупинити безладдя та жахи, які випадають на долю людства (чи хоча б "слухняних" і допропорядних його представників). самі винні, самі й розбирайтесь - непогана позиція для Вселенського добра і світла...
    Пророк

Ответ Сообщение от чудне_створіння Посмотреть сообщение
    А я не вірю в Бога. для мене взагалі неприйнятна сама ідея релігії. Це обмежує людську особистість, свободу волі ...
    Для управления человеческим обществом одних законов мало
    (наличие законов предполагает контроль за их исполнением, что
    не всегда реально возможно - за всеми людями не уследишь
    поэтому появилась религия (или она уже была перед появлением понятия закон, это не столь важно) - универсальное средство использующее веру и страх для поддержания порядка в социуме.
    Т.е. можно сказать что религия нужна для человеческого
    общества. И она будет всегда - как важный элемент саморегуляции общества.
    Да, она ограничивает свободу воли и пр. Но если для развития
    общества (или деградации такового )нужно будет выйти за рамки догм религии, всегда найдуться люди которые это сделают.
    Вот такой принцип. И пока мы движемся по спирали вверх.
    Саморегуляция худо-бедно работает.
    Инвалид умственного труда

Саморегуляция худо-бедно работает.
    Природа всегда права
    Гуру

Ответ Сообщение от чудне_створіння Посмотреть сообщение
    А я не вірю в Бога. для мене взагалі неприйнятна сама ідея релігії. Це обмежує людську особистість, свободу волі (виключно моя суб"єктивна думка, ніхочу нікого образити). а запевняти когось, що сенс його життя, чийогось єдиного життя, у служінні Богу - то взагалі видається злочинним. та й сама сутність Бога здається мені вкрай сумнівною. тут є два варіанти: а) Бог-садист, що не знайшов кращого випробування, аніж стражнання; б) Бог, що безсилий зупинити безладдя та жахи, які випадають на долю людства (чи хоча б "слухняних" і допропорядних його представників). самі винні, самі й розбирайтесь - непогана позиція для Вселенського добра і світла...
    Ну єто всего лишь твоё мнение -но оно всё равно должно быть...
    Я вот не верю в существование НЛО но нильзя же отвергать отсутсвие НЛО...
    Инвалид умственного труда

Наличие контактов с другими цивилизациями - зачеркивает необходимость возникновения нашей.
    ри?

Офтоп:
    Ответ Сообщение от **SEM** Посмотреть сообщение
    Я вот не верю в существование НЛО но нильзя же отвергать отсутсвие НЛО...
    НиЛиО є - його не може не буть!
+ Ответить в теме
Страница 46 из 73

Теги для этой темы