Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 45 из 73
Показано с 441 по 450 из 728.
    ри?

Re: Верите ли Вы в бога?

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    З одного боку, Вас зовсім не обходить тло, навіть "гамірної вечірки, під музику, при світлові; чи там можу вчитися, коли навколо натовп, вереск, шум тощо", з иншого Ви потребуєте усамітнення. Ну дійсно, різні люди бувають.
    Добре, що Ви зрозуміли нашу різність. Це радує.

Я вже визначився давно - вірите словам вчительки, що Бог великодушний, чи ні?
    Це мій особистий висновок. І він співпадає з тим, що вона казала про великодушність. Це не можна розглядати , як віру їй. Бо коли вона у мене викладала, мені було років 10. А я зробила такі висновки вже набагато пізніше.

Ви можете не чекати, а ставити свої питання прямо зараз, бо що більше Ви відповідаєте, то дійсно все більше питань виникає. Ніяк не збагну Вашої логіки.
    Мою логіку годі збагнути. Щойно мені один представник сильної половини людства вже дав відповідь на це питання: "Ти найнелогічніша істота у світі!" Не тре’ себе силувать)))

Хотілося б дізнатися, що Вам особисто дала Біблія? Як Ви можете пояснити різності між Старим і Новим заповітом? Чи Бог й Ісус для Вас одне і те ж саме?

У каждого свой...
    Кстати, интересная книжка
    http://www.fictionbook.ru/en/search?...BE%D0%B3%D0%B0
    Odo
    -

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Добре, що Ви зрозуміли нашу різність. Це радує.
    Авжеж
    Це мій особистий висновок. І він співпадає з тим, що вона казала про великодушність. Це не можна розглядати , як віру їй. Бо коли вона у мене викладала, мені було років 10. А я зробила такі висновки вже набагато пізніше.
    На підставі чого Ви зробили цей висновок?
    Мою логіку годі збагнути. Щойно мені один представник сильної половини людства вже дав відповідь на це питання: "Ти найнелогічніша істота у світі!" Не тре’ себе силувать)))
    Цілком з ним згоден. Мені дійсно годі осягнути таку логіку за якою людина каже, що Біблії не вірить, а ходить до церкви, що і є Білією у барвах affresco та a secco, у барвах образів ікон, текстів та мелосу церковної служби та співу.
    Хотілося б дізнатися, що Вам особисто дала Біблія?
    Відчуття того, що Бог — великодушний
    Як Ви можете пояснити різності між Старим і Новим заповітом?
    Вже пояснював на попередніх сторінках цієї теми.
    Чи Бог й Ісус для Вас одне і те ж саме?
    Він сам про себе сказав: "Я і Отець — одне". І я Йому вірю.
    ри?

На підставі чого Ви зробили цей висновок?
    На підставі того коротенького життя, шо я прожила. Бо зробила багато дурниць, а Бозя мене ще ждного разу сильно не наказував. Тоді я і зробила висновок, Він великодушний і багато що прощає. От.

Цілком з ним згоден. Мені дійсно годі осягнути таку логіку за якою людина каже, що Біблії не вірить, а ходить до церкви, що і є Білією у барвах affresco та a secco, у барвах образів ікон, текстів та мелосу церковної служби та співу.
    Хех...як же важко. Ви ж ніби зрозуміли нашу різність. То чому ж не хочете зрозуміти, що для ВАС особисто церква - це відображення Біблії, це і є Біблія, а для МЕНЕ особисто - це дещо інше. Я Вам уже ось третю сторінку намагаюся це показати, а Ви все ніяк не вхопите тої думки.

Відчуття того, що Бог — великодушний
    Це Ви з Біблії осягнули самостійно? Чи там десь так написано?

Він сам про себе сказав: "Я і Отець — одне". І я Йому вірю.
    Тобто Ви вірите у те, що Бог був у подобі людській? Чи як?А як же так сталося, що Він був на землі і одночасно над всіма (допусимо на хмарках? Чи таке можливо?
    Odo
    -

На підставі того коротенького життя, шо я прожила. Бо зробила багато дурниць, а Бозя мене ще ждного разу сильно не наказував. Тоді я і зробила висновок, Він великодушний і багато що прощає. От.
    Тобто, якщо Він за щось Вас таки покарає, то одразу ж втратить у Ваших очах великодушність? А як Він лише відклав покарання?
    Хех...як же важко. Ви ж ніби зрозуміли нашу різність. То чому ж не хочете зрозуміти, що для ВАС особисто церква - це відображення Біблії, це і є Біблія, а для МЕНЕ особисто - це дещо інше. Я Вам уже ось третю сторінку намагаюся це показати, а Ви все ніяк не вхопите тої думки.
    Зрозуміти одне, повірити инше.
    Це Ви з Біблії осягнули самостійно? Чи там десь так написано?
    Є відчуття, є знання, різницю помітили?
    Тобто Ви вірите у те, що Бог був у подобі людській? Чи як?А як же так сталося, що Він був на землі і одночасно над всіма (допусимо на хмарках?
    Про хмарки це теж з Біблії, чи я щось пропустив?
    Чи таке можливо?
    Невже Ви думаєте, що для Того, хто створив Всесвіт, такі дурниці, як одночасне перебування у кількох місцях є хоч якоюсь проблемою? Такі фокуси, здається, навіть, граф Каліостро демонстрував. Вже не згадуючи пана Кастанеду, індійських йогів та решту "езотериків", для котрих це щось на кшталт курсової на певному етапі навчання. Погано ж Ви про Нього думаєте.
    ри?

Тобто, якщо Він за щось Вас таки покарає, то одразу ж втратить у Ваших очах великодушність? А як Він лише відклав покарання?
    А якшо Його нема?! А якшо ми страшно, просто жахливо помиляємося, коли віримо у Його існування?! Оце така відповідь напрошується на Ваші питання. Тим більше Ви дуже доречно підмітили
    Є відчуття, є знання...
    Я відчуваю. У мене так воно все пов’язано з Господом. А Ви? Ви відчуваєте? Чи знаєте?

Зрозуміти одне, повірити инше.
    Наснаги Вам, щоби Ви повірили - така я: вірю, але Біблії не сприймаю як те має бути
    Про хмарки це теж з Біблії, чи я щось пропустив?
    Невже Ви думаєте, що для Того, хто створив Всесвіт, такі дурниці, як одночасне перебування у кількох місцях є хоч якоюсь проблемою? Такі фокуси, здається, навіть, граф Каліостро демонстрував. Вже не згадуючи пана Кастанеду, індійських йогів та решту "езотериків", для котрих це щось на кшталт курсової на певному етапі навчання. Погано ж Ви про Нього думаєте.
    А тепер Ви мабуть взагалі заплутаєтесь у моєму сприйнятті Всесвіту. Я не вірю, що Всесвіт створив Бог.
    Ще одне: Христос воскрес. Тобто Бог воскресив себе чи частину себе? Як гадаєте? Бо по всьому виходить, що він роздвоївся і вирішив воскресити ту частину, що була розп’ята на хресті. А навіщо? Може неповноцінно себе почував? Як Ви можете ось цей період життя Ісуса пояснити зі своєї точки зору?
    Odo
    -

А якшо Його нема?! А якшо ми страшно, просто жахливо помиляємося, коли віримо у Його існування?! Оце така відповідь напрошується на Ваші питання. Тим більше Ви дуже доречно підмітили
    Наші якщо та коли — вічні гасла сумнівів, але саме вони і роблять нас мислячими істотами. Проте, здається Паскаль десь слушно зауважив: "А що втрачає людина, коли помилитися у своїй вірі у Бога і виявиться, що Його не існує? Коли ж вона припуститься зворотньої помилки — може програти все", - цитую з пам’яті можливо неточно.
    Я відчуваю. У мене так воно все пов’язано з Господом. А Ви? Ви відчуваєте? Чи знаєте?
    Я вже написав.
    Наснаги Вам, щоби Ви повірили - така я: вірю, але Біблії не сприймаю як те має бути А тепер Ви мабуть взагалі заплутаєтесь у моєму сприйнятті Всесвіту. Я не вірю, що Всесвіт створив Бог. Ще одне: Христос воскрес. Тобто Бог воскресив себе чи частину себе? Як гадаєте? Бо по всьому виходить, що він роздвоївся і вирішив воскресити ту частину, що була розп’ята на хресті. А навіщо? Може неповноцінно себе почував? Як Ви можете ось цей період життя Ісуса пояснити зі своєї точки зору?
    Про природу Бога можемо лише гадати та робити якісь припущення, приблизно такі, які може робити комаха про природу людини, що роздивляється її, тому Ісус і стає тим спільним знаменником або мостом між Богом та людиною, що дозволяє людині, бодай якось, хоч частково, збагнути діяння Божі. Ставши людиною Бог підіймає людину до Божественного.
    ри?

Шановний Odo, Ви що вірите у Бога, щоб ненароком не помилитися? Бо, дійсно, на таке наштовхує цитата Паскаля, хоч і "по пам’яті".
    Так, ми можемо до бескінечності розбирати ту чи іншу подію, що у Біблії теж може бути описана. І це все будуть наші припущення і якісь свої висновки. Хто як бачить... Якщо Ви цього не бажаєте, що ж ...))) Закриємо цю тему. Головне, що ми дійшли хоч якогось висновку - люди різні і віра у них теж "різна".
    Odo
    -

Шановний Odo, Ви що вірите у Бога, щоб ненароком не помилитися?
    Вірю.
    Бо, дійсно, на таке наштовхує цитата Паскаля, хоч і "по пам’яті".
    Згадаймо, що це була відповідь на Ваше запитання про сумніви в існуванні Бога. Далі. Я не знаю на що вона Вас налаштовує, з огляду на різну логіку навіть припускати щось безглуздо. Для мене ж, вона є свідченням того, як думала про віру у Бога така щиро віруюча людина, як Паскаль, якими сумнівами мучилась, під якими кутами та з яких точок зору розглядала її.
    Так, ми можемо до бескінечності розбирати ту чи іншу подію, що у Біблії теж може бути описана. І це все будуть наші припущення і якісь свої висновки. Хто як бачить...
    А чого Ви очікували?
    Якщо Ви цього не бажаєте, що ж ...))) Закриємо цю тему.
    Для мене, це завжди відкрита тема.
    Головне, що ми дійшли хоч якогось висновку - люди різні і віра у них теж "різна".
    Хіба Ви не знали цього до?
    ри?

А чого Ви очікували?Для мене, це завжди відкрита тема.
    А я нічого не чекала. Хоча ні, я думала шось таки нове почути. Але на жаль, нічого такого. Тому продовжу пошуки самостійно
    Для мене тема вичерпує себе, якшо я не пізнаю шось нове чи хоча б не ставлю собі якісь нові питання, котрі виходять з дискусій. З Вами цього ми не досягнемо, так як моя логіка не піддається Вам, а Ви не хочете чи не можете робити якісь припущення

Хіба Ви не знали цього до?
    Я завше це пам’ятаю. Але так вийшло, що я мала доводити Вам своє бачення деяких моментів у своїй вірі. Адже цього Ви і прагнули, чи не так?
+ Ответить в теме
Страница 45 из 73

Теги для этой темы