Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 43 из 73
Показано с 421 по 430 из 728.
    Odo
    -

Re: Верите ли Вы в бога?

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Хм...читаю, читаю..і по всьому виходить, що Ліліт була досконалою. Вона була як сам Бог, в принципі як і Адам до створення Еви.
    Они были, как Боги, только неразумные.
    А без розуму яка досконалість?
    Після короткого знайомства з Кабаллою доходжу висновку, шо МОЇ висновки з Кабалли протирічать всьому, шо пописано у Біблії.
    А Ви ще апокрифи почитайте, то і не такого знайдете. Питання ж не в тому, що і де написано, а у тому у що Ви сама вірите?

ри?

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    А без розуму яка досконалість?
    Прочитавши ще раз рядки, я зрозуміла слова про нерозумність так:
    Адам і Ліліт були безтурботні і займалися чимсь своїм, а не плодилися. З цієї позиції вони можуть виступати нерозумними - не послухалися Божої волі, не підкорилися їй.
    А Ви ще апокрифи почитайте, то і не такого знайдете. Питання ж не в тому, що і де написано, а у тому у що Ви сама вірите?
    Апокрифи якраз читаю. В принципі я цього і очікувала. Купа протиріч скрізь. У будь-якій книзі.
    Мабуть через протиріччя і перекрученість я і не вірю тому, що написано у Біблії. І багато з чим ніколи б не погодилася.
    Odo
    -

Прочитавши ще раз рядки, я зрозуміла слова про нерозумність так:
    Адам і Ліліт були безтурботні і займалися чимсь своїм, а не плодилися. З цієї позиції вони можуть виступати нерозумними - не послухалися Божої волі, не підкорилися їй.
    19. Они были самодостаточны. Они были, как Боги, только неразумные. Они пребывали в покое и безмятежности.
    Мені чомусь здається, виходячи з наведеного Вами тексту, що вони були майже досконалими, тобто чогось їм таки бракувало. Як на мене, їм бракувало — знання чогось, саме тому і сказано далі, що вони були нерозумними.
    Апокрифи якраз читаю. В принципі я цього і очікувала. Купа протиріч скрізь. У будь-якій книзі.
    Уявіть собі, що якась людина замовила кільком художникам свій портрет. І кожен написав його у відповідности до своїх можливостей, схильностей та уподобань, так що коли замовник почав їх роздивлятися, то на деяких просто себе не впізнавав, і тому, відібрав, скажімо, чотири портрети і викупив їх, решту ж залишив майстрам, як роботу невідповідної якости. Але ці несхожі портрети теж збереглися і дехто вважає, що замовник саме на них схожий сам на себе, а не на відібраних. Ситуація з апокрифами та протиріччями має таке ж походження, багато хто намагався наблизитися до оригіналу, але комусь пощастило більше, комусь менше.
    Мабуть через протиріччя і перекрученість я і не вірю тому, що написано у Біблії. І багато з чим ніколи б не погодилася.
    Тоді, навіщо ходити до церкви, адже це Дім Того, у кого Ви не вірите?
    ри?

Мені чомусь здається, виходячи з наведеного Вами тексту, що вони були майже досконалими, тобто чогось їм таки бракувало. Як на мене, їм бракувало — знання чогось, саме тому і сказано далі, що вони були нерозумними.
    Я думаю інакше, але на те ж ми і різні люди.
    Уявіть собі, що якась людина замовила кільком художникам свій портрет. І кожен написав його у відповідности до своїх можливостей, схильностей та уподобань, так що коли замовник почав їх роздивлятися, то на деяких просто себе не впізнавав, і тому, відібрав, скажімо, чотири портрети і викупив їх, решту ж залишив майстрам, як роботу невідповідної якости. Але ці несхожі портрети теж збереглися і дехто вважає, що замовник саме на них схожий сам на себе, а не на відібраних. Ситуація з апокрифами та протиріччями має таке ж походження, багато хто намагався наблизитися до оригіналу, але комусь пощастило більше, комусь менше.
    Ага, хтось більше прибрехав, хтось - менше. Одна справа - портрет, а інша - святе письмо, не вважаєте?

Тоді, навіщо ходити до церкви, адже це Дім Того, у кого Ви не вірите?
    Я не вірю Біблії, підкреслюю - Біблії. Святе письмо однієї частини може протирічити іншій частині. Це не є логічно, навіть попри всю мою любов до НЕлогічного.
    А от Бог і віра у нього - це вже інше. З цього приводу я відписалася на самому початку.
    Odo
    -

Ага, хтось більше прибрехав, хтось - менше. Одна справа - портрет, а інша - святе письмо, не вважаєте?
    Я думаю інакше, але на те ж ми і різні люди. © laithemmer

Я не вірю Біблії, підкреслюю - Біблії. Святе письмо однієї частини може протирічити іншій частині. Це не є логічно, навіть попри всю мою любов до НЕлогічного.
    А от Бог і віра у нього - це вже інше. З цього приводу я відписалася на самому початку.
    А церква, до якої Ви ходите, чи не є домом саме Бога Біблії?
    ри?

Не люблю повторювати. Тим більше відписуватися на один і той же пост двічі. Будь ласка, будьте уважніші.
    Для мене Бог один. Він не є Біблійним чи ще яким. Я Його не поділяю на бумажного й того, шо по землі ходив, а тепер на небі (у космосі?) сидить.

А церкву можна розглядати будь як. Наприклад, як Ви - портрети і Святе письмо. Так, я церкву розглядаю як місце для віруючих людей. Тому приходжу туди молитися і думати.
    Odo
    -

Для мене Бог один. Він не є Біблійним чи ще яким. Я Його не поділяю на бумажного й того, шо по землі ходив, а тепер на небі (у космосі?) сидить. А церкву можна розглядати будь як. Наприклад, як Ви - портрети і Святе письмо. Так, я церкву розглядаю як місце для віруючих людей. Тому приходжу туди молитися і думати.
    А от скажіть, коли Ви приходите молитися до церкви, нічого навколо себе не помічаєте, ну там символів різних, нпр. те, що церква у плані має вигляд хреста, хто, що і як саме зображений на іконах або стінах (хоч Ви і не вбачаєте зв’язку між живописом та письмом, а вони, проте, навіть є словами зі спільним коренем), Вас не засмучує, що місце, що Ви обрали для себе місцем молитви наскрізь просякнуте символікою книги, котрій Ви не вірите? Вам це не заважає молитися? Або не суперечить Вашій власній вірі?
    ри?

А от скажіть, коли Ви приходите молитися до церкви, нічого навколо себе не помічаєте, ну там символів різних, нпр. те, що церква у плані має вигляд хреста, хто, що і як саме зображений на іконах або стінах (хоч Ви і не вбачаєте зв’язку між живописом та письмом, а вони, проте, навіть є словами зі спільним коренем), Вас не засмучує, що місце, що Ви обрали для себе місцем молитви наскрізь просякнуте символікою книги, котрій Ви не вірите? Вам це не заважає молитися? Або не суперечить Вашій власній вірі?
    На всі питання відповідь - ні.
    Ні, я не звертаю увагу, який план має церква. Ні, мене не засмучує те, що більшість віруючих сліпо вірять написаному у Біблії. Ні, мені це аж ніяк не заважає молитися. Ні, моїй вірі це не суперечить.

Як мені пам’ятається, Бог великодушний і простить мені всі мої гріхи (навмисні чи ненавмисні). Думаю, Він простить мені також недовіру до Святого письма. Бо ми "дурні" люди, які навіть книжку про Нього написали неспівставлено, ніби так як прийшлося.
    сдавайсь!!!

Прочитал тему как:
    Верите ли вы в Бота
    лично я только в PODBota :^)
    Odo
    -

На всі питання відповідь - ні.
    Ні, я не звертаю увагу, який план має церква. Ні, мене не засмучує те, що більшість віруючих сліпо вірять написаному у Біблії. Ні, мені це аж ніяк не заважає молитися. Ні, моїй вірі це не суперечить.
    Дякую за докладну відповідь. Згадалась одна подія, про яку нещодавно чув, що на одному переході метро любили збиратись різні підозрілі типи, панки, просто марґінали, часто створюючи кримінальні ситуації, і ні чим їх не викурити було звідти, тоді, керівництво станції візьми та й почни пускати щовечора через гучномовця класичну музику. І, не повірите, подіяло - таки припинили вони там збиратися — їм зрозуміла була мова погроз і не лякала їх зовсім, бо це була їх мова, а ось мова класичної музики виявилась нестерпною. Тому і мені було так цікаво, чи не є нестерпною для Вас сама атмосфера церкви, що ніби побудована не з цегли, а із самих слів Біблії, коли Ви вже так не приймаєте цю книгу? Бо не помітити цього просто неможливо.
    Як мені пам’ятається, Бог великодушний і простить мені всі мої гріхи (навмисні чи ненавмисні). Думаю, Він простить мені також недовіру до Святого письма. Бо ми "дурні" люди, які навіть книжку про Нього написали неспівставлено, ніби так як прийшлося.
    А звідки Вам пам’ятається, що Він великодушний?
+ Ответить в теме
Страница 43 из 73

Теги для этой темы