Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 42 из 73
Показано с 411 по 420 из 728.
    Добрий модер ))

Re: Верите ли Вы в бога?

Я боюся панотців. Вони мені здаються якимись могутніми, всезнаючими, спокійними, розсудливими і не можна до них приставати зі своїми дурними дитячими запитаннями чи проблемами. А ще, мабуть, справа у незнанні. Я не читала Біблію і не тримаю в голові всі православні свята і не знаю з якого боку в церкві ставити свічку за упокій, а з якого за здравіє ...
    Одного разу я стояла близько біля Батюшки і слухала ... Він привніс в мою душу спокій і впевненість, допоміг пережити тяжку втрату декількома словами. Як він говорив ... По тілу розливалося відчуття спокою і думка про те, шо все в світі з Його волі ... Батюшка з церкви, шо в Нижніх Млинах під Полтавою.
    На поминальний понеділок ми з сім’єю завжди ходимо на кладовище в с.Пологи. Там править службу (мабуть, так це називається) приїжджий піп, з Малої Перещепини. Йому треба встигнути в цей день не в одне село, тому заздалегідь призначається час його перебування на кладовищі і люди з усього села приходять на цей час. Він запізнюється. В нього є машина, мобіла, він не худенький. На стіл люди ставлять свої поминальні харчі і частину з них віддають попові, який потім згодовує їх свиням. Воно то і логічно, бо куди ж їх дівати ті харчі з кожного села гори цілі ... а з іншого боку - це ж святе, люди пригощають за Царство Небесне, а воно ... свиням :( При виявленні бажання родичів піп відвідує могилку ...

Є думка, шо люди отримують те, на шо заслуговують. Якими вони є, такі в них і Священнослужителі. Не так часто буваю в Нижніх Млинах, а от в перещеп’янах повагу і вихованість тре пошукати, глибоко ховаються ...

ри?

DevilsAdvocate не заводься, воно того не варте, ІМХО. БО скоро будуть апелювати тим, що це все твої особисті амбіції стосовно мене, як це сталося з дописом від Uksus. Зроби висновки: твоє любе мале взагалі не мале, а зажерливе собаКо, яке сміє засуджувати найсвятіших "панотців", сіє смуту і нерозуміння, ще і за собою не дивиться!

Є думка, шо люди отримують те, на шо заслуговують. Якими вони є, такі в них і Священнослужителі.
    Uksus, це шо виходить? Шо я заслуговую на гладких священників? Чим це я так завинила перед Богом? Тим, що живу неподалік одної, а не іншої церкви?

І взагалі, Бозя великодушний....Я у це вірю...І даже вірю у те, шо він простить мені таке зневажливе ставлення до деяких священників. Бо я не думаю, що всі ті громадні служителі імені Бозі йшли вчитися і проповідувати слово Боже поголівно з проблемою надлишкової ваги.
    Добрий модер ))

Ответ Сообщение от laithemmer
    Uksus, це шо виходить? Шо я заслуговую на гладких священників? Чим це я так завинила перед Богом? Тим, що живу неподалік одної, а не іншої церкви?
    Виходить те, шо ти заслуговуєш на вибір. Якшо ти зміниш місце проживання і до тебе ближчою буде інша церква ти ходитимеш в іншу з іншим панотцем. І це відбуватиметься доти, доки не знайдеш свого ... Коли відчуєш, шо ніякий переїзд і ніякі відстані не змусять ходити тебе в іншу церкву. А може такого і не статися. А може ти взагалі не відчуваєш потреби у наставникові ...
    ри?

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Виходить те, шо ти заслуговуєш на вибір. Якшо ти зміниш місце проживання і до тебе ближчою буде інша церква ти ходитимеш в іншу з іншим панотцем. І це відбуватиметься доти, доки не знайдеш свого ... Коли відчуєш, шо ніякий переїзд і ніякі відстані не змусять ходити тебе в іншу церкву. А може такого і не статися. А може ти взагалі не відчуваєш потреби у наставникові ...
    Он про що ти...А я вже було подумала, шо ото мені так і треба)))...
    І мабуть так, я не відчуваю потреби у наставникові. Може того, що всі мої проблеми поки що не призводять до якихось "особливих" переживань. А може того, що можу зі всім своїм наболілим поділитися з рідними людьми.
    Мені здається, священники - це не хто інший, як ті ж самі психотерапевти, що можуть вислухати і дати свою пораду, ...тільки з точки зору слова Божого.
    Добрий модер ))

Он про що ти...А я вже було подумала, шо ото мені так і треба)))...
    Ох ти ж і чудо-юдо

Мені здається, священники - це не хто інший, як ті ж самі психотерапевти, що можуть вислухати і дати свою пораду, ...тільки з точки зору слова Божого.
    Може, так і є, тільки в мене залишилося відчуття чогось вищого за просте колупання в собі ...
    Odo
    -

Може, так і є, тільки в мене залишилося відчуття чогось вищого за просте колупання в собі ...
    Тобто, Тебе не відволікали особливости його зовнішности? Чому?
    ри?

Ох ти ж і чудо-юдо
    Я не Юдо!! Я НЕ ЮДО!!!!

Ну в мене все простіше. Щоб відчути оту возвеличеність і спокій, мені треба просто прийти до церкви. Постояти і подумати....про різне...Поставити свічки за здравіє і упокой...і ще постояти....
    Добрий модер ))

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Тобто, Тебе не відволікали особливости його зовнішности? Чому?
    Ні, не відволікали. Бо те шо і як він говорив набагато важливіше за те як він виглядав, бо я була вбита і не звертала уваги на статуру, на зовнішній вигляд людей взагалі і Батюшки зокрема.
    Odo
    -

Скульптор Марк Пауэлл (Mark Powell) – один из немногих портретистов ада, у которого «санаторий Сатаны» целостен, завершен и убедителен. Действительно верится, действительно омерзительно, действительно страшно – хочется отвернуться, ведь охватываешься согласием: «Это Преисподние!». Ланка
    Не раджу дивитися тим, хто збирається трапезувати
    ри?

Ну нарешті я мала час і добралася до важливої для мене теми:
    Бог-Адам-Ева- Ліліт....

Отрывок из Каббалы (часть "Книги Лилит") «От сотворения мира»:

13. Вся земля была для них как рай, и не знали они ни печалей, ни забот.

14. Но одно смущало Бога. Ведь создал он мужчину и женщину равными друг другу.

15. Но возгордился мужчина: раз он создан первым — значит, должен быть выше женщины.

16. И не получилось у них ни общения, ни отношений. Они слонялись день ото дня по своим делам, не зная чем заняться и не замечая друг друга.

17. Опечалился Бог. И не исполнят они завета Его: плодиться и размножаться, и наполнять землю, и обладать ею.

18. Бог послал им искушение: не есть плодов от одного дерева, что посреди сада, иначе смертью умрут. Ни мужчина, ни женщина не обратили на его слова внимания.

19. Они были самодостаточны. Они были, как Боги, только неразумные. Они пребывали в покое и безмятежности.

А потім вона пішла сама. Розумна була тітка Ліліт. Пішла від вже тоді "зажравшогося" Адама і тим самим відступила від Бога.

Хм...читаю, читаю..і по всьому виходить, що Ліліт була досконалою. Вона була як сам Бог, в принципі як і Адам до створення Еви.
    З цього виникає питання: Бозі шо було самотньо, що він зліпив двох таких, як і він? Може Бозя хотів, шоб з його плечей зняли тягар такої відповідальності? Бо якби всі були такі, як він.....
    Красота була б.

Після короткого знайомства з Кабаллою доходжу висновку, шо МОЇ висновки з Кабалли протирічать всьому, шо пописано у Біблії.
+ Ответить в теме
Страница 42 из 73

Теги для этой темы