Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 41 из 73
Показано с 401 по 410 из 728.
    2.0

Re: Верите ли Вы в бога?

я пишу бог з маленької, бо для мене це такий самий бог як і будь який інший з пантеону язичників і т.п. для мене це тільки назва, а не ім"я. граматику ми вчили :)

а вам не достатнь, що окрім англомовних країн кини пана Менлі перекладені, ну хоча б на російську. Значить окрім англомовних країн його можуть читати і в колишньому СНД. Міжнародними внас називають ті заходи, де окрім України єсть хоча б ще одна країна. а на питання ті шо ви процитували, він дає відповіді відмінні від загальнороийнятих в вашій релігії.

я знаю, що серед віруючих достатньо нормальних людей. але чи не були б вони такими без віри? думаю що були б.

мій головний месідж: не обіляйте те, що зовсім не біле.

якби написане мною не було гідне дискусії, ви б склали лапки і не дискутували. з чого роблю висновок...

змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Або може хочете помірятись авторитетами?
    Християни теж різні і мають різні переконання, так що не треба всіх вимірювати однією мірою.
    нє, я в дискусію не вступаю... мені просто стало цікаво. Шановний, ОДО, якою ж мірою Вас міряти треба (зважаючи на те, шо всіх різними і ви забажали влаштувати авторитет-реслінг)? Кілограмами, літрами, фунтами, локтями... мо, морськими милями, аби відрами лапшички?

А про Коран, то да.... Круто, внатурі...
    Odo
    -

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    я пишу бог з маленької, бо для мене це такий самий бог як і будь який інший з пантеону язичників і т.п. для мене це тільки назва, а не ім"я. граматику ми вчили :)
    А я писав Вам про Вас? Ви хоч читаєте те що я пишу?
    а вам не достатнь, що окрім англомовних країн кини пана Менлі перекладені, ну хоча б на російську. Значить окрім англомовних країн його можуть читати і в колишньому СНД. Міжнародними внас називають ті заходи, де окрім України єсть хоча б ще одна країна. а на питання ті шо ви процитували, він дає відповіді відмінні від загальнороийнятих в вашій релігії.
    Що принципово нового він вніс у науково-релігійно-філософський всесвітній дискурс? Чому про "всесвітньо відомого" так образливо мало пишуть?
    я знаю, що серед віруючих достатньо нормальних людей. але чи не були б вони такими без віри? думаю що були б.
    Історія не знаю умовного спосібу.
    мій головний месідж: не обіляйте те, що зовсім не біле.
    У Вас є вимірювач ступеню білизни?
    якби написане мною не було гідне дискусії, ви б склали лапки і не дискутували. з чого роблю висновок...
    Написане Вами настільки нелогічне і безглузде, що немає навіть ґрунту для дискусії, але сама ця тема є для мене важливою і лише тому я її продовжую.

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    нє, я в дискусію не вступаю... мені просто стало цікаво. Шановний, ОДО, якою ж мірою Вас міряти треба (зважаючи на те, шо всіх різними і ви забажали влаштувати авторитет-реслінг)? Кілограмами, літрами, фунтами, локтями... мо, морськими милями, аби відрами лапшички?
    Ви себе всім цим міряєте? І як результати?
    Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    А про Коран, то да.... Круто, внатурі...
    Є заперечення?
    2.0

Типу у вас пане Одо бездоганна логіка? А чому пишуть мало? Знач не вигідно розповсюджувати "ропщущих", дивись, зайві питання з"являться, а на відповідь у панотців кеби не вистачить. Але ж пишуть! Он про Брітні Спірс багато пишуть (як і про вашого попа..ой бога)...патаму шо попса і те й інше...навіть звучить схоже, дарма корені різні за походженням..."поп" ггг

а питання моє стосувалося книги, можливо Левіт, і кажись таки Левіт, старого завіту де чоним по білому "око за око"...а тут в новому завіті бац "підстав праву щоку, як тебе по лівій вдарили"...логіка абалдєть! ладно, новий виток - ісусяче вчення, але на..кого впихати це в одну книгу...

а взагалі якби я могла я б себе в цій темі забанила...бо мені вже набридло. присікуєтеся до якогось мотлоху, а конкретні питання пропускаєте...

а анотацію до книги писав не сам автор. якщо б я писала диктант про бога я б там тоже нашкребла його з великої літери. хоча імхо це ім"я не заслуговує того щоб писатися з великої літери...дуже багато крові пролили на його честь...якщо вам стане сили виправдати навіть це - флаг в руки
    Odo
    -

дуже багато крові пролили на його честь...якщо вам стане сили виправдати навіть це - флаг в руки
    А скільки ритуальної крови пролили фанатики-сатаністи, скільки немовлят з’їли? Це нормально? Скільки комуністи монашок з відрізаними сосками живцем закопали, скільки монахів знищили? Про це не будемо?

а взагалі якби я могла я б себе в цій темі забанила...бо мені вже набридло. присікуєтеся до якогось мотлоху, а конкретні питання пропускаєте...
    Формулюйте свої думки охайніше, виокремлюйте важливі для Вас речі та питання, тоді мені простіше буде і відповідати на Ваші питання, а не розгадувати ребуси з "мотлоху" Ваших думок.

Типу у вас пане Одо бездоганна логіка?
    Може й небездоганна, але я принаймні не лінуюсь брати у цитату ті Ваші пасажі, на котрі відповідаю, щоб Вам було зручніше читати і розуміти про що саме мені йдеться. Хотілобися отримувати від Вас хоч инколи те саме.
    2.0

...я самозабанілсо...і якщо ви думаєте, що не встояла перед вашим світлим авторитетом - блск! виправдали монахів комуністами - возрадуйтеся. дасвіданья...*пошло жрать младенцефф*
    Odo
    -

а питання моє стосувалося книги, можливо Левіт, і кажись таки Левіт, старого завіту де чоним по білому "око за око"...а тут в новому завіті бац "підстав праву щоку, як тебе по лівій вдарили"...логіка абалдєть! ладно, новий виток - ісусяче вчення, але на..кого впихати це в одну книгу...
    Не розумію, що тут є незрозумілим. Генеза, розвиток, еволюція людства, що спричиняє нові форми одкровення ці слова для Вас щось означають, чи це все теж попса? Чому наприклад ті ж Ваші сатанисти спочатку немовлят жерли, а потім почали філософські трактати писати? Все еволюціонує і розвивається, навіть сатаністи.
    ри?

Я оце читало, читало...і кароч.....маю питання, шановне товариство.
    НІчого не хочу поганого чи харошого сказать, от лише мене турбує одне питання: якшо попи такі хороші люде, і всьо таке, то чого мені постійно трапляються гладкі служителі церкви? Чого ні одненького разу не зустрівся худенький попик?? Чи чревоугіддя - ця заповідь не стосується попів? Це себто як виходить, як у середновіччі: закони є, але вони для бідак, а заможні під них не підпадають. Це типу цього?? Чи як таке явище розуміть?!
    ри?

НІчого не хочу поганого чи харошого сказать, от лише мене турбує одне питання:....
    Так і не зрозуміла питання. Що Вас турбує, Odo? Стан мого живота чи те, що я люблю торти?

Ответ Сообщение от Corsair Посмотреть сообщение
    А як розуміти коли приїзджає батюшка на служіння, п'яний, його якісь напів глі дівки вітягають з машини и пхають у церкву до людей??
    Бог є, але в нас, і в наших серцях, і кожен його назива по своєму і по різному відчуває в своєму серці.
    Ти як завше вчасно, золотце!
    ри?

Божечка, ну ти бачиш, скільки всього було накручено, поки я була відсутня??!!

Йдемо по черзі.

Мене оце власне, зацікавило питання, чи не заважає Вам таке суворе, навіть аскетично-вимогливе ставлення до фігур панотців, самій напосідати на "канхвети, марожено...і торти"?А ось наведені нижче дописи і показують до кого Ви її застосовуєте найсуворішим чином, а до кого ні:То може зі себе почати? Чи чревоугіддя - ця заповідь не стосується археологів? Це себто як виходить, як у середновіччі: закони є, але вони для панотців, а решта під них не підпадають. Це типу цього?? Чи як таке явище розуміть?!
    По-перше, шановний Odo, те, що я люблю торти і канфети, ще не означає, що я їм їх у неймовірній кількості щодня/щогодини/щохвилини.
    По-друге, Ви вважаєте чревоугіддям прийманні їжі двічі на день? Я - ні.
    По-третє, я не археолог.
    По-четверте, ніколи не мала аскетично-вимогливого ставлення до фігур. Мені дійсно стало цікаво, чи я побачу коли-небуть худорлявого священнослужителя, чи ні.

...я запитую: як звали цього священника? Де він служить? І ще не отримав жодної відповіді. Відтак постає цілком закономірне питання, чи не є всі ці "не дотримання заповідей" лише вислідом хворої уяви, бо мій досвід спілкування зі священниками свідчить про зворотнє, це люди цілком достойні, щиро і глибоко віруючі...
    То Ви пропонуєте мені підходити до священника і запитувати, у якій церкві він служить? І як його духовне ім’я звучить? Чи що? А на його питання, нащо це мені, що мені казать? Що на форумі хочу побалакати про чревоугіддя і навести конкретний приклад з іменем для Odo?
    Пробачте, але я не вказую конкретній якійсь людині на його недоліки. Попри всю мою відвертість, я маю крихти такту.

Коли людина береться когось судити, вона самим цим ставить себе на один щабель із засудженим нею, яким судом вона судить, таким і її судять. І коли вже людина береться визначати рівень дотримання кимось певної заповіді, то тим самим, вона автоматично викликає на себе відповідне питання: як сама вона дотримується цієї заповіді?
    Де у якому місці я засудила? Я навела приклад зі свого життя. І задала питання, які мене цікавлять. А Ви кажете, що я засудила. Чи це є справедливо?

Ви не помітили, я помітив. Що далі?
    ....
    І далі, Ваше ж!!!
    Класичне пересмикування: Ви керуєтесь не мною написаним, а своїм трактуванням мною написаного, а воно залежить тільки від Вас самого: що захочете побачити - те і побачите......

Помиляєтесь, висновок робите Ви, а не я. Я навів дописи. А ось чому Ви зробили саме такі висновки це вже питання до Вас, а не до мене
    А чи не вважаєте Ви, що пересмикнули саме МОЇ пости? Бо я помітила це. Дивно, виявляється не лише rust так робить, а ще й Ви.
    Прикро.

Кажу востаннє, те, що думаю, те і пишу. У мене нема підводних течій. Тому всіх прошу - не вишукуйте їх.
    Якби хотіла засудить, так би і казала.
+ Ответить в теме
Страница 41 из 73

Теги для этой темы