Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 40 из 73
Показано с 391 по 400 из 728.
    Непостоянный посетитель

Re: Верите ли Вы в бога?

Ответ Сообщение от Ватсон Посмотреть сообщение
    БОГ існує! тому існуємо і ми. Жалко невіруючих, після їхнього закінчення земного життя, а особливо тих, що хулять на Нього. Христос народився! Славімо Його!

2.0

Посміхнула картинка! (додається) Як раз в тему до того, шо комусь-там жалько невіруючих! Бугога!!! А сатаністів ви тож жалієте ;) а буддістів? а старовірів? монополісти, точно! ню-ню...
    Пан Одо знає вас іс дас гріх. Так шо ви його слухайте, пане Ватсон, і залиште жалість собі. На память ггг.
    Нам, невіруючим, в більшості нецікаво, що буде після того, як ми "попрощаємся з грішним світом".
    І ще одне, а чого в нас церков більше, ніж бібліотек. А клубів за інтересами немає зовсім? Патаму шо інтелект християнам протипоказаний номінально. Хоча є звісно і вийнятки, але вони обробляють "незавербованих"...
    Миниатюры Миниатюры ?? ?? ???.JPG  
    Odo
    -

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Посміхнула картинка! (додається) Як раз в тему до того, шо комусь-там жалько невіруючих! Бугога!!! А сатаністів ви тож жалієте ;) а буддістів? а старовірів? монополісти, точно! ню-ню...
    Пан Одо знає вас іс дас гріх. Так шо ви його слухайте, пане Ватсон, і залиште жалість собі. На память ггг.
    Нам, невіруючим, в більшості нецікаво, що буде після того, як ми "попрощаємся з грішним світом".
    І ще одне, а чого в нас церков більше, ніж бібліотек. А клубів за інтересами немає зовсім? Патаму шо інтелект християнам протипоказаний номінально. Хоча є звісно і вийнятки, але вони обробляють "незавербованих"...
    Пані nickeler, відповіді на кшталт "сам дурак" є проявом виняткового інтелекту
    Все, що не підпадає під ККУ має право жити. Таки залякане в нас якесь суспільство. Сумно з того...
    І я так вважаю
    2.0

Одо, намутили коктейль з двох тем! Але про те, шо представники християнства не надто любили коли книжки читають малоосвічені та ще й без камментів духовенства - знаїмс. Не хо перетирати з вами вдесяте одне й те саме. Мені співчуття щодо невіри не треба, і то було не вам. А ви адепту Ватсону всьо правильно сказали - гріх, гріх страшний! І ніякого там "сам драк" не було! навіть натяку. так шо нінада...
    Хай живе ваша релігія...мені до того що..не треба тільки співчуття...мені й так зер гут! А от так відмежовувати бога від його служителів я б не стала...Трейд марк страждає. Не може бути, шо шеф хороший, а його заступники - зажерливі потвори (це я про священнослужителів). І якщо віруючі не бояться кари за гріхи свої (ненажерство, прелюбодійство і т.д. по списку) то нам і подавно... імхо такскать...
    Odo
    -

Одо, намутили коктейль з двох тем!
    А Ви буцім і не здогадуєтесь навіщо я його "намутив"?
    Але про те, шо представники християнства не надто любили коли книжки читають малоосвічені та ще й без камментів духовенства - знаїмс.
    Та і ми "знаїмс", як Ваші улюблені "сатаністи" немовлят товчених з медом та перцем у ступі їли і сумішшю сперми з менструальною кров’ю запивали, дійсно де вже нам простим збагнути такий політ інтелекту.
    Не хо перетирати з вами вдесяте одне й те саме.
    Ага, "не хо"? Понаписували купу закидів і тут тобі на - "не хо". Вже визначтесь або "не хо", або ремствування, а то виходить на двох стільцях хочете всидіти.
    Мені співчуття щодо невіри не треба, і то було не вам. А ви адепту Ватсону всьо правильно сказали - гріх, гріх страшний! І ніякого там "сам драк" не було! навіть натяку. так шо нінада...
    Ну чому ж "нінада"? Дуже навіть нада, дивимось:
    Патаму шо інтелект християнам протипоказаний номінально. Хоча є звісно і вийнятки, але вони обробляють "незавербованих"...
    От я нпр. cкажу, що пані nickeler «інтелект протипоказаний номінально», то як буде нормально? Або може хочете помірятись авторитетами? Я не проти, називайте всесвітньо відомих вчених, письменників, філософів - сатаністів, порахуємо, як сатанізму «інтелект протипоказаний номінально» чи не дуже?
    Хай живе ваша релігія...мені до того що..не треба тільки співчуття...мені й так зер гут! А от так відмежовувати бога від його служителів я б не стала...Трейд марк страждає. Не може бути, шо шеф хороший, а його заступники - зажерливі потвори (це я про священнослужителів).
    Дивно чути такий суворий присуд від такої толерантної до особи. Чи Ви є толерантна лише до гомосексуалістів? А до решти людей, що обрали у своєму житті альтернативні шляхи життя та віри, відмінні від Вашого? (це стосовно коктейлю з двох тем)
    І якщо віруючі не бояться кари за гріхи свої (ненажерство, прелюбодійство і т.д. по списку) то нам і подавно... імхо такскать...
    Ви ніколи і ніц не боїтесь? Ні-ні?
    2.0

Так, по пунктам. Мені влом морочитися з цитатами, тому розділятиму абзацами.

АДИН: Та і ми "знаїмс", як Ваші улюблені "сатаністи" немовлят товчених з медом та перцем у ступі їли і сумішшю сперми з менструальною кров’ю запивали, дійсно де вже нам простим збагнути такий політ інтелекту.

Впала пацтул і не вилазила звідти довго...бггг...я про інквізицію мовчу? мовчу! От і в середньовіччя не цибайте. Патму шо сучасні сатаністи це переважно філософи (за вийнятком психічно хворих, але таких серед християн більше, бо "каста" християн по чисельності більша. хоча, це лише моє припущення, щодо кількості...) а оте шо ви ото понаписували? де ви таке взяли? шо ви читали? фантастика річ хороша, але ж не настільки...ггг..а газет жовтих до рук не беріть, цур... родина Медічі там казилася колись, але багатим понтуватися можна. І нині понтуються. Так шо чекаю КОНКРЕТНИХ ДЖЕЛ (Папюса тоже не читайте...спатимете спокійніше)

Дальше..
    ДВА:

Ага, "не хо"? Понаписували купу закидів і тут тобі на - "не хо". Вже визначтесь або "не хо", або ремствування, а то виходить на двох стільцях хочете всидіти.Ну чому ж "нінада"?

Тому що з вами не хо по десятому разу те й саме жувати! Конкретна цитата конкретній людині, вам палець в рот не клади, по лікоть відкусите. Проходили.

ТРИ: Я не проти, називайте всесвітньо відомих вчених, письменників, філософів - сатаністів, порахуємо, як сатанізму «інтелект протипоказаний номінально» чи не дуже?

А от прокоментувати те що "нє пріветствувалося" самовільне читання біблії слабо? Чому? Поясните?
    По сабжу: ага, ходить по вулиці чувак і кричить: я охрєненний адепт сатанізма. ну-ну... я назву вам цікаву людину, щоправда, масона, П. Хоул Менлі. Почитайте його праці. Він багато чого припускає,аналізуючи біблію альтернативно... У представників невіруючого напрямку головна ціль "докопатися до істини, чому так?", християни ймуть на віру існування творця. але й й то не найстрашніше: хто вам сказав шо він добрий та ще й справедливий? а ви повірили... мені одна людина, викладач, розповів, що читав біблію шоб порахувати скільки раз там написано слово "любов" і слово "дружба". Перше - понад 600 разів, друге - 7 (!). А що таке любов? абстракція! сьогодні є - завтра нема! Пусте слово, ПР-хід для знедолених. Зверху піраміди традиційно управлінці, а знизу "вівці, раби" хто ще? А знаєте, колообіг тих і інших в природі - їх використовують, перепродують, а як не потрібні - вбивають, їдять (овець!, бо скажете шо працює ватага канібалів-сатаністів)

ТРИ: Дивно чути такий суворий присуд від такої толерантної до особи. Чи Ви є толерантна лише до гомосексуалістів?

А християни проти гомосексуалістів. Так шо нінада, приплітати неприплітаєме. Тіки так, толерантненько "ет, горітимуть у пеклі..."
    Я не суддя шоб давати присуди. Мене труїть філософія пофігізму і закиди "сачувствую"... якби ще й щиро, а то "шо в воду пер..нув". Пардон, якщо кого зачепила, але так воно і є. От шо, ви як християнин, правда любите всіх людей, пане Одо? І мене? Сумніваюся...Хоча знову ж таки, вот із лав? бейбі дон хьорт мі...памятаєте пісню? Я чекаю ще й вашу відповідь на ісусовий постулат про другу щоку і прощення всім і кожному..і ще спростування "око за око" з старого завіту. Ну не розумію я, як можна парадоксальні речі в одну книгу ліпити? Нашо?

А до решти людей, що обрали у своєму житті альтернативні шляхи життя та віри, відмінні від Вашого?

Я навіть Іслам більше християнства поважаю...там все чітко більш менш, суворо, але то такий собі "звід законів"..і ніякого примарного добра...

ШТИРИ: Ви ніколи і ніц не боїтесь? Ні-ні?

Нічого не бояться тіки придурки. Мої страхи або примітивні (фобії, лічиться знаю) або глобальні (пришестя машин на землю, зорепад з інопланетян гггг). А так, якщо чесно, всі ми боїмося за близьких. За себе менше. А стосовно кари і те де - неа...я живу так як мені хочеться, нікому не заважаю (намагаюся принаймні), решта не повинна нікого турбувати!
    Всьо, баста...пишіть ще...не забувайте про поставлені запитання.
    Odo
    -

Так, по пунктам. Мені влом морочитися з цитатами, тому розділятиму абзацами.
    Дійсно, для чого Вам морочитись? Пишіть якомога хаотичніше, а ліпше за все ребусами це значно спростить мені розуміння Ваших думок і прискорить відповіді на них
    Впала пацтул і не вилазила звідти довго...бггг...я про інквізицію мовчу? мовчу! От і в середньовіччя не цибайте. Патму шо сучасні сатаністи це переважно філософи (за вийнятком психічно хворих
    Та інквізиція поряд з тим, що творили середньовічні попередники Ваших "перважно філософів" взагалі тихо курить у кутку
    але таких серед християн більше, бо "каста" християн по чисельності більша.
    Є репрезентативна статистика? Давайте.
    хоча, це лише моє припущення, щодо кількості...)
    Аха, тобто лише припущення.
    а оте шо ви ото понаписували? де ви таке взяли? шо ви читали? фантастика річ хороша, але ж не настільки...ггг..а газет жовтих до рук не беріть, цур... родина Медічі там казилася колись, але багатим понтуватися можна. І нині понтуються. Так шо чекаю КОНКРЕТНИХ ДЖЕЛ (Папюса тоже не читайте...спатимете спокійніше)
    Серйозну фантастику я люблю і поважаю, як і решту жанрів літератури, але щоб посилатися на неї у фактах?! Яка цікава думка, пані nickeler Вже пробували?
    Щодо джерел: із задоволенням, але дотримаймося хронології, чекаю на Ваші джерела того пасажу, на котрий мій був відповіддю.
    Дальше..
    ДВА: Тому що з вами не хо по десятому разу те й саме жувати! Конкретна цитата конкретній людині, вам палець в рот не клади, по лікоть відкусите. Проходили. ТРИ: А от прокоментувати те що "нє пріветствувалося" самовільне читання біблії слабо? Чому? Поясните?
    Спробуйте переформулювати питання: яке "не пріветствувалося" ким, де коли? Нічо не зрозумів.
    По сабжу: ага, ходить по вулиці чувак і кричить: я охрєненний адепт сатанізма. ну-ну... я назву вам цікаву людину, щоправда, масона, П. Хоул Менлі. Почитайте його праці. Він багато чого припускає,аналізуючи біблію альтернативно...
    Це Ваша відповідь на мій заклик назвати всесвітньо відомих вчених - сатаністів? Це всесвітньо відомий вчений?
    У представників невіруючого напрямку головна ціль "докопатися до істини, чому так?"
    Ви не повірите, але у християн є дуже схожі цілі.
    християни ймуть на віру існування творця. але й й то не найстрашніше: хто вам сказав шо він добрий та ще й справедливий? а ви повірили...
    Дійсно ймуть, а що у цьому страшного? Ви у дитинстві вірили, що Ваша мама добра та ще й справедлива? Невже? Як Ви могли у це повірити не перевіривши її на детекторі брехні, яка ж Ви довірлива та наївна, як можна так довірятися? І як Ви цей період життя пережили, невже вижили після цього, мабуть тепер зневажаєте себе за нього, лікті кусаєте?
    Odo
    -

мені одна людина, викладач, розповів, що читав біблію шоб порахувати скільки раз там написано слово "любов" і слово "дружба". Перше - понад 600 разів, друге - 7 (!). А що таке любов? абстракція! сьогодні є - завтра нема! Пусте слово, ПР-хід для знедолених.
    А що таке натхнення? Зараз є, за мить немає, а що таке решта почуттів та емоцій? Ви не вірите у існування всього, до чого не можна доторкнутись? А як же Ваш улюблений інтелект? Візьміть найрозумнішу, найінтелектуальнішу людину, кілька крапель йоду на щитовидку і він дибіл назавжди. То де він Ваш інтелект, чим його виміряти, невже примітивними тестами iq? А може він теж "абстракція! сьогодні є - завтра нема! Пусте слово, ПР-хід для знедолених" просто нова версія?
    Зверху піраміди традиційно управлінці, а знизу "вівці, раби" хто ще? А знаєте, колообіг тих і інших в природі - їх використовують, перепродують, а як не потрібні - вбивають, їдять (овець!, бо скажете шо працює ватага канібалів-сатаністів) А християни проти гомосексуалістів. Так шо нінада, приплітати неприплітаєме. Тіки так, толерантненько "ет, горітимуть у пеклі..."
    Християни теж різні і мають різні переконання, так що не треба всіх вимірювати однією мірою. Я нікого не засуджую, а намагаюсь зрозуміти.
    Я не суддя шоб давати присуди.
    А ось це вже по-християнськи
    Мене труїть філософія пофігізму і закиди "сачувствую"... якби ще й щиро, а то "шо в воду пер..нув".
    Дякую за "прояв інтелекту", як це тонко з Вашого боку
    Пардон, якщо кого зачепила, але так воно і є. От шо, ви як християнин, правда любите всіх людей, пане Одо? І мене? Сумніваюся...
    Деяких любити дуже складно (пручаються сволочі ), але ми працюємо над цим питанням
    Хоча знову ж таки, вот із лав? бейбі дон хьорт мі...памятаєте пісню?
    А може проста відсутність ненависти і дасть зрозуміти Вам, що таке любов? Бо природа не терпить порожнечі і у душі людини теж.
    Я чекаю ще й вашу відповідь на ісусовий постулат про другу щоку і прощення всім і кожному..і ще спростування "око за око" з старого завіту. Ну не розумію я, як можна парадоксальні речі в одну книгу ліпити? Нашо?
    Почитав, ще раз прочитав. На що тут відповідати? У чому запитання? Відповідь на постулат? Яка відповідь? На який постулат, спробуйте ще раз ребусами блск. я їх так люблю
    Я навіть Іслам більше християнства поважаю...там все чітко більш менш, суворо, але то такий собі "звід законів"..і ніякого примарного добра...
    Коран був написаний на основі Біблії, обидві релігії мають один корінь. Те, що Вам Коран більше подобається суто емоційно може свідчити лише про значну частку гарячої південної крови у Ваших жилах. У різних народів різні національні характери і відповідне одкровення, про це я вже писав раніше.
    Нічого не бояться тіки придурки. Мої страхи або примітивні (фобії, лічиться знаю) або глобальні (пришестя машин на землю, зорепад з інопланетян гггг). А так, якщо чесно, всі ми боїмося за близьких. За себе менше. А стосовно кари і те де - неа...я живу так як мені хочеться, нікому не заважаю (намагаюся принаймні)
    Аха, тобто і Вам нічто чілавєчіскоє... і що? За Вашою логікою, наявність страхів мусить свідчити, що інтелект Вам "протипоказаний номінально"? Чи такі висновки можна робити лише про когось, а не про себе?
    решта не повинна нікого турбувати!
    Невже нікого? А чому ж Вас так турбують страхи християн?
    Всьо, баста...пишіть ще...не забувайте про поставлені запитання.
    Навзаєм очікую відповіді на мої запитання.
    2.0

сюда => http://www.google.com/search?client=...utf-8&oe=utf-8

це таки відомий вчений, всесвітньо...
    і ще, поки і вас не з"яіится хоч крапаль конкретики, я з Вами особисто в цій темі спілкуватися не буду.
    на питання мої ви не відповіли, а поводитеся як дитина...
    мама в мене доброю ніколи не була, а справедливою так. я нікого не хочу і не хотіла перевіряти ні на якому детекторі брехні.
    Ваше християнське світло має багааато тіней. і пробачте ви родині Медічі та їхнім послідовникам - вони проповідували задоволення, а ваші "блюстітелі порядку" чистили маси від "неугодних" під знаком хреста. і ще, статистику блск, де написано шо інквізиція замочила менше, ніж сатаністи? а чому ж тоді при монастирях находять захоронення малят? монашки, ісусячі жони, і ходять пардон, на блядки? бугага...

а ваші християни множаться як кролі... мабуть перед апокаліпсісом привитизують земельні ділянки в раю..
    сюди http://ru.wikipedia.org/wiki/Христианство
    сюди http://historic.ru/news/item/f00/s03...47/index.shtml
    сюди http://www.day.kiev.ua/100090/

все...чао-какао... після конкретних фактів подумаю, чи слід продовжувати діалог...бо мені набридло товкти воду в ступі.
    Odo
    -

А от так відмежовувати бога від його служителів я б не стала...Трейд марк страждає. Не може бути, шо шеф хороший, а його заступники - зажерливі потвори (це я про священнослужителів). І якщо віруючі не бояться кари за гріхи свої (ненажерство, прелюбодійство і т.д. по списку) то нам і подавно... імхо такскать...
    Міня тірзают смутниє самнєнья ©
    Не те, щоб я Вам не вірив, але якось дивно виходить. З одного боку Ви людина зовсім невіруюча, у церкву не ходите, з панотцями не спілкуєтесь і не знаєтесь, а так глибоко поінформовані про рівень морального падіння панотців. Звідки? З иншого боку, я багато спілкувався з цими людьми особисто і не можу пригадати жодного випадку того, що Ви їм закидаєте. Можливо Ви знаєте цих потвор, вовків у овечій шкурі, що ганьблять своєю поведінкою святе місце? То назвіть їх: країна мусить знати своїх "героїв". Давайте їх знайдемо разом! Зі свого боку, можу Вас познайомити з родиною простих віруючих, що живуть нині у Полтаві, Ви можете пересвідчитися, як саме вони живуть, подискутувати з ними наживо і визначити самотужки рівень їх інтелекту.

і ще, поки і вас не з"яіится хоч крапаль конкретики, я з Вами особисто в цій темі спілкуватися не буду.
    А може просто аргументів забракло?
    на питання мої ви не відповіли, а поводитеся як дитина...
    Кокретики блск. де і на які саме питання я не відповів?

сюда => http://www.google.com/search?client=...utf-8&oe=utf-8
    це таки відомий вчений, всесвітньо...
    сюда => ВСЕСВІТНІЙ

Цитата з наведеного Вами сайту про Вашого "всесвітньо відомого вченого":
    Откуда мы взялись? Что есть Бог? Каковы законы жизни? В чем Истина?
    Зауважте, слово "Бог" написане автором сайту з великої літери, так пишуть лише віруючі люди

мені набридло товкти воду в ступі.
    Так не товчіть, кидайте це безглузде заняття, напишіть вже щось дійсно по темі обговорення доладне і гідне дискусії.
+ Ответить в теме
Страница 40 из 73

Теги для этой темы