Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 4 из 73
Показано с 31 по 40 из 728.
    ри?
    Маю бажання теж написати з приводу "Бога нема і одна думка, що він є..."
    Проживши свої роки (не дуже багато, але є) на нашій грішній землі, зрозуміла одне - віра приходить з часом...По своїй суті всі люди атеїсти, і починають вірити лиш тоді, коли щось бачать на власні очі або коли трапляється щось таке, чого людина не може пережити самостійно через душевний біль і звертається до Господа. Хтось скаже, що це не так, але маю цьому підтвердження, тому свято вірю, що майже завжди так.
    Моя бабця, царство їй небесне, все життя була атеїсткою, ні у що не вірила, бо пройшла голодомор 33 року, війну, "Хрущьовщіну і Брежнєвщіну", пожила у роки незалежності України...За життя дуже мало бачила гарного, тому вважала, що ми нікому не потрібні, ми одні і Бога нема!!! Наприкінці свого життя за пару місяців до смерті бабуля увірувала...Хочу попередити скептичні відгуки - І не через старечий маразм увірувала, бо до останнього була при своєму розумі, ніколи не глюкавила і померла не своєю смертю уві сні, а від інсульту. Просто вона стала бачити зле...а якщо є зле, то є і добре...
    Особисто моя думка з приводу церкви - халтурщина!!! Бог сказав (приведено не дослівно, а в моєму розумінні): я є там, де є ти, мені не треба певного місця для поклоніння і молитви, я під кожним каменем, у кожній комашці, і так далі.....Повторюся, суто моє трактування прочитаного. Тому до церкви ходжу тоді, коли маю душевну потребу в цьому. Не тоді, коли щось негаразд, а тоді, коли просто встаю і хочу туди іти, поставити свічку і подумати про вічне.. піти не до попів, а до чогось вищого.
    І ще одне. Тут хтось казав про читання Біблії...Так ось. Мене вистачило на Євангеліє від Матвея і від Марка....прочитала. Ніц нічого не зрозуміла, дійшла висновку: Біблія не настільна книга, як то нам намагаються дуже віруючі втовкмачити в голови. Її треба читати не у 10 років, як робила я, а тоді, коли ти прожив життя. Можливо тоді все воно вкладеться у голові і не буде там заважати.
    Моя люба матуся читала Біблію з цікавості, хотіла знати, чи дурять нас попи у церквах чи ні. Так ось, після прочитання певного уривку мамуля стала атеїсткою!!! Не пам’ятаю вірша дослівно, але там було написано щось таке: і возлюби мене більше, аніж дитину свою. Мамчиному обуренню не було меж. "Це ж як таки так?! Я носила дитя 9 місяців, у муках його народила, і маю когось безтілесного любити більше за свою плоть і кров?!" Закрила Біблію і більше ніколи не брала її до рук. Отак свята книга зробила віруючу людину атеїстом.

А я,...я, як гарна дівчинка :diablo:, якій лише крил не вистачає, завжди морочу голови всім проповідникам, що ходять по вулиці і зазивають до церкви. Після їхнього знайомства зі мною вони розуміють, що я не лише в Бозю вірю, а ще й у Матрицю, Нео, Морфеуса, Ктулху і Перуна, а також приношу треби і їм немовлят....Вони швидко відстають (якщо година довірливих розмов - це швидко!) і йдуть собі геть, так і не засунувши до моїх рук буклета з мальовкою Христа.
    Отака справа, товариші дописувачі!!!

Odo
    -

ланка до теми

Як це у них: http://www.dw-world.de/dw/article/0,...ed-ukr-657-xml
    2.0
    брехня ваша http://uath.org/religiometer/ місяці 2 назад воно мені писало 100% сатанізм а тепер Атеизм: 98%Вы - атеист, хотя вы наверняка и сами знаете об этом. В атеизме существуют два основных направления - "позитивный атеизм", представители которого уверены, что бога не существует, и "слабый атеизм", представители которого, хотя и не верят в существования бога, не отрицают, что он может на самом деле существовать. Последние полагают, что поскольку доказательств существования бога нет, следую принципам "бритвы Оккама" удобней считать, что бога нет, пока не доказано обратно. Таких атеистов часто называют агностиками.
    Хотя мені пофіг. Для мене бога нема. доведете протилежне - будем говорити. Ми власники свого життя... ну або слабаки. Третього не дано...
    Почитайте Блейка, Мільтона... не я вперше говорю це. На Ніцше не посилаюся, аби уникнукти радикальності.
    Odo
    -
    Angry
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    брехня ваша http://uath.org/religiometer/ місяці 2 назад воно мені писало 100% сатанізм а тепер Атеизм: 98%
    Як люди змінюються...
    2.0
    бггггг.... просто теоретично знаючи догми кожного напрямку можна легко написати відповіді, які сфомують бажаний результат. ото й усьо
    Пророк
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    бггггг.... просто теоретично знаючи догми кожного напрямку можна легко написати відповіді, які сфомують бажаний результат. ото й усьо
    Ясен пень! А ти думав, що воно тобі за кольором очей буде визначати;)?
    змія болотяна ОЧКОва
    МДа-а-а-а. До появления нескольких отрицающих, эта тема не была особо интересной.
    По поводу боли и страданий, то я не считаю, что мир без боли и неудач будет интересней. И если в таком мире будет Бог, то это будет хорошо. Хотя большинтсво агитаторов говорят, что в раю, нас будет ждать неизмеримое счастье и спокойствие. Я писала о том, что дети умирают. От своих слов не отказываюсь. Просто я считаю, что ребенок не виноват в том, что делали его родители. Отвечать за чужие грехи - по меньшей мире несправедливо.

По поводу времени, то скажу, что у меня тоже была прабабушка. Так вот она в свои 93 говорила, что Бога нет. Хотя раньше верила. Я не юуду пересказывать эту историю. Только скажу что 7 из ее 9-рых детей умерли от голода в 33-м.

А вот результаты вашего теста. Согласна с nickeler - чушь все это.

Ислам: 25%

Язычество: 64%

Индуизм: 13%

Иудаизм: 44%

Буддизм: 43%

Агностицизм: 71%

Атеизм: 88%

Христианство: 17%

Сатанизм: 92%

Ваши убеждения наиболее точно соответствуют убеждениям сатанистов. Прежде, чем ужаснуться и закричать от ужаса, исследуйте, что же представляет собой сатанизм. Большинство сатанистов не убивают кошек и не разрушают могил, к тому же, они на самом деле не верят в существование Сатаны как личности. Философия сатанизма обычно концентрируется на саморазвитии человека, а не на посвящении себя служению какому-то богу или богам. Сатанисты не признают внешние моральные законы, якобы данные нам свыше.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Я писала о том, что дети умирают. От своих слов не отказываюсь. Просто я считаю, что ребенок не виноват в том, что делали его родители. Отвечать за чужие грехи - по меньшей мире несправедливо.
    Нещодавно прочитав, що науковий світ був вражений останнім відкриттям залежности малюнку міжмолекулярного сполучення води від того, які слова хтось поряд промовляє. Поставили такий експеримент: емоційно промовляють якийсь негатив — один малюнок, радісно — инакший. Ви лише уявіть собі продавщиня у крамниці має поганий настрій і лає всіх навколо, а вода, що вона відпускає робить людей, її покупців - хворими, це по-Вашому справедливо? Ми всі пов’язані одне з одним, а з дітьми просто найближче.
    змія болотяна ОЧКОва
    Ви ж зараз пишете про наукові дослідження, а не про те, як Бог розпоряджається з грішниками.
    Я згідна, що коли буду курити як павук під час вагітності, то дитина народиться не зовсім здоровою. А от питання про те, яке право має хтось інший розпоряджатися мною чи моєю частиною, залишається відкритим.
    Звичайно, якщо мене облає продавщиця у крамниці, то гарного настрою це мені не додасть. І таким чином ми пов"язані. Але все ж, мені здається, що це трохи не той зв"язок, про який говорять і пишуть ті, хто намагається мене (або ще когось) у тому, що Бог є. З цього приводу посилаюся на зад Хенка, про який писалося раніше.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Ви ж зараз пишете про наукові дослідження, а не про те, як Бог розпоряджається з грішниками.
    Я згідна, що коли буду курити як павук під час вагітності, то дитина народиться не зовсім здоровою. А от питання про те, яке право має хтось інший розпоряджатися мною чи моєю частиною, залишається відкритим.
    Звичайно, якщо мене облає продавщиця у крамниці, то гарного настрою це мені не додасть. І таким чином ми пов"язані. Але все ж, мені здається, що це трохи не той зв"язок, про який говорять і пишуть ті, хто намагається мене (або ще когось) у тому, що Бог є. З цього приводу посилаюся на зад Хенка, про який писалося раніше.
    А Ви впевнені, що Бог розпоряджається людиною і сам все вирішує за неї? Тоді чому ж він не поставив навколо дерева пізнання добра та зла міцну огорожу з металевим дротом, а лише сказав, щоб не їли його плодів?
+ Ответить в теме
Страница 4 из 73

Теги для этой темы