Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 38 из 73
Показано с 371 по 380 из 728.
    ри?

Re: Верите ли Вы в бога?

Ответ Сообщение от knell Посмотреть сообщение

я тебя уверяю, что молиться я точно не буду. и уж тем более взывать к абстарктным образам.
    Не треба мене завіряти, мені чхати на це...
    Я знаю лише те, що ти потім будеш питати: чому? чому саме ти а не отой забулдига, шо лежить біля тину під будинком....

Odo
    -

Ответ Сообщение от knell Посмотреть сообщение
    Где в твоих цитатах упоминание религии?
    Які ж ми неуважні...
    С образом отца автор ставит рядом образ царя и образ бога.
    Образ батька це архетип, що виникає у людині у дитинстві і живе у свідомости все життя. Цей образ пов’язаний з образом Бога і часто людина неусвідомлено переносить свої почуття до батька на Бога. Це так коротенько, тезово. Буде час наведу Вам і цитатки і докладніше розповім, коли Ви так вибірково ставитесь до психоаналізу та його послідовників.
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    2 knell

Дуже розумний, так? Начитаний, натасканий і те де і те пе...
    Я на ти, не проти?!
    Так ось, я би дуже хотіла... хоча такого і не можна хотіти...та до біса, я сьогодні можу казати все, шо завгодно. Я би дуже хотіла побачити тебе у такій ситуації, у якій сьогодні побувала я. Шоби ти тримав на руках своє пошматоване щастя, шоби відчув той розпач, страх, ненависть до всіх і до вся. Шоби розумів, шо нічого не змінити, дурний випадок, просто так трапилося, але чомусь саме з тобою. Шоби ти не мав, чим зарадити. І шоби ти розумів, що ніхто не зарадить: ні знахарі, ні екстрасенси, ні лікарі, ні розумні книжки і твій оспіваний інтелект!!
    Шоби ти відчув, як твоє життя розсипається. Як земля йде з-під ніг!!
    Шоби ти дивився у рідні очі, і тобі лишалося лише плакати від розпачу і безвиході!!

Бог простить мене за ці злі слова, але я ненавиджу таких людей!! Ви говорите так лише до тих пір, поки щось не трапиться.
    І якби я могла, я би розірвала того, через кого я не спала, а лиш думала, шо це кінець всьому. Я би вбила! І не пожалкувала ні на хвилю.

Ніколи, ніколи не засуджуйте людину! Не судіть за віру! Бо інколи нічого не лишається - лише вірити у маленьке диво....

Сьогодні я отримала своє диво - і дуже вдячна за нього.
    Очень эмоционально. Только вот чудо которое помогло справится со сложившейся ситуацией, это ничто иное как ВЫ. Но увы как, ни грустно, но и ее первопричиной были тоже Вы.
    Так вот вместо просьб о помощи нужно просто учится предотвращать такие ситуации, а если уж не усмотрели то учится самому себе делать чудо.

Я знаю лише те, що ти потім будеш питати: чому? чому саме ти а не отой забулдига, шо лежить біля тину під будинком....
    Не обижайтесь, но это класический пример ментлитета. "Пусть у других будет еще хуже!"
    ри?

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Очень эмоционально. Только вот чудо которое помогло справится со сложившейся ситуацией, это ничто иное как ВЫ. Но увы как, ни грустно, но и ее первопричиной были тоже Вы.
    Так вот вместо просьб о помощи нужно просто учится предотвращать такие ситуации, а если уж не усмотрели то учится самому себе делать чудо.
    Знаєш, шо я скажу на таке?!
    Чудо - це не ми...Просто нам дуже ДУЖЕ пощастило! І я на все життя запам’ятаю цей урок. І вже ніколи не допущу, такого хоч би раз.
    А ось стосовно першопричини - знаєш, що таке випадок? Знаєш??!!
    Опинитися не в той час не в тому місці??

А стосовно того, шоби собі робити чудо - як же ти собі зробиш чудо, коли наприклад твоя дівчина захворіє на рак? Коли ця хвороба невиліковна, яке ж чудо ти зробиш, шоби вона жила поруч, шоби ви були разом?? Яке?

P.S. Я не ображаюся. Мені все одно до всього цього. Я ніколи не бажала людям зла. Ніколи. Але сьогодні я ладна була піти на гріх, аби рідна людина не страждала ніколи у своєму житті.

Знаєш, шо я скажу на таке?!
    Чудо - це не ми...Просто нам дуже ДУЖЕ пощастило! І я на все життя запам’ятаю цей урок. І вже ніколи не допущу, такого хоч би раз.
    А ось стосовно першопричини - знаєш, що таке випадок? Знаєш??!!
    Опинитися не в той час не в тому місці??
    Вот для того чтобы ты запомнила, это на всю жизнь эта ситуация и произошла. Только это не Бог. Это ты сама. Ты смама себя учишь.

А стосовно того, шоби собі робити чудо - як же ти собі зробиш чудо, коли наприклад твоя дівчина захворіє на рак? Коли ця хвороба невиліковна, яке ж чудо ти зробиш, шоби вона жила поруч, шоби ви були разом?? Яке?
    Я ее вылечу.
    Завсідник

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Образ батька це архетип, що виникає у людині у дитинстві і живе у свідомости все життя. Цей образ пов’язаний з образом Бога і часто людина неусвідомлено переносить свої почуття до батька на Бога. Це так коротенько, тезово. Буде час наведу Вам і цитатки і докладніше розповім, коли Ви так вибірково ставитесь до психоаналізу та його послідовників.
    не нужно мне ставить в пример анализ текстов писателей и его героев. Где в цитатах Юнга и Фрейда есть указания на религию?
    То, что "автор" ставит "образы" рядом никак не означает, что это психоанализ. У основоположников и последователей психоанализа никаких ссылок на религию не было.

когда случается нечто природное (землетрясение, ураганы, рак, спид) почему то все ждут чуда. А природа не ждет чуда, она регулирует население и пытается соблюдать свой баланс, и до гуманизма ей дела нет никакого.

если насрать, то не нужно писать мне интересно, а вам нет.

дабы закончить текущий виток наших пререканий один маленткий вопрос к Odo.
    Судьба предопределена или каждый строит ее сам?

Я знаю лише те, що ти потім будеш питати: чому?
    я не буду спрашивать, потому что я знаю, что в этом нет смысла. А задавать бессмысленные вопросы не привык.
    И вот еще туда же, почему же бог допустил такое вот горе вам, а не тому забулдыге под забором? Где справедливость? :)
    ри?

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Я ее вылечу.
    Напевне, ти трохи недобачив.
    Хвороба невиліковна. Нічим і ніколи. І ти знаєш, що втратиш людину - через місяць чи рік, але не через 50 років від старості!
    Завсідник

Хвороба невиліковна. Нічим і ніколи. І ти знаєш, що втратиш людину - через місяць чи рік, але не через 50 років від старості!
    все там будем
    а слово "никогда" не корректно. уместнее фраза "при нашей жизни". И то, факт спорный.
    ри?

Дай Бог тобі, рабе Божий knell, ніколи не переживати такого, через шо пройша я. Скубися собі далі, цікався інтелектом, розумом і книжками.
    Нехай тобі більше пощастить і ти скажеш, шо ти сам собі таке щастя зробив, викував своїми руками! І вір у це.

Вот это я то и увидел.
    Только я ее вылечу.
+ Ответить в теме
Страница 38 из 73

Теги для этой темы