Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 32 из 73
Показано с 311 по 320 из 728.
    Odo
    -

Re: Верите ли Вы в бога?

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    А откуда вы взяли что я говрил о них?
    Люди которых вы перичислили в религии искали не поклонение.
    Г-ги, а можна докладніше, про те, чого саме шукали всі ці люди у релігії? Мені пощастило бути знайомим з творами багатьох з наведених осіб, тому дуже цікаво почути Вашу опінію з цього приводу.

Генерал-хорунжий

Бо віра, на мою думку може бути в щось реальне, земне. А не в містичне, того, що немає. Віра в те, що сонце - найжиттєдайніше на нашій планеті. ЦЕ є так. Віра в те, що вода, дощі, річки це все є життя. Віра в те, що баланс біологічний на планеті це просто чудово. Але не в те, що "Бог" дав обігрівач, бо дав холод. А ви думайте як знаєте.
    ри?

Ответ Сообщение от Мартин Посмотреть сообщение
    Бо віра, на мою думку може бути в щось реальне, земне. А не в містичне, того, що немає. Віра в те, що сонце - найжиттєдайніше на нашій планеті. ЦЕ є так. Віра в те, що вода, дощі, річки це все є життя. Віра в те, що баланс біологічний на планеті це просто чудово. Але не в те, що "Бог" дав обігрівач, бо дав холод. А ви думайте як знаєте.
    Для того у нас існує демократія
    А стосовно Сонця - спірне питання....воно могло бути нам смертельним вироком, якби не озоновий шар, і ми вимерли би усі від опромінення....ото вам і найжиттєдайніше...
    І ще: я вважаю, що віра у земне - це дещо інше! От у що Ви вірите, Мартин? У людей, у тварин, у баланс??
    Odo
    -

Бо віра, на мою думку може бути в щось реальне, земне. А не в містичне, того, що немає.
    От для хробака, що живе у яблуці, реальне — це лише яблуко, що він його їсть щодня, а те, що існують якісь инакші дерева, з инакшими плодами, це для нього щось нереальне "містичне" те, чого "немає", але незважаючи на те, що хробак не визнає їх існування, розмаїття дерев та плодів все таки існує.
    Віра в те, що сонце - найжиттєдайніше на нашій планеті. ЦЕ є так. Віра в те, що вода, дощі, річки це все є життя. Віра в те, що баланс біологічний на планеті це просто чудово. Але не в те, що "Бог" дав обігрівач, бо дав холод. А ви думайте як знаєте.
    Ну добре, Сонце дає світло і тепло, а саме воно звідки його бере? Адже згідно закону збереження енергії, вона (енергія) ні звідки не виникає, і ніде не зникає, тобто мусить бути первинне джерело енергії.
    Генерал-хорунжий

У життя. Чому саме Сонце? Все ж це є життя. Ніяких спорів. Без нього життя би не було. З цим сперечатись думаю не варто. Але не можна стверджувати, що то є єдине джерело життя. Життя треба розглядати як систему всіх факторів, які насправді є.
    ри?

У життя. Чому саме Сонце? Все ж це є життя. Ніяких спорів. Без нього життя би не було. З цим сперечатись думаю не варто. Але не можна стверджувати, що то є єдине джерело життя. Життя треба розглядати як систему всіх факторів, які насправді є.
    Нє, нє...почекайте.. залишимо Сонце у спокої, бо я щодо цього можу довго сперечатися, бо закохана у астрономію.
    Ви вірите у життя... життя - це просто слово.Я маю на увазі, що Ви під цим розумієте. Самі ж стверджуєте, що вірите лише у земне, от і наведіть будь ласка конкретний приклад вашої віри, бо мені дуже цікаво.
    2.0

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    От для хробака, що живе у яблуці, реальне — це лише яблуко, що він його їсть щодня, а те, що існують якісь инакші дерева, з инакшими плодами, це для нього щось нереальне "містичне" те, чого "немає", але незважаючи на те, що хробак не визнає їх існування, розмаїття дерев та плодів все таки існує.Ну добре, Сонце дає світло і тепло, а саме воно звідки його бере? Адже згідно закону збереження енергії, вона (енергія) ні звідки не виникає, і ніде не зникає, тобто мусить бути первинне джерело енергії.
    Тпрууу...стоять Зорька! :) пагадіте, маладой чілавек... а хто вам сказав, що хробак взагалі щось може визнавати, а тим більше усвідомлювати... котлет від мух подалі відсуньте. Навіть якщо взяти більш розвинених приматів чи дельфінів, ну або свиню наприклад, то маю сумнів що вони щось визнають або усвідомлюють. їхній ІНСТИНКТ говорить що ось та людина дасть їсти, а ця може і вдарити... хоча найбільший, пардон, най...б - це годування свині з подальшою її стратої на благо ВИЩОЇ ІСТОТИ... чому вам такий варіант не бачиться прийнятним в релігії, а?
    А людина від розуму і казиться - багів і багінь собі придумує...нафіга от тільки - не втну... А, до речі, ви бачили щоб якісь істоти живі робили собі культи, зносили фрукти до підніжжя чогось - так як наша предки з первісними віруваннями... так шо тут ви, пане Одо, трошки помиляєтеся. бог то елементарне "горе од ума"... але дану гілку дискусії ми вже проходили...
    Odo
    -

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Тпрууу...стоять Зорька! :) пагадіте, маладой чілавек... а хто вам сказав, що хробак взагалі щось може визнавати, а тим більше усвідомлювати... котлет від мух подалі відсуньте.
    "Котлет від мух подалі" відсуваємо. Що таке метафора знаємо? Тоді, чому чіпляємось до слів? Може Крилова з його баснями скритикуєте, бо ж тварини не можуть себе поводити так, як він описував? Не подобаються хробаки, візьміть инакшу тваринку, головне, щоб зміст метафори був зрозумілий, бо тварини, як відомо дуже добре викликають певні асоціяції, чайка з мрією, крук із похмурістю, орел і лев з владністю, тощо. Мені йшлося про людей, що живуть у своєму маленькому і тісному житті мов хробак у яблуці, ніц не помічаючи навколо і не визнаючи над собою, не маючи жодної цікавости до світу поза межами свого яблука, ну або мов свині, що не здатні підняти очі вгору і побачити зорі над собою. Якщо поглибити метафору, то мені ідеться про здатність людини до відстороненого мислення, та відстороненої чутливости , як таких, що виходять за межі нашого повсякденного досвіду.
    Навіть якщо взяти більш розвинених приматів чи дельфінів, ну або свиню наприклад, то маю сумнів що вони щось визнають або усвідомлюють. їхній ІНСТИНКТ говорить що ось та людина дасть їсти, а ця може і вдарити... хоча найбільший, пардон, най...б - це годування свині з подальшою її стратої на благо ВИЩОЇ ІСТОТИ...
    Свиня дає себе обдурити, тому, що не здатна на відсторонене мислення. Вона здатна мислити лише про те, що дасть їй якнайшвидше задоволення, тобто про їдло. Вам не зустрічались такі люди?
    чому вам такий варіант не бачиться прийнятним в релігії, а?
    Чому ж не бачиться? Дуже навіть бачиться, нпр. Кастанеда саме це і стверджує, що після смерті людський кокон потрапляє до клюва "Орла". Але це лише його версія, серед багатьох инших. Кожен обирає сам у що вірити.
    А людина від розуму і казиться - багів і багінь собі придумує...нафіга от тільки - не втну... А, до речі, ви бачили щоб якісь істоти живі робили собі культи, зносили фрукти до підніжжя чогось - так як наша предки з первісними віруваннями... так шо тут ви, пане Одо, трошки помиляєтеся. бог то елементарне "горе од ума"... але дану гілку дискусії ми вже проходили...
    Саме так "від розуму казиться", але я би додав ще і від відчуттів, бо бачить і відчуває набагато більше ніж свиня чи хробак і хоче зрозуміти побачене і відчуте. Розум має справу з наукою, а наука має справу з вимірами і дослідами, а людина не все може виміряти та дослідити, деякі речі вона може просто відчувати і це зветься релігією. Тварини не здатні вигадувати культи з причин, що я вже зазначив вище, вони не здатні поділяти свою увагу і відчувати ще щось крім голоду, бо це відчуття дуже грубе і має найбільший вплив на них, воно заглушує решту можливих відчуттів. Відчуття ж чогось вищого над собою, це надто тонке відчуття, для нього потрібна заспокоєність грубих почуттів та енергій.
    2.0

Не-а, пане Одо, метафора в даному випадку не катить. Надто вона за вушка притягнута. Ви - людина розумна, але отой месідж, ну не те, щоб набір букафф, але щось близько того.
    Але, ви не відповіли щодо мого приклада зі свинею... Адже людина любить ВРХ і свиней, годує їх, і якби ті тварючки могли б думати, то певно б возвели людину в ранг божества. Але, на щастя, вони думати не уміють. А ми, добропорядні годувальники й опікуни вирішуємо, коли відпривити свинячу душу на той світ. В вашій х-янській релігії щось близько того. Зверніть увагу "її (його) бозя до себе забрав", "бог покликав до себе"... не знаходите аналогій? Я не так давно була на Кіровоградщині на екскурсії в якомусь монастирі, так нам там монахиня втирала,що у тварин тоже есть душа, але вона не вічно живуща. А нам, людям, слід подбати про власні душі, купивши т.м. акції на отримання ділянок на небесах...
    і ще, ви кажете бог - один. а представники будь-якої іншої релігійної течії певні того, що ЇХНІЙ бог один. так скільки ж їх? куди попадуть ті, хто жив в ДОХРИСТИЯНСЬКІ часи? до якого бога? якщо їхні рукотворні ідоли поруйнувала потвора, народжена "предусмотрительными и алчными" людськими мізками? а?
    Завсідник

А ми, добропорядні годувальники й опікуни вирішуємо, коли відпривити свинячу душу на той світ. В вашій х-янській релігії щось близько того.
    а зачем так далеко ходить? :) возьмите именно людей. каждый день происходят множество ситуаций, когда одна религия говорит "мочи еретиков", а другая - наоборот и тычут пальцами в друг-друга. Про войны вообще молчу, там на убийство врагов прям таки санацию давали! И походные священники и высшие чины прям таки убивались за трибунами и молили свои войска порвать в клочья врагов, типа богоугодное это дело. И даже позднее, в войнах стран одинакового вероисповедания, оказалось, что один и тот же бог дает право (через священников, наместники, гыгы) убивать себе подобных! Так и получается, что свиньи - это верующие, а высщие существа - священники и политики, вот они и решают, когда же скот на убой пустить. Как придумают, так и пустят.
    А потом такие, как Odo, рассказывают про чистую незапятнаную религию и мусолят эту тему отвлеченными метафорами на сотни страниц, дабы... проходили уже вобщем, толку нет, фанатики безмозглые такими и останутся, отеми свиньями из метафоры, которые не могут поднять голову и таки ж посмотреть на мир, а не жить в чьих-то выдумках и благоговейно верить в бред.
+ Ответить в теме
Страница 32 из 73

Теги для этой темы