Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 30 из 73
Показано с 291 по 300 из 728.
    Odo
    -

Re: Верите ли Вы в бога?

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    2 ОДО: не примушують прямо, але роблять так, що нічого не залишається як брати їхню "ношу" на себе :) просто в їхньому середовищі спостерігається пофігізм до загальних питань, мовляв, вища сила подбає - із власних спостережень. а ще їхня всеосяжна любов - нк не потрібна вона мені. і мені, чесно, неприємно чути що мене хтось любить. бо те "любить" звучить вибачте, як хтось у воду перднув. от пусті тобі слова і все... а я не люблю пустослів"я... або ще: мене не обходять чужі діти, але коли особа дає життя трьом дітям і живе в однокімнатній квартирі, що вона їм дасть? любов? повірте, тільки ї замало, потрібен хоча б життєвий простір (згідно саннорм 32 м. кв., здається) і чому так? людина віруюча, аборти робити ніззя, і мабуть контрацептиви теж заборонені... скажете, це особисте. можливо, але чи віддячить за таку штуку отой виводок? не думаю.
    Знову ж таки, не розумію: як така вільна від будь-яких обов’язків перед Небом людина, як Ви дає себе змусити щось робити за инших та ще й ненависних Вам инших, невже Ви не можете відстояти себе, а їм пояснити їх обов’язки? І до чого тут релігія? Це елементарна психологічно-соціяльна неадаптованість Ваша у робочому колективі, де віруючі колеги гарно влаштувались за Ваш рахунок і маніпулюють Вами, звісно, коли припустити, що все написане Вами — правда, бо впевнений, що коли б слово надали Вашим опонентам вони б теж знайшли, що розповісти. Не робіть з себе офірного цапа, будьте послідовною у своїх переконаннях: навчіться брати лише ту ношу, котру самі вирішили взяти і відкидати будь-які маніпуляції на роботі собою, і буде Вам щастя.
    і ще. вірою не прогодуєшся, можна звісно бомжувати - то значить бути блаженним нищим. але гордість таки вище, як на мене. але то вже суперечить християнству. я мабуть таки наклала б на себе руки, якби не могла забезпечувати себе (мало там що може трапитися), але милостиню просити.... "увольте"
    По всьому світу віруючі працюють і отримують такі ж зарплатні, що і не віруючі, хтось більші, хтось менші, і нікому ще наче віра годуватися не заважала, чи Ви думаєте, що віруючий лише сидить склавши ручки та на небо дивиться? Це дуже спрощене уявлення про життя віруючих, я вже писав десь раніше, але мабуть Ви не прочитали, тому повторюсь, життя віруючого це співпраця з Богом, тобто поєднання зусиль, а не лише праця Бога, віруючий так само працює, як і не віруючий, просто не віруючий робить це на самоті, а віруючий удвох.
    Кожна людина обирає собі те що їй ближче.

2.0

не знаю, може я "нещаслива", але мені такі рожевоокулярні пофігісти попадаються переважно.

2 ОДО: я вже писав десь раніше, але мабуть Ви не прочитали, тому повторюсь, життя віруючого це співпраця з Богом, тобто поєднання зусиль, а не лише праця Бога, віруючий так само працює, як і не віруючий, просто не віруючий робить це на самоті, а віруючий удвох.

це в ідеалі. насправді, погодьтеся, протилежних персонажів вистачає. я не поважаю людей, які самі нічо не досягли, а потім тебе вчать. і чомусь часто це віруючі. може є й інші, але я їх не бачила. не доганяю тих, хто мені типу "купи слона" втирає "ти обізательно найдеш бога". до решти мені фіолетово - так само як курці, добровільно отруєні. а от такі рибки-прилипали нічого крім матюків не провокують.

і ще. особисто мені на самоті краще думається, аніж удвох. святе право на самотність, якої іноді так не вистачає... вірите?
    втім, дякую за дискусію, маю їжу для розуму, і нові контрфакти завдяки розмові - зайвий раз переконуюсь в певних думках. тому плюс один за все. продовжуємо?

і ще питання: ви справді хочете аби ваша душа раювала? навіщо людям взагалі вічне життя, якщо ви вже в нього вірите? вони не зайо... його жити? бо головний аргумент "агітаторів" стосується саме життя форева.
    Odo
    -

2 ОДО: не знаю, може я "нещаслива", але мені такі рожевоокулярні пофігісти попадаються переважно. це в ідеалі. насправді, погодьтеся, протилежних персонажів вистачає. я не поважаю людей, які самі нічо не досягли, а потім тебе вчать. і чомусь часто це віруючі. може є й інші, але я їх не бачила. не доганяю тих, хто мені типу "купи слона" втирає "ти обізательно найдеш бога". до решти мені фіолетово - так само як курці, добровільно отруєні. а от такі рибки-прилипали нічого крім матюків не провокують.
    Протилежні персонажі трапляються скрізь, а не лише серед віруючого загалу. А де Ви щось ідеальне бачили? Тому головне не ідеальність, а правильно обраний напрямок руху.
    і ще. особисто мені на самоті краще думається, аніж удвох. святе право на самотність, якої іноді так не вистачає... вірите?
    У це складно не повірити
    втім, дякую за дискусію, маю їжу для розуму, і нові контрфакти завдяки розмові - зайвий раз переконуюсь в певних думках. тому плюс один за все.
    Дяки, навзаєм
    продовжуємо?
    Чому нє? Ось лише до відпустки лишилось у мене двійко-трійко днів, а так можна продовжувати скільки завгодно.
    і ще питання: ви справді хочете аби ваша душа раювала? навіщо людям взагалі вічне життя, якщо ви вже в нього вірите? вони не зайо... його жити? бо головний аргумент "агітаторів" стосується саме життя форева.
    Гм... "раювати"? Як завше радуєте цікавим слівцем, признаюсь для мене новим, тому поліз дивитись, що воно означає:
    РАЮВАТИ, -юю, -юєш, недок. 1. міф. Бути в раю (див. рай1 1). 2. розм. Відчувати насолоду, блаженство, щастя.
    Гарні речі означає, то чому ж бути проти такого щастя? Нехай собі раює душа. А що Ви поганого у цьому бачите?
    ри?

Бозя - це те, без чого багато хто з людей з’їхав би з глузду!!
    Odo
    -

Світлинка до теми:

Odo
    -

Історія стосунків панотця з прочанами: http://nikon71.livejournal.com/7612.html
    Odo
    -

Господь-Блоґ

Цікаво, чи веде ЖЖ Господь Бог?
    Я впевнена, що так.
    Слова „бог” і „блоґ”, зрештою, такі подібні…

Цікаво, яка Його електронна адреса? Який Його юзернейм?
    gospodj_blog? savaoff? preved_novyzavet?

Якщо ми не дивуємося, що блоґи ведуть політики, священники, тінейджери, міліціонери, божевільні, матері-одиначки, хуторяни, літератори, онаністи, песимісти, радіолюбителі, може, навіть якісь майбутні святі… То чому ми мали би дивуватися, знайшовши одного прекрасного дня у непримітному пості одного зі своїх френдів лінк на Його ЖЖ?

Ви ніколи не думали, що й сама Біблія вельми нагадує собою „живий щоденник”? Так само поділена на окремі пости... Спочатку Він постив – а Його ніхто не коментував (Люцифера за відомих нам обставин від’єднали від Інтернету), і тоді Бог створив Адама і зафрендив Його.

Сьогодні всі ми можемо коментувати Його записи, тому що коменти – це наші молитви. І часто Він таки щось на ті коменти відписує.

Господь-Блоґ – хороший френд. Він ніколи нікого не банить і не відфренджує. Він читає всю ту ахінею, котру ми пишемо на своїх електронних денниках. Зрештою, якщо бути до кінця точним, Господь-Блоґ – один з тих жж-юзерів (такі, певно, є у френдстрічці кожного з вас), котрі ніколи не коментять ваші пости, але завжди їх читають. Він, бачте, справді постійно в курсі всього.

І знаєте, Його пости практично завжди варті того, щоб заносити їх в меморіз.

© Ірина Шувалова/Blade
    модератор

Да. .
    Odo
    -

Текст про Рай, про який багато говорять...

А таки Адам і Єва знайшли ту флєшку! Я не знаю хто чи Хто запакував у неї Змія, але видно, що так було комусь чи Комусь конче треба. Якщо би дехто згадав, як у ті золоті часи було, без сумнівів зміг би якось приблизити собі деякі пікантні нюанси Едемського Саду.

Так от, ще коли Галілей (1564 р.н.) був лише у планах, для Паганіні (1782 р.н.) ще не було скрипки, для Андруховича (1960 р.н.) – чорнила, а для мене (1983 р.н.) Microsoft Office’а і піратського Windows’а – дні були такі, як солодкий кавун, сонцеподібна диня, сік свіжозірваних слив та звісно прохолодне молоко джерельних пасік у одному коктейлі із напівзануреною туди рожевою рурочкою-парасолькою.

Десь за пару років почнеш собі пригадувати ту спеку весни-літа 2007 року, а потім невідомо ще яку зиму, а все ж несподівано для себе відкриєш те, для чого ти був покликаний – одяг не відповідає людським потребам, а транспорт це є вуста до жерла пекла. Отож-то, якщо наприклад у тому екстравагантному Львові постійні перебої із водою, а у провінційному Тернополі є хоч якесь мінімальне озеро – висновок напрошується один: географічно рай лежить ближче до півдня.

Закономірно, що в раю таки не було ярмарків, але через те він не був ані багатший, ані бідніший. У це важко повірити. Це як у випадку із National Geographic і моїми свіжими знайомими – організаторами фестивалю у Шешорах. За їхніми висловлюваннями, там на Заході не сприймають реалістичність фотознимок, з яких б’є та яскравість карпатських святкувань, радість сп’янілої спільноти у дещо відвертих обіймах, вертепи, гаївки, Йвана Купала ітп. Я ще розумію прискіпливість пересічних еуропейців, а радше їхню недовірливість, якщо вони гадають, що це було знимковане на постановках одного із тих фільмів, які прийнято нині вважати за психоделічно-культові творення.

В раю не було книжок. Типовий мінімалізм. Як це жити напередодні перших більш-менш вдалих клиноподібних каракулів, літописів та львівського Івана Федорова я вже мабуть не встигну пофантазувати, адже зараз ми говоримо про КНИЖКУ. Якщо книжок не було – отже було багато чого іншого цікавішого, наприклад такі ігри як Злови Метелика, Осідлай Єдинорога, Люби Мене Вже та низка інших. Наскільки людина повинна бути щасливою, щоб нічого не читати?!

Коли мене запитують (допитують?) допитливі чи я хочу бути в раю, я волію не відповідати. По-перше, я не маю бодай найменшого сумніву, що хочу; по-друге ті байки із світловими тунелями здаються мені тут не такими вже й доречними; по-третє, сподіваюся все вирішиться само собою, а отже – рай вибере мене сам. І хай різношерсті сектанти закидують мене своїми теоріями, а мені направду однаково, де той рай є. Але якщо не помиляюся, він розташований дещо південніше від мене: Одеса, Анталія, Екватор, але точно не Південний Полюс. Основне, щоб всім було добре, а святому Петру не зламалися б ключі!

Тепер на хвильку повернімося до наших головних діючих персонажів: він був Адам, вона була Єва. Невеликий вибір був у нього, тому назвав її красивою, тай іншого вибору не мала вона, тому згодом народила йому двох синів: добряка-неборака Авеля і того горезвісного Каїна. Дочки теж народжувались, але в давні часи їх вважали за правильне не рахувати.

Пеклом не було це сьогоднішнє масове безробіття, військово-визвольні сутички, надмірна концентрація уваги і механічних транспортних засобів на автобанах... пеклом був сам вимушений вихід із Едему. У психології функціонує такий термін як голод вражень, який я люблю називати прагненням екстремальних ситуацій. З ними це сталося і не могло завершитися безслідно. Думаю, що їм було за чим шкодувати, але така вже є політика: згідно конвенцій евентуальних некомпетенцій та звідти плинучих консеквенцій передбачені норми вступають у дію із дата/число/підпис. Але простішими і зрозумілішими словами або Словом.

Паралельно із Вашими роздумуваннями над метафізикою раю завершую свою оповідь рядками недавно почутої мною у автобусі приспівки. Це на довгу поїздку до Києва запасливі алкоголем домашньої роботи чоловіки середнього віку із середнім статистичним відхиленням +/- 7,5 років заспівали її, коли я нещодавно повертався із Франика домів:

А ми хлопці молодії, горівки не п’ємо,
    Із дівками не спимо – до раю підемо...

© барет ауреліано микола шпаковський
    2.0

Пане Одо, ви ж завжди були проти копіпейстів? Ай-ай-ай! Проте з іншого боку посміхнуло ;) про жж блог і про флешку зі змієм... так знач то таки був вірус і ми всі живемо в Матриці...от яка засада! Я так і знала, що інтернет - то якісь "проіскі ненаших"....
+ Ответить в теме
Страница 30 из 73

Теги для этой темы