Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 29 из 73
Показано с 281 по 290 из 728.
    2.0
    а йоханесбург!!!! тіки сказала - присікуються до форми знову. Одо, вам по приколу? чи ви знущаєтеся? ваші дописи як суцільне моралізаторство. ви всім тикаєте в писок їхніми (пардон, нашими) недолугостями. а потім виходить анекдот про дощик і двох мавп, яка одна одні говорять "ой який теплий!" "який хочу, такий і роблю!" ви так як орел з висоти польоту - так "нєбрєжно" на нас споглядаєте і кажете таке (це вже цитата) "Тому питання до невіруючого загалу: навіщо Ви шукаєте собі все нових і нових виправдань, як то: там щось не так написане, ось це щось наче не дуже збігається з ось цим, тому бачите я не просто так не вірю у мене є обґрунтування мого невір’я!" а коли воно насправді так? ну написали ж фігню в біблії, а тепер всі шифрують що ж там насправді. мені цікаво, чого така велиииичезна купа народу повелася на недосконалу систему віри? хоча я певна, ваша відповідь на мій месідж поведе дискусію по колу. тому може не відповідати саме на цей текст. це вам так, назагал.

part of me
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Ага, я так зрозуміла, що я не умна і не образована. Пасибі і на тому! Я думала ви мене нафіг забаните. По темі. Самі віруючі кажуть що біблія була написана через людей, але надиктована богом. Не зовсім в темі – краще мовчіть. Там ще Одо говорив щось з того приводу.
    Ваша цитата: А з приводу біблії, в ній Бога не більше і не менше ніж в абетці.
    Дивно, віруючі чомусь запевняють в протилежному…
    Ваша цитата: А ти читав (ремарка: я девучка) від кого та біблія? Там написано від Бога? Якщо Бога звуть Матвій чи Лука, то може й так.
    Читала. Не сподобалося, надто багато протиріч.
    Ваша цитата: Біблію писав не Бог, а люди.
    Я згодна. Але віруючі запевняють у протилежному. Тому закликають вірити в ту писанину. Розберіться блск у питанні.
    Ваша цитата: Хоча б ті ж учні Ісуса, які до зустрічі з ним займалися хто рибальством, хто пас худобу.
    Ну і…. а це тут до чого?
    Ваша цитата: Уявімо, що ти зустрінеш людину, яка буде з тобою розмовляти, наприклад, про фізику суцільних середовищ, і розповість тобі багато того, що люди в наш час ще не знають і не розуміють, а потім ти, через кілька років напишеш книгу, щоб хоч якось донести те, що ти запам'ятав, яку після тебе ще перепишуть декілька людей, чи будуть це знання тієї людини, яка тобі те все розповіла?
    Я б покрутила пальчиком біля виска, коли б зустріла таку людину.
    Ваша цитата: Яка різниця віриш ти в Бога, чи ні, головне чи є в тебе Бог в серці.
    Та в тому то і різниця, що для багатьох є. Для мене головне жити так, аби не заважати іншим, тобто в рамках мінімального закону, не набридати там і все таке, що варто рекомендувати всім. Їм же, віруючим, обов’язково осягнути бога, бо тоді смисл вірування втрачається. Я проти будь-яких культів, пане Адміне, окрім власного культу. Бо коли тебе всі покинули, єдиний на кого залишається надія – на себе і власні сили.
    "Не секрет, что ты никому не нужен, секрет – то, что ты в этом сомневаешься…"

Про те, чим закінчується "власний культ" ви можете дізнатися з історії, наприклад, з книг про Сталіна.
    Не розумію, де ви вбачаєте в моїх словах заклик у щось вірити? Також цікаво, де вас заставляв в щось вірити пан Odo?
    Також хотів би вас запитати, що таке "мінімальний закон".
    Я б покрутила пальчиком біля виска, коли б зустріла таку людину.
    І знання, які б могли допомогти людству канули б в нікуди.
    Odo
    -
    а йоханесбург!!!! тіки сказала - присікуються до форми знову. Одо, вам по приколу? чи ви знущаєтеся? ваші дописи як суцільне моралізаторство. ви всім тикаєте в писок їхніми (пардон, нашими) недолугостями. а потім виходить анекдот про дощик і двох мавп, яка одна одні говорять "ой який теплий!" "який хочу, такий і роблю!" ви так як орел з висоти польоту - так "нєбрєжно" на нас споглядаєте і кажете таке (це вже цитата) "Тому питання до невіруючого загалу: навіщо Ви шукаєте собі все нових і нових виправдань, як то: там щось не так написане, ось це щось наче не дуже збігається з ось цим, тому бачите я не просто так не вірю у мене є обґрунтування мого невір’я!" а коли воно насправді так? ну написали ж фігню в біблії, а тепер всі шифрують що ж там насправді. мені цікаво, чого така велиииичезна купа народу повелася на недосконалу систему віри? хоча я певна, ваша відповідь на мій месідж поведе дискусію по колу. тому може не відповідати саме на цей текст. це вам так, назагал.
    За орла Вам дяки, дійсно смішно :))
    Але.
    Дискусію по колу ведете саме Ви, тому що не відповідаєте прямо і щиро на мої запитання, що одразу би з’ясувало багато питань, але підкреслюю то Ваше право і Ваш вибір вести її по колу. Це вам так, назагал.
    part of me
    nickeler, в мене є питання, чи не було такого, що колись, коли тобі було дуже страшно за чиєсь життя чи здоров'я, чи коли надії на щось? Якщо було таке, то, чи не просила ти Бога допомогти? Я - так.

Я не вірю в біблію, бо вона писана і переписана людьми. Я не вірю в церкву, як в поняття. Але я вірю в Бога, так як вірю в добрих людей.
    2.0
    2 ОДО: "Чи правильно я Вас розумію, що будь-яка людина, що займається розумовою діяльністю для Вас ненормальна?"
    і снова здрастуйтє! вираз спроектований фігурально виражаясь, для тих хто в танку.
    2ОДО: Я так розумію, що хтось із віруючих Вас колись дуже сильно образив, мабуть це щось особисте. Не розумію, чому Вас так дратує бажання віруючих осягнути Бога? Що у цьому поганого? Кого це зачіпає, кому жити-дихати не дає? Я ще можу зрозуміти роздратування від активного нав’язування свого сприйняття світу оточуючим, але коли людина просто висловлює свої погляди, що у цьому поганого? Звідки у Вас стільки чорної ненависти?
    та вони мене по життю ображають. може мені попадаються такі люди, що навіть будучи невіруючими вони мене б дратували. але коли та людина вкладає себе в руки бога, складає лапки і забиває на все, то як тут не дратуватися. ставлення до роботи наприклад в таких людей якесь збочене, типу "мене сюда бог привів", а ти цю роботу добував кров*ю і потом. звісно і ставлення інше - ти знаєш скільки коштує в нервовому еквіваленті кожен твій крок, а тобі " розслабся, я ж не напрягаюсь, на все божа воля". такі люди не переймаються за спільну справу, і цим підсирають тебе, навіть не підозрюючи про це. я ненавиджу, коли людина говорить зі мною, а сма в хріна на рогах літає, і її по суті немає, є оболонка. я ненавиджу коли вони все ідеалізують, що бог любить навіть засранців. ми не рівні в соцстатусі, не рівні в правах та обовязках, і з якого такого щастя ми рівні перед богом!? або коли мені девучка заявляє, що їй не пофігу, що я не люблю дітей! це ж перл! яка кому різниця, що мені подобається, що ні... чому вони вважають що мають право молитися за мене, якщо я того НЕ ПРОШУ!?
    вам ще треба причини? може вони суб*єктивні, але мені достатньо і цього. те що ви вірите в бога теж, між іншим, суб*єктивно
    Odo
    -
    2 ОДО: "Чи правильно я Вас розумію, що будь-яка людина, що займається розумовою діяльністю для Вас ненормальна?"
    і снова здрастуйтє! вираз спроектований фігурально виражаясь, для тих хто в танку.
    Даруйте, але все одно не зрозумів, чому б Ви вирішили б "покрутити пальчиком біля виска, коли б зустріла таку людину". Дійсно цікаво, поясніть?
    2ОДО: Я так розумію, що хтось із віруючих Вас колись дуже сильно образив, мабуть це щось особисте. Не розумію, чому Вас так дратує бажання віруючих осягнути Бога? Що у цьому поганого? Кого це зачіпає, кому жити-дихати не дає? Я ще можу зрозуміти роздратування від активного нав’язування свого сприйняття світу оточуючим, але коли людина просто висловлює свої погляди, що у цьому поганого? Звідки у Вас стільки чорної ненависти?
    та вони мене по життю ображають. може мені попадаються такі люди, що навіть будучи невіруючими вони мене б дратували. але коли та людина вкладає себе в руки бога, складає лапки і забиває на все, то як тут не дратуватися. ставлення до роботи наприклад в таких людей якесь збочене, типу "мене сюда бог привів", а ти цю роботу добував кров*ю і потом. звісно і ставлення інше - ти знаєш скільки коштує в нервовому еквіваленті кожен твій крок, а тобі " розслабся, я ж не напрягаюсь, на все божа воля". такі люди не переймаються за спільну справу, і цим підсирають тебе, навіть не підозрюючи про це. я ненавиджу, коли людина говорить зі мною, а сма в хріна на рогах літає, і її по суті немає, є оболонка. я ненавиджу коли вони все ідеалізують, що бог любить навіть засранців. ми не рівні в соцстатусі, не рівні в правах та обовязках, і з якого такого щастя ми рівні перед богом!? або коли мені девучка заявляє, що їй не пофігу, що я не люблю дітей! це ж перл! яка кому різниця, що мені подобається, що ні... чому вони вважають що мають право молитися за мене, якщо я того НЕ ПРОШУ!? вам ще треба причини? може вони суб*єктивні, але мені достатньо і цього. те що ви вірите в бога теж, між іншим, суб*єктивно
    А перед смертю Ви з ними рівні? Чому Вас це не дратує?
    Думаю треба відзрізняти фарисейство від щирої віри, тоді стане дійсно трохи зрозуміліше. А щодо того, кому простіше, а кому складніше, знову ж таки, що Ви можете тут зробити? Їм простіше - вони щиро вірять у Бога і Він їх чує та допомагає, Ви не вірите і відповідно ніц не просите у Нього, то на що тут ображатися? Що вже кожен сам обрав вільно, тим і насолоджується.
    Odo
    -

Ланка до теми

Папа Римський Бенедикт XVI дозволив ученим розкрити труну Святого апостола Павла
    Стародавній саркофаг, у якому за повір'ям зберігаються мощі апостола, знайшли під час розкопок Базиліки Святого Павла.
    Археологи вже намагалися дослідити вміст труни рентгеном, утім кам'яні стіни не дозволяють провести якісний аналіз. Більше ніж 5 років науковці просили понтифіка дозволити розкрити саркофаг і, нарешті, отримали дозвіл.
    2.0

Re: Верите ли Вы в бога?

Адмінові (персонально :)) nickeler, в мене є питання, чи не було такого, що колись, коли тобі було дуже страшно за чиєсь життя чи здоров'я, чи коли надії на щось? Якщо було таке, то, чи не просила ти Бога допомогти? Я - так

а я ні. і не збираюся. мене одна людина вже питала : а якби твій чоловік їхав здалеку вночі на машині, чи ти б не молилася. я сказала: ні. тому що не допоможе. просто буду чекати. і все. хіба цього мало? і питання у відповідь - ви певні, що саме бог допоміг вам після молитви? чому не припускаєте, що людина сама виборсалася?
    памятаєте: ніколи нічого не проси... для мене нижче власної поваги просити щось навіть у людей, а ви про бога, який для мене ніц не важить. смішно

Одо, тепер вам: Даруйте, але все одно не зрозумів, чому б Ви вирішили б "покрутити пальчиком біля виска, коли б зустріла таку людину". Дійсно цікаво, поясніть?

а прикиньте, йде по вулиці чувак, підходить до тебе і починає розказувати про ядерну фізику. реакція на це: спочатку ступор, а потім можливі 2 варіанти: або пряме посилання нах, або на дурку. я принаймні приклад зрозуміла так, що хтось тебе випадково грузить темами з фізики. а на загал, якби та тема виплила в межах дискусії чи просто розмови - я б послухала собі, для загальноного розвитку - мені все цікаво. але книгу писати про те, що не моє - з чого б то. якщо є претензії до пояснення - який приклад таке й пояснення.

2 Одо: А перед смертю Ви з ними рівні? Чому Вас це не дратує?
    Думаю треба відзрізняти фарисейство від щирої віри, тоді стане дійсно трохи зрозуміліше. А щодо того, кому простіше, а кому складніше, знову ж таки, що Ви можете тут зробити? Їм простіше - вони щиро вірять у Бога і Він їх чує та допомагає, Ви не вірите і відповідно ніц не просите у Нього, то на що тут ображатися? Що вже кожен сам обрав вільно, тим і насолоджується.

от питання смерті для мене це особливе питання. перед нею ніби рівні всі, поки що, колись може наука вирішить те питання, але мені все одно. я не боюся можливої кончини - кажуть страх приходить з віком. боюся за рідних, хоча знаю - від того не втекти. може це ненормально, але можу просто так задуматися про процес вмирання, момент останнього подиху. памятаєте, "Цвіт яблуні" Коцюбинського - щось на зразок тої естетики. Я не знаю що ТАМ, за межею, я там не була. і ніхто не знає, навіть після клінічної смерті припускають що видіння - то галюніки мозку. проте, як кажуть, це питання дискусійне, хочте, поговоримо в окремій темі.
    а іруючим то може і простіше, я не проти, бо по суті не заздрісна, і проблема того, що в когось щось є, а в мене - нама, мене мало турбує. а от виводить з себе те, що їх нічо не колише: вони, як обдовбані, літають на своїх високих частотах, а оті дрібні і не дуже проблеми, які треба вирішувати швидко і якісно, їх типу як не стосуються. Як наслідок все це падає на плечі оточення, яке тверезо дивиться на світ і важко зітхнувши починає розгрібати завали. А ві руючі вірять собі і їм пох. Якимсь там течія голосувати не можне, телек дивитися, щось там ще.... Ви вважаєте, це ПО-ЛЮДСЬКИ? а де ж звичайні НОРМАЛЬНІ стосунки з фактором відповідальності, при чому не лише за свою душу, а і за тих хто поряд? мені від того, що віруюча людина каже, що любить мене тіки зло бере. бо слова не означають дію. андерстенд про що я?

про культ особистості. Сталін, Гітлер і іже з ними - то великі люди, хоч і тирани. але треба поважати сам факт їхнього існуваня. Герострат теж, до речі, відзначився.... кожен пропонує те, що має. в моєму розуміння тільки власні сили допоможуть вибратися з самої-самої Ж. н одному етапі життя я досігля того, чого дуже хотіла. було боляче, важко і багато образ. але воно не прийшло зверху, і я ціню власні досягнення, бо знаю, чого вони варті, і що я за них нікому нічого не винна.

і я не зрозуміла, ну і що, що вчені переберуть чиїсь кісточки. папі римському просто потрібен піар. бенедикт взагалі лузер перед постаттю папи Іоанна, тому він готовий на все. для мене кісточки типу святих - такі ж як і власні: по смерті це лише набір хімічних сполук
    Odo
    -

Одо, тепер вам: а прикиньте, йде по вулиці чувак, підходить до тебе і починає розказувати про ядерну фізику. реакція на це: спочатку ступор, а потім можливі 2 варіанти: або пряме посилання нах, або на дурку. я принаймні приклад зрозуміла так, що хтось тебе випадково грузить темами з фізики. а на загал, якби та тема виплила в межах дискусії чи просто розмови - я б послухала собі, для загальноного розвитку - мені все цікаво. але книгу писати про те, що не моє - з чого б то. якщо є претензії до пояснення - який приклад таке й пояснення.
    Повернімося до першоджерел:
    Уявімо, що ти зустрінеш людину, яка буде з тобою розмовляти, наприклад, про фізику суцільних середовищ, і розповість тобі багато того, що люди в наш час ще не знають і не розуміють, а потім ти, через кілька років напишеш книгу, щоб хоч якось донести те, що ти запам'ятав, яку після тебе ще перепишуть декілька людей, чи будуть це знання тієї людини, яка тобі те все розповіла?
    Де Ви тут уздріли людину, що посеред вулиці Вас зупиняє і щось вам втирає? Я не зауважив такого. Як на мене річ тут про дружні тривалі стосунки під час котрих людина знайомиться з поглядами иншої людини на всі вказані речі. Коли я не так зрозумів, нехай Адмін, як автор, мене виправить.
    2 Одо: от питання смерті для мене це особливе питання. перед нею ніби рівні всі, поки що, колись може наука вирішить те питання, але мені все одно. я не боюся можливої кончини - кажуть страх приходить з віком. боюся за рідних, хоча знаю - від того не втекти. може це ненормально, але можу просто так задуматися про процес вмирання, момент останнього подиху. памятаєте, "Цвіт яблуні" Коцюбинського - щось на зразок тої естетики. Я не знаю що ТАМ, за межею, я там не була. і ніхто не знає, навіть після клінічної смерті припускають що видіння - то галюніки мозку. проте, як кажуть, це питання дискусійне, хочте, поговоримо в окремій темі.
    Мені йшлося не так про саму смерть чи посмерний досвід, як про те, чому у Вас рівність усіх перед смертю не викликає подиву чи роздратування, тоді як рівність усіх перед Богом — викликає.
    а іруючим то може і простіше, я не проти, бо по суті не заздрісна, і проблема того, що в когось щось є, а в мене - нама, мене мало турбує. а от виводить з себе те, що їх нічо не колише: вони, як обдовбані, літають на своїх високих частотах, а оті дрібні і не дуже проблеми, які треба вирішувати швидко і якісно, їх типу як не стосуються. Як наслідок все це падає на плечі оточення, яке тверезо дивиться на світ і важко зітхнувши починає розгрібати завали. А ві руючі вірять собі і їм пох. Якимсь там течія голосувати не можне, телек дивитися, щось там ще.... Ви вважаєте, це ПО-ЛЮДСЬКИ? а де ж звичайні НОРМАЛЬНІ стосунки з фактором відповідальності, при чому не лише за свою душу, а і за тих хто поряд? мені від того, що віруюча людина каже, що любить мене тіки зло бере. бо слова не означають дію. андерстенд про що я?
    Думаю, що Ви, насправді, сплутали дві досить різні речі: життя віруючого та психологію тих, хто хоче ухилитися від роботи. Це Вам ще один приклад рівности, для роботи ми теж усі рівні, незалежно від релігії. Незрозуміло инше, чому невіруючі беруть чиюсь ношу на свої плечі, коли вона має бути загальною? Їх що, віруючи якось примушують до цього?
    про культ особистості. Сталін, Гітлер і іже з ними - то великі люди, хоч і тирани. але треба поважати сам факт їхнього існуваня. Герострат теж, до речі, відзначився....
    А що хорошого зробили для людства ці "великі" люди? Перші два знищили величезну кількість собі подібних, серед них багато, до речі, наших з Вами дідусів та бабусь, не шкода їх? Останній знищив прекрасне античне творіння, що й дотепер могло радувати людей своєю досконалістю.
    кожен пропонує те, що має. в моєму розуміння тільки власні сили допоможуть вибратися з самої-самої Ж. н одному етапі життя я досігля того, чого дуже хотіла. було боляче, важко і багато образ. але воно не прийшло зверху, і я ціню власні досягнення, бо знаю, чого вони варті, і що я за них нікому нічого не винна.
    Ну, тоді немає чого нарікати на долю, мовляв оно як їм все легко дісталося, а я кров’ю та потом, це Ваш власний вибір і жоден віруючий чи не віруючий на землі не винний у тому, що Ви обрали добування свого "кров’ю та потом". Самі ж пишете: "кожен пропонує те, що має", так ось Ви маєте для життя крев та піт, а хтось має віру. У кожного свій шлях у цьому житті і не треба обурюватись різницею між цими шляхами, подивіться на людей — всі різні, один високий, инший маленький, немає ніц у світі рівного, тому і обурюватись на це марно і безглуздо. Життя розмаїте і кожний може знайти у ньому щось цікаве й бажане для себе, вони знайшли у вірі, Ви знайшли у задоволенні від вирішення всіх проблем власними силами і це прекрасно, можна і так жити і инак. Не варто усамітнюватися у своїх лише поглядах, це приводить людину до обмежености та недолугости, життя широке й багате, у ньому є місце для будь-яких шляхів та поглядів.
    і я не зрозуміла, ну і що, що вчені переберуть чиїсь кісточки. папі римському просто потрібен піар. бенедикт взагалі лузер перед постаттю папи Іоанна, тому він готовий на все. для мене кісточки типу святих - такі ж як і власні: по смерті це лише набір хімічних сполук
    Не треба такої ажіотації, це була просто новина по темі. Розслабтеся :))
    2.0

2 ОДО: Це Вам ще один приклад рівности, для роботи ми теж усі рівні, незалежно від релігії. Незрозуміло инше, чому невіруючі беруть чиюсь ношу на свої плечі, коли вона має бути загальною? Їх що, віруючи якось примушують до цього?

не примушують прямо, але роблять так, що нічого не залишається як брати їхню "ношу" на себе :) просто в їхньому середовищі спостерігається пофігізм до загальних питань, мовляв, вища сила подбає - із власних спостережень. а ще їхня всеосяжна любов - нк не потрібна вона мені. і мені, чесно, неприємно чути що мене хтось любить. бо те "любить" звучить вибачте, як хтось у воду перднув. от пусті тобі слова і все... а я не люблю пустослів"я... або ще: мене не обходять чужі діти, але коли особа дає життя трьом дітям і живе в однокімнатній квартирі, що вона їм дасть? любов? повірте, тільки ї замало, потрібен хоча б життєвий простір (згідно саннорм 32 м. кв., здається) і чому так? людина віруюча, аборти робити ніззя, і мабуть контрацептиви теж заборонені... скажете, це особисте. можливо, але чи віддячить за таку штуку отой виводок? не думаю.

і ще. вірою не прогодуєшся, можна звісно бомжувати - то значить бути блаженним нищим. але гордість таки вище, як на мене. але то вже суперечить християнству. я мабуть таки наклала б на себе руки, якби не могла забезпечувати себе (мало там що може трапитися), але милостиню просити.... "увольте"
+ Ответить в теме
Страница 29 из 73

Теги для этой темы