Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 28 из 73
Показано с 271 по 280 из 728.
    2.0
    2 madcat: +1
    мені теж книга Левіт спать спокійно не дає - якийсь посібник садюги, а не трактат для блгочестивих

Odo
    -
    Ответ Сообщение от madcat Посмотреть сообщение
    Из ЖЖ.
    А чому з жж? Своїх думок бракує?
    По темі: коли Ви звертаєтесь до дітей чи завжди Ви з ними розмовляєте, як дорослий з дорослим? Чи переходите на зрозумілу для них мову? Тоді чи не слід сказати, що ви з’їхали з глузду і впали у дитинство? За Вашою логікою, чи то пак логікою особи, котру Ви цитуєте, цей діагноз неодмінно треба констатувати.
    І ще: коли людина чогось прагне - вона шукає засоби досягнути мети, коли чогось не хоче - шукає виправдань. Тому питання до невіруючого загалу: навіщо Ви шукаєте собі все нових і нових виправдань, як то: там щось не так написане, ось це щось наче не дуже збігається з ось цим, тому бачите я не просто так не вірю у мене є обґрунтування мого невір’я! Згадайте лишень це: "Credo, quia absurdum". Не вірите — так не вірте відкрито, без пояснень, без постійного виправдовувань себе в чиїхось очах, бо це створює дуже негарне щодо Вас враження, що Ви весь час дріб’язково й нице нишпорячи по Біблії повсякчасно переконуєте себе у тому, що не вірите, і ніяк самі не можете себе у цьому переконати )
    part of me
    Ответ Сообщение от madcat Посмотреть сообщение
    Из ЖЖ.
    Благодарю вас за то, что вы так стараетесь научить людей уважать Закон Б-жий. Из вашей передачи я многое узнал...
    Якщо ти не віриш в біблію до чого тут Бог?
    2.0
    так ваша ж біблія бозіні писаки, хулі ж їм не вірити!? а якшо не бозіні, так чого ви хором про це брешете? вірити біблії мабуть таки має на увазі вірити богові. ви ж вірите справці, яку виписує лікар, хоча ніхріна та не розумієте, якшо не медик? народ, ваша християнська віра шита гнилими нитками.
    а чим вам не подобається думка з жж? може художній переказ влаштувати? перед вами ніхто не виправдовується, якщо не забули, тут шось типу обміну думками. а ви тіки до форми присікуєтеся, то жж вам не подобається, то копіпейсти не читаєте...
    ОДО, тип ви знаєте про антигравітацію і все таке... не робіть з себе умного дядьку "я жізнь відєл..." от якраз, ваша христяцька сторона на цім форумі намагається повчати всіх. а не задовбало? Сповіді ваші, блін... ранні зачатки психології... ми вам вказуємо на ляпи у вашому святому писанні, а ви - думок брракує. а якшо людина розумніша, ну або просто дотепніша красиво сказала, те, про що думалося до того. чому не навести цитату? вам в школі не задавали навести цитату до образу? коротше...
    part of me
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    так ваша ж біблія бозіні писаки, хулі ж їм не вірити!? а якшо не бозіні, так чого ви хором про це брешете? вірити біблії мабуть таки має на увазі вірити богові. ви ж вірите справці, яку виписує лікар, хоча ніхріна та не розумієте, якшо не медик? народ, ваша християнська віра шита гнилими нитками.
    а чим вам не подобається думка з жж? може художній переказ влаштувати? перед вами ніхто не виправдовується, якщо не забули, тут шось типу обміну думками. а ви тіки до форми присікуєтеся, то жж вам не подобається, то копіпейсти не читаєте...
    ОДО, тип ви знаєте про антигравітацію і все таке... не робіть з себе умного дядьку "я жізнь відєл..." от якраз, ваша христяцька сторона на цім форумі намагається повчати всіх. а не задовбало? Сповіді ваші, блін... ранні зачатки психології... ми вам вказуємо на ляпи у вашому святому писанні, а ви - думок брракує. а якшо людина розумніша, ну або просто дотепніша красиво сказала, те, про що думалося до того. чому не навести цитату? вам в школі не задавали навести цитату до образу? коротше...
    nickeler, так приємно спілкуватися з досвідченою і інтелігентною людиною...
    Я тебе не заставляю ні в що вірити, і навіть не писав, в що вірю я, але в тебе мій допис викликав стільки емоцій...
    А з приводу біблії, в ній Бога не більше і не менше ніж в абетці. Чому? А ти читав від кого та біблія? Там написано від Бога? Якщо Бога звуть Матвій чи Лука, то може й так.
    Біблію писав не Бог, а люди. Хоча б ті ж учні Ісуса, які до зустрічі з ним займалися хто рибальством, хто пас худобу.
    Уявімо, що ти зустрінеш людину, яка буде з тобою розмовляти, наприклад, про фізику суцільних середовищ, і розповість тобі багато того, що люди в наш час ще не знають і не розуміють, а потім ти, через кілька років напишеш книгу, щоб хоч якось донести те, що ти запам'ятав, яку після тебе ще перепишуть декілька людей, чи будуть це знання тієї людини, яка тобі те все розповіла?
    Яка різниця віриш ти в Бога, чи ні, головне чи є в тебе Бог в серці.
    Adelina
    Гість
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    А чому з жж? Своїх думок бракує?
    І ще: коли людина чогось прагне - вона шукає засоби досягнути мети, коли чогось не хоче - шукає виправдань. Тому питання до невіруючого загалу: навіщо Ви шукаєте собі все нових і нових виправдань, як то: там щось не так написане, ось це щось наче не дуже збігається з ось цим, тому бачите я не просто так не вірю у мене є обґрунтування мого невір’я! Згадайте лишень це: "Credo, quia absurdum". Не вірите — так не вірте відкрито, без пояснень, без постійного виправдовувань себе в чиїхось очах, бо це створює дуже негарне щодо Вас враження, що Ви весь час дріб’язково й нице нишпорячи по Біблії повсякчасно переконуєте себе у тому, що не вірите, і ніяк самі не можете себе у цьому переконати )
    есть опрос...люди высказывают свое мнение...
    Почему Вы решили, что кто-то перед кем-то оправдывается?
    И, вообще, чувство юмора надо развивать, а не манию величия))))
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от Adelina Посмотреть сообщение
    есть опрос...люди высказывают свое мнение...
    Почему Вы решили, что кто-то перед кем-то оправдывается?
    И, вообще, чувство юмора надо развивать, а не манию величия))))
    Шановна! Не треба сприймати все так буквально :))
    2.0
    Ага, я так зрозуміла, що я не умна і не образована. Пасибі і на тому! Я думала ви мене нафіг забаните. По темі. Самі віруючі кажуть що біблія була написана через людей, але надиктована богом. Не зовсім в темі – краще мовчіть. Там ще Одо говорив щось з того приводу.
    Ваша цитата: А з приводу біблії, в ній Бога не більше і не менше ніж в абетці.
    Дивно, віруючі чомусь запевняють в протилежному…
    Ваша цитата: А ти читав (ремарка: я девучка) від кого та біблія? Там написано від Бога? Якщо Бога звуть Матвій чи Лука, то може й так.
    Читала. Не сподобалося, надто багато протиріч.
    Ваша цитата: Біблію писав не Бог, а люди.
    Я згодна. Але віруючі запевняють у протилежному. Тому закликають вірити в ту писанину. Розберіться блск у питанні.
    Ваша цитата: Хоча б ті ж учні Ісуса, які до зустрічі з ним займалися хто рибальством, хто пас худобу.
    Ну і…. а це тут до чого?
    Ваша цитата: Уявімо, що ти зустрінеш людину, яка буде з тобою розмовляти, наприклад, про фізику суцільних середовищ, і розповість тобі багато того, що люди в наш час ще не знають і не розуміють, а потім ти, через кілька років напишеш книгу, щоб хоч якось донести те, що ти запам'ятав, яку після тебе ще перепишуть декілька людей, чи будуть це знання тієї людини, яка тобі те все розповіла?
    Я б покрутила пальчиком біля виска, коли б зустріла таку людину.
    Ваша цитата: Яка різниця віриш ти в Бога, чи ні, головне чи є в тебе Бог в серці.
    Та в тому то і різниця, що для багатьох є. Для мене головне жити так, аби не заважати іншим, тобто в рамках мінімального закону, не набридати там і все таке, що варто рекомендувати всім. Їм же, віруючим, обов’язково осягнути бога, бо тоді смисл вірування втрачається. Я проти будь-яких культів, пане Адміне, окрім власного культу. Бо коли тебе всі покинули, єдиний на кого залишається надія – на себе і власні сили.
    Odo
    -
    "я жізнь відєл..."
    А покажіть-но мені пані-добродійка де я таке написав, чи це вільний переказ, а не улюблена Вами цитата?
    Odo
    -
    Ваша цитата: Уявімо, що ти зустрінеш людину, яка буде з тобою розмовляти, наприклад, про фізику суцільних середовищ, і розповість тобі багато того, що люди в наш час ще не знають і не розуміють, а потім ти, через кілька років напишеш книгу, щоб хоч якось донести те, що ти запам'ятав, яку після тебе ще перепишуть декілька людей, чи будуть це знання тієї людини, яка тобі те все розповіла?
    Я б покрутила пальчиком біля виска, коли б зустріла таку людину.
    Чи правильно я Вас розумію, що будь-яка людина, що займається розумовою діяльністю для Вас ненормальна?
    Ваша цитата: Яка різниця віриш ти в Бога, чи ні, головне чи є в тебе Бог в серці. Та в тому то і різниця, що для багатьох є. Для мене головне жити так, аби не заважати іншим, тобто в рамках мінімального закону, не набридати там і все таке, що варто рекомендувати всім. Їм же, віруючим, обов’язково осягнути бога, бо тоді смисл вірування втрачається. Я проти будь-яких культів, пане Адміне, окрім власного культу. Бо коли тебе всі покинули, єдиний на кого залишається надія – на себе і власні сили.
    Я так розумію, що хтось із віруючих Вас колись дуже сильно образив, мабуть це щось особисте. Не розумію, чому Вас так дратує бажання віруючих осягнути Бога? Що у цьому поганого? Кого це зачіпає, кому жити-дихати не дає? Я ще можу зрозуміти роздратування від активного нав’язування свого сприйняття світу оточуючим, але коли людина просто висловлює свої погляди, що у цьому поганого? Звідки у Вас стільки чорної ненависти?
+ Ответить в теме
Страница 28 из 73

Теги для этой темы