Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 26 из 73
Показано с 251 по 260 из 728.
    Инвалид умственного труда
    Еще раз повторюсь. Бога нет!
    ЗЫ: Я не законченный атеист хотя в пионерской и косомольской организации активно обрабатывался.
    Нет его. Есть всего лишь законы эволюционирования сознания.

Завсідник
    В начале темы все уже написали :)
    Бога нема. Одна думка, шо бог есть - то вже х..ня. (с)
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от knell Посмотреть сообщение
    Эк вас переклинило, видать на христианство схавало ваш моск, хы-хы. Бывает :)
    Рассмотрите времена монотеизма и политеизма, времена до нашей эры. Пантеон богов в риме и греции, боги - веселые и не очень существа, с юмором и строгостью. Язычество на территории украины и россии имело такую же окраску. Теперь обратите взоры в буддизм, даосизм и подобные. Стоит ли говорить, что в буддизме вообще нет единого бога и им глубоко положить на то есть он или нет? Они принимают всех богов, каждого и разного, без разницы. У них свои веселья и свои горести
    Ага, тобто "горести" все ж є? Дивно.
    но уж точно получше, чем в христианстве: любое событие = похороны
    Можна якісь приклади? А то так "всьо понятно, но шо конкретно"?
    Я вот полностью согласен с предыдущим оратором, христианство (и подобные ему) - "утка", выдуманная и внедренная в головы людей
    Аргументи в студію.
    вот тут вы ошибаетесь, и глубоко. Вспомните свою же библию и поглядите, сколько народ не принимал христа и сколько сопротивлялся?
    Кожен обирає собі релігію сам, а народ чинив спротив і правильно робив, бо ніхто не може нікому нав’язувати свою релігію, це цілковите право кожної окремої особи - її особистий вибір.
    Но усиленные инвестирования и давление на простых людей принесло свои плоды. И все равно, на данный момент христианство занимает меньшую долю среди религий.
    Цікаво, звідки цифри? Оголосіть увесь список блск.
    Не удалось покорить умы не-европейцев.
    Це кого ж?
    и не нужно утрировать и обобщать. смеяться каждый может, а высказаться нормально, увы, дано не всем.
    Я дуже сподіваюсь, що Ви з числа обраних
    Не "хто завгодно", совсем нет, данная "утка" планировалась и разрабатывалась долго... Просто так взять и придумать может любой, а продумать и внедрить - нет. Денег не хватит и мозга, дабы все четко было продумано.
    Знову ж таки, звідки така інфа? Відкриємо джерела?
    Завсідник
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Ага, тобто "горести" все ж є? Дивно.Можна якісь приклади? А то так "всьо понятно, но шо конкретно"?Аргументи в студію.Кожен обирає собі релігію сам, а народ чинив спротив і правильно робив, бо ніхто не може нікому нав’язувати свою релігію, це цілковите право кожної окремої особи - її особистий вибір.Цікаво, звідки цифри? Оголосіть увесь список блск.Це кого ж?Я дуже сподіваюсь, що Ви з числа обраних Знову ж таки, звідки така інфа? Відкриємо джерела?
    я вот думаю, а стоит ли поддерживать этот флуд? Вам доказывать нет смысла, вы останетесь при своих в любом случае, и эту тему вы рассматриваете не более, как "испытание веры". Потому отвечать я не буду, не вижу смысла.

отвечу только на один вопрос, европа и америка (там выходцы из европы) - христиане в большей части. но по населеиню восток и юг - больше, а там религий немеряно.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    я блін, на комп прогу невтьопна поставити, а ви мене, пане Одо напрягаєте, придумуванням культів. ха-ха.
    Знаєте, що мене найбільше дивує у даній ситуації, що Ви, як Ви кажете "на комп прогу невтьопна поставити", але "втьопна" судити про "штучне створення" релігій, хоча довести це на практиці відмовляєтесь, хоча, як відомо саме практика є перевіркою будь-яких теорій. Ваша теорія й досі не знайшла жодного підтвердження. Доки Ви, чи хтось із Ваших однодумців не доведе теорію практикою — це просто висліди хворобливої уяви та розбурханої нинішньою спекою фантазії.
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    я не претендую ні на яку владу ні в місцевих органах, ні у тих, що вище, максимум якась посада на роботі. я і супутник не розумію як вигадали, і я зовсім таки пересічна людина. а х-во придумали як мінімум генії, але це ще не говорить про їхнє божественне походження. я ж вам ніколи не казала, що я маю кебу придумати ЩОСЬ ТАКЕ. От наприклад, Антон Шандор Ла Вей оформив в конкретний рух, те, про що говорили адепти тисячоліттями. Х-во – ті ж яйця, вид з боку. Це комусь вигідно і все.
    Ну і де той рух? Хтось, ним живе, когось він підтримує, як багато людей взагалі про нього чули чи цікавляться? Ось, що про нього знає Ґуґль: "Книги этого автора широко известены среди людей, интересующихся такой популярной тематикой тематикой как Черная магия". Як на мене цілком достатньо. Що таке "Чорна магія"? Вам хочеться, щоб у ближнього все погано було - будь ласка робите ляльку, втикаєте голки і всьо пучком. Дійсно, яка прекрасна релігія, як писав тут один Ваш однодумець "в другіх рєлігіях повесєлєє будет", куди ж вже веселіше за чорну магію, бо ж дійсно ненавидіти простіше, ніж любити, і згори вниз веселіше, ніж поступово підійматися вгору до вершин духу. Ближнього простіше знищити за допомогою Вашого вчення, ніж спробувати зрозуміти і прийняти таким, як він є, а що простіше те і веселіше, нє?
    Odo
    -
    я вот думаю, а стоит ли поддерживать этот флуд? Вам доказывать нет смысла, вы останетесь при своих в любом случае, и эту тему вы рассматриваете не более, как "испытание веры". Потому отвечать я не буду, не вижу смысла.
    Як знаєте.
    отвечу только на один вопрос, европа и америка (там выходцы из европы) - христиане в большей части. но по населеиню восток и юг - больше, а там религий немеряно.
    Звісно багацько там релігій, і що з того? Я вже писав вище, що Бог відкривається кожному народу тим чином, яким цей народ здатен його сприйняти, спільним залишається головне, що Бог - є любов.
    Завсідник
    Я вже писав вище, що Бог відкривається кожному народу тим чином, яким цей народ здатен його сприйняти, спільним залишається головне, що Бог - є любов.
    Это вы буддистам расскажите :))
    Odo
    -
    Это вы буддистам расскажите :))
    Не повірите, але вони тримаються тоснісінько тих же поглядів ) Я сам був здивований, що аж настільки все схоже, після кількамісячної практики Махаяни. Різниця лише у термінології. Як зрештою і завше: "слова - джерело непорозуміння" ©.
    Завсідник
    "слова - джерело непорозуміння" ©.
    вот-вот, лучше прикрыть эту тему :)
    данная тема есть на любом паблик-форуме, и ничего, кроме флуда, нет.
    изначально это провокаторские темы :) у каждого свое мнение и каждый останется при своих
    потому, как никаких доказательств ни у кого нет, ни у противников, ни у поборников религии. Все домыслы и чистая вера в неизвестность.
    Odo
    -
    вот-вот, лучше прикрыть эту тему :) данная тема есть на любом паблик-форуме, и ничего, кроме флуда, нет.
    изначально это провокаторские темы :)
    По-перше: "Флейм Розділ де правила майже не діють". По-друге: зачинити, чи не зачинити - Адмін вірішуватиме. По-третє: особисто я нічого поганого у цій темі не спостеріг, навіть флуду особливого, всі писали про своє бачення віри та релігії, тобто по темі.
+ Ответить в теме
Страница 26 из 73

Теги для этой темы