Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 25 из 73
Показано с 241 по 250 из 728.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    з усього сказаного Вами слідує: бог застаріла модель. а все застаріле з часом іде у небуття, залишаючи в ліпшому випадку пам*ять.
    Цілком згоден з Вами у тому, що коли Бог був би-м "застарілою моделлю", то мусів би піти у небуття, і саме за цією точною логікою — не є нєю, бо Він і досі живий, і ні в яке небуття не збирається, чого не скажеш про решту істот, котрі раніше чи пізніше ідуть і не повертаються.
    я не філософ щоб придумувати геніальні утки, воно мені по суті і не треба, а той хто придумав х-ство - щось собі думав, і навіщось воно йому було потрібно. навіщо - я не можу сказати, але пробую розгадати це, ну хоча б рахунком таких як наша дискусій.
    Ну, тобто Вам слабо?

Завсідник
    гыгыгы, как я абажаю такие темы :)) Есть бог или нет? Что лучше, виндовс или линукс? Фейри или Доместос? mp3 или Ogg? цифровые или аналог фотики?

таким темам как раз место во флуде :) Сколько людей - столько мнений. И все пытаюццо что-то доказать друг-другу.

Мне вот интересно, есть ли здесь представители таких сект, как свидетели всякие, баптисты и прочие мормоны :)) Вот это абасцака их слушать, такой гон творят, ржать долго можно, причем рожи кирпичем, голос серьезный, ууууу.

Есть крутой анек:
    - Вы в бога верите?
    - Нет, я сатанист.
    - ВЫ ЧТО??? Вы же в АД попадете!!!!
    - Да-да, все там будем, только я там буду с вилами!!

Вопрос религии очень широко освещается и в философии, и в психологии.

Ва-первых, человеку нужно во что-то верить, ему нужна халява и вера в прекрасное далеко. Людям не хочется помирать, быть калеками и прочее, и начинается цирк: "боже, дай сил", "боже, дай бабла", "боже, помоги" и прочее.
    Два вопрос к религиозным:
    1. Кто-нибудь приходил в церковь и молился ли с таким запросом: "боже, давай помогу, а? а то все просят чо та, а я вот помочь решил" или "боже, нихрена мне не нада, радуйся"
    2. Почему в церкви у всех на рожах скорбь и печаль, даже если великие праздники?? Такое ощущение, что при любом событии кого-то хоронят.
    Ответ прост: 99% верующих просто что-то просят или скорбят. С радостью никто к богу не идет, все бухают, бухло кончилось - бегом в церковь и по новой "боже, дай сил" и прочее...

Ва-втарых, религия отличный способ управления народом, то есть стадом. Если государство чего-то не хочет, а народ против - санкция церкви и все пучком. Если нужно незаметно надавить на толпу, но без законов - пара пустяков, религия для этого придумана. Все верущие мыслят так как нада, а как только что не так одна фраза "это не по христиански/мусульмански/другая" и проблема решена.
    Slavic7
    Гість
    Ответ Сообщение от knell Посмотреть сообщение
    99% верующих
    :ok:
    99% христианских верующих
    Завсідник
    Ответ Сообщение от Slavic7 Посмотреть сообщение
    :ok:
    99% христианских верующих
    да-да, забыл дописать.
    В других религиях как-то повеселее будет. ;)
    2.0
    2knell: ви отут так прогнали що ми говоримо про якісь такі речі, про які говорити і не слід. і самі таки вклинилися. так що 1:0 на нашу користь. смаки існують для того щоб про них сперечатися.

тепер щодо вас, пане Одо. так, мені слабо придумувати культи. нашо воно мені треба, коли я переконана, що людина відпочатку вільна (який ідіот придумав першородний гріх і нашо? а, мабуть для того, що якщо ти, не дай боже, будеш жити праведно і чесно все-все життя, то щоб попустився під тиском теоретичної загрози потрапляння в пекло) і ярмо на шию вона може повісити будь-яке і без божої благодаті. повністю вільним бути неможливо, але навіщо все ускладнювати? мене принижує вже одне формулювання: паства, раби, поклонятися, молитися і т.п. – принизлива термінологія як на мене. чому я повинна просити сили у типу вищої істоти (не знаючи є вона чи я говорю з повітрям) якщо знаю: змушу себе підірвати п’яту точку і енергія з’явиться, а якщо не з’явиться – слід почекати відновлення сил. так, ви вірите в бога, але НЕ ЗНАЄТЕ є він чи ні. ви вірити в доброго бога (мені ще казали справедливого) але скільки підтечій приховано в «добрій релігії»? з цього боку я більше навіть поважаю іслам: там чітко написана войовничість тої віри та її представників. а х-ство двічі оманливе: бо пропагує одне, а творить свою справу методами протилежними. не завжди, звісно, але і не цурається. не говоріть, що священики то люди бо вони намісники вашого бога тут, отже мають тримати марку. а не тримають – робіть висновки… і потім, якщо ваш бог такий розумний і справедливий то чому допустив змія в раю? значить той теж діяв по його замислу? а чи не видається вам все це експериментом, як мала дитина суне пальчика в розетку і думає «токне – не токне, мама насварить чи ні?»
    а дві тисячі років для вічності мало. у вашого бога забуття ще попереду, будьте певні. політеїзм жив довше, та його розтоптали… і хто? так, добрі християни, які не дозволили рухатися кожному обраним шляхом. вони ж «во благо» палили відьом, руйнували під знаком хреста хатинки невірних. все переоцінюється, ви самі сказали. будьте певні, переоцінять і бога. та ми про те не дізнаємося – життя коротке. а вічного мені ой як не хочеться….
    Завсідник
    Добавьте еще крестовые походы, попы на поле брани, благословляющие воинов ("порубите в капусту врагов, бог благословил"), отрицание прогресса во все времена ("дьявольская машина!!", "бесовщина"), да кучу всего можно добавить :)
    я, собно, про то же и говорил, только с другой стороны :)
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от knell Посмотреть сообщение
    да-да, забыл дописать. В других религиях как-то повеселее будет. ;)
    Невже? А можна з подробицями оце "как-то повеселее будет"? Дуже цікаво
    Odo
    -
    тепер щодо вас, пане Одо. так, мені слабо придумувати культи. нашо воно мені треба
    Е ні! Дивіться, що Ви писали раніше:
    А головна моя думка, яка і є приводом дискусії: х-тво штучний винахід, «утка» з продуманими стратегічними ходами. Так само як супутники: винайшли їх, пустили на орбіту і вони собі там літають.
    Якщо це кимось придумана якась "штучна утка" на яку дурнувате людство купилось не розібравши що й до чого, то і Ви можете те ж саме цілком штучне, не надто й напружуючись втнути, бо чого ж його і справді напружуватись через оте щось штучне і не існуюче, через якісь вигадки? Що Ви вже нічого й вигадати не здатні? Не розчаровуйте мене аж настільки! Нехай і Вам людство повірить ну нехай не дві тисячі років, а хоч якусь невеличку одненьку тисячу, воно ж, знаєте те людство яке довірливе, тільки й шукає цілими днями у що б його повірити. Психологія така, кажуть, тобто розумієте у Вас усі шанси на успіх! А Ви раптом у кущі: "нашо воно мені треба". Ні, так справи не робляться: або це "штучна утка", котру хто завгодно вигадати може, або це зовсім не "утка", а щось нам не відоме, бо ми ніц подібного створити не здатні.
    Завсідник
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Невже? А можна з подробицями оце "как-то повеселее будет"? Дуже цікаво
    Эк вас переклинило, видать на христианство схавало ваш моск, хы-хы. Бывает :)
    Рассмотрите времена монотеизма и политеизма, времена до нашей эры. Пантеон богов в риме и греции, боги - веселые и не очень существа, с юмором и строгостью. Язычество на территории украины и россии имело такую же окраску. Теперь обратите взоры в буддизм, даосизм и подобные. Стоит ли говорить, что в буддизме вообще нет единого бога и им глубоко положить на то есть он или нет? Они принимают всех богов, каждого и разного, без разницы. У них свои веселья и свои горести, но уж точно получше, чем в христианстве: любое событие = похороны, ибо все тупо скорбят непойми о чем.

Я вот полностью согласен с предыдущим оратором, христианство (и подобные ему) - "утка", выдуманная и внедренная в головы людей

на яку дурнувате людство купилось не розібравши що й до чого
    вот тут вы ошибаетесь, и глубоко. Вспомните свою же библию и поглядите, сколько народ не принимал христа и сколько сопротивлялся? Но усиленные инвестирования и давление на простых людей принесло свои плоды. И все равно, на данный момент христианство занимает меньшую долю среди религий. Не удалось покорить умы не-европейцев.

кає цілими днями у що б його повірити
    и не нужно утрировать и обобщать. смеяться каждый может, а высказаться нормально, увы, дано не всем. Не "хто завгодно", совсем нет, данная "утка" планировалась и разрабатывалась долго... Просто так взять и придумать может любой, а продумать и внедрить - нет. Денег не хватит и мозга, дабы все четко было продумано.
    2.0
    я блін, на комп прогу невтьопна поставити, а ви мене, пане Одо напрягаєте, придумуванням культів. ха-ха. я не претендую ні на яку владу ні в місцевих органах, ні у тих, що вище, максимум якась посада на роботі. я і супутник не розумію як вигадали, і я зовсім таки пересічна людина. а х-во придумали як мінімум генії, але це ще не говорить про їхнє божественне походження. я ж вам ніколи не казала, що я маю кебу придумати ЩОСЬ ТАКЕ. От наприклад, Антон Шандор Ла Вей оформив в конкретний рух, те, про що говорили адепти тисячоліттями. Х-во – ті ж яйця, вид з боку. Це комусь вигідно і все.
+ Ответить в теме
Страница 25 из 73

Теги для этой темы