Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 24 из 73
Показано с 231 по 240 из 728.
    змія болотяна ОЧКОва
    Обіцяла на тому зупинитись, але...:)
    Я як Поплавський - просто так піти не можу.

З приводу того священника, я з Вами згодна. Ми не маємо права судити когось за те, що він робить, або не робить. Це його шлях. Нехай. Обсмоктати кісточки - то інша справа:))))))

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Як казав Павел Флоренський, душа за природою своєю - християнка.
    З цим не погоджусь. Бо люди мали душу ще до появ християнства.

Це тішить.
    Мене теж

Ви лише обіцяєте )
    Як що НЕ ДАЙ БОГ :))))) точно встрелюсь:)))))))

Це Ваше право.Кожен шукає те, у що здатен щиро повірити.Все ж мені здається, що Ви уявляєте Бога, як звичайну людину і тому вбачаєте ницість. Спробуйте таким чином, Ви відчуваєте пієтет перед таким почуттям, як кохання? Але можна сказати, що людина поклоняється коханню, це її чимось принижує?
    Бога взагалі (на жаль, чи на щастя) не уявляю. А кохання... До цього у мене теж специфічне ставлення.

Тепер точно все!:))))))))))))))

Odo
    -
    Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    З цим не погоджусь. Бо люди мали душу ще до появ християнства.
    Звісно мали, просто у християнстві реалізувались ті передчуття та міфи, що складали ґрунт для попередніх релігій. Приблизно, як коли ми знаємо, що колись трапиться якась подія, але не знаємо як саме вона відбуватиметься і уявляємо її собі різноманітними способами, але коли вона відбувається ми можемо навіть не повірити, що це та сама подія, котру ми собі вже так яскраво уявили. Теж і з християнством, Він прийшов, і Його очікували, вся історія була передчуттям Його приходу, але коли Він прийшов — Його не впізнали.
    Бога взагалі (на жаль, чи на щастя) не уявляю. А кохання... До цього у мене теж специфічне ставлення.
    Добре, не хочете кохання, уявіть — правду. Чи принизить людину поклоніння Правді?
    Тепер точно все!:))))))))))))))
    Та не зарікайтесь )
    2.0
    Привіт! Ще одне дибільне запитання до вас, пане Одо. Якщо ви вірите в бога, знач маєте на увазі існування Адама і Єви. А ми всі їхні (не мавпячі) діти? Таке? Значить ми всі діти інцесту? Бо мав же хтось когось (чи Каїн чи Авель) теоретично маму, бо сестер їм не пописали по святому письму. А з іншого боку, може ми всі діти Каїна, бо Авель по "глупій случайності" загинув, по нашій легенді - на вилах брата, а оригіналі не памятаю чого. Про раси не питаю, бо ви все одно чимось викрутитеся. Хоча вчені нарахували сім споріднених генотипів по всьму світу (інфа з інтернету, тому довіра сумнівна), тобто сім спільних матерів. Але як ви уявляєте праматір на 5 континентах, бо життя виникло пізніше ніж один великий континент розділився на шматки.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Привіт! Ще одне дибільне запитання до вас, пане Одо. Якщо ви вірите в бога, знач маєте на увазі існування Адама і Єви. А ми всі їхні (не мавпячі) діти? Таке? Значить ми всі діти інцесту? Бо мав же хтось когось (чи Каїн чи Авель) теоретично маму, бо сестер їм не пописали по святому письму. А з іншого боку, може ми всі діти Каїна, бо Авель по "глупій случайності" загинув, по нашій легенді - на вилах брата, а оригіналі не памятаю чого.
    Цілком можливо. Ставлення до інцесту в стародавні часи було зовсім инакше, ніж у наші. Ця норма не завше вважалася чимось збоченим. Зокрема у Біблії знаходимо сцену Лота з дочками. У звичайній світській історії можна згадати численні шлюби між собою у єврейських родинах, монарших родинах, тощо.
    Про раси не питаю, бо ви все одно чимось викрутитеся. Хоча вчені нарахували сім споріднених генотипів по всьму світу (інфа з інтернету, тому довіра сумнівна), тобто сім спільних матерів. Але як ви уявляєте праматір на 5 континентах, бо життя виникло пізніше ніж один великий континент розділився на шматки.
    Пізніше чи раніше ми можемо лише припускати. Остаточно людство ніколи не дійзнається, як саме все це відбувалось, які події передували иншим. Жодна притомна наука не стверджує такі речі безапеляційно, але лише гіпотетично, тобто припускає. Щодо рас, то існує уявлення, що останнє у часі поділення людства на раси відбулося у часи Ноя, власне від його трьох синів: Сіма, Хама та Яфета, що стали відповідно засновниками рас: семіто-арабської (семіти), негроїдно-монголоїдної (хаміти) та европеоїдної (яфетіти).
    Slavic7
    Гість
    Цілком можливо. Ставлення до інцесту в стародавні часи було зовсім инакше, ніж у наші. Ця норма не завше вважалася чимось збоченим. Зокрема у Біблії знаходимо сцену Лота з дочками.
    Что тут сказать ......... иудо-христианство ....... !
    И этой религией сейчас заражена большая часть мира
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от Slavic7 Посмотреть сообщение
    Что тут сказать ......... иудо-христианство ....... !
    И этой религией сейчас заражена большая часть мира
    А що є якась альтернатива? Я весь увага.

П. С. Забув уточнити копіпейсти не читатиму й не коментуватиму, своїми словами блск.
    2.0
    Від інцеста, якщо пам’ятаете, вимерли фараони, розповсюджувалася болячка «голубих кравей» гемофілія. Колись такі зносини були нормальні, нині карані кримінально. Чи не вважаєте, що така переоцінка цінностей чекає і на християнство, а через якісь там 2 тисячі літ таких людей назвуть старовірами, і буде, приміром, радикальний атеїзм. А головна моя думка, яка і є приводом дискусії: х-тво штучний винахід, «утка» з продуманими стратегічними ходами. Так само як супутники: винайшли їх, пустили на орбіту і вони собі там літають. Потрібні вони купці науковців (в х-ві пророкам і філософам) та тим хто торгує кабельними каналами (проповідники, пастирі, тобто менші класи) а решта свято вірить, що їм од того користь. І підсідають на ТВ як на голку. А супутникам на нас чхати, і нам на них по суті.
    і ще, трохи не по цій темі, але… читала апокрифи, але ті, що офіційно дозволені церквою і навіть пропонуються в якості матеріалу для загального розвитку.
    так от, мене там одна річ страшенно напрягає. це глобальна жорстокість до непокірних. а де ж деклароване добро? мені не зовсім зрозумілий момент, коли христос, будучи ще маленьким, вбиває хлопчика, називає його сатанинським дитям, але може бути той просто розбишака. Або коли рука повитухи всихає, бо та «усомнілась» в незайманості марії…. чому ті хто обрали протилежний, або просто окремий, інший, шлях мають страждати? Прямо як Розстріляне відродження…. коротше для мене це цілковитий тоталітаризм і тим самим х-ство несе не зовсім правдиву інфу. адже всі кажуть – бог любить… та чи стане батько вбивати сина за непослух? Тарас Бульба то інше, то зрада. Але не непослух…. Різниця в тому, що давні вірування не несли в собі тільки позитивних, чи навпаки тільки негативних персонажів. а по уявленням х-ян бог добрий, але це неправда.
    Бог це не більше ніж символ, метод самоконтролю, але здебільшого контролю зі сторони. І нехай то таки апокрифи, але ж вони колись були часткою давньої біблії…
    Odo
    -
    Від інцеста, якщо пам’ятаете, вимерли фараони, розповсюджувалася болячка «голубих кравей» гемофілія. Колись такі зносини були нормальні, нині карані кримінально.
    Будь-які історичні події треба розглядати в їхньому історичному контексті. Ми дуже мало знаємо про життя наших прабатьків з книги Буття, але це все, що ми маємо. Я не впевнений, що Адам та Єва були точнісінько такими ж як ми за фізіологією (завважте хоча б скільки років вони жили і порівняйте з віком сучасної людини), тому і оцінювате те, що Ви називаєте "інцестом" думаю не є коректно, для них це був просто спосіб розмноження. Інцестом, як збоченням це стане пізніше, коли нагальна необхідність шлюбів між близькими родичами відпаде. Це як з соскою: для дитини смоктати соску - необхідність, для дорослого вже збочення ) Так і тут, для дитинства людства це одне, а для нинішнього віку людства зовсім инакше.
    Odo
    -
    Чи не вважаєте, що така переоцінка цінностей чекає і на християнство, а через якісь там 2 тисячі літ таких людей назвуть старовірами, і буде, приміром, радикальний атеїзм.
    Я думаю, що як і зараз, через дві тисячі років хтось буде віруючим християнином, хтось атеїстом і нічого не зміниться.
    А головна моя думка, яка і є приводом дискусії: х-тво штучний винахід, «утка» з продуманими стратегічними ходами. Так само як супутники: винайшли їх, пустили на орбіту і вони собі там літають. Потрібні вони купці науковців (в х-ві пророкам і філософам) та тим хто торгує кабельними каналами (проповідники, пастирі, тобто менші класи) а решта свято вірить, що їм од того користь. І підсідають на ТВ як на голку. А супутникам на нас чхати, і нам на них по суті.
    Це дуже легко перевірити на практиці, ось напр. Ви можете вигадати якусь таку "утку"? Якщо хтось зміг, то і Ви зможете, спробуйте, і коли вийде це і буде найкращим доказом Вашої теорії.
    і ще, трохи не по цій темі, але… читала апокрифи, але ті, що офіційно дозволені церквою і навіть пропонуються в якості матеріалу для загального розвитку. так от, мене там одна річ страшенно напрягає. це глобальна жорстокість до непокірних. а де ж деклароване добро? мені не зовсім зрозумілий момент, коли христос, будучи ще маленьким, вбиває хлопчика, називає його сатанинським дитям, але може бути той просто розбишака. Або коли рука повитухи всихає, бо та «усомнілась» в незайманості марії…. чому ті хто обрали протилежний, або просто окремий, інший, шлях мають страждати? Прямо як Розстріляне відродження…. коротше для мене це цілковитий тоталітаризм і тим самим х-ство несе не зовсім правдиву інфу. адже всі кажуть – бог любить… та чи стане батько вбивати сина за непослух? Тарас Бульба то інше, то зрада. Але не непослух…. Різниця в тому, що давні вірування не несли в собі тільки позитивних, чи навпаки тільки негативних персонажів. а по уявленням х-ян бог добрий, але це неправда. Бог це не більше ніж символ, метод самоконтролю, але здебільшого контролю зі сторони. І нехай то таки апокрифи, але ж вони колись були часткою давньої біблії…
    Знову ж таки, коли якась подія вирвана зі свого історичного контексту, вона здається жахливою і загадково-незрозумілою. Треба зрозуміти, як жили наші пращури, якими цінностями переймались, як уявляли собі Бога, і відповідно, як писали про нього. Саме оточуюче життя було просякнуте жорстокістю і страхом. Пострахом керували народом, смерть та насильство було важелем керування посполитим людом, свідомість людини не могла собі уявити ніц инакшого, тому й приписувались якись риси або вчинки Богу, що прийшов не як гнів та пострах для народів, а як любов і прощення людям їхніх гріхів.
    2.0
    з усього сказаного Вами слідує: бог застаріла модель. а все застаріле з часом іде у небуття, залишаючи в ліпшому випадку пам*ять. я не філософ щоб придумувати геніальні утки, воно мені по суті і не треба, а той хто придумав х-ство - щось собі думав, і навіщось воно йому було потрібно. навіщо - я не можу сказати, але пробую розгадати це, ну хоча б рахунком таких як наша дискусій.
+ Ответить в теме
Страница 24 из 73

Теги для этой темы