Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 23 из 73
Показано с 221 по 230 из 728.
    Генерал-хорунжий
    дурне питання..

змія болотяна ОЧКОва
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Я щось не пригадую такого, щоб мені, чи комусь із прочан у церкві таке сказали, може Вам таке казали, то розкажіть, це цікаво. Чи це щось на кшталт: "Я фільма нє відел, но осуждаю"? Звідки Ви, взагалі, черпаєте такі, м’яко кажучи спрощені уявлення про церкву, віруючих, покаяння? Ви самі колись відчували каяття, знаєте, що це за відчуття? Чи це теж для Вас тупо?

А про такі речі говорити не треба. Це цілком логічно. Якщо ти знаєш, що ти зробив щось погане, і тобі це простять і вже не раз прощали, то можна зробити ще раз. І знову простять.
    Так, мої уявлення про церкву, Бога і всіх хто його служителям руки цілує дуже прості. Але не примітивні. Ви ж це мали на увазі? Бо нічого складного там немає. Людям просто промивають мізки, примушують вірити в щось, що їх начебто спасе. Скажіть, а коли Джизуса розіп"яли на хресті, чому він не спасся? Чому не продемонстрував своєї сили? І чому його батько того не зробив? І за які гріхи віддав свого сина на поталу? За ті, що на той момент люди натворили? Чи й за мої і Ваші? І чому Ви тоді зараз ходите і вимолюєте прощення? Головне навіщо?
    Ну-ну, розкажіть ще й про піднесення душі після облизування руки батюшки, після того, як він усе відпустив!!!!!!! та хто він такий, щоб, якщо ве на те пішло, відпускати гріхи за вищу інстанцію?
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    А про такі речі говорити не треба. Це цілком логічно. Якщо ти знаєш, що ти зробив щось погане, і тобі це простять і вже не раз прощали, то можна зробити ще раз. І знову простять.
    Можливо для Вас це логічно, для мене — ні. Ви так і не відповіли на моє запитання: "Чи відчували Ви колись каяття?".
    Так, мої уявлення про церкву, Бога і всіх хто його служителям руки цілує дуже прості. Але не примітивні. Ви ж це мали на увазі?
    Вже вибачайте, але Ваші уявлення про церкву навіть не примітивні, вони просто безпідставні і ґрунтуються на радянських уявленнях про церкву.
    Бо нічого складного там немає. Людям просто промивають мізки, примушують вірити в щось, що їх начебто спасе.
    Ви помиляєтесь щодо примусу, до Бога людина або приходить вільно, або ж залишається там де вона є, це її цілковито вільний вибір. І щодо промивання мізків, хтось її примушує підставляти свої мізки до будь-якого "промивання", чи людина сама обирає чим їй "промивати" свої мізки. Я ось скажу, що Вам промили мізки атеїстичною пропагандою і змусили стати атеїсткою, будете виправдовуватись?
    Скажіть, а коли Джизуса розіп"яли на хресті, чому він не спасся?
    Пробачте, Ви Євангеліє читали? Звідки таке невігластво? Це ж базові речі. Іісус саме спасся, тобто воскрес.
    Чому не продемонстрував своєї сили? І чому його батько того не зробив?
    Я тільки що кількома рядками вище (там де Ви звинувачували церкву у промиванні мізків) і кількома сторінками вище неодноразово вже писав, що Бог не діє через примус, надаючи людині свободу вибору в кого їй вірити. Якби Бог вчинив так, як Ви пишете, то людство у повному складі було би змушено у Нього повірити, але Богові не потрібні біороботи, Богу потрібні живі люди зі свобідною волею. Якщо хтось у когось вірить так це саме Бог у людину, у те, що вона здатна сама в усьому розібратися і зробити належні висновки.
    І за які гріхи віддав свого сина на поталу? За ті, що на той момент люди натворили?
    Саме так, за гріхи людства.
    Чи й за мої і Ваші?
    І за наші теж.
    І чому Ви тоді зараз ходите і вимолюєте прощення? Головне навіщо?
    Коли не розумієте, значить ще рано.
    Ну-ну, розкажіть ще й про піднесення душі після облизування руки батюшки, після того, як він усе відпустив!!!!!!!
    Жодного примусу до цілування руки немає теж. Можна бути прочанином і не цілувати нікому ніяких рук, жоден батюшка до цього не змушуватиме, це теж свобідний вибір кожного окремого віруючого.
    та хто він такий, щоб, якщо ве на те пішло, відпускати гріхи за вищу інстанцію?
    Він — слуга Господень, що наділений певними повноваженнями та зобов’язаний їх виконувати. Якщо шукати якісь земні аналогії, то щось на кшталт посла, що є представником певної держави у иншій. Коли людина планує переселитися у цю країну, вона йде до посла й оформлює візу, ознайомлюється із законодавством цієї країни готує себе психологічно до мандрівки. Теж саме і з церквою, вона мусить давати уявлення людині, хоча й віддалене і символічне про стосунки тих, хто проживає у Небесному Краї.
    змія болотяна ОЧКОва
    Можливо для Вас це логічно, для мене — ні. Ви так і не відповіли на моє запитання: "Чи відчували Ви колись каяття?".

Не маю потреби.

І щодо промивання мізків, хтось її примушує підставляти свої мізки до будь-якого "промивання", чи людина сама обирає чим їй "промивати" свої мізки. Я ось скажу, що Вам промили мізки атеїстичною пропагандою і змусили стати атеїсткою, будете виправдовуватись?

Проста аналогія. Моя колега як навіжена торгує х...ою кометикою за принипом мережевого маркетингу. так от коли її чудодійний крем комусь не підходить і всю пику висипає страшними чиряками після його використання, вона просто говорить, що то в тебе шкіра не така як треба. От і у ваштх церквах так само. Ви маєте єдиу владу на відпуск грішів. У вас монополія на царство небесне. У вас правда про земне життя і т п. Ви - диктатура, яка простояла 2 тисячі років. І це, як на мене, єдине чому у вас треба повчитися. Зробити так, щоб вам вірили і підкорятися, якими б ви не були. І що б не робили.

[/QUOTE]

Усе інше коментувати не буду. Не переконали.
    Odo
    -
    Не маю потреби.
    Дяки за красномовну відповідь. А наявність сумління (совісті) у людини визнаєте, чи теж не маєте у тому потреби?
    Усе інше коментувати не буду. Не переконали.
    Вас переконувати? Не повірите, навіть у думках такого не мав, з таких, як Ви постають несамовиті релігійні фанатички, якщо їх вдається переконати, тому я волію Вас ні у чому Вас не переконувати. Я бачу своє завдання лише у пошуках адекватних відповідей на ті запитання, що виникають у невіруючого загалу, бо питання, що від них отримую инколи бувають цікавими і новими для мене, дозволяють по-новому поглянути на ті речі, що здавались зрозумілими і простими до цього, але такі запитання велика удача, що трапляється не часто, здебільшого зустрічаєшся зі звичайним невіглаством, на жаль.

Проста аналогія. Моя колега як навіжена торгує х...ою кометикою за принипом мережевого маркетингу. так от коли її чудодійний крем комусь не підходить і всю пику висипає страшними чиряками після його використання, вона просто говорить, що то в тебе шкіра не така як треба. От і у ваштх церквах так само.
    Аналогії не зрозумів, можна докладніше?

Ви маєте єдиу владу на відпуск грішів. У вас монополія на царство небесне.
    Про владу на відпуск гріхів дісно сказано у писанні, а про монополію не погоджусь, бо у Павла сказано (цитую по пам’яті, можливі неточності): "Що самі вважатимете собі гріхом, то і на небесах вважатиметься Вам", тобто вже не монополія, а швидше співробітництво. Або нє?
    У вас правда про земне життя і т п. Ви - диктатура, яка простояла 2 тисячі років. І це, як на мене, єдине чому у вас треба повчитися. Зробити так, щоб вам вірили і підкорятися, якими б ви не були. І що б не робили.
    Є різні види влади, найчастіше вважається, що найсильніша та влада, що залякує та тисне на людей, але вона хитка й непевна, якихось 70 ганебних років і де вона та влада, де її колишня міць та погорда (?), бо ніхто не любить боятися та принижуватися. Влада ж любови та свободи — найсильніша, тут я з Вами згоден.
    Voronopad
    Гість
    Господа БогоборцЫ, вот самая правильная мЫсль о Христианстве:

«Каждый народ (или даже человек) в обязательном порядке должен разрабатывать свою религию сам, а не донашивать тряпье, кишащее чужими вшами - от них все болезни... Народы, которые в наше время на подъеме - Индия, Китай и так далее - ввозят только технологии и капитал, а религии у них местного производства. Любой член этих обществ может быть уверен, что молится своим собственным тараканам, а не позднейшим вставкам, ошибкам переписчика или неточностям перевода. А у нас... Сделать фундаментом национального мировоззрения набор текстов, писаных непонятно кем, непонятно где и непонятно когда - это все равно что установить на стратегический компьютер пиратскую версию «виндоуз-95» на турецком языке - без возможности апгрейда, с дырами в защите, червями и вирусами, да еще с перекоцанной неизвестным умельцем динамической библиотекой *.dll, из-за чего система виснет каждые две минуты. Людям нужна открытая архитектура духа, open source. Но иудеохристиане очень хитры. Получается, любой, кто предложит людям такую архитектуру - это антихрист. Нагадить в далеком будущем из поддельной задницы, оставшейся в далеком прошлом - вот, пожалуй, самое впечталяющее из чудес иудеохристианства.»
    Виктор Пелевин :skull:
    змія болотяна ОЧКОва
    Дяки за красномовну відповідь. А наявність сумління (совісті) у людини визнаєте, чи теж не маєте у тому потреби?
    Совість - це те, що так чи інакше має кожен. І у мене вона, як це не прикро вона теж просинається. На жаль, достатньо часто:). Тим не менш одна моя знайома - заміжня, періодично зустрічається з одним чоловіком. У нього теж є сім"я. Він СВЯЩЕННОСЛУЖИТЕЛЬ. І зустрічаються вони не для духовних розмов. І де у нашої церкви сумління?

Вас переконувати? Не повірите, навіть у думках такого не мав, з таких, як Ви постають несамовиті релігійні фанатички, якщо їх вдається переконати, тому я волію Вас ні у чому Вас не переконувати. Я бачу своє завдання лише у пошуках адекватних відповідей на ті запитання, що виникають у невіруючого загалу, бо питання, що від них отримую инколи бувають цікавими і новими для мене, дозволяють по-новому поглянути на ті речі, що здавались зрозумілими і простими до цього, але такі запитання велика удача, що трапляється не часто, здебільшого зустрічаєшся зі звичайним невіглаством, на жаль..

Фанатичкою становитись не збираюсь. Я краще встрелюсь.:) На жаль, нових для вас запитань, мабуть не задам. Церква, її служителі і прихильники існують дуже давно. Тому найцікавіші запитання вже, думаю, задані. Але право не погодитися з потулатами, правами і обов"язками даної структури залишаю за собою.

Аналогії не зрозумів, можна докладніше?.

Уявіть, що моя колега торгує не х...ою косметикою, а духовним скарбом. І той, кому він так чи інакше не підходить, або не подобається, набуває якихось неправильних рис, здатностей тощо.

Про владу на відпуск гріхів дісно сказано у писанні, а про монополію не погоджусь, бо у Павла сказано (цитую по пам’яті, можливі неточності): "Що самі вважатимете собі гріхом, то і на небесах вважатиметься Вам", тобто вже не монополія, а швидше співробітництво. Або нє?Є різні види влади, найчастіше вважається, що найсильніша та влада, що залякує та тисне на людей, але вона хитка й непевна, якихось 70 ганебних років і де вона та влада, де її колишня міць та погорда (?), бо ніхто не любить боятися та принижуватися. Влада ж любови та свободи — найсильніша, тут я з Вами згоден.
    Тим не менше вона принижує. Бо ж поклонятися комусь - ницість.
    На цьому я думаю, варто було би завершити нашу полеміку. Вона. як на мене переходить у розряд особистісних спорів і ні до чого хорошого, врешті, ні вас ні мене не приведе. Незважаючи на палку дискусію і повне непорозуміння у цій темі, Ви мені симпатичні:). Можливо знайдемо порозуміння ще де. Але не тут. Тому давайте не будемо даремно витрачати гроші:)
    Odo
    -
    Совість - це те, що так чи інакше має кожен. І у мене вона, як це не прикро вона теж просинається. На жаль, достатньо часто:). Тим не менш одна моя знайома - заміжня, періодично зустрічається з одним чоловіком. У нього теж є сім"я. Він СВЯЩЕННОСЛУЖИТЕЛЬ. І зустрічаються вони не для духовних розмов. І де у нашої церкви сумління?
    До священиків особливо прискіплива увага особливо у моральній царині, бо вони є представниками Царства Божого на землі, але разом з тим вони є ще і звичайними людьми, з усіма їх слабкостями та недоліками. Свого часу ми всі за все відповімо, кожен за своє, а священики за своє. Це його вибір і використання особистої свободи. Я ж пропоную нікого не засуджувати, незважаючи на сан, бо й самі не святі. Пам’ятаєте те місце з побиттям камінням блудниці? Хто з Вас без гріха, нехай перший кине у неї/нього камінь.
    Odo
    -
    Совість - це те, що так чи інакше має кожен. І у мене вона, як це не прикро вона теж просинається. На жаль, достатньо часто:).
    Як казав Павел Флоренський, душа за природою своєю - християнка.
    Фанатичкою становитись не збираюсь.
    Це тішить.
    Я краще встрелюсь.:)
    Ви лише обіцяєте )
    На жаль, нових для вас запитань, мабуть не задам. Церква, її служителі і прихильники існують дуже давно. Тому найцікавіші запитання вже, думаю, задані. Але право не погодитися з потулатами, правами і обов"язками даної структури залишаю за собою.
    Це Ваше право.
    Уявіть, що моя колега торгує не х...ою косметикою, а духовним скарбом. І той, кому він так чи інакше не підходить, або не подобається, набуває якихось неправильних рис, здатностей тощо.
    Кожен шукає те, у що здатен щиро повірити.
    Тим не менше вона принижує. Бо ж поклонятися комусь - ницість.
    Все ж мені здається, що Ви уявляєте Бога, як звичайну людину і тому вбачаєте ницість. Спробуйте таким чином, Ви відчуваєте пієтет перед таким почуттям, як кохання? Але можна сказати, що людина поклоняється коханню, це її чимось принижує?
    На цьому я думаю, варто було би завершити нашу полеміку. Вона. як на мене переходить у розряд особистісних спорів і ні до чого хорошого, врешті, ні вас ні мене не приведе.
    Як скажете.
    Незважаючи на палку дискусію і повне непорозуміння у цій темі, Ви мені симпатичні:).
    Дяки, приємно. Вдячний за деякі питання.
    Можливо знайдемо порозуміння ще де. Але не тут. Тому давайте не будемо даремно витрачати гроші:)
    Можливо. Давайте.
    Инвалид умственного труда
    Бога нет!
+ Ответить в теме
Страница 23 из 73

Теги для этой темы