Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 22 из 73
Показано с 211 по 220 из 728.
    змія болотяна ОЧКОва
    Якщо ми вже й колупаємося у словах, то "прозрівати" виглядає в даному випадку як жаргонізм. Як що ви помічаєте десь, або в чомусь певну логіку, або що , то доречніше, по-моєму, буде сказати (чи то пак, написати) "розуміти". Можете використовувати це слово у різних формах.

Odo
    -
    Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Якщо ми вже й колупаємося у словах, то "прозрівати" виглядає в даному випадку як жаргонізм.
    Жодним чином, то цілком літературне слово:
    ПРОЗРІВАТИ, -аю, -аєш, недок., ПРОЗРІТИ, -ію, -ієш, док. 1. неперех. Ставати зрячим; прот. сліпнути. // у сполуч. зі сл. очі. Ставати видючими. // перен. Починати розуміти, усвідомлювати те, що було незрозумілим, неусвідомленим раніше. 2. перех., перен. Помічати, відкривати що-небудь, раніше приховане. // Передбачати події, чиїсь вчинки і т. ін.
    Як що ви помічаєте десь, або в чомусь певну логіку, або що , то доречніше, по-моєму, буде сказати (чи то пак, написати) "розуміти". Можете використовувати це слово у різних формах.
    Знаєте, це вже дійсно заглибоке длубання у словах та побудові речень з тих чи инших слів, давайте все ж ближче до теми.
    змія болотяна ОЧКОва
    Я вкурсі про літературність вищезгаданого слова. Я написала, що воно виглядає в даному контексті як жаргонізм. Це по-перше.
    По-друге, длубатися в словах почали ви.
    Якщо все ж такиповертатися до теми, то я би хотіла повернутись трохи назад. Ми говорили про довіру. Так ЧИМ все таки бог заслужив вашу довіру, чи ви і тут послуговуєтесь принципом презумпції невиновності?
    Добрий модер ))
    Презумпція винності Бога ... звучить страшно
    Бог не повинен шось комусь доводити, пояснювати або заслуговувати.
    Odo
    -
    Я вкурсі про літературність вищезгаданого слова. Я написала, що воно виглядає в даному контексті як жаргонізм. Це по-перше.
    Обґрунтуйте! Особисто я ніц жаргонного у ньому скільки не шукав, так і не знайшов. Ось результати моїх пошуків:
    ЖАРГОНІЗМ, -у, ч. Специфічне слово чи вираз, що вживається тільки в жаргоні.
    Йдемо далі, дивимось що ж таке жаргон:
    ЖАРГОН, -у, ч. Мова якоїсь соціальної чи професійної групи, що відрізняється від загальнонародної наявністю специфічних слів і виразів, властивих цій групі. // Умовна, штучна говірка, зрозуміла лише в певному середовищі; арго. Блатний жаргон.
    По-друге, длубатися в словах почали ви.
    Дійсно, я почав. А чому я почав, пам’ятаєте? Тому, що Вам воно не сподобалось, на що я відповів, що не вбачаю у ньому ніц образливого і почав розбирати значення цього виразу, щоб довести Вам, що жодного негативу у ньому об’єктивно, згідно з офіційним тлумаченням, немає і бути не може. Тепер Ви стверджуєте, що це жаргонізм і я показую Вам, що і це абсолютне безглуздя. Що далі? Зрозумійте, що у кожній мові є усталене об’єктивне значення слів, що зафіксоване у тлумачних словниках, на котрі я щоразу і посилаюсь. Але у кожної людини можуть бути свої власні асоціяції, що відрізняються від офіційних, напр. одна моя знайома не може терпіти слова "смак" та всіх похідних від нього, воно їй "не смакує" і вона не може його навіть чути. То є абсолютно приватна, навіть интимна справа, як Ви сприймаєте те чи инше слово і нав’язувати їх широкому форумному загалу є, як на мене, справою некоректною і недоречною, робити Ваші асоціяції обговоренням треба у окремій темі, а не тут.
    Якщо все ж такиповертатися до теми, то я би хотіла повернутись трохи назад. Ми говорили про довіру. Так ЧИМ все таки бог заслужив вашу довіру
    А ЧИМ все таки Ваші батьки заслужили Вашу довіру?
    чи ви і тут послуговуєтесь принципом презумпції невиновності?
    Даруйте, але, щоб розуміти, як застосовувати до Бога якісь принципи, треба добре уявляти собі Його. Особисто я ще не зустрічав таких людей. Осягнути Бога так само складно, як осягнути нескінченнісь. Ось Ви можете собі уявити, скажімо нескінченність Всесвіту? Теж саме і стосовно Бога. Є один математичний вираз, що добре ілюструє стосунки Нескінченности та людини:

1/∞=0; ∞/1=∞.

Для тих, хто розуміє.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Презумпція винності Бога ... звучить страшно
    Бог не повинен шось комусь доводити, пояснювати або заслуговувати.
    Цілком згоден! Але це зрозуміло лише віруючим, бо невіруючі виходять з цілковито протилежного погляду на світ, і тому дійти згоди практично неможливо.
    змія болотяна ОЧКОва
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Обґрунтуйте! Особисто я ніц жаргонного у ньому скільки не шукав, так і не знайшов.
    ОК. Це все одно нідочого не приведе. Ні мене ні вас.

А ЧИМ все таки Ваші батьки заслужили Вашу довіру?
    Недоречне запитання. Вони мене народили. А ваші народили вас. тільки од до Бога який це має стосунок. Я не від непорочного зачаття. А ви?

Даруйте, але, щоб розуміти, як застосовувати до Бога якісь принципи, треба добре уявляти собі Його..
    цілком справедливо було б застосовувати. Через те, що він (на ваше переконання він є) застосовує ці принципи постійно. А люди (за термінологією віруючих) створені по образу і подобі. Чому ж тоді не можна застосовувати жодних принципів до своєї подоби. Чи то юридичних, чи то моральних - будь-яких.
    Odo
    -
    Недоречне запитання.
    Це було не стільки запитання, як відповідь на Ваше запитання.
    Вони мене народили. А ваші народили вас. тільки од до Бога який це має стосунок.
    Найпряміший, бо він створив цілий світ, людей, котрі в свою чергу народили наших батьків, а ті вже нас.
    цілком справедливо було б застосовувати. Через те, що він (на ваше переконання він є) застосовує ці принципи постійно. А люди (за термінологією віруючих) створені по образу і подобі. Чому ж тоді не можна застосовувати жодних принципів до своєї подоби. Чи то юридичних, чи то моральних - будь-яких.
    Які принципи Він постійно застосовує, до кого і як?
    змія болотяна ОЧКОва
    Найпряміший, бо він створив цілий світ, людей, котрі в свою чергу народили наших батьків, а ті вже нас.

Поясніть тоді мені, будь-ласка, наступне. Якщо Бог створив Адама і Єву. Вигнав їх з раю. Вони народили синів, а ті потім створилисвої сім"ї. Де вони взяли тих, з ким створити сім"ю. На землі ж були лише Адам,Єва, і сини. Вони шо з мамою парувались?

Які принципи Він постійно застосовує, до кого і як?

Та хоча би прощення гріхів. Я взагалі цього не розумію. Вбив людину, покаявся, гріхи відпустили, іди вбивай далі. Покаєшся перед смертю, пустять тебе в рай. Це як мінімум тупою.
    Odo
    -
    Поясніть тоді мені, будь-ласка, наступне. Якщо Бог створив Адама і Єву. Вигнав їх з раю. Вони народили синів, а ті потім створилисвої сім"ї. Де вони взяли тих, з ким створити сім"ю. На землі ж були лише Адам,Єва, і сини. Вони шо з мамою парувались?
    І Каїн пізнав свою жінку, і стала вона вагітна, і вродила Еноха.
    Яке ставлення до жінок у стародавні часи було самі пригадаєте?
    Та хоча би прощення гріхів. Я взагалі цього не розумію. Вбив людину, покаявся, гріхи відпустили, іди вбивай далі. Покаєшся перед смертю, пустять тебе в рай. Це як мінімум тупою.
    Я щось не пригадую такого, щоб мені, чи комусь із прочан у церкві таке сказали, може Вам таке казали, то розкажіть, це цікаво. Чи це щось на кшталт: "Я фільма нє відел, но осуждаю"? Звідки Ви, взагалі, черпаєте такі, м’яко кажучи спрощені уявлення про церкву, віруючих, покаяння? Ви самі колись відчували каяття, знаєте, що це за відчуття? Чи це теж для Вас тупо?
+ Ответить в теме
Страница 22 из 73

Теги для этой темы