Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 21 из 73
Показано с 201 по 210 из 728.
    змія болотяна ОЧКОва
    Ответ Сообщение от Slavic7 Посмотреть сообщение
    Звідкись
    Вообщем пора организовать новую тему на форуме по обсуждению нашего бытия
    Согласна. Предлагайте темя для обсуждения:)

Спасибо за интересное чтиво. У меня тож есть кое-че интересного. Но ведь запас знаний надо пополнять :)

змія болотяна ОЧКОва
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Цілком слушно. Дуже рідко, але трапляються такі випадки, коли недовіряєш комусь без жодних підстав до цього, але як на мене, це радше виняток, ніж правило, принаймні для мене..
    Нічого проти ваших поглядів не маю. Але у мене трохи інша ситцація. Я НЕ довіряю нікому, поки цей хтось моєї довіри не заслужив. Отака я противна:)

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Навіть у суворих юристів є таке поняття, як "презумпція невинності".
    А ще у суворих юристів є поняття "призумпція винності". Ти винен, доки не довів протилежного. Якщо не помиляюсь, то ця норма діє у цивільному та адміністративному праві. а те про що ви пишете, стосується кримінального.

Я поважаю Вашу думку та інтуїтивні прозріння, хоча і не поділяю їх.Так.

Я теж поважаю вашу думку, але те, що ви називаєте інтуїтивним прозрінням, таким насправді не є. Відтак, давайте не будемо торкатись психології і психоаналізу.

А ідея про "вселенский оргазм" мені подобається. Ви лише уявіть, увесь світ корчиться у солодких муках пристрасті.
    ЛЄПОТА
    змія болотяна ОЧКОва
    Ответ Сообщение от zashtrihovana Посмотреть сообщение
    aneisha, поменяй пожалуйсто свой аватар. Ато мне так тебя жалко!!!В каждой молитве я молю, чтобы все у тебя стало лучше. Мое тебе благословение.

А мне он оооооччччееееннньььь нравиться. И у меня не все так плохо как кажеться. особенно если вы смотрите на аватар.
    И не вариант, что если я его поменяю, он будет добрым белым и пушистым... Ну разве что если вы мне предложите фотку некоего чудовища, которое получилось у зубной феи после совокупления с Дедом Морозом, через 9 месяцев после вселенского оргазма:)))))
    Во, чучело получиться!:)

P.S.:Не надо за меня молиться. А то я в натуре сдохну.
    Slavic7
    Гість
    Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Согласна. Предлагайте темя для обсуждения:)
    Спасибо за интересное чтиво. У меня тож есть кое-че интересного. Но ведь запас знаний надо пополнять
    хз глобальную, о прошлом настоящем и будущем . Может ты чет придумаешь ?

вот еще для запаса интересные фото :
    http://photo.fraza.com.ua/v/05_09_28_001/
    http://news.online.ua/2006/11/14/img...3jlyaa41uu.jpg
    http://news.online.ua/2006/11/14/img...9yj7apyeap.jpg
    http://zhurnal.lib.ru/k/kustow_w_s/ukrmas.shtml (тут есть интересные ссылки)
    Odo
    -
    Нічого проти ваших поглядів не маю. Але у мене трохи інша ситцація. Я НЕ довіряю нікому, поки цей хтось моєї довіри не заслужив. Отака я противна:)
    Довіряти комусь або ні, це особове право кожної людини. Це Ваш власний вибір.
    А ще у суворих юристів є поняття "призумпція винності". Ти винен, доки не довів протилежного. Якщо не помиляюсь, то ця норма діє у цивільному та адміністративному праві. а те про що ви пишете, стосується кримінального.
    Згоден, є і таке.
    Я поважаю Вашу думку та інтуїтивні прозріння, хоча і не поділяю їх.Так. Я теж поважаю вашу думку, але те, що ви називаєте інтуїтивним прозрінням, таким насправді не є. Відтак, давайте не будемо торкатись психології і психоаналізу.
    Про яку психологію, чи то пак психоаналіз Вам йдеться?
    ІНТУЇЦІЯ, -ї, ж. 1. Здатність людини в деяких випадках несвідомо, чуттям уловлювати істину, передбачати, вгадувати що-небудь, спираючись на попередній досвід, знання й т. ін.; чуття, проникливість, здогад. 2. В ідеалістичній філософії – безпосереднє збагнення, осягнення істини без допомоги досвіду й логічних умовиводів.
    Де тут хоч слово про психологію?
    змія болотяна ОЧКОва
    Цитатами з розумних книжок давайте сипати не будемо. Я читати і сама вмію. Це по-перше.
    По-друге, мене одна людина колись вчила не сприймати усе так буквально. То зараз я це вас попрошу робити. Не чіпляйтеся до слів. Якщо ви настільки роздратовані, що вам навіть слова, з вами незгодних, муляють, то це ваші проблеми і зліться собі в тряпочку. У словах людей треба шукати зміст, а не судити про нього по формі. Якщо ні,то далі тема, і не тільки ця. перетвориться на словник Даля.
    По-третє, якщо вже ми колупаємося в словах, то я цитувала в першу чергу слово не інтуїтивне. З цим у мене все гаразд. Я цитувала слово прозріння. Із зором і сприйняттям ситуації у мене теж усе гаразд. Тож, прошу!
    змія болотяна ОЧКОва
    2 Slavic7 хз глобальную, о прошлом настоящем и будущем . Может ты чет придумаешь ?

Можно я чуть подумаю. А то все мозги заняты дурацкой учебой.
    на роботе хоть расслабиться можно было.:) А что интересное появиться, я подкину.
    Odo
    -
    Цитатами з розумних книжок давайте сипати не будемо. Я читати і сама вмію. Це по-перше. По-друге, мене одна людина колись вчила не сприймати усе так буквально. То зараз я це вас попрошу робити. Не чіпляйтеся до слів. Якщо ви настільки роздратовані, що вам навіть слова, з вами незгодних, муляють, то це ваші проблеми і зліться собі в тряпочку. У словах людей треба шукати зміст, а не судити про нього по формі.
    Та я власне тому й наводжу цитату з тлумачного словника, щоб заспокоїти Вас, бо мені здалось що оте моє "інтуїтивні прозріння" чимось Вас дуже дошкульно зачепило, хоча жодним чином не сподівався на це. Відтак, прошу не ображатись.
    Якщо ні,то далі тема, і не тільки ця. перетвориться на словник Даля.
    Щодо цитування тлумачень, не погоджусь із Вами, бо лише це й дає змогу якось розібратись у тому про що власне йдеться співрозмовнику, через звичку багатьох людей вельми довільно користатися будь-якими словами або термінами у поясненні своїх думок, що врешті призводить до цілковитої плутанини та численних непорозумінь.
    По-третє, якщо вже ми колупаємося в словах, то я цитувала в першу чергу слово не інтуїтивне. З цим у мене все гаразд. Я цитувала слово прозріння. Із зором і сприйняттям ситуації у мене теж усе гаразд. Тож, прошу!
    "Прозріння" тут лише у його зв’язку з "інтуїтивним", тобто всі ми щось інтуїтивно прозріваємо у житті, і вживання цього вислову не містить жодної іронії. Гадаю, що саме цей вираз адекватно висловлює, як почуття віруючої людини: вона саме прозріває у житті промисел провидіння, так і невіруючої людини, котра так само прозріває щось своє.
    змія болотяна ОЧКОва
    Нехай так, але як на мене, слово "прозріння" тут недоречне.
    Це коли ти зовсім сліпий і раптом починаєш бачити. Це вам доступне тлумачення. якщо вже так одобається копирсатися у словах:)
    Відтак, навіть на інтуїтивному рівні себе сліпою не вважаю. Щодо інших ручатися неможу. Але все ж таки.
    Odo
    -
    Нехай так, але як на мене, слово "прозріння" тут недоречне. Це коли ти зовсім сліпий і раптом починаєш бачити. Це вам доступне тлумачення. якщо вже так одобається копирсатися у словах:)
    Відтак, навіть на інтуїтивному рівні себе сліпою не вважаю. Щодо інших ручатися неможу. Але все ж таки.
    Згоден, коли так розуміти це слово, то виглядає не дуже гарно, але, знову ж таки, це Ваше власне тлумачення. Тоді, як порадите називати явище, коли людина стежить за життям і бачить у ньому певну логіку подій. Для мене це прозрівати щось у житті. Пропонуйте свій варіянт.
+ Ответить в теме
Страница 21 из 73

Теги для этой темы