Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 17 из 73
Показано с 161 по 170 из 728.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    ми мабуть одне одного не чуємо... в православ"ї бог триєдиний (трійця тобто), в католицтві - бог-син і бог-святий дух? і знову ж таки що вам не так? не хочу я з вами сперечатися на цю тему, а якщо у вас манія приколупуватися до слів а не до змісту - вперьод на барикади!
    до речі, спірні питання я обговорюю - бува що забудеш... а ви краще не наїжджайте, а поясніть щЩО САМЕ НЕПРАВИЛЬНО! бо не буду спати, мучатимуся... :)
    Між католицьким та православним уявленням про Святу Трійцю немає розбіжності, є розбіжність про природу Святого Духа, але, зрештою навіщо Вам це? Просто візьміть православний "Символ Віри" і католицький і порівняйте абзац присвячений Святому Духові. Колись це викликало дошкульні суперечки серед богословів, а один православний навіть наказав вибити на своєму надгробку православний Символ Віри, настільки важливою він цю розбіжність вважав.
    щодо буквогризтва: в такому випадку вживати під час написання "инший" літеру и некоректно. бо ця зміна не затверджена правописом, а ви просто моднічаєте.
    Я дотримуюсь правил правопису 1928 року, котрий вважаю відчутно досконалішим від чинного. Це мій культурний вибір, як і багатьох симпатиків та поціновувачів справжньої, неспотворенної комуняцьким правописом української мови.
    але це інша тема. прошу пояснень ПО САБЖУ, бо може я правда тупа а ви геній... доведіть мені хоч щось чи те чи інше
    Що саме я мушу Вам довести?

Odo
    -
    я не люблю дітей, але чесно кажучи сижу і плачу... це так тупо...
    Я щиро співчуваю горю цих людей і Вашому співчуттю теж, але, як на мене нещасні випадки це окрема тема дуже далека від віри у Бога. Коли вляжуться Ваші емоції повертайтеся.
    2.0
    нещасні випадки може і від лукавого, але та алкоголічна скотина вижила...
    емоції вляглися, не переймайтеся.
    але на сьогодні певно дискусію завершено. непереконливо звучать високопарні фрази... життя диктує щось своє. а ми записуємо... з помилками і без.. креслимо, вириваємо листки... а потім приходить вогонь і спалює все що ми написали. і бог тут ні до чого.
    ті люди мабуть вірили, що доїдуь в Полтаву....
    Odo
    -
    але на сьогодні певно дискусію завершено.
    Добре.
    непереконливо звучать високопарні фрази... життя диктує щось своє. а ми записуємо... з помилками і без.. креслимо, вириваємо листки... а потім приходить вогонь і спалює все що ми написали.
    Не хотів вже вже ніц дописувати, але не можу втриматись, щоб не висловити Вам свій щирий респект, щодо останніх рядків з Вашого допису. Те що Ви написали направду дуже красиво! У цих кількох рядках — подих справжнього... Його подих.
    Slavic7
    Гість
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Із загальної тональности Ваших дописів. Буду радий помилитися )
    тоді мабуть треба радіти , моя вера славянское язычество

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Я, власне, ось про це:Просто згоден з Вашою думкою про язичницьких богів та їх віддаленість від Бога та наближеність до людини.
    віддаленість від Бога .... От вашего бога естественно віддаленість
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от Slavic7 Посмотреть сообщение
    тоді мабуть треба радіти , моя вера славянское язычество
    Я радію за Вас, Slavic7
    Ответ Сообщение от Slavic7 Посмотреть сообщение
    віддаленість від Бога .... От вашего бога естественно віддаленість
    Звісно так.
    Яка у нас сьогодні цілковита згода )
    2.0
    ...я тут почитала так все, почитала...
    дякую Одо за комплімент, але то лише крик душі і не більше... і бог тут ні до чого. так чи інакше приймаю рішення припинити дискусію зі свого боку, можливо лише на деякий час. спільного знаменника ми не знайдемо, проте на перспективу можемо банально погризтися. проте, nota bene, останнє слово залишаю за собою. в мене ще вистачить аргументів не на одну сторінку, запевняю. але не бачу резону.
    тему переглядатиму, на цікаві думки - відповім. бо чесно кажучи,пане Одо тема переросла майже повністю в наш діалог. Кому це цікаво?
    Odo
    -
    ...я тут почитала так все, почитала...
    дякую Одо за комплімент, але то лише крик душі і не більше... і бог тут ні до чого.
    Хто знає хто знає, кажуть Бог і пізнається саме у такі моменти.
    так чи інакше приймаю рішення припинити дискусію зі свого боку, можливо лише на деякий час.
    Як знаєте.
    спільного знаменника ми не знайдемо, проте на перспективу можемо банально погризтися. проте, nota bene, останнє слово залишаю за собою.
    Я теж залишаю його (останнє слово) за собою )
    в мене ще вистачить аргументів не на одну сторінку, запевняю.
    Чесно кажучи не зауважив з Вашого боку жодного гідного аргументу, на жаль, написати кілька емоційних красивих рядків, як вищезгаданий уривок, це — так, але системна аргументація, це не Ваше, повірте.
    але не бачу резону. тему переглядатиму, на цікаві думки - відповім. бо чесно кажучи,пане Одо тема переросла майже повністю в наш діалог. Кому це цікаво?
    Кожному цікаве своє. Ви намагаєтесь зацікавити всіх? Коли так, то це марно, скільки людей, стільки й зацікавлень.
    Філософф
    ОГО! половина ответивших верят в бога ...

Интересно еще узнать их отношения с церковью .

Посещают ли ее?
    Молятся ли?
    Причащаются ли?

Или вера ограничивается только т.с.пониманием без соблюдения сопутствующих обрядов.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от Marisya Посмотреть сообщение
    Интересно еще узнать их отношения с церковью . Посещают ли ее? Молятся ли? Причащаются ли? Или вера ограничивается только т.с.пониманием без соблюдения сопутствующих обрядов.
    Особисто я, супротивник будь-якої регулярности, тому роблю все вищезгадане Вами, коли відчуваю у цьому внутрішню потребу. І розуміння і обряди для мене мають своє місце, хоча я би вжив замість "розуміння" слово відчуття.
+ Ответить в теме
Страница 17 из 73

Теги для этой темы