Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 16 из 73
Показано с 151 по 160 из 728.
    2.0
    про апокрифи і все таке... як вам апокрифічне уявлення про першу жінку Адама Ліліт? її образ (ніби то) викинули з біблії, бо така жінка суперечила уявленням церкви про покірність... можете сказати - легенда. згодна, але і вся біблія (включно з сотворенням світу) легенда...

Odo
    -
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    та мені не жалко... просто це було так сказано типу "нічо ви не шарите, сходіть в дитсадочок, а потім беріться за матчасть" а повибачатися слід було за оце "Слухайте, ну Ви вже коли заперечуєте щось, то хоч у текст зазирніть і не ганьбіться подібним невіглаством." зазирнула... і що я неправильно передала зміст? кажу ж, не на все звернула увагу, а ви зразу - невіглас... ай-ай-ай....
    Коли Вас так глибоко образило моє зауваження, то вибачаюсь, проте рівень Ваших знань у цій царині дійсно невисокий, чого варте було лише ось це зауваження:
    Шо, правда? А чого ми ще не в курсі? По моєму, бог, святий дух і Джізус взагалі три різні іпостасі? Чи ви католичка? То у тих дійсно щось ніби вашого твердження...
    Відверто кажучи, я був у шоці після прочитання цього перлу! Сперечатися з иншими треба маючи хоч базові уявлення про предмет суперечки.
    Odo
    -
    не вважаю, бо це проблема кожного окремо, а гріх поняття глобальне.
    Аха, тобто проблема окремої особи? А що таке гріх? Це хиба, грішити означає схибити, тобто мати певні проблеми, слідкуєте за думкою?

Ще стосовно гріхів:
    У апостола Павла зустрічаємо таке (цитую по пам’яті, можливо не точно): "Що самі вважатимете гріхом, то і на небесах уважатеметься гріхом Вашим".
    Як Вам таке? Тобто, якщо певна риса не є для Вас проблемою, то і Там ніхто Вам цього не ставитиме, як гріх, а коли Вас хтось у цьому звинувачує, отже це для нього/неї і є проблема і гріх, котру ця людина відпрацьовує у житті, але скрізь саме її і зустрічає в инших людях. Це вже така особливість є, що ми здатні бачити лише ті недоліки у инших, що є спільними з нашими власними. Саме тому люди, що мають дуже мало недоліків, не зауважують їх і в инших.
    Odo
    -
    дивлячись яка людина. і яке співвідношення між нашими рівнями розвитку. але доводиться спілкуватися з усіма.
    Тоді поставимо питання так, у Вас є вибір спілкування з двома особами, котрих Ви вважаєте рівними собі з інтелектом та соц. статусом, але одна з них ставиться до Вас із погордою, а инша цілком нормально і адекватно. З ким з них Ви би воліли мати справу?
    ніякого. окрім х-янського
    І у чому він полягає?
    коли я була у Херсонесі, екскурсовод говорила, що прототип х-nity виник у 5 ст. до н.е. серед бідних римлян, які виступали проти кастової нерівності, прям як у нас у Верховній раді :), вони там ще мозаїками кодували послання одне одному і нащадкам. ще аргументи треба...
    О! Екскурсовод сказав! Мдя... яке надійне і переконливе джерело! O altitudo! Що Ви що Ви, які ж після цього аргументи? )
    2.0
    ми мабуть одне одного не чуємо... в православ"ї бог триєдиний (трійця тобто), в католицтві - бог-син і бог-святий дух? і знову ж таки що вам не так? не хочу я з вами сперечатися на цю тему, а якщо у вас манія приколупуватися до слів а не до змісту - вперьод на барикади!
    до речі, спірні питання я обговорюю - бува що забудеш... а ви краще не наїжджайте, а поясніть щЩО САМЕ НЕПРАВИЛЬНО! бо не буду спати, мучатимуся... :)

щодо буквогризтва: в такому випадку вживати під час написання "инший" літеру и некоректно. бо ця зміна не затверджена правописом, а ви просто моднічаєте. але це інша тема. прошу пояснень ПО САБЖУ, бо може я правда тупа а ви геній... доведіть мені хоч щось чи те чи інше
    Odo
    -
    в мене особливе ставлення до цього почуття. мені в любові кришу не зносить і це не залежність, а відповідальність. відчуваєте різницю... хоча, блін, теж обовязок... але, нема людини - нема проблеми
    Ну ось бачите, "особливе ставлення", "обов’язок", тобто теж розумієте, що кохання накладає певні обмеження на нашу особисту свободу, але це наш вибір. Так само і віруючий, що любить Бога усвідомлює і особливе ставлення і обов’язок.
    Odo
    -
    про апокрифи і все таке... як вам апокрифічне уявлення про першу жінку Адама Ліліт? її образ (ніби то) викинули з біблії, бо така жінка суперечила уявленням церкви про покірність... можете сказати - легенда. згодна, але і вся біблія (включно з сотворенням світу) легенда...
    Це все дуже цікаво, але хотілобися знайти ґрунтровні дослідження, що дійсно варті уваги, бо здебільшого це все щось на кшталт десь чув, хтось казав.
    2.0
    А ви не хочете прокоментувати хоя якісь мої повідомлення, крім тих, де ви здається, виявили своє его? Чи кращий захист - це нападати теж х-янська догма?
    2.0
    блін, та вся ваша біблія хоча і ТЕОРЕТИЧНО, але може виявитися брехнею. Пояснення образу Ліліт у словниках вас "не вдохновляют"? Може тих всіх апостолів глючили регулярно а вони з радощів писали свої психотріпи? Ви над цим не задумувалися? Вірте в свого бога скільки влізе, але самі УВАЖНІШЕ читайте як біблію, так і чужі пости. Це так, на майбутнє...

і ще одне: почитайте і подумайте, де по вашому був ваш бог?

8 людей внаслідок ДТП опинилися у Ворсклі
    Вівторок, 22 Тра 2007

21 травня в селі Вакуленці, біля кінцевої автобусної зупинки, близько сьомої години вечора, автомобіль ВАЗ-2110, який рухався в місто Полтаву, перевернувся і злетів у річку Ворскла. Пізніше стало відомо, що в автомобілі знаходилося 8 чоловік. З них три дитини – хлопчик 1994 року народження та дві дівчинки 1992 та 2000 року народження. Встановлено, що водій автомобіля, громадянин 1962 року народження на час аварії перебував в нетверезому стані, він не справився з керуванням і на швидкості приблизно 120 кмгод. (!) з'їхав у кювет. Автомобіль на великій швидкості збив дерево та полетів у річку.

«Ми стояли на зупинці і чекали автобус, - розповідає свідок пригоди Володимир Перлік, - все сталося за лічені секунди. Встигли лише побачити, як летить на великій швидкості автомобіль, він пішов на обгін і зник в кюветі!»
    Всі свідки події відразу кинулися в напрямку зникнення машини. Коли побачили що машина зникла під водою, хлопці поскидали з себе одяг і побігли до води. Через деякий час на поверхні з’явилося два чоловіки. Це був водій автомобіля і один з пасажирів, громадянин 1969 року народження. Їх почали розпитувати, чи залишилися ще люди в автомобілі. Чоловіки невпевнено повідомили, що там ще є чи то дві чи то три людини. Громадяни Єльченко М. 1987 року народження, Краснов М. 1987 року народження, Перлік В. 1987 року народження та Пустовойтов Е. 1986 року народження, допомогли вибратися ще чотирьом пасажирам затонулого авто. Хлопцям приходилося занурюватися на 4-5 метрів, щоб витягнути людей.
    «Під водою я побачив тіло дитини, - каже Володимир Перлік, - я спочатку подумав, що нежива… коли підплив дитина схватила мене за шию і ми разом випливли на поверхню. Коли доставив першу дитину на сушу почав знову ниряти…». Володимир Перлік врятував життя двом дітям – братику та сестричці 1994 та 2000 року народження, пізніше їх направили до 1-ї міськлікарні. Наразі діти не знають, що їх мама загинула. У врятованої дівчинки 24 травня - день народження і вона чекає, що її забере з лікарні мама, а хлопчик отримав струс мозку, і зараз у реанімації у важкому стані.
    Нетверезий водій затонулого автомобіля лише через 15 хвилин хватився, що немає його дочки, і він попросив хлопців, щоб її також знайшли… Доньку водія та матір врятованих дітей витягли водолази, які прибули на місце події. Вони також допомогли працівникам Ленінського районного відділу МНС витягти автомобіль з води. Звісно врятувати життя молодій жінці та шістнадцятирічній дівчинці вже ніхто не зміг.

Світлана Наталенко
    Помічник начальника Головного управління
    МНС у Полтавській області

http://www.regionnews.poltava.ua/ind...n=view&id=2129
    2.0
    я не люблю дітей, але чесно кажучи сижу і плачу... це так тупо...
+ Ответить в теме
Страница 16 из 73

Теги для этой темы