Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 15 из 73
Показано с 141 по 150 из 728.
    ри?
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Ну я читав.
    Будь таким зайчиком, :derisive: , розкажи тьоті, що вичитав і де саме!

2.0
    ... про гріхи, яких торкнвся пан ОДО...
    а погорда особисто для вас це гріх? чому? якщо людина знає собі ціну, то чому б їй не показувати вищість над іншими, чи бути "снісходітельним" це краще?
    а в чому гріх надмінної любові до їдла, або того, що натура надміру пристрасна? це проблеми кожної конкретної людини, не більше.

2 ОДО: Диявол спокушав Іісуса, щоб він кинувся з високого храму, але Іісус на це відповів: "Не спокушай Господа Бога свого".

храм? Диявол здається спокушав у пустелі... пропонував владу земну... ну типічна казочка для тих, хто багато хоче, щоб нічого не хотілося, бо колись все буде ... на небі. а мені після смерті нічого не буде треба, я так думаю. хочу щоб мене спалили і розвіяли попіл по смерті. а це теж, здається, на по х-янськи... там треба тіло "предать земле".. а нашо загажувати територвю трупиками, яким нічо вже не треба, та і вони по суті теж нікому не потрібні....
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Не розумію, про що ви?
    Я, власне, ось про це:
    але як на мене, язичництво ближче не до бога (припустимо), а до людини.
    Людина ж мала собі чимось пояснювати різні дива. От і пояснювала... а ви про що?
    Просто згоден з Вашою думкою про язичницьких богів та їх віддаленість від Бога та наближеність до людини.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Будь таким зайчиком, :derisive: , розкажи тьоті, що вичитав і де саме!
    Можна навіть без "зайчиків" )
    Читав від Никодима, решти назв не пригадаю, нічого особливого не запам’яталося, все досить схоже на канонічні Євангелія, крім можливо кількох сцен після розп’яття, коли не плутаю, бо давненько читав.
    2.0
    ну так я говорю про те, що язичництво було близьким до людського єства, а ідея бога - хрін зна до чого близька. того не роби, туда не ходи- це якщо абстрактно. придумали цей культ відпочатку, ще раз кажу, для бідняків, аби ті особливо не ялозилися. і якщо блукання моісея з кагалом вважати за свободу народу... може я чогсь не розумію, але мої уявлення про свободу дещо відмінні. хоча ніхто живучи в суспільстві не може бути вільним... від чогось та залежиш... а ви, Одо, вірите в бога, любите його - ви теж від цього залежні...
    Odo
    -
    ... про гріхи, яких торкнвся пан ОДО... а погорда особисто для вас це гріх? чому? якщо людина знає собі ціну, то чому б їй не показувати вищість над іншими, чи бути "снісходітельним" це краще?
    Вам подобається спілкуватися з людиною, що ставиться до Вас із погордою? Чому?
    а в чому гріх надмінної любові до їдла, або того, що натура надміру пристрасна? це проблеми кожної конкретної людини, не більше.
    Ви самі вважаєте це гріхом? Чому?
    храм? Диявол здається спокушав у пустелі... пропонував владу земну...
    Слухайте, ну Ви вже коли заперечуєте щось, то хоч у текст зазирніть і не ганьбіться подібним невіглаством.
    Odo
    -
    придумали цей культ відпочатку, ще раз кажу, для бідняків, аби ті особливо не ялозилися.
    Обґрунуйте з посиланням на історичні джерела блск.
    і якщо блукання моісея з кагалом вважати за свободу народу... може я чогсь не розумію, але мої уявлення про свободу дещо відмінні.
    А Ви самі який сенс у тих 40 роках у пустелі бачите?
    хоча ніхто живучи в суспільстві не може бути вільним... від чогось та залежиш... а ви, Одо, вірите в бога, любите його - ви теж від цього залежні...
    А Ви коли закохані у когось, не залежите від свого почуття? І коли закохуєтесь у Вас теж завше є свобода закохатись або вбити у собі це почуття, теж саме і зі стосунками з Богом: Ви або обираєте ці стосунки, або вбиваєте у собі ці паростки, але Вас ніхто не змушує.
    2.0
    Ну не такий я і невіглас, просто звернула увагу не на всі пункти
    "Як і наших праотців, він спокушав Спасителя в честолюбстві і нездержливості. Коли Христос зголоднів у пустелі, диявол сказав Йому: “Якщо Ти Син Божий, скажи, щоб це каміння стало хлібами”. Спокусник хотів легким способом вгамування голоду схилити Його на шлях нездержливості. Не змігши перемогти Христа цією спокусою, диявол намагається пробудити у Ньому марнославство і честолюбство. Він пропонує Христу кинутися з даху храму і на подив людям залишитися цілим і неушкодженим. Зазнавши поразки і тут, диявол зводить Ісуса Христа на високу гору і показує Йому в єдину мить усі царства світу, обіцяючи дати Йому у володіння весь світ, якщо тільки Ісус вклониться йому – дияволу. Цю сильну спокусу владолюбством Христос відкинув словами: “Відійди від Мене, сатано, бо написано: Господу Богу твоєму поклоняйся і Йому Єдиному служи” (Мф. 4, 10). Таким чином Ісус Христос переміг усі спокуси диявола, перед якими не встояли перші люди. " язто звідси http://hram.kiev.ua/index.php?mode=b...ent=612&id=212
    так що слід би було повибачатися... пане Одо

далі:Ви самі вважаєте це гріхом? Чому?

не вважаю, бо це проблема кожного окремо, а гріх поняття глобальне.

далі: Вам подобається спілкуватися з людиною, що ставиться до Вас із погордою? Чому?

дивлячись яка людина. і яке співвідношення між нашими рівнями розвитку. але доводиться спілкуватися з усіма.

далі: А Ви самі який сенс у тих 40 роках у пустелі бачите?

ніякого. окрім х-янського

далі: Обґрунуйте з посиланням на історичні джерела блск.

коли я була у Херсонесі, екскурсовод говорила, що прототип х-nity виник у 5 ст. до н.е. серед бідних римлян, які виступали проти кастової нерівності, прям як у нас у Верховній раді :), вони там ще мозаїками кодували послання одне одному і нащадкам. ще аргументи треба...

далі: А Ви коли закохані у когось, не залежите від свого почуття? І коли закохуєтесь у Вас теж завше є свобода закохатись або вбити у собі це почуття, теж саме і зі стосунками з Богом: Ви або обираєте ці стосунки, або вбиваєте у собі ці паростки, але Вас ніхто не змушує

в мене особливе ставлення до цього почуття. мені в любові кришу не зносить і це не залежність, а відповідальність. відчуваєте різницю... хоча, блін, теж обовязок... але, нема людини - нема проблеми

хух... всьо... поїхали далі?
    Odo
    -
    Ну не такий я і невіглас, просто звернула увагу не на всі пункти
    "Як і наших праотців, він спокушав Спасителя в честолюбстві і нездержливості. Коли Христос зголоднів у пустелі, диявол сказав Йому: “Якщо Ти Син Божий, скажи, щоб це каміння стало хлібами”. Спокусник хотів легким способом вгамування голоду схилити Його на шлях нездержливості. Не змігши перемогти Христа цією спокусою, диявол намагається пробудити у Ньому марнославство і честолюбство. Він пропонує Христу кинутися з даху храму і на подив людям залишитися цілим і неушкодженим. Зазнавши поразки і тут, диявол зводить Ісуса Христа на високу гору і показує Йому в єдину мить усі царства світу, обіцяючи дати Йому у володіння весь світ, якщо тільки Ісус вклониться йому – дияволу. Цю сильну спокусу владолюбством Христос відкинув словами: “Відійди від Мене, сатано, бо написано: Господу Богу твоєму поклоняйся і Йому Єдиному служи” (Мф. 4, 10). Таким чином Ісус Христос переміг усі спокуси диявола, перед якими не встояли перші люди. " язто звідси http://hram.kiev.ua/index.php?mode=b...ent=612&id=212
    так що слід би було повибачатися... пане Одо
    За що саме? За Вашу неуважність? Читайте уважніше і буде Вам щастя:
    ”Коли ти Син Божий, кинься додолу, написано бо: Він ангелам своїм велітиме про тебе і вони візьмуть тебе на руки, щоб ти своєю ногою часом не спотикнувсь об камінь”. (Мт.4,6).
    http://www.ugcc.org.ua/ukr/church_in...ia/1.moravska/
    2.0
    та мені не жалко... просто це було так сказано типу "нічо ви не шарите, сходіть в дитсадочок, а потім беріться за матчасть" а повибачатися слід було за оце "Слухайте, ну Ви вже коли заперечуєте щось, то хоч у текст зазирніть і не ганьбіться подібним невіглаством." зазирнула... і що я неправильно передала зміст? кажу ж, не на все звернула увагу, а ви зразу - невіглас... ай-ай-ай....
    коротше, поїхали далі, чи закінчилися контраргументи? і ми будемо гребтися на місці і все це закінчиться чимось на зразок "а в якому перекладі хто читав біблію"
+ Ответить в теме
Страница 15 из 73

Теги для этой темы