Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 14 из 73
Показано с 131 по 140 из 728.
    2.0
    2 Ashka: Конечно Бог есть, святой дух!Его просто не может не быть

Шо, правда? А чого ми ще не в курсі? По моєму, бог, святий дух і Джізус взагалі три різні іпостасі? Чи ви католичка? То у тих дійсно щось ніби вашого твердження...:girl_werewolf: і головне так категорично... ню-ню... я вам не вірю, що він єсть... НЕПЕРЕКОНЛИВО!

2.0
    іще один популярний приклад: у Хазяїна живе собачка, вона йому довіряє, чи вірить, що її не зрадять, будуть годувати і все таке... аж раптом люблячий хазяїн стає деспотом і калічить собачку... а вона або а) вірить йому далі, зализавши рани б) починає кусатися.
    А що, панове віруючі, як Ваш бог повернеться на землю з пляханом кетчупу аби посмакувати, бо наприклад корейці собачок їдять бггггг
    Пророк
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    я вам не вірю, що він єсть... НЕПЕРЕКОНЛИВО!
    Невже ви ніколи не помічали, як зробивши щось погане Бозя нас карає? Причому інколи з такою вигадливістю, що простим збігом обставин це дуже важко назвати. Або повертається все хороше, що ми зробили...Невже не помічали? Та й взагалі якщо вірити Солженіцину Олександру Ісайовичу, то нам усі трабли і болячки саме за гріхи і даються, щоб зупинитися і подумати про своє життя.
    Будьте уважнішими і менш категоричними, особисто я таке вже частенько бачив:scout:

ЗІ:написав свою тєлєгу і вже здогадуюся, що мені люди скажуть - купу прикладів наведуть, про збіг обставин згадають, спишуть все на буйну фантазію і т.д.:blind:
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Тут така полеміка про Бозю, його існування і найближчу до нього релігію...
    Ви от скажіть мені, шановні дописувачі, хто читав апокрифи?
    Ну я читав.
    Odo
    -
    але як на мене, язичництво ближче не до бога (припустимо), а до людини.
    Ну ось бачите, Ви самі все добре розумієте.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Ось так взяла і з"явилась проста (простіше нікуди) аналогія. кудись іду... Переходжу дорогу і (підсвідомо) що роблю? ... Вірю.... В те шо мене зараз не зіб"є КАМАЗ... Я вірю його водію, шо він добрий і порядний і пропустить мене на пішохідному.... Але не варіант, шо мене таки не задавлять. Я буду знати точно шо він добрий і чемний тільки тоді коли буду валятися покалічена на лікарнянолму ліжку... Чи навпаки не лежатиму.... Сьогодні... А може лежатиму завтра.... І так в усьому. Вірю лікарю, що не заріже, вірю продавщиці в магазині, що не обдурить... Отак із вашим Богом. В нього всі вірять, а... не варіант....
    Мені Ваша проста аналогія нагадала купу инших випадків з життя. Напевно Ви думаєте, що всі віруючі ніц не бояться? Це не так. Диявол спокушав Іісуса, щоб він кинувся з високого храму, але Іісус на це відповів: "Не спокушай Господа Бога свого". Ось так і віруючі, покладаються на Бога, але усвідомлюють власну відповідальність за той сектор життя, що вони у змозі контролювати власними силами. Вони усвідомлюють, що життя небезпечне і чинять відповідно до цього усвідомлення. Життя віруючого це постійний діялог з Богом і співпраця. Коли ж трапляється Вам віруючий, що вважає себе обраним і шукає собі різних небезпек, щоб довести, що вони його не зачеплять, то це той, що схибив і впав у погорду (здається, перший зі смертних гріхів).
    Odo
    -
    Шо, правда? А чого ми ще не в курсі? По моєму, бог, святий дух і Джізус взагалі три різні іпостасі? Чи ви католичка? То у тих дійсно щось ніби вашого твердження...
    Згідно християнській догматиці (православній та католицькій) Бог триєдиний: Бог-Отець (Бог Творець), Бог-Син (Іісус), Бог-Дух Святий.
    Slavic7
    Гість
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Цікаво, як Ви це визначили? У Бога Ви не віруєте, але яка до нього найближча релігія знаєте? Як може бути якась релігія ближчою чи дальшою до Того кого не існує?
    "У Бога Ви не віруєте,....."

Цікаво, як Ви це визначили?
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от Slavic7 Посмотреть сообщение
    "У Бога Ви не віруєте,....." Цікаво, як Ви це визначили?
    Із загальної тональности Ваших дописів. Буду радий помилитися )
    2.0
    Так, спробуєм по пунктам...

2: Tail
    Невже ви ніколи не помічали, як зробивши щось погане Бозя нас карає? Причому інколи з такою вигадливістю, що простим збігом обставин це дуже важко назвати. Або повертається все хороше, що ми зробили...Невже не помічали? Та й взагалі якщо вірити Солженіцину Олександру Ісайовичу, то нам усі трабли і болячки саме за гріхи і даються, щоб зупинитися і подумати про своє життя.
    Будьте уважнішими і менш категоричними, особисто я таке вже частенько бачив

а ви не задумувалися, що те шо ви називаєте "бозя карає" є виявом а)людської тупості, б) відбитками особистих якостей людини і якщо вже так хочете в) випадком. Там десь дівчина писала, про те як вона на роботу хотіла і молилася, а потім взяла і досягла всього власними силами. Ну так от, робіть висновки... Мені чхати на чорних котів та інші забобони, мене ваш Бозя за одні мої думки мав би порвати... але! і пеклом мене теж лякати не треба "устрашающий елемент" шоб не повадно було (хіба воно є? де? для кого?). А все хороше у вигляді дивідентів справді повертаться, але то вже такі закони ЛЮДСЬКОГО співіснування між собою. Пшліть когось нах - і він вас туда, похваліть когось - і отримаєте те ж саме...

А трабли і болячки це питання карми, херстяцького бога це е стосується. У мене прапрабаба була відьма, і нічо - живу. немає в мене ні її дара, ні болячох від бозі. якшо колись болячки будуть, то тіки від нездорового способу життя і споживання в їжу всього смачного і некорисного. Вапроси єсть?

2 ОДО: Ну ось бачите, Ви самі все добре розумієте.

Не розумію, про що ви? Людина ж мала собі чимось пояснювати різні дива. От і пояснювала... а ви про що?
+ Ответить в теме
Страница 14 из 73

Теги для этой темы