Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 12 из 73
Показано с 111 по 120 из 728.
    Slavic7
    Гість
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Оце ж бо і є найдивніше, кричать "нє вєрю", а самі пишуть і пишуть. Не розумію. Ну, ось коли мені байдужа якась тема, то я туди і не зазираю, не те, щоб, ще свій час на неї витрачати.

До невіруючого загалу:
    Чому і навіщо Ви витрачаєте свій час на тему, що Вам байдужа?
    Ндааа... ну что тут сказать то..
    Ващет, эта тема создана явно не только для верующих !
    и если человек тратит время значит тема ему небайдужа.
    Логично ?

Odo
    -
    Ответ Сообщение от Slavic7 Посмотреть сообщение
    Ндааа... ну что тут сказать то..
    Ващет, эта тема создана явно не только для верующих !
    и если человек тратит время значит тема ему небайдужа.
    Логично ?
    Ну а на що ж ми ще витрачаємо свій час, як не на те до чого небайдужі, на те чим цікавимось. Які варіянти?
    Пророк
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    2 TAIL: пардоньте, але чесно, облм було клавіатуру перемикати на інгліш, а з мовою англійською в мене все гаразд.

бггггг, мєлкій панк сатаніст, бгггггг.... не треба порівнювати спроби довести суспільству свою значимість з справжніми переконаннями. я в далекому дитинстві попрохала бабусю, аби та купила мені 2 іконки, думала вірю. а потім передумала. так от моє далеке дитинство мабуть було краще вашого в деяких аспектах, а потім я столо зрозцміло - в жисть вляпалась... :)

фєтішист ви, а не панк! я абсолютно цивільно одягаюся, ну може чорне частіше ніж всі ношу, за все життя була тіки бандана з Арією, теж в дитинстві. а все одно тікають...

побачили? а ви разом з Одо мабуть таки щось курили....

от, з"являється сумнів.... а християни кажуть що біблію дали їи таки звище. якщо хочете, така офіційна думка божого МЗС на землі :) ггггг

ЗІ: а ця тема мабуть найпопулярніша за всю історію форуму
    кльово!
    1) Може у вас з інглішем усе гуд, але англійське Tail читається як "Тейл", але аж ніяк не Таіл.
    2)До чого тут значимість? Ні гані, ти нє па-дєлу вйєхал (а);)
    3)Одяг був лише частиною загального переконання. Дитинство, що поробиш:)
    3)Принципово не вживаю наркотиків і вам не раджу. Точніше буде не "побачив", а "зрозумів".
    4)Можна сумніватися в усіх догматах релігій, адже віра і релігія це трохи різні речі;) А ось категорично відкидати хоча б можливість існування якоїсь Вищої Сили (будь то Господь, Будда чи Аллах) імхо не варто.
    5)Воно звичайно кльово, тіки тут така вже суперечка почалась, що я боюсь як би все у хрестовий похід не переросло:))
    Пророк
    Ответ Сообщение от Slavic7 Посмотреть сообщение
    АГА! тема классная и форум потроху раскручивается
    Чим би дитя не тішилося, аби своїх не наробило:) Але тут так вже сперечаються, що скоро биться почнуть:nhl_fight: Або ще гірше - когось відьмою:girl_werewolf: назвуть і тоді запахне шашликами у ліску біля річки:help: Чи може наші атеїсти почнуть боротися "с опіумам для народа":paladin: Жартую звичайно:))
    Пророк
    Ну щодо курива, розумійте правильно жарти. Як наприклад можна БАЧИТИ ЩО БОГ Є? Я потрактувала це буквально :)
    )
    Фе! Як мало фантазії у сучасних дівчатах;)
    Def
    .
    Идет урок "Коммунизма". Учительница говорит детям:
    - Дети, Бога нет. Подняли фигу вверх и показали. Все подняли, только один Мойша нет. Учительница спрашивает:
    - Почему ты не показал?
    Мойша:
    - Если Бога нет, то зачем показывать. А если есть - то зачем портить отношения...
    Філософф
    Мы находимся внутри Создателя , внутри Высшего разума , внутри Мироздания .

Он существует обьективно и не нуждается в нашей вере или неверии .

Называть это можно Бог, аллах или как нибудь по иному ...

Наличие огромного количества конфессий подтверждение тому.

В прагматическом смысле для нас это свод моральных правил (кодекс строителя коммунизма :) , скрижалии , тора и т.п библия )

Церковь взяла на себя роль посредника между людьми и Высшим Разумом не имея лицензии (документального подтверждения ) на этот вид деятельности. ИМХО .

Возражения есть ?
    2.0
    2 Tail: Фе! Як мало фантазії у сучасних дівчатах

думайте так, але саме фантазія цих самих сучасних дівчат розворушила форум і зробили тему, ну принаймні, обговорюваною

2 ОДО: У кожному жарті є дещиця жарту, а все решта те що Ви справді думаєте про тих, над ким жартуєте.

те ж саме. думайте як вам хочеться, залишаю простір для фантазії

2 Зазнайка:

величезний вам респект! людина сама собі господар, це і є основна думка, з яку я обома руками. людина сама собі бог! і коли в тебе є депресії на фоні "просто так" або "життя дістало" - радість після того в кілька разів яскравіша, зміна обстановки так сказать. ну це все одно що все життя їсти шоколад, навіть якщо його дуже любиш, а потім тобі таки захочеться чогось солоного чи перченого. інша справа, якшо ти цього не куштував... тоді може і не захочеться

до всіх, чия позиція зводиться до "якшо ви думаєте, що бога нема, то чого ж про нього говорите":
    ви що, завжди в житті говорите тіки про те, що вас цікавить? от ваш друг, припустимо, втирає вам про те як круто в 21 столітті жити у печері, наприклад, воно вас аж ні разу не колише, але якась думка по сабжу є. і шо ви будете мовчати? ну 99,9 % шо ні, будете доводити, що гаряча вода, телек і все таке це супер... ремарка: не шукайте в наведеному прикладі образ віруючого і невіруючого, сприймайте як абстракцію. на місці кожної сторони може бути будь хто, мотиви в кожного свої.

2 ДЕФ: Идет урок "Коммунизма". Учительница говорит детям:
    - Дети, Бога нет. Подняли фигу вверх и показали. Все подняли, только один Мойша нет. Учительница спрашивает:
    - Почему ты не показал?
    Мойша:
    - Если Бога нет, то зачем показывать. А если есть - то зачем портить отношения...

якась така типу єврейська філософія. передбачлива. але на всіх не "назрастуєшся". тому більше поважаю людей, які мають певну чітку думку, а не мотаються, куди вітер подме. це не наїзд, а коментар саме цього анекдота.
    Пророк
    2 Tail: Фе! Як мало фантазії у сучасних дівчатах

думайте так, але саме фантазія цих самих сучасних дівчат розворушила форум і зробили тему, ну принаймні, обговорюваною
    Тю, ото які сурйозні. Та шутю я, просто шутю. Може це взагалі комплімант був;)? А ви отак зразу.
    Slavic7
    Гість
    Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    Чим би дитя не тішилося, аби своїх не наробило:) Але тут так вже сперечаються, що скоро биться почнуть:nhl_fight: Або ще гірше - когось відьмою:girl_werewolf: назвуть і тоді запахне шашликами у ліску біля річки:help: Чи може наші атеїсти почнуть боротися "с опіумам для народа":paladin: Жартую звичайно:))
    Наоборот, "опіуми для народа" начнут боротися з атеистами , невпервой

Ответ Сообщение от Marisya Посмотреть сообщение
    Мы находимся внутри Создателя , внутри Высшего разума , внутри Мироздания .
    Он существует обьективно и не нуждается в нашей вере или неверии .
    Называть это можно Бог, аллах или как нибудь по иному ...
    Наличие огромного количества конфессий подтверждение тому.
    В прагматическом смысле для нас это свод моральных правил (кодекс строителя коммунизма :) , скрижалии , тора и т.п библия )
    Церковь взяла на себя роль посредника между людьми и Высшим Разумом не имея лицензии (документального подтверждения ) на этот вид деятельности. ИМХО .
    Возражения есть ?
    Возражений нет , есть пару комментариев :
    Ну скорее всего мы не находимся внутри , а являемся неотъемлемой частью так называемого разума, а называем его разумом так как нашему ограниченному человеческому разуму (развитому в рамках эволюции человека на этой планете) очень сложно представить чет другое кроме так называемого разума.
    Церковь взяла на себя роль одурачивания и воспользовалась методом: что нельзя объяснить то можно подменить.
    Самая близкая религия к богу это славянское язычество!
+ Ответить в теме
Страница 12 из 73

Теги для этой темы