Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 11 из 73
Показано с 101 по 110 из 728.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Одним словом, наші перепалки ні до чого спільного не призведуть.
    А Ви сподівались на щось инакше? Скільки людей, стільки й думок.
    Але... якось "невнятно" звучать репліки сторони віруючої "я вірю тому, що вірю".
    Бачите яка справа, вірити дійсно можна лише тому, що віриш, бо коли людина вірить, тому, що..., то це вже комерційні стосунки.
    А як вам преклоніння кісточкам ніби святих? Чи не здається вам ця традиція жлобською? Що вона дає?
    А як Вам те, що деякі кісточки не гниють?

Odo
    -
    побачили? а ви разом з Одо мабуть таки щось курили....
    А я десь писав, що я щось таке побачив? Де саме?
    2.0
    2 ОДО: якщо я не вірю, це не значить що тема мені байдужа. уловлюєте? ви ж теж пишете, хоча і вірити. теми існують для того щоб про них говорити. тому нічого дивного не бачу. просто кожен доводить свою позицію. ок?

2 ОДО:Тобто, Ви за створення нових релігійних культів?

ні, я просто припускаю. для мене будь чка релігія - отрута для свідомості. навіть така ліберальна як будизм. мені реально цікаво зрозуміти, чому люди ведуться на обіцянки небесні? невже це слабкість, чи просто внутрішня потреба певних особистостей?

мене двічі намагалися переконати - вірь! не вдалося. один раз - коли мені було рочків 13, мені написала дівчина з місії Еммануіл (памятаєте, пишеш листа і тобі шлють на шару книжечки) так от мені було цікаво отримати шось на шару, отже, листи писалися. Одного разу прийшла пропонова поговорити письмово про бога, але не лише про нього, від дівчини старшої за мене на 7 років. Ми переписувалися десь роки півтора, два... і все. не цікаво було чесно кажучи. І якось все так солоденько... бєєє.
    Потім, будучи старшою спілкувалася листами з хлопцем з Полтавщини, пропонував зустрітися, але я закосила. Думки були цікаві та грунтовні. І все одно, не переконали.

Так я от досі не розумію, чого люди пів життя ратують за одне, а потім їх клинить? Костя Кінчев з Аліси наприклад...
    2.0
    Пане Одо, то допис для TAIL, він каже, що побачив бога... точніше те шо він є. У нього почитайте...
    2.0
    2 ОДО: А як Вам те, що деякі кісточки не гниють?

тю, мумії теж не гниють, і люди загиблі в торфяниках тож... так давайте їх оголосимо святими? Ви знаєте чому святі в Лаврі збереглися? Уявіть людину, яка цілком занурилася в аскезу, нічого не їсть крім води і хлібу, і тут бац - померла. А жиру то в неї нема, шкіра та кістки. Тіпа і гнити нема чому. Ну вона і висохла, як таранька. А потім вже її зацікавлені люди перетягли в "надійне місце", щоб не дай боже чудо таки не пропало через несприятливі кліматичні умови. В Лаврі, наприклад температура і вологість стала, а кісточки ті, я бачила. Закутані, як котове сало, десьруки шматочок, десь волосся... я в цілому не видно. Мо там муляж? І голови їхні мироточиві теж заникані, хіба ліхтарем світи. Ан ні, свічечки і вперьод, на амбразуру!
    Odo
    -
    Пане Одо, то допис для TAIL, він каже, що побачив бога... точніше те шо він є. У нього почитайте...
    І що з того? До чого тут куриво? Чи Ви не припускаєте, що люди можуть мати переконання, відмінні від Ваших инакше, як під обкуркою?
    Odo
    -
    тю, мумії теж не гниють, і люди загиблі в торфяниках тож... так давайте їх оголосимо святими? Ви знаєте чому святі в Лаврі збереглися? Уявіть людину, яка цілком занурилася в аскезу, нічого не їсть крім води і хлібу, і тут бац - померла. А жиру то в неї нема, шкіра та кістки. Тіпа і гнити нема чому. Ну вона і висохла, як таранька. А потім вже її зацікавлені люди перетягли в "надійне місце", щоб не дай боже чудо таки не пропало через несприятливі кліматичні умови. В Лаврі, наприклад температура і вологість стала, а кісточки ті, я бачила. Закутані, як котове сало, десьруки шматочок, десь волосся... я в цілому не видно. Мо там муляж? І голови їхні мироточиві теж заникані, хіба ліхтарем світи. Ан ні, свічечки і вперьод, на амбразуру!
    Е ні, тут не лише у вологости, чи то пак її відсутности справа, он кісточки Александра Невського вже у такій вологій північній землі лежали, що далі нема куди, і навколо було багато різних инших кісточок, що згнили і сліду не залишили, а його — ні. От поясніть мені чому? А ще чому благодатний вогонь, що сходить на день православної пасхи у храмі Гроба Господня не опалює шкіру сам бачив, люди його руками беруть, свічкою по обличчю водять, по бородатому обличчю водять і хоч би що.
    2.0
    Ну щодо курива, розумійте правильно жарти. Як наприклад можна БАЧИТИ ЩО БОГ Є? Я потрактувала це буквально :)

ну а щодо вогню, то якщо людина хоче чудо - вона його матиме. Пам"ятаєте фільм пр Жанну Д"Арк з Міллою Йовович? Коли коронували короля, що зробила його мати, коли закінчилося масло для посвяти? Правильно, чудо! А ще є книга Амазонки, не памятаю хто автор, але в храмі богині Іполіти теж творили "чудеса" :)
    Зазнайка
    Гість
    Всім привітик,

Я відповім на запитання теми, а не на відповіді інших:))) не люблю перечитування форумських дискусій і суперечок...:)

Чи вірю я в Бога? Не буду писати ні, бо якщо є страх це написати, то мабуть десь в закуточках свідомості є думка про ймовірність існування Бога.. Вважаю, що жити згідно заповідей Божих - це жахливе і злочинне по відношенню до самого себе обмеження своєї свободи.

Ця тема актуальна для мене, тому що знімаю квартиру разом з дівчиною, що дуже вірить в Бога і часто перед сном читає біблію.. Так, ми з нею дуже відрізняємося: у неї ніколи не буває глибокої депресії або хандри, оскільки в її душі живе глибока віра, вона не страдає через розчарування у стосунках з чоловіками, бо не звикає до них тілом і душею, оскільки незаймана:)) (їй 25 років!) але я вільна, а вона - ні, вона ніколи не відчує насолоду "гріхом" і свободою, а для мене свобода - це зміст мого життя.

Чому не вірю в волю Бога над нами? Наведу приклад: я дуже хотіла потрапити на одну престижну високооплачувану роботу і звернулася до Бога, молилася кожного дня щиро і самовіддано, вела "правильний" спосіб життя, "не грішила" і покірно чекала на Божу милість, не покидаючи підготовку до кожного етапу співбесід. Чи взяли мене на роботу? Так! Взяли, але лише тепер розумію чому - бо я ЩИРО ВІРИЛА В РЕЗУЛЬТАТ (моїх молитв). Я не залишилася на цій роботі.

Пройшов рік і я зрозуміла, чому мені "допоміг Бог" - КОЛИ ВІРА ДУЖЕ СИЛЬНА (НЕВАЖЛИВО У ЩО - В БОГА ЧИ САМОГО СЕБЕ І У СВОЇ СИЛИ), ТО ЗАВЖДИ ОТРИМУЄШ ТЕ, ДО ЧОГО ПРАГНЕШ! Відтоді, коли відчула це, живу за цим правилом і вірю лише в себе, а не у вищі сили:)))) Коли веду себе недостойно і негідно, то це бумерангом повертається, а коли достойно і наполегливо - то все отримую без молитов, церкви, біблії і т.п. при цьому не приходиться себе обмежувати і в усьому вбачати гріх..
    Odo
    -
    Ну щодо курива, розумійте правильно жарти. Як наприклад можна БАЧИТИ ЩО БОГ Є? Я потрактувала це буквально :)
    У кожному жарті є дещиця жарту, а все решта те що Ви справді думаєте про тих, над ким жартуєте.
    ну а щодо вогню, то якщо людина хоче чудо - вона його матиме. Пам"ятаєте фільм пр Жанну Д"Арк з Міллою Йовович? Коли коронували короля, що зробила його мати, коли закінчилося масло для посвяти? Правильно, чудо! А ще є книга Амазонки, не памятаю хто автор, але в храмі богині Іполіти теж творили "чудеса" :)
    Звісно, чудеса, це не головне, і не через них люди вірять. І, як на мене, добре, що не через них. Бо, коли б чедес було багацько і всі вони були такими, що не припускали би жодного сумніву, то людський невіруючий розум змушений був би-м підкоритись і це було б насильством над свободою людини, а оскільки часто є можливість пояснити все суто природничими чинниками, то таким чином Бог не змушує нікого вірити у нього, а лишає людину свобідною у своєму виборі.
+ Ответить в теме
Страница 11 из 73

Теги для этой темы