Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей9Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 19 из 19.
    Пророк

Re: Методика Монтессори

Методика - це теорія, а хто і як її втілив в практику, це вже таке. Може ми їмо суші в Полтаві, і кажемо, що за фу таке придумали в Японії. А воно від істинних суші залишилась тільки назва. Будь-яка методика прекрасна, якщо її виконувати методично. Я впевнена, що загальноосвітня школа задумувалась теж гарною, а на практиці не сидять діти склавши руки на партах і не внімають 45 хв. І на фізкультурі, яка задумувалась, як фізична культура людини, діти обережненько ходять кругом, щоб не отримати травму. Бо прецеденти ж трапляються, всі бояться, ніхто нічо не розвиває, ради бога! тільки б живе вийшло з уроку.
    Ответ Сообщение от tayatlas Посмотреть сообщение
    Взрослые часто так увлечены СОБСТВЕННЫМИ взглядами и предпочтениями, что автоматически пытаются перенести эти предпочтения на детей.
    Я випадково побачила клас Монтессорі. До того не чула навіть про таке.
    "Ваша кіска вибрала б Віскас". Звідки люди знають, що вибрав би кіт? Звідки дорослим знати, що обере дитина? Якби я була кіндером, то зробила б свій вибір на користь М. Тільки дорого, це да.
    А якби у вас були вибір і фінанси, то куди б дитину здали? Щоб бабуся вдома виховувала? В садік? Якась інша методика подобається? Чи то все такоє, баловство? Молоко з пєнкою і горшки пронумеровані найкраще підготують до реалій життя?

ри?

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Молоко з пєнкою і горшки пронумеровані найкраще підготують до реалій життя?
    Найкраще готують до реалій життя дитбудинки. Діти дуже швидко дорослішають і вкурюють, шо або ти, або тебе.
    Вибачте, конєшно офтоп, але на роботі саме це дуже чітко видно.
    Зануда

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    В Полтаві садок по методиці Монтесорі №10, на Уютній. Щоб дитина туди попала по запису від народження треба заплатити 5т. грн (в 2010 році). Якщо без запису, то дорожче.
    моя дитина там перебувала 2003 р. - 2004 р. Тоді 5000 грн не вимагали. Пам"ятаю, привіз кілька банок фарби, яка пішла на ремонт у садочку. Були ще якісь "побори" потім, але не надто.
    Завідуюча дуже неоднозначна жінка, така собі властиня садочку, мені власне не сподобалась.
    Так, це є. Мені теж не подобається.
    Є знайомі, у яких діти займалися в цьому садочку, відгуки не дуже.
    Приєднуюсь до думки Ваших знайомих. Дуже "не дуже".)
    Пророк
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Діти дуже швидко дорослішають і вкурюють, шо або ти, або тебе.
    Не хотелось бы мне, чтобы мои гипотетические дети, воспитывались с такой жизненной позицией. Хотя большинство наверное за такое мировозрение.
    Філософф

Черешня, зараз в нормальних садочках немає горшків (крім яслів), а такі дуже прикольні маленькі унітази)))
    А взагалі, в кожної людини своє бачення, і тому одним батькам конкретна вихователька і садочок подобаються, іншим ні. У нас в садочку є групи, у яких є не дуже адекватні виховательки (я не вмію виховувати толпу дітей і стримувати емоції, тому не іду вихователькою, а вони чомусь пішли, але в моєму баченні орати на дитину вихователю показує невідбуття людини як вихователя), але вцілому садочок мені подобається (а вихователька і няня у нас класні взагалі).
    При чому зараз така програма у садочках, що всі діти вибирають заняття по душі(у вільний від занять час), тобто поїли-погуляли, і діти граються хто чим, хоча при 30 дітях як на мене складно прослідкувати ефективність таких занять.
    Пророк

Моя дитина була і в Монтессорі садку, і в звичайному. Мабуть пощастило, бо і там, і там все було нормально. На мою думку дитинство, це не підготовка до дорослого життя, а повноцінний кусок життя. Мало того, він є найважливішим. Один рік до 10 років і один рік після 70, це різні по важливості роки. Я думаю, що дітям треба дати можливість бути щасливими в даний момент часу, а не в гіпотетичному майбутньому. Не важливо, яка виховна методика зробить життя дитини справжнім дитинством.
    Постійний відвідувач

Это очень хорошая методика,доказавшая временем свою эффективность.
    Частий гість

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    имхо, ерунда. То есть для детей с отклонениями в развитии, для коих эта методика изначально и создавалась, она хорошо подходит, а для нормальных - ерунда-с.
    По моему у вас неправильное представление о системе. Она рассчитана на обычных детей, не для детей с отклонениями. Прочитайте поподробнее http://www.pup.by/Default.aspx?tabid=186. У нас не приживается эта система по другим причинам. Прежде всего это наш традиционный подход к обучению, когда главный - взрослый.
    Пророк

Ответ Сообщение от Kazbek Посмотреть сообщение
    Прочитайте поподробнее
    Читала, и недовольных результатом родителей в т.ч.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2