Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей66Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 14 из 21
Показано с 131 по 140 из 202.
    Гуру

Re: Духовность и эзотерика в Полтаве

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    А навіщо Ви протиставляєте ці речі? Все впливає, і це добре. Я переймаюся дивом Благодатного Вогню і вдячний за нього Богові, що Він не забрав остаточно ще всі дива і пророцтва з цього світу.
    Ви знаєте, моє життя наповнене дивами Божими і я бачу їх набагато частіше, ніж 1 раз на рік. А протиставляла я тому, що православні схильні більш до екзотерики, "до созерцания", але це не робить людину святою. До речі, набагато трудніше взяти і почитати, наприклад, Біблію, щоб пізнати волю Божу для себе, змінити своє життя, і допомогти іншим.
    що саме православна церква є справжньою першохристиянською церквою
    Ви зараз мені нагадуєте фарісеів, які претендували на першість у Царстві Божому, і розіп’яли Іісуса.
    Це не історичний факт, а Ваша особиста глибоко-суб’єктивна і нічим необґрунтована думка.
    Те ж саме кажу я, але як людина з теологічними знаннями.

Коли не помиляюся, то Анатему католицькій церкві було скасовано ще у 60-і роки минулого сторіччя.
    Дайте ссилочку, будь ласка, якщо можете, це не підначування, просто мені цікаво, чому тоді православні отці досі називають католиків і протестантів дітьми диявола і т.д. Сама чула і була шокована такою ненавистю.
    Ну і хто розпалює? Перечитайте ще раз уважно той осуд, що Ви написали на православну церкву, а тепер покажіть мені де я написав, хоч слово осуду на протестантську церкву? Не судіть, та не судимі будете.
    Я не писала ні єдиного осуду, а константувала факти з життя. Приведіть мені, де я розпалювала конфлікт, а ось ви тільки і говорите про переважність і виключність православ’я - це і є саме натуральне розпалювання. А я писала, що всі ми християни - діти Божі, маємо однакові цілі і однакове майбуття - Небесний Ієрусалим. І що, не так?
    Можливо, що земні перегородки до неба не доходять. Хоча є і альтернативна думка, коли читали "Розу мира" Данііла Андрєєва, то він стверджує, що кожна церква там це окремий величний і неповторний храм.
    Це вім більше подобається? Добре, вірьте в це. А я вірю Біблії, а там написано, що всі народи будуть разом прославляти Іісуса.
    Так навіщо ж Ви самі починаєте конфронтацію? Коли Вам це так непринципово, хто від кого відокремився, як Ви стверджуєте, чому сперечаєтеся?
    Я не сперечаюся, а висловлюю думку, бо хтось неграмотний почитає, так і буде думати, бо самому йому буде в облом відкрити якусь книжку по історії церкви, або з теології, та хоча б Біблію. Я - за мир. Якщо чесно, ми молимось за православних, щоб сила Духу Святого наповнювала православні церкви, щоб вона пробудилася. Ми всі, християни- брати та сестри. Якщо чесно, вже тепер неважливо, хто і від кого відокремився, головне зробити правильні висновки з помилок наших предків в не допускати їх в майбутньому.Зараз є проблеми важніші, для цього тільки гляньте на наше суспільство - роботи непочатий край. Ну що, об’єднуємо сили?

Odo
    -
    Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    Дайте ссилочку, будь ласка, якщо можете
    Та будь ласка:
    В 1964 г. в Иерусалиме по инициативе Афинагора, Патриарха Константинопольского (+1972), состоялась его встреча с папой Римским Павлом VI. Результатом встречи стала отмена взаимных анафем, существовавших с 1054 г.
    http://www.pravoslavye.org.ua/index...._type=&id=5609
    Але і я тепер, у свою чергу, прошу Вас дати посилання на те, що католицька церква скасувала свою Анатему "через століття від схизми" і раніше, ніж православна, як Ви це стверджували вище ось тут:
    Згодом, через століття від схизми, католики визнали факт, що розкол церкви- не богоугодне діло і простили православних А Православні й досі живуть у непрощенні, ще й розпалюють менконфесійні конфлікти ...
    мені теж цікаво.
    Ви знаєте, моє життя наповнене дивами Божими і я бачу їх набагато частіше, ніж 1 раз на рік. А протиставляла я тому, що православні схильні більш до екзотерики, "до созерцания", але це не робить людину святою.
    Що робить людину святою?
    До речі, набагато трудніше взяти і почитати, наприклад, Біблію, щоб пізнати волю Божу для себе, змінити своє життя, і допомогти іншим.
    Читання і є процесом медитації (созерцания, споглядання), як бачите Ви самі визнали, що він цілком може мати позитивні наслідки, але у такому разі, чому закидаєте його православним?
    Ви зараз мені нагадуєте фарісеів, які претендували на першість у Царстві Божому, і розіп’яли Іісуса.
    Ще раз засудили та ще й з навішуванням ярлика "фарісеів" і переходом на особистість. Попереджую, це вже порушення правил форуму. Ми обговорюємо будь-які теми, але не одне одного.
    Те ж саме кажу я, але як людина з теологічними знаннями.
    Скільки я розумію — причетність до "теологічних знань", як і до будь-якої царини знань, насамперед передбачає почуття відповідальности людини за ту інфу, яку вона постить тут на форумі, тобто публічно. Ви звинуватили у "непрощенні понині" православну церкву не перевіривши цю інфу на історичну достовірність. Відтак, ні про яку причетність до будь-яких знань, тим паче до теологічних ітися не може.
    Odo
    -

Я не писала ні єдиного осуду, а константувала факти з життя. Приведіть мені, де я розпалювала конфлікт, а ось ви тільки і говорите про переважність і виключність православ’я - це і є саме натуральне розпалювання.
    Перефразую Вас же: Я не писав ні єдиного слова про переважність і виключність православ’я, а констатував факти з історії
    Щодо розпалювання конфліктів, то осуд тут упевнено передує, а осуду православної церкви Ви вже написали більше, як досить. Ще раз повторюю своє запитання, покажіть мені хоч одне моє слово осуду чи то пак якихось історичних фактів, що свідчили б не на користь протестантської церкви? Ну Ви розумієте
    А я писала, що всі ми християни - діти Божі, маємо однакові цілі і однакове майбуття - Небесний Ієрусалим. І що, не так?
    Тут все так, а чого Ви дошукуєтесь того, що ще не так?
    Це вім більше подобається? Добре, вірьте в це. А я вірю Біблії, а там написано, що всі народи будуть разом прославляти Іісуса.
    Безумовно є ієрархія пріоритетів, особливо для віруючої людини. І те що написане у Біблії посідає вище місце, ніж те що написане у решті книжок. Проте, погодьтесь, що і у цій решті книжок може міститися зерно істини, що тлумачить те про що у Біблії написано дуже коротко або мовою метафор та символів, котрі не завше піддаються однозначному тлумаченню.
    Я не сперечаюся, а висловлюю думку, бо хтось неграмотний почитає, так і буде думати, бо самому йому буде в облом відкрити якусь книжку по історії церкви, або з теології, та хоча б Біблію.
    А Ви просто перевіряйте інфу, котру постите на коректність і достовірність і тоді "неграмотний" все зрозуміє, як треба.
    Я - за мир. Якщо чесно, ми молимось за православних, щоб сила Духу Святого наповнювала православні церкви, щоб вона пробудилася.
    Ну от ще один погано прикритий осуд: ми хароші, ми молимось за них, щоб вони пробудилися, а хто може пробудитися? Правильно, той хто спить, отже всім одразу стає ясно після Ваших слів, що православна церква спить, а протестантська мало того, що сама не спить, так ще і инших будить. Мої оплески Вам, шановна.
    Ми всі, християни- брати та сестри.
    Це мабуть до попереднього пасажу: ми всі брати і сестри і всі рівні, та деякі таки рівніші.
    Якщо чесно, вже тепер неважливо, хто і від кого відокремився, головне зробити правильні висновки з помилок наших предків в не допускати їх в майбутньому.Зараз є проблеми важніші, для цього тільки гляньте на наше суспільство - роботи непочатий край. Ну що, об’єднуємо сили?
    Якщо чесно, то жодних висновків з помилок наших предків я не зауважив. Коли неупередженим поглядом подивитися нашу дискусію, то вона наочно демонструє всі ті розбіжності у поглядах, що розділяють віруючих і понині. Щоб об’єднати наші сили тре бути передусім чесними зі самими собою і не молитися одне за одне, як за сплячих нездар, а поважати і щиро приймати погляди одне одного, навіть, коли вони не співпадають цілком з нашими власними.
    Гуру

Якщо чесно, то жодних висновків з помилок наших предків я не зауважив. Коли неупередженим поглядом подивитися нашу дискусію, то вона наочно демонструє всі ті розбіжності у поглядах, що розділяють віруючих і понині. Щоб об’єднати наші сили тре бути передусім чесними зі самими собою і не молитися одне за одне, як за сплячих нездар, а поважати і щиро приймати погляди одне одного, навіть, коли вони не співпадають цілком з нашими власними.
    А я побачила, що гордість та бажання володарювати було для них бажанішим, ніж діло Боже. І стараюся, щоб в моєму житті таких помилок не було.Я також молюсь за рідних, за друзів, за служителів нашої церкви і т д. Не тільки за православних. І керуюся бажанням піддержати в молитві, щоб було Боже благословіння, не з гордості, або переваги, а взаємодопомоги, любові і т.д. Якщо для вас це не зрозуміло, то - пробачте. І тим паче, ніякого осуду. Бо в православ’ї є дуже багато хорошого. Взяти хочаб Меня, а монах Нестор, Кирилл Туровский и т.д.
    А щодо поглядів - спробуйте хоча б до мене ставитись не ворожо.
    Скільки я розумію — причетність до "теологічних знань", як і до будь-якої царини знань, насамперед передбачає почуття відповідальности людини за ту інфу, яку вона постить тут на форумі, тобто публічно. Ви звинуватили у "непрощенні понині" православну церкву не перевіривши цю інфу на історичну достовірність. Відтак, ні про яку причетність до будь-яких знань, тим паче до теологічних ітися не може.
    Ще на 2-му Ліонському Соборі в 1274 та на Ферраро-Флорентійському у 1439 Епископи і богослови обох Церков вирішили примиритися, але соборна згода не була прийнята по причині Восточної церкви. Я не можу зараз дати вам книжки з історії церкви, які я вивчала, але можу дати одну ссилочку, де є цьому підтвердження http://ao.orthodoxy.ru/arch/001/001-rober.htm
    І будь ласка, якщо не знаєте людину, не засуджуйте її. Тим паче її знання. У вас на це не має морального права. Ви добре знаєте правила форуму, але що: супер-модераторів це не стосується?
    І взагалі, я стомилася відповідати на ваші нападки. Повторюю ще раз, я ніколи не засуджувала і не засуджую православну церкву. Якщо ви вбачаєте в моїх словах інше - щож. Це вже не мої проблеми. До речі, ще до того, коли ми почали з вами цей тет-а-тет, я дуже зраділа, що на форумі є брат по вірі і хотіла навідь потоваришувати з вами, але зустріла нападки. Ізходячи з ваших постів, ви завжди будете в мені шукати чи осуд, чи переважність чи ще щось. На цьому все, я не бачу по цій темі сенсу у спілкуванні.
    сдавайсь!!!

паходу афтар этой слезной и драматически развернувшейся пъесы собрал удочки и канул в лету
    так и поступают предводители дворянства и прирожденные лидеры: шось не так как хотелось - руки в ноги и аля-улю гани гусей
    если этому и учат у них в школе, то я так уже умею

Не поучай куда идти, а освещай путь своим свечением (Морихей Уесиба)
    (System-Intway - погуглите)
    Odo
    -

А я побачила, що гордість та бажання володарювати було для них бажанішим, ніж діло Боже. І стараюся, щоб в моєму житті таких помилок не було. Я також молюсь за рідних, за друзів, за служителів нашої церкви і т д. Не тільки за православних. І керуюся бажанням піддержати в молитві, щоб було Боже благословіння, не з гордості, або переваги, а взаємодопомоги, любові і т.д. Якщо для вас це не зрозуміло, то - пробачте.
    Мені це зрозуміло, проте у тих словах якими Ви написали про це проступало щось ще крім християнської любови і я про це Вам відверто і щиро написав.
    І тим паче, ніякого осуду. Бо в православ’ї є дуже багато хорошого. Взяти хочаб Меня, а монах Нестор, Кирилл Туровский и т.д.
    Ну так от з цього і треба було починати, а не нарікати православ’я гілкою католицизму.
    А щодо поглядів - спробуйте хоча б до мене ставитись не ворожо.
    Я жодної ворожости ні до Вас, ні до Ваших поглядів не відчуваю.
    Ще на 2-му Ліонському Соборі в 1274 та на Ферраро-Флорентійському у 1439 Епископи і богослови обох Церков вирішили примиритися, але соборна згода не була прийнята по причині Восточної церкви. Я не можу зараз дати вам книжки з історії церкви, які я вивчала, але можу дати одну ссилочку, де є цьому підтвердження http://ao.orthodoxy.ru/arch/001/001-rober.htm
    Оце нормальна розмова, з аргументами, так би й раніше.
    І будь ласка, якщо не знаєте людину, не засуджуйте її. Тим паче її знання. У вас на це не має морального права. Ви добре знаєте правила форуму, але що: супер-модераторів це не стосується?
    Ви плутаєте дві речі: осуд і заперечення. Я заперечив Вашу причетність до знань, тому, що Ви запостили, як факт неперевірену інфу про те, що начебто православні ще і досі "живуть у непрощенні" до католиків, а це виявилось м’яко кажучи, незнанням історії церкви.
    І взагалі, я стомилася відповідати на ваші нападки. Повторюю ще раз, я ніколи не засуджувала і не засуджую православну церкву. Якщо ви вбачаєте в моїх словах інше - щож. Це вже не мої проблеми. До речі, ще до того, коли ми почали з вами цей тет-а-тет, я дуже зраділа, що на форумі є брат по вірі і хотіла навідь потоваришувати з вами, але зустріла нападки. Ізходячи з ваших постів, ви завжди будете в мені шукати чи осуд, чи переважність чи ще щось. На цьому все, я не бачу по цій темі сенсу у спілкуванні.
    Просто пишіть без осуду та погорди і я не буду їх знаходити у Ваших постах. Щодо радости, не маю ніц проти відновлення спілкування, а не суперечок, як саме це зробити, я вже писав вище.
    Гуру

Ответ Сообщение от Mr.Kronko Посмотреть сообщение
    Odo, вы наверно самый агресивный пацифист какого я знаю
    вас и хлебом не корми дай поспорить на духовные темы
    никому не уступаете, всегда на передовых...
    я уже затрудняюсь сказать что для вас важнее ваша духовность или, чтоб все думали, что ваша духовность
    а вы что скажете?
    Mr.Kronko, cä tema pro duxovnisţ čy pro mene? Xočete perejty na osobystosti?
    Джентельмены, право - не стоит ссориться!!!

Ответ Сообщение от Mr.Kronko Посмотреть сообщение
    паходу афтар этой слезной и драматически развернувшейся пъесы собрал удочки и канул в лету
    так и поступают предводители дворянства и прирожденные лидеры: шось не так как хотелось - руки в ноги и аля-улю гани гусей
    если этому и учат у них в школе, то я так уже умею

Не поучай куда идти, а освещай путь своим свечением (Морихей Уесиба)
    (System-Intway - погуглите)
    Я не канула в лета, и не надейтесь. Просто по этой теме я свернулась, не вижу смысла что-то доказывать. А общаться на форуме - буду, так что не надейтесь, так просто не сдыхаетесь
    За дворянство и лидерство - спасибо. А вот по-поводу школы - не затруднит объясниться, плиз?
    Новачок

Добрый день,уважаемые участники форума!
    Обращаю ваше внимание на то, что в Полтаве планируется проведение цикла практических тренингов по Тантре. Это не просто модная спекулятивная фишка, не полемика на эзотерические темы и теоретизирование, а глубокая и осознанная работа по самопознанию и решению внутренних конфликтов.Ведущий-психолог, психотерапевт, сертифицированный гештальт-терапевт и психодраматист,опыт ведения тренингов более 15 лет в разных странах мира. Имеет посвящения от мастеров Дзогчен, Субуд,Випассаны.Заинтересованным предоставлю самую подробную информацию о тренинге и о тренере. Пишите на olgamedical@rambler.ru
    Инвалид умственного труда

Раздача слонов будет?
    Пророк

малчу...А то удолят...
+ Ответить в теме
Страница 14 из 21

Теги для этой темы