Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей66Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 13 из 21
Показано с 121 по 130 из 202.
    Odo
    -

Re: Духовность и эзотерика в Полтаве

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    хм... а толку з тих церков? податків не платять, барила відїдають... душпастирі бггг... мені люди віруючі, при чому ортодокси, казали, що в усій Полтаві один-два нормальних батюшки. Але вони більше психологи, філософи і мудреці від природи. Тому кількість не значить якість.
    хм... а толку з тих художників/музик/письменників/журналістів (список можна доповнювати за бажанням)? податків не хочуть платити, барила відїдають... душпастирі бггг... мені люди знаючі, при чому ортодокси у мистецтві, казали, що в усій Полтаві один-два нормальних митця. Але вони більше психологи, філософи і мудреці від природи. Тому кількість не значить якість.
    а якщо людина живе відповідно власному моральному канону вона хто?
    Вона людина, що живе відповідно до власного морального канону.
    і взагалі, заповіді божі чи небожі... головне жити в гармонії з внутрішнім світом. а решта - декор.
    Не повірите, але инколи буває так, що ці речі збігаються. Павел Флоренський навіть вважав, що "душа за природою своєю — християнка".

2.0

Odo, ну ви ж знаєте, я зх вами по сабжу сперечатися не буду. просто прикольно, коли приходить чел і каже "от тут лежить шось дуже хароше. беріть, мені помогло." а воно як пігулки - одному поможе, іншого струїть.
    в людства надто коротка пам"ять. 2 тищі років - і бац душа християнська. а 5 тищ років тому була тілімілітрямська. от того шось міняється? нє. просто домовилися колись чуваки, шо будуть називати біле - білим, а чорне - чорним. і всьо. а до того - "уяви, ніякої ложки немає."
    Гуру

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Проаналізував, але жодних підстав ставити знак "=" лише між католицькою і первинною християнською церквою не зауважив. Католицтво та православ’я дві гілки: західна та східна однієї, колись єдиної, першохристиянської церкви.
    Коли з`явились посилки на Східну церкву, як на структуру? Тоді, коли християнство прийшло туди і прийшлося робити ще один "центр", бо Рим був далеко. Та і Константин цьому сприяв.
    Я висловила свою думку, поважаю й вашу. Хоча, як на мене, ми повинні шукати не те, що розділяє конфессії, а в єдності разом допомогати людям приходити Бога.

хм... а толку з тих художників/музик/письменників/журналістів (список можна доповнювати за бажанням)? податків не хочуть платити, барила відїдають... душпастирі бггг... мені люди знаючі, при чому ортодокси у мистецтві, казали, що в усій Полтаві один-два нормальних митця. Але вони більше психологи, філософи і мудреці від природи. Тому кількість не значить якість.Вона людина, що живе відповідно до власного морального канону.Не повірите, але инколи буває так, що ці речі збігаються. Павел Флоренський навіть вважав, що "душа за природою своєю — християнка".
    Згодна повністю. Відповідь, шановна nickeler, Вам дали за мене.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    Коли з`явились посилки на Східну церкву, як на структуру? Тоді, коли християнство прийшло туди і прийшлося робити ще один "центр", бо Рим був далеко. Та і Константин цьому сприяв. Я висловила свою думку, поважаю й вашу.
    Після їх відокремлення одна від одної, посилання з’явились не лише на Східну, а коли хтось чогось не визнавав, то це самі розумієте, аж ніяк не аргумент. Те саме можна сказати і про віддаленість Риму і про Константина. Я теж поважаю Вашу, але не згоден з тим, що відлік треба робити для католицької церкви від першохристиян, а для православних від 1054 року. Як на мене, це приниження православ’я, котре має такі ж права вести відлік від першохристиян.
    Хоча, як на мене, ми повинні шукати не те, що розділяє конфессії, а в єдності разом допомогати людям приходити Бога.
    Так, я ж і об’єдную їх однаковим відліком, а Ви наполягаєте чомусь на різному.

в людства надто коротка пам"ять. 2 тищі років - і бац душа християнська. а 5 тищ років тому була тілімілітрямська. от того шось міняється? нє. просто домовилися колись чуваки, шо будуть називати біле - білим, а чорне - чорним. і всьо. а до того - "уяви, ніякої ложки немає."
    Як на мене, від зміни релігійної тожсамости та ще й цілого людства або найпасіонарнішої його частини змінюється надзвичайно багато.
    Гуру

Після їх відокремлення одна від одної, посилання з’явились не лише на Східну, а коли хтось чогось не визнавав, то це самі розумієте, аж ніяк не аргумент. Те саме можна сказати і про віддаленість Риму і про Константина. Я теж поважаю Вашу, але не згоден з тим, що відлік треба робити для католицької церкви від першохристиян, а для православних від 1054 року. Як на мене, це приниження православ’я, котре має такі ж права вести відлік від першохристиян.Так, я ж і об’єдную їх однаковим відліком, а Ви наполягаєте чомусь на різному.

Як на мене, від зміни релігійної тожсамости та ще й цілого людства або найпасіонарнішої його частини змінюється надзвичайно багато.
    Взагалі я відношусь до протестантської гілки, і не претендую на історію її, як такової (частини католицької) - на 2000 річчя. А обмежуюсь 500.
    Ми з вами один одному нічого не докажемо. Кожен залишився при своїй думці. І взагалі, для спасіння душі вибір конфессії неважливий. Коли будемо на небі, перед Іісусом, то Його питання буде:не "якої ти був конфессії", а "чи вірував ти в мене". Облишимо це питання. Може пошукаємо щось спільне?
    Odo
    -

Взагалі я відношусь до протестантської гілки, і не претендую на історію її, як такової (частини католицької) - на 2000 річчя. А обмежуюсь 500. Ми з вами один одному нічого не докажемо. Кожен залишився при своїй думці.
    Це прикро, що Ви одразу вирішили не переконуватися у жодних історичних подіях. Досить негативна установка — свідоме несприйняття нової для Вас інформації. Незнання або ігнорування історії має дуже небезпечні наслідки для майбутнього. Православна церква належить до першохристиянської вже хоча б тому, що визнає всі Собори, що були до 1054 року, бо це були її Собори.
    Правосла́вна Це́рква[1] (Вселенська Православна Церква, Кафолічна Православна Церква, Вселенське Православ’я, Православ'я) — друга за чисельністю внутрішньо єдина християнська спільнота у світі. Православні вважають її саме тією Церквою, яка була заснована Ісусом Христом та його апостолами.

Современная православная Церковь рассматривает всю историю Церкви до Великого Раскола как свою историю.

Православное вероучение, по убеждению его приверженцев, восходит к апостольским временам (I век). Формулировалось о́росами (дословно — граница, вероучительными определениями) вселенских, а также некоторых поместных, Соборов.

(Матеріяли з Вікіпедії)
    Також згадайте щорічне чудо сходження благодатного вогню у Храмі в Єрусалимі, воно відбувається теж чомусь лише на православну Пасху. Чому, як гадаєте?
    І взагалі, для спасіння душі вибір конфессії неважливий. Коли будемо на небі, перед Іісусом, то Його питання буде:не "якої ти був конфессії", а "чи вірував ти в мене". Облишимо це питання. Може пошукаємо щось спільне?
    З цим згоден і підтримую, але знання історії аж ніяк не може бути поділом, це просто наша історія і намагання її краще пізнати є теж одним з проявів прагнення до істини.
    Гуру

Це прикро, що Ви одразу вирішили не переконуватися у жодних історичних подіях. Досить негативна установка — свідоме несприйняття нової для Вас інформації. Незнання або ігнорування історії має дуже небезпечні наслідки для майбутнього. Православна церква належить до першохристиянської вже хоча б тому, що визнає всі Собори, що були до 1054 року, бо це були її Собори.Також згадайте щорічне чудо сходження благодатного вогню у Храмі в Єрусалимі, воно відбувається теж чомусь лише на православну Пасху. Чому, як гадаєте?З цим згоден і підтримую, але знання історії аж ніяк не може бути поділом, це просто наша історія і намагання її краще пізнати є теж одним з проявів прагнення до істини.
    У вас склалася про мене хибна думка. Я цікавлюся історіїю християнської церкви. Але термін "Восточная православная церковь" з’явився, вірніше став в обіході після 1054 року. (її ще називали "Греческой праврславной церковью" до 1453 року.)
    Потім, ВІКЕПЕДІЯ - сайт чий? То і чию лінію він беде гнути? А ви не пробували читати більш значнішу літературу: довідники для апологетів, Історію Церкви Д. Норта, або Гонсалєса, або Дорогами христииянства" Кернса.
    Добре, з другого боку підемо: коли є якесь підприємство, з нього виходить (відокремлюється) інше, то коли треба вважати "дату нарождення" того, що відокремилося? З моменту виходу.
    Але це не умаляє аж ніяк саму Восточну церкву, так само, як і протестантів, які відійшли від католиків.( Саме до них я і відношусь).
    Що стосовно соборів, символи віри - для всіх християн однакові Але продивіться Толедський Собор в 589 році, Аахенський в 809, сінод 754 року, 7 Вселенський Собор в Нікеє в 787 році і т.д. Хоча, якщо чесно, протистояння Западної і Східної церкви буди на почві ВЛАДИ.
    Odo
    -

У вас склалася про мене хибна думка. Я цікавлюся історіїю християнської церкви. Але термін "Восточная православная церковь" з’явився, вірніше став в обіході після 1054 року. (її ще називали "Греческой праврславной церковью" до 1453 року.)
    Потім, ВІКЕПЕДІЯ - сайт чий? То і чию лінію він беде гнути?
    Ви написали хоч одну статтю у Вікіпедії? Спробуйте, жодної інфи, що їй бракуватиме доказів там не з’явиться. Почитайте їх правила, а потім спробуте на практиці, все працює, як швейцарський годинник, всі статті перевіряються, модеруються і обговорюються.
    А ви не пробували читати більш значнішу літературу: довідники для апологетів, Історію Церкви Д. Норта, або Гонсалєса, або Дорогами христииянства" Кернса.
    Пробував, і як завше всі говорять різне.
    Добре, з другого боку підемо: коли є якесь підприємство, з нього виходить (відокремлюється) інше, то коли треба вважати "дату нарождення" того, що відокремилося? З моменту виходу.
    Але це не умаляє аж ніяк саму Восточну церкву, так само, як і протестантів, які відійшли від католиків.( Саме до них я і відношусь).
    Що стосовно соборів, символи віри - для всіх християн однакові Але продивіться Толедський Собор в 589 році, Аахенський в 809, сінод 754 року, 7 Вселенський Собор в Нікеє в 787 році і т.д. Хоча, якщо чесно, протистояння Западної і Східної церкви буди на почві ВЛАДИ.
    Так хто від кого відокремився? З чого Ви взяли, що це Православна церква відокремилася від Католицької, а може таки навпаки? Чому благодатний вогонь сходить саме на Православну Пасху, а не на Католицьку, може тому, що з неба краще видно, хто від кого відокремився?
    Гуру

Ви написали хоч одну статтю у Вікіпедії? Спробуйте, жодної інфи, що їй бракуватиме доказів там не з’явиться. Почитайте їх правила, а потім спробуте на практиці, все працює, як швейцарський годинник, всі статті перевіряються, модеруються і обговорюються.Пробував, і як завше всі говорять різне.Так хто від кого відокремився? З чого Ви взяли, що це Православна церква відокремилася від Католицької, а може таки навпаки? Чому благодатний вогонь сходить саме на Православну Пасху, а не на Католицьку, може тому, що з неба краще видно, хто від кого відокремився?
    Скажіть, що впливає на спасіння: благодатний вогонь, чи віра в Іісуса Христа і зміна життя, тобто життя по заповітам Божим?
    Хто найсправді віруючий:той, який грішить на ліво і на право і ввжає це нормою, але за благодатним вогнем йде до церкви, чи той, який змінив своє життя, відвернувся від гріха й іншим допомогає це зробити, розказуючи про Месію, але не переймається сильно чудесною силою блогодатного вогню?
    Далі, іторичний факт, що центр християнства все ж вважався - Рим. І відокремилась православнв гілка. Згодом, через століття від схизми, католики визнали факт, що розкол церкви- не богоугодне діло і простили православних А Православні й досі живуть у непрощенні, ще й розпалюють менконфесійні конфлікти, розказуючи людям байки про відступників католиків та протестантів. І кажуть, що тільки православні - правильні і від Бога, а інші від сатани. Що, невже не так? Скажіть, а як Бог ставиться до розпалення конфліктів, ворожнечі, непрощеня? Самі собі відповісте, чи допомогти і дати ссилки на вірші з Біблії? А на небі що, православні з католиками і протестантами і вітатися не будуть?
    А ми хочемо миру. Разом проповідувати Евангеліє, допомогати людям повертатися до Бога. Що важливіше: спасіння душ людських разом усіма конфесіями, чи конфронтація, усім на посміховисько?
    Odo
    -

Скажіть, що впливає на спасіння: благодатний вогонь, чи віра в Іісуса Христа і зміна життя, тобто життя по заповітам Божим?
    Хто найсправді віруючий:той, який грішить на ліво і на право і ввжає це нормою, але за благодатним вогнем йде до церкви, чи той, який змінив своє життя, відвернувся від гріха й іншим допомогає це зробити, розказуючи про Месію, але не переймається сильно чудесною силою блогодатного вогню?
    А навіщо Ви протиставляєте ці речі? Все впливає, і це добре. Я переймаюся дивом Благодатного Вогню і вдячний за нього Богові, що Він не забрав остаточно ще всі дива і пророцтва з цього світу. Не бачу нічого поганого в цьому. Навпаки, я вбачаю в ньому пророчу вказівку на те, що саме православна церква є справжньою першохристиянською церквою, хоча не заперечую роль инших церков, просто вони є відгалуженням від першохристиянської. Серафим Саровський казав: "Дивіться на те, що допомагає Вам збирати благодать, тим і займайтеся". Мабуть, радість від існування цього свята допомагає мені збирати благодать, усвідомлення того, що воно існує підтримує мене у хвилини, коли віра моя хитається, тому я і переймаюся ним. Я не розділяю і не протиставляю, навпаки — поєдную: і це і те.
    Далі, іторичний факт, що центр християнства все ж вважався - Рим. І відокремилась православнв гілка.
    Це не історичний факт, а Ваша особиста глибоко-суб’єктивна і нічим необґрунтована думка.
    Згодом, через століття від схизми, католики визнали факт, що розкол церкви- не богоугодне діло і простили православних А Православні й досі живуть у непрощенні
    Коли не помиляюся, то Анатему католицькій церкві було скасовано ще у 60-і роки минулого сторіччя.
    ще й розпалюють менконфесійні конфлікти, розказуючи людям байки про відступників католиків та протестантів. І кажуть, що тільки православні - правильні і від Бога, а інші від сатани. Що, невже не так? Скажіть, а як Бог ставиться до розпалення конфліктів, ворожнечі, непрощеня? Самі собі відповісте, чи допомогти і дати ссилки на вірші з Біблії?
    Ну і хто розпалює? Перечитайте ще раз уважно той осуд, що Ви написали на православну церкву, а тепер покажіть мені де я написав, хоч слово осуду на протестантську церкву? Не судіть, та не судимі будете.
    А на небі що, православні з католиками і протестантами і вітатися не будуть?
    Можливо, що земні перегородки до неба не доходять. Хоча є і альтернативна думка, коли читали "Розу мира" Данііла Андрєєва, то він стверджує, що кожна церква там це окремий величний і неповторний храм.
    А ми хочемо миру. Разом проповідувати Евангеліє, допомогати людям повертатися до Бога. Що важливіше: спасіння душ людських разом усіма конфесіями, чи конфронтація, усім на посміховисько?
    Так навіщо ж Ви самі починаєте конфронтацію? Коли Вам це так непринципово, хто від кого відокремився, як Ви стверджуєте, чому сперечаєтеся?
+ Ответить в теме
Страница 13 из 21

Теги для этой темы