Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей66Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 10 из 21
Показано с 91 по 100 из 202.
    Инвалид умственного труда

Re: Духовность и эзотерика в Полтаве

Одо я понял кого вы мне напоминаете по стилю общения. Замполита моего.
    Много говрит, похабит чужие мысли, хорошо осведомлен во многих вопросах и пытается любой ценой везде протянуть политику партии.

Odo
    -

Ответ Сообщение от TwilightWind Посмотреть сообщение
    Хм...освіта теж буває середня і вища =)) і за вищу треба платити більше ніж за середню =) За все в нашому житті потрібно платити ;) інша справа яким чином =)....
    Підтримую.

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Одо я понял кого вы мне напоминаете по стилю общения. Замполита моего. Много говрит, похабит чужие мысли
    А можна якісь приклади, де і як я "спохабив" чиїсь думки?
    пытается любой ценой везде протянуть политику партии.
    Якої партії?
    ри?

Одо я понял кого вы мне напоминаете по стилю общения. Замполита моего.
    Много говрит, похабит чужие мысли, хорошо осведомлен во многих вопросах и пытается любой ценой везде протянуть политику партии.
    Навіщо переходити на особисті образи? Що за тенденція??
    Дивно, але я помітила: коли людина висловлює свої думки і своє ставлення до будь-чого, її починають гнобити. Навіть тут, коли хтось з кимось чогось не поділив і не дійшов до потрібного саме йому.
    Треба за собою слідкувати, а не кидатися такими словами. Бо як то кажуть "В своем глазу бревна не видно" (для шовіністів - написано російською, шоб не псувати змісту )

Мені наприклад подобається світосприйняття Odo, а якшо бути точніше, то та частина, яку він освітлює тут (в житті я його не знаю ,) - але все одно респект йому. Я не з усім погоджуюся, але загалом його можна зрозуміти... що не скажеш про деяких інших дописувачів

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Навіщо переходити на особисті образи? Що за тенденція??
    Дивно, але я помітила: коли людина висловлює свої думки і своє ставлення до будь-чого, її починають гнобити. Навіть тут, коли хтось з кимось чогось не поділив і не дійшов до потрібного саме йому.
    Треба за собою слідкувати, а не кидатися такими словами. Бо як то кажуть "В своем глазу бревна не видно" (для шовіністів - написано російською, шоб не псувати змісту )

Мені наприклад подобається світосприйняття Odo, а якшо бути точніше, то та частина, яку він освітлює тут (в житті я його не знаю ,) - але все одно респект йому. Я не з усім погоджуюся, але загалом його можна зрозуміти... що не скажеш про деяких інших дописувачів
    Я высказал свое личное мнение. И никого "гнобити" не собирался и не собираюсь. Это мои мысли, мои выводы. Я нокого не заставляю соглашаться с ними. Я их просто озвучиваю.
    ри?

Я высказал свое личное мнение. И никого "гнобити" не собирался и не собираюсь. Это мои мысли, мои выводы. Я нокого не заставляю соглашаться с ними. Я их просто озвучиваю.
    Просто у Вас ваші мислі дуже... не те щоб провокаційні, а образливі швидше за все. Особисто я образилася за Одо - не знаю, як там він.
    Воно канеш добре, коли Ви щось собі там думаєте про дописувачів, але все ж таки напишіть у цій темі свої "мислі" про езотерику, а не про когось особисто.

P.S. Мо’ Вам створити тему, у якій ми будемо писати свої думки одне про одного? Тоді всім буде по кайфу і не будемо паклюжити інші теми!
    ІМХО: гарна ідея!
    Odo
    -

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Просто у Вас ваші мислі дуже... не те щоб провокаційні, а образливі швидше за все. Особисто я образилася за Одо - не знаю, як там він.
    Воно канеш добре, коли Ви щось собі там думаєте про дописувачів, але все ж таки напишіть у цій темі свої "мислі" про езотерику, а не про когось особисто.

P.S. Мо’ Вам створити тему, у якій ми будемо писати свої думки одне про одного? Тоді всім буде по кайфу і не будемо паклюжити інші теми!
    ІМХО: гарна ідея!
    Відповів Вам у новоствореній темі.
    Ватсон
    Гість

Все чому необхідно навчають в школах та інших навчальних закладах! Духовність розвиваємо пізнаванням та відвідуванням православних храмів як робили це наші предки. Христос народився! Славімо його!

Ответ Сообщение от Ватсон Посмотреть сообщение
    Все чому необхідно навчають в школах та інших навчальних закладах! Духовність розвиваємо пізнаванням та відвідуванням православних храмів як робили це наші предки. Христос народився! Славімо його!
    Этому в школе не учат поверьте......
    TwilightWind
    Гість

и тем более от этого духовности не прибавиться ни на йоту )
    Di2na
    Гість

Государство духовностью и не занимается. Оно (это самое государство) хоть-бы экономикой толком занималось. Духовностью занимается церковь. Причем православная. Причем Московского патриархата. А всякого рода сатанисты приветствуют католиков, иеговистов, баптистов..... всех, кроме православных.
+ Ответить в теме
Страница 10 из 21

Теги для этой темы