Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей11Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 26.
    Инвалид умственного труда

Re: Давай поговорим о том, что не дает вам покоя, мешает спать.

блин да решается все достаточно легко, если после 22 вызывайте ментов.... после пятого приезда они (менты) там сами порядок наведут.
    Мне 3-х звонков хватило, теперь тишина и спокойствие... Это не киев это маму в Полтаве сосед доставал... а я был в командировке... вот и развлекался... 3 раза приехали и все... 22.00 тишина полная

модератор

Гарно ж жити на верхньому поверсі (і не давати кому-попало ключ від даху/горища), скільки проблем відпадає.

Ответ Сообщение от nevodka Посмотреть сообщение
    курят из окон на балконе и кухне, так что створку открыть ни зимой ни летом,
    Оце просто нестерпно!!! І якщо на автобусній зупинці хоч можна (теоретично) покликати "охоронців правопорядку", то тут фіг вам - він же, начебто, в себе вдома палить, піди доведи...

Ответ Сообщение от Mihey Посмотреть сообщение
    стеклопакеты немного спасают, но в целом слышен звук
    Сказав би "дача"... Але ну ледве мені вдається виїхати за десяток кілометрів подалі від міста на дачу, як у цей самий день приїжджає сусід (взагалі, не сусід, а через 2 ділянки, метрів за 50), і докучає своєю присутністю. Не знаю чому, є ще четверо-п"ятеро сусідів, яких бачу навіть частіше, але око не муляють. А той або бензопилкою працює, або (в 95% випадків) врубить свій "ШАНСОН"!!!
    Ответ Сообщение от Mihey Посмотреть сообщение
    а диск 100000000000хитов ресторанного шансона
    І маю оце замість "насолодитися природою, послухати птичок".

От спати традиційно заважають комарі! Тут я без ліберальності - абсолютний геноцид! Але ж падлюки по кілька годин сну можуть звести нанівець.
    Філософф

А у мене студенти внизу живуть, єс-нно курять на площадці, і все тягне вгору і дуже гарно занюхується в квартирі. Один раз вийшла зла з малим, а він стоїть і шмалить, як гаркнула на нього, він бєдний впустив бутилку з пивом і розбив. Чоловік каже- ну що ж ти так хлопця...

А ще вони мають звичку курить шмаль на балконі, так як працюю дома біля вікна і маю чудовий нюх, то чую зразу ж. Вікна старі, дуже гарно все одразу ж до нас заходить. Сказала ще раз - і визиваю міліцію.
    Про ремонти мовчу, колись намилилась в ванні - грюкає хтось, чуть двері не виламує. Вихожу - тьотінька, каже ви мене затоплюєте. В мене ванна взагалі то заткнута. Ще й до того ж я на 3-му поверсі, а вона на 1-му. Логіка її - а на 2-му ніхто не відчиняє, нікого немає дома. Значить оттуда не може текти))) Оказалось що в неї забилась каналізація.
    JPM
    Пророк

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    вони мають звичку курить шмаль на балконі
    ну а где ж ее курить? не в подъезде же - вы там не разрешаете... ((
    Пророк

Ответ Сообщение от crazyastronomer Посмотреть сообщение
    От спати традиційно заважають комарі! Тут я без ліберальності - абсолютний геноцид! Але ж падлюки по кілька годин сну можуть звести нанівець.
    Тю, наче з комарами ж вже давно поборолися багатьома медотами:
    всевозможні фумігатори, а якшо ви не хочете дихати хімією, то москітка на вікно.
    От з чим, чим, а з комарами проблем взагалі не маю.

Є проблема з іншими звірами, які літають: на вікна сітки не поставила і мабуть не поставлю, бо нравиться, коли відкриваєш вікно повністю і за ним - не сітка, а прямо таки воля - можна сісти і лапи звісити і вобще харашо. Так от фумігатори рятують від комарів, але від всяких жуків і інших летючок - нє, і вони ввечері летять на світло і нема віл них спасу. Але спати не заважають точно, бо коли світло вимикаєш, то одразу або вилітають, або лягають в свої кроваті спати.
    ри?

А мені ніхто не заважа спати.
    Бо якщо виключає, то ніякі комари, ніякі сусіди, ні мошки-блошки, ні голосна музика, ніщо! Вза-га-лі! Хіба шо кошмари насняться, це да.
    Треба ж як з цим боротися? Лягати спати пізно..точніше рано....коли всі вже давно сплять! І нікому стукотіти, музицирувати чи ше шось))

Правда, інколи задовбують в суботу годинок так з 9 ранку всякими шансонами зверху, а збоку сусіда мабуть тріха глухуватий і як вмикає тєлік, то я разом з ним і кіно слухаю, і новини взнаю, шо у світі діється :) Але це ж все компенсується МОЇМИ музиками і кінами :)))) А я звук люблю дуууужжжеее голосний!
    Ніхто не є моїм сусідом? Якшо вдруг є - ізвінітє, будь ласка!
    Пивовар

И кто после этого скажет что свой дом хуже квартиры?
    Иногда гостим у тещи с тестем, вот где (квартира на 1м этаже панельки) для меня мука...
    модератор

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    (...) на вікна сітки не поставила і мабуть не поставлю, бо нравиться, коли відкриваєш вікно повністю (...)
    отож-бо, а інсектициди розпилювати у спальні теж не люблю

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Треба ж як з цим боротися? Лягати спати пізно..точніше рано....коли всі вже давно сплять! І нікому стукотіти, музицирувати чи ше шось))
    Поділяю твою думку.
    До речі, нагадало:
    Якщо сусід заважає голосною музикою о 2 годині ночі, - зателефонуйте йому о 4-ій, і розкажіть, як вам сподобалося.
    Пророк

Ответ Сообщение от Tanya24 Посмотреть сообщение
    Жизнь штука сложная. Так и бьет по голове. Хорошо, когда есть рядом тот человек, который может вас выслушать и понять,а вот когда нет... В свою жилетку не плачут. Пишите, кто просто хочет пообщаться. найдем интересные темы, которые будут нам интересны.
    Если бы жизнь не "ломала" и не "била по голове", она была бы не интересна...
    Новачок

А мне не дает спать ощущение раба...да..да именно...не могу уволиться с работы...заявление не регистрируют, зарплату не выплачивают, трудовую книжку не выдают....замкнутый круг какой то....
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3