Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей86Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 10 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 95.
    bvn
    йог на танке

Що найважливіше в житті?

Цікаво дізнатися, як форумчани оцінюють різні речі в житті? Які цінності справді варті того, щоб заради них жити? Чи можна жити просто ради самого життя?

Звичайно ж почну першим і почну з останнього запитання. Мені здається, що жити ради самого життя - це жити ради завдоволення, і на мій погляд, жити так є сенс тільки тоді, коли ти впевнений, що життя нескінченне або скінчиться ще дуже не скоро... Навпаки, якщо ти точно впевнений, що життя кінечне і воно одне, як нас вчать матеріалісти, то тоді на мій погляд життя втрачає будь-який сенс, коли воно не приносить завдоволення... Мучитися кілька десятків років, щоб потім померти і все? Тоді вже краще передоз наркотику і вмерти з задоволенням.

Що з цього випливає? На мій погляд, доти, доки ми не знаємо чіткої відповіді про те, що нас чекає після смерті, єдиним вартим уваги сенсом життя є постійне намагання це пізнати.

Все. Викликайте психіатра... :) Більш відвертого привселюдного оголення душі я ще не робив ніколи...
    Дуже вже мені забракло однодумців, що я не бачу іншого вибору, як заявити про це на сторінках форуму.

І доки мене не увезли на топольки (на зустріч з однодумцями), бажаю ще почути ваші думки з цього приводу і відповіді на запитання. Дякую за увагу :)

ри?

Re: Що найважливіше в житті?

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Чи можна жити просто ради самого життя?
    Можна ) Я - тому підтвердження. Живу, бо живу і все тут. І мені добре. І коли мені добре, то я роблю добре оточуючим. Ну або ж дуже сильно старають робити))) Поділяю думку, що краще прожити коротке життя, але із задоволенням, ніж -тдесят років корячитися, прагнути і домагатися - а в ітогє вмерти от інфаркта чи нєрвного перенапряженія.
    Життя ПОВИННО приносити задоволення, бо а інакше нашо тоді жити?
    Заради дітей? Заради збагачення? Нє. Не то пальто. Діти виростають, створюють сім’ї, а в гонитві за збагаченням втрачається здоров’я, друзі, і найголовніше - майже завше на мою думку втрачається шось хороше, світле в людині.
    Що маємо? А нічого. Що ти жив заради миттєвостей...
    Колекціонувати миті щастя)) Робити те, що хочеться, а не те, що хочуть від тебе інші.

Живу заради всього: заради батьків, заради друзів, заради сонця і моря, заради тепла, заради мрій і думок, заради книг, заради природи, заради нових облич, заради музики і тиші.
    Живу заради всього і нічого водночас. Отак якось)

Які цінності справді варті того, щоб заради них жити?
    Найбільша цінність для мене - відчуття. Коли не відчуваю нічого - не живу. Наче рослина. Навіть ні. Наче амьоба. Наче найменша клітина, не здатна до поділу :)
    Офтоп:
    З цього всього можна зробити не дуже цензурний висновок - фєєрічний піZDец. Він може характеризувати як саме життя (і людину, що його проживає), так і його ефектне завершення ))))))))
    так...зашла поболтать...

Чи можна жити просто ради самого життя?
    жить только для себя..... - у меня такой интерес прошел лет в 20...
    сама создаю себе цели, к достижению которых и стремлюсь..ради этого и живу...
    сама создаю себе людей, ради которых хочется жить...как это ни банально, но именно дети и их любовь к тебе и являются наибольшей ценностью в жизни..по крайне мере моей...

и никакие тусовки до утра по клубам, никакое бесцельное валяние целый день на пляже и т.п. не доставляли столько удовольствия от жизни, которое способны подарить твои собственные дети.
    2.0

а я от люблю жити для себе, хоча, блін, не получається. робити приємне хорошим людям - це теж входить в те, що подобається. ситуативних цілей - мільйон. головне, щоб часу розгребтися вистачило. а вазагалі життя не має кінцевої точки під назвою "сенс". адже коли приходить кінцева точка, сенс напевно вже до одного місця - хоч духовний, хоч матеріальний.
    Гуру

Багато століть тому один цар теж роздумував над питанням, що найважливіше в житті. Він записав свої спостереження і думки, щоб поділитись з нами.

Чи наше життя має сенс? Роздуми царя Соломона
    Частий гість

Н.Д., Вы так часто ссылаетесь на то что писал Соломон, вы наверное хорошо знакомы со всей его биографией? О том что он призывал духов и демонов? и что все это подробно описал?

bvn, Мне кажется что смысл жизни в духовном развитии, в том чтобы понять свои истиннее желания (отличать благо от не блага), в том чтобы оказывать поддержку тем кто в этом нуждается.
    bvn
    йог на танке

Ниакрис, а что по Вашему представляет собой духовное развитие? Если я правильно понимаю, оно как минимум предполагает наличие духа помимо всего этого фарша из мяса и костей? ;)

Можно ли заниматься развитием того, в существовании чего до конца не уверен?

Хотя в целом, я с Вами согласен. Чтобы познать наличие души и духа, познать что происходит с человеком после смерти и еще много чего другого познать, скорее всего надо заниматься духовным развитием. Следующий вопрос, как?
    Частий гість

Ниакрис, а что по Вашему представляет собой духовное развитие? Если я правильно понимаю, оно как минимум предполагает наличие духа помимо всего этого фарша из мяса и костей? ;)

Можно ли заниматься развитием того, в существовании чего до конца не уверен?

bvn) Считать себя просто мясом и костями по меньшей мере неприятно и даже абсурдно ведь в таком случаи само существование людей не имеет смысла (?)
    Я думаю что можно заниматься самопознанием и познанием культур и традиций, что возможно приведет к знанию и вере в существование духа.
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Ниакрис Посмотреть сообщение
    Я думаю что можно заниматься самопознанием и познанием культур и традиций, что возможно приведет к знанию и вере в существование духа.
    То есть тупо книжки читать? Махабхарату, Калевалу там и прочие эпосы, как сосредоточие культурных ценностей различных народов?
    Мне почему-то кажется, что все-таки нужны какие-то действия... игровой момент для тела и ума... :) В игре обучается и то, и другое...

PS: А если еще и игры для души имеются, то это было бы самое-то ;)
    Частий гість

bvn,Безусловно, теория должна переходить в практику.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 10 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя