Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей86Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 10
Показано с 21 по 30 из 95.
    Гуру

Re: Що найважливіше в житті?

Щоб відповісти на запитання теми, мабуть варто почати з мислення. Адже лише тоді, коли людина знає та розуміє для чого варто жити, тоді не буде проблем у тому, щоб ставити цілі, досягати їх, і врешті насолоджуватись результатами своїх зусиль. Тож спочатку ми озираємось довкола, аналізуючи ситуацію, намагаючись усвідомити якою особистістю ми є і до чого прагнемо. http://hyacinthis.blogspot.com/2012/...g-post_23.html

Пророк

Сколько пустой болтовни ни о чем.
    Семью заведите. Живите ради нее и для нее. Детей растите. Вот, что важно и что нужно. И ради чего и для чего стоит жить. А не ради чего-то аморфного и непонятного. Каких-то неведомых материй и красивых слов и остальной чепухи. При этом не забывать себя. Т.к. смысл жизни в получении удовольствия от жизни. Семья, хобби, увлечение, любовь, материальные ценности, деньги - не важно. Для каждого свое. Лишь это доставляло удовольствие. А лучше, когда все вместе. Но семья на первом месте.
    Зануда

Ответ Сообщение от Pentax Посмотреть сообщение
    Семью заведите. Живите ради нее и для нее. Детей растите. Вот, что важно и что нужно. И ради чего и для чего стоит жить. А не ради чего-то аморфного и непонятного. Каких-то неведомых материй и красивых слов и остальной чепухи. При этом не забывать себя. Т.к. смысл жизни в получении удовольствия от жизни. Семья, хобби, увлечение, любовь, материальные ценности, деньги - не важно. Для каждого свое. Лишь это доставляло удовольствие. А лучше, когда все вместе. Но семья на первом месте.
    Сколько пустой болтовни ни о чем.
    Пророк

Схоже, що наразі для Н.Д. найважливіше в житті - пропіарити блог hyacinthis.blogspot.com
    Гуру

А я використовую закон свободи :))
    http://hyacinthis.blogspot.com/2012/07/blog-post.html

І знову ж до теми можна додати таке:
    http://hyacinthis.blogspot.com/2012/06/21-6.html
    http://hyacinthis.blogspot.com/p/blog-page_21.html
    http://hyacinthis.blogspot.com/p/blog-page_3757.html
    Новачок

свободу еще ничем не заменили. поэтому свобода для человека не отьемлема часть его жизни и наверное очень ценное природное явление. я за свободу и независимость в жизни каждого.
    Новачок

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Цікаво дізнатися, як форумчани оцінюють різні речі в житті? Які цінності справді варті того, щоб заради них жити? Чи можна жити просто ради самого життя?

Звичайно ж почну першим і почну з останнього запитання. Мені здається, що жити ради самого життя - це жити ради завдоволення, і на мій погляд, жити так є сенс тільки тоді, коли ти впевнений, що життя нескінченне або скінчиться ще дуже не скоро... Навпаки, якщо ти точно впевнений, що життя кінечне і воно одне, як нас вчать матеріалісти, то тоді на мій погляд життя втрачає будь-який сенс, коли воно не приносить завдоволення... Мучитися кілька десятків років, щоб потім померти і все? Тоді вже краще передоз наркотику і вмерти з задоволенням.

Що з цього випливає? На мій погляд, доти, доки ми не знаємо чіткої відповіді про те, що нас чекає після смерті, єдиним вартим уваги сенсом життя є постійне намагання це пізнати.

Все. Викликайте психіатра... :) Більш відвертого привселюдного оголення душі я ще не робив ніколи...
    Дуже вже мені забракло однодумців, що я не бачу іншого вибору, як заявити про це на сторінках форуму.

І доки мене не увезли на топольки (на зустріч з однодумцями), бажаю ще почути ваші думки з цього приводу і відповіді на запитання. Дякую за увагу :)
    Чому Ви так думаете. в нашому житті багато запитань на які ми немаемо відповідей з цим просто потрібно змиритись. згадайте народну мудрість Вік живи вік учись і всерівно дураком помреш. отже наше життя це бескінечність в усьому. неможливо все узнать і всього досягти а тому порада одна ЗМИРИТИСЬ зтим що маемо і жити як живуть всі люди. якщо Ви бачите інше рішення життевих проблем повідомте подумаємо як іх втілити в життя.
    Постійний відвідувач

Читать надо не тупо , а с пониманием и стоит ли применять это к себе.
    Пророк

Здоровье. В том числе психологическое, когда ты чувствуешь себя комфортно в своей роли. Будет здоровье - остального можно добиться.
    bvn
    йог на танке

Довгенько я сюди не заглядав :)

свободу еще ничем не заменили. поэтому свобода для человека не отьемлема часть его жизни и наверное очень ценное природное явление. я за свободу и независимость в жизни каждого.
    Здоровье. В том числе психологическое, когда ты чувствуешь себя комфортно в своей роли. Будет здоровье - остального можно добиться.
    Свобода, як і здоров’я, рано чи пізно скінчиться.

ЗМИРИТИСЬ зтим що маемо і жити як живуть всі люди. якщо Ви бачите інше рішення життевих проблем повідомте подумаємо як іх втілити в життя.
    Сказати, що знаю - збрехати, але для себе я вже вирішив і написав про це в першому повідомленні теми:
    єдиним вартим уваги сенсом життя є постійне намагання це пізнати
    Якби я точно знав шлях, яким можна цього досягти, то можливо я б його запропонував. З певного свого досвіду можу лише припустити, що треба пізнати власну Душу і власну Дхарму (те, що потрібно робити для Душі). Коли пізнаєш Душу, то вже напевне знатимеш, що вона існує і це життя на закінчиться найближчим часом, а як чутимеш голос Душі, то вже знатимеш свою Дхарму - що ти повинен зробити в своєму житті, доки ще є час.

І ще одне припущення... можливо це Йога?

PS: А чи може знає хтось, де можна було б арендувати зал чи невеличку кімнату без меблів на 2-3 години на тиждень (може й більше), де можна було б зачинитсь з середини і там займатися чимось своїм, нікому не пояснюючи навіщо це мені потрібно?
+ Ответить в теме
Страница 3 из 10