Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей10Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 32.
    Пророк

Якщо когось засмоктало в депресію...

Давнооо я не створювала тем, але як і завжди в складних життєвих ситуаціях, руки тягнуться(не до маракуї!!!) до створення теми на Полтавському форумі.

Дуже хотілося б почути від форумців все про їх депресії:
    - чи вони у вас взагалі бувають?
    - якшо бувають, то як довго тривають?
    - як з них виповзаєте?
    - які причини депресії?

і... найбільше мене цікавить таке - яку причину ви вважаєте достатньою для того, шоб почати депресувати?
    Ну.. тобто, якшо вам кажуть, мовляв, я в депресії, бо... таке то сталося(чи не сталося) - і шо це має бути, шоб ви віднеслися до цього з повагою і розумінням?

Філософф

Re: Якшо когось засмоктало в депресію...

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    і... найбільше мене цікавить таке - яку причину ви вважаєте достатньою для того, шоб почати депресувати?
    Ну.. тобто, якшо вам кажуть, мовляв, я в депресії, бо... таке то сталося(чи не сталося) - і шо це має бути, шоб ви віднеслися до цього з повагою і розумінням?
    Депрессия по одной причине, мне кажется, не приходит. Она поджидает...
    На работе - муть (ага, на заметочку), машина облила лужей (+1), унитаз дал трещину и пришли соседи ( потирает лапки), шото по-тупости поссорилась с миленьким (одевает тапочки), ела кешью и окололся зуб, а денег на стоматолога в этом месяце не запанировано (грусть уже идет), а тут еще эта долбаная атомная зима...
    Пророк

Міліон причин!
    Весна прийшла, запах такий, всі ходять цілуються, а ти один...Депресія...
    Осінь настала, вітер, дощ, ти один вдома і ніхто не телефонує...Депресія...
    Літо, всім класно, всі кудись поїхали, а ти працюєш, і відпустки не буде..Депресія..
    Зима. Така погода! Так красіво! Новий рік скоро! А святкувати ні ким.. Депресія...
    А любов?!! Тут і казати нічого, обов"язково на етапі покинутості, розлуки депресія неминуча!
    Як висновок - депресія накриває, коли тобі самотньо. Не просто один вдома (бо це може бути і весело), а коли ти відчуваєш себе самотнім, навіть якщо поряд купа народу.
    ри?

Дуже хотілося б почути від форумців все про їх депресії:
    - чи вони у вас взагалі бувають?
    - якшо бувають, то як довго тривають?
    - як з них виповзаєте?
    - які причини депресії?
    - бувають же, не без цього...
    - тривають коли як, дивлячись яка за вікном погода, як глибоко я вирішила опуститися в депресію і які люди мене під час всьої цьої хні оточують.
    - оце вобщє жесть-питання. Завжди над ним заморачуюся. Але поки що щастить - воно само якось... Їм багато шоколаду; часто і подовгу тиняюся вулицями; зустрічаюся з дорогими серцю людьми, ділимося думками і говоримо про різне; читаю щось легке і хороше, аби не зневіритися остаточно, що світ - гам*но і люди в більшості своїй такі ж гнилі; голосно слухаю музику, інколи супроводжуючи пісні індєйськими плясками, аж поки серце не вистрибує з горла; балакаю з Кобітою - вона завжди ставить мозги на мєсто, кажучи "Ручки-ножки єсть? Ти щаслива!"; купую якісь дрібнички, часто непотрібні, але які радують своєю наявністю (чомусь коли підбирається апатія - вєрний друг і спутнік депресії - купую стрінги:); коли вже дуже накриває, так що спасу нема - малюю, ... щось чорне, хрести різні, порване намисто, свічки, і все це добречко затушовую простим олівчиком.

Плачу.
    Над фільмами. Вмикаю щось жахливо душещіпатільне (наприклад, Достучаться до небес або ще жоще - Бєлий плєн: це коли все катастрофічно фігово, а я вже напівмертва лежу в крОваті) і ридаю так, що на наступний день ліцо як луна, при цьому всі чисті футболки стають дуже зарьовані і постіль некомфортно мокра. Це можна собі дозволити ввечері.
    А вдень - зустрічі і зустрічі, і побільше либитися, а ще краще - сміятися з усього! З підколів, жартів і пошлостєй! З неправильних назв, кумедних слів і дивних людей.
    Інакше гайки.
    І головне - стараюся не сваритися з людьми, що поруч, бо тільки на гірше все.

Заштрих правильно сказала, воно накочується поступово. Але найбільше гнітить погана погода (хоча у природи її поганої не буває, але не для мене). Недостаток тепла і світла заганяє у жуткі депреси.

Та одна з головних причин моїх депресій - непотрібність, некорисність суспільству і окремим індивідам.
    Пророк

Ага.. перші товаріщі відповіли, дякую.

Харашо, шо Лайт не тільки про причини написала, а й про способи виповзання.

На работе - муть (ага, на заметочку), машина облила лужей (+1), унитаз дал трещину и пришли соседи ( потирает лапки), шото по-тупости поссорилась с миленьким (одевает тапочки), ела кешью и окололся зуб, а денег на стоматолога в этом месяце не запанировано (грусть уже идет), а тут еще эта долбаная атомная зима...
    Міліон причин!
    Весна прийшла, запах такий, всі ходять цілуються, а ти один...Депресія...
    Осінь настала, вітер, дощ, ти один вдома і ніхто не телефонує...Депресія...
    Літо, всім класно, всі кудись поїхали, а ти працюєш, і відпустки не буде..Депресія..
    Зима. Така погода! Так красіво! Новий рік скоро! А святкувати ні ким.. Депресія...
    А любов?!! Тут і казати нічого, обов"язково на етапі покинутості, розлуки депресія неминуча!

Оце все написане - дійсно причини....
    Але... цікавить все таки відповідь на оте питання, що виділене жирним.
    Чи оце і є відповіді на нього?

Бо я питаю про те, що ви вважаєте дійсно поважною причиною для того, шоб не стидно було і подепресувати.
    Бо в мене дуже часто виникає сумнів щодо того, що це поважна причина для депресії.
    Уж погода... - так це вобще. Ну... даже стидно про таке в голос казати. Погода - причина депресії...(даже в пісні кажуть, шо у природи нема блохої погоди).
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Плачу.
    Дуже правильно!
    Але найбільше гнітить погана погода
    Мене ніколи не гнітить! Хіба є різниця, яка погода за боротом, коли в серці весна?
    Добрий модер ))

Але одна з головних причин моїх депресій - непотрібність, некорисність суспільству і окремим індивідам
    Не тільки твоїх. Взагалі, бути потрібною - дуже важливо. Коли приходить усвідомлення того, що люди без тебе прекрасно, пречудово будуть жити далі і робити всякі свої цікаві справи і їм навіть краще буде, стає так нехарашо, шо вобще. А ще гірше бути непотрібною самому собі. Коли нічого не робиш і робити нічого не хочеш. Коли відкриваєш зранку очі і не розумієш навіщо.
    Виводять з депресії друзі і кохані. Але інколи депресії надто затяжні і їм не під силу. Тоді тре надіятися на чудо.
    Инвалид умственного труда

яку причину ви вважаєте достатньою для того, шоб почати депресувати?
    "Хочется напиться в ***** и выдать пару старых хитов" (с) ЧиЖ
    Пророк

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    "Хочется напиться в ***** и выдать пару старых хитов" (с) ЧиЖ
    ммм...
    здається, це не причина, а наслідок
    Инвалид умственного труда

скорее это диагноз
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя