Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей10Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4
Показано с 21 по 30 из 32.
    Пророк

Re: Якшо когось засмоктало в депресію...

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Ф., при чому тут песимізм, якшо воно і правда так буває, коли чи не судьба, чи просто все проти тебе. як отам в грі "обломай-ка". тобто я до такого стану речей звикла вже. колись їхали "на Харьков" і перед якойсь там станцією, за 40 км од колишньой столиці, поїзд став, бо там тіпа путі розійшлися чи обрив чи шось поламалося. а нам з пересадкою. але я не нервуюся, бо я знаю, шо так всігда буває. а моя попутчіца каже, що з ней нікада і нічо подобного не було. кажу, привикай, нам два тижні з тобой калбасіцца. но біш нічо такого особо не було. єдине, в нашій групі (ми на ученія їхали) чувак "мебель ценную", тобто техніку, в морі втопив. а солона вода ніжним запчастям шо хіросіма_нагасакам )))
    або з останнього: зібралася в театр, а виставу скасували. ну от нічо ж не зробиш... тобто це вже не песимізм... і про питання "запрограмувала" не може буть мови, бо ці речі не тебе конкретно стосуються, а побіжно.
    Нік, оце все, шо ти описала - імєєт мєсто бить, я згодна :). Незгодною бути важко, бо зі мною траплялися найрізноманітніші обломи і несімпатішні приключєнія. І все, шо ти оце назвала - це дійсно не песимізм. Але ж мова про те, шоб ці обставини не загнали тебе в депресію!!!!!!!!! От в чому загвоздка!!!
    Раз ти навіть усвідомлюєш, шо оці всі штуки бувають, і шо це нормально, то тим паче!!! ти повинна до них дуже рівно ставитися.
    А люди ж(багато хто) саме отакі штуки сприймають песимістично - тіпа... оце да... оце так горе... це полоса нєвєзєнія до кінця життя.
    Треба старатися дивитися на будь яку!!!! ситуацію з позитивної точки зору. А на побутово-робочо-навчальні дрібниці взагалі не дивитися.

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Я думаю, будь-яка причина може бути поважною, якщо вона буде отією останньою краплею, що докотить до депресу.
    От мені не стидно за таку дурну причину, як погана погода - а он Черешня каже, шо це вобщє странность.
    я теж не розумію таку причину

Кобі, я завжди усвідомлюю, що це - депресія. Що мене накриває. Сиджу і сама собі прямо отак і кажу: "Мала, тебе накриває!" Тоді намагаюся думати, що це просто чергова чорна полоса, а за нею обов'язково, прєнєпрємєнно буде біла! Бо по-іншому і мене бути НЕ МОЖЕ! Життя ж як зебра :)
    добре, хоч розумієш! бо є товаріщі, які вважають, шо в них завжди все було погано!!!! і якшо шось і було хароше за ВСЕ життя, то це була якась випадковість.
    Тобто.. тут вже робота заключається в тому, шоб людині якось показати, шо і було хароше і Є!!! і канєшно ж буде.
    Але як це зробити? Просто так повірити - не хоче.

Пророк

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Але як це зробити? Просто так повірити - не хоче.
    Хтось уже, наче, писав тут, що можна почати говорити про погане. В подробицях розповідати кілька днів про прикрощі інших людей, бажано знайомих цій людині. Кобі, якщо твій знайомий - українець, то йому полагається радіти, коли чує про проблєми сусідів. Ну і взагалі, на темному фоні свій сірий настрій здасться світлим.
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Хтось уже, наче, писав тут, що можна почати говорити про погане. В подробицях розповідати кілька днів про прикрощі інших людей, бажано знайомих цій людині. Кобі, якщо твій знайомий - українець, то йому полагається радіти, коли чує про проблєми сусідів. Ну і взагалі, на темному фоні свій сірий настрій здасться світлим.
    ну.. є доля правди в цьому, але мені наче краще показувати світлі сторони життя
    модератор

Слыхал я где-то такую умную мысль:
    "Если уже попал в ж*** (депрессия тоже подойдёт), то можно предпринять две вещи:
    1. Долго и тщательно анализировать причины этого, делать выводы, и т п.
    2. Не думая, выкарабкиваться!"
    ри?

Щойно бомбардувала знайому психологшу питаннями на цю тему.
    Вона, по-перше, зауважила, що депресія - це хвороба і ми неправильно вживаємо цей термін.
    По-друге, сказала, що люди всі різні і засмучуватись можуть з різних причин, вплоть до того, що людь їхав на роботу на траліку, а там на ногу наступила бабка ще й вилаяла "Якого дідька лисого ти тут свої клешні розставив?!" Всьо, причина готова. Тобто визначених якихось причин немає. Але ці причини залежать від психологічного стану людини) Психіка стійка - тебе навряд чи виб'є з колії такий казус, як стара у тралєйбусі, що не дивиться під ноги. Психіка слабка - відповідно привід для пригніченості.
    А ще нагадала про таке поняття, як "позітівноє мишлєніє"!!
    (Нра' "позітівноє мишлєніє", у мене воно діє під лозунгом "Все, що не єсть - на краще!")
    Привела приклад. Дарять маленьким дєвочкам кольорові мєлки, щоб малювати на асфальті. І випадково впускають коробочку, коли передають у дитячі руки. То одна пригає від радості - у неї є мєлки, ще й вдвічі більше стало. А інша плаче - її ображено, їй підсунули погані мєлки, коцані.
    Ну от треба у всьому знаходити плюси. І знати! Думки мають бути позитивними!! Думки матеріальні, як воно не заяложено звучить. Якщо думаєш про погане - то тільки погане і бачиш навколо. Якщо хочеш бути щасливим - будь! Роби себе щасливим! Сам куй своє щастя :)

П.С. Додала, якщо вже шось сильно пече, то не треба заганяти його в себе. Якщо є якась "катастрофа", сядь, погорюй, подумай, шо ти нещасне, непотрібне, жалюгідне створіння. А потім встань, підніми руку вгору, на видоху зі словами "А ну його до біса!!" опусти з силою вниз, і починай жити на позитивній ноті ))))))))))
    2.0

kobieta, чув, а ти спомни такі моменти, коли оте западло валить і валить.... і тоді начинаєш зразу нєрнічать, а потом в башці гупає "в мене нічо не получається....в мене нічо не получається.....в мене нічо не получається......"
    як конкретно вигрібать з такой дупи, я ще не поняф, поки шо обираю методу - це треба пережить.
    от коли мене криє, я іноді кажу про це Малій, случайно в розмові прохоплюся... і вона мене тоді давай пилять, а чого ти типу мовчиш, нада говорить про свої проблеми... ну а толку? хоча іноді помагає...
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    kobieta, чув, а ти спомни такі моменти, коли оте западло валить і валить.... і тоді начинаєш зразу нєрнічать, а потом в башці гупає "в мене нічо не получається....в мене нічо не получається.....в мене нічо не получається......"
    я в таких випадках не піддаюся, і згадую те, що в мене получається, згадую свої успіхи, свої вміння і досягнення(в кожного це різний масштаб - хтось видатний вчений, а хтось гарно вміє смажити картоплю).
    В принципі, мені це знайомо, але не даюся такому настроєві більше, ніж на день.
    Протистояти може бути важко, якшо дуже заморений, виснажений, голодний, змерз і т.д.
    Але якшо виспатися, поїсти, зігрітися.... то одразу це проходить, і можна на проблему глянути об’єктивно, а не варитися у власному соку.

Мені здається, що людям навіть подобається варитися в такому - коли їх засмоктує, все погано.. вони починають підливати масла і накручувати себе більше і більше. Мовляв, я ж казав, шо я невдаха, шо нікому я не потрібен, казав жеж - казав! от так і вийшло
    ну і крутить, крутить, крутить себе, доки хтось його не висмикне з цього, або якшо сильний, то розірве сам кокон.

Вона, по-перше, зауважила, що депресія - це хвороба і ми неправильно вживаємо цей термін.
    в цій темі я заговорила саме про хворобу
    Філософф

Я начиталась всех и решила вспомнить, когда у меня последний раз был депрессняк. Вышло, что давно, еще в той жизни...
    Проанализировала и получилось, что часто я грустила и шмаркалась до появления децко. И дело не в том, что я очень мечтала о ребенке и теперь - во оно. Нифига, наоборот, думала, что я не предназначена для таких делов. Но теперь даже не то, что я раскрыла в себе супер-маму, или не имею права взгруснуть, или совсем причин нету, не... не поэтому мне хорошо. А, наверное, потому, что я научилась ценить личное свободное (даже просто личное) время. Это просто ОФИГЕННО, когда ты можешь просто побыть один и помолчать-посидеть-проехать в маршрутке, просто смотря в окно. А про творчество, встречи с приятными людьми, поездки, просмотр фильмов, чтение книг и говорить нечего. Это просто счастье - иметь возможность ко всему этому дотронутся. Человек с такой возможностью просто не имеет права депрессировать.
    Хазяин квартиры, которую мы снимаем, сегодня поменял нам унитаз с трещиной на новый. Не, ну жизнь просто прекрасна.
    Філософф

О, депресняк, яке гаденьке состояніє. Я взагалі вважаю себе сильною морально людиною і взагалі завжди думаю, що все дєлається к луччєму.
    Але мать так люди устроєні, що навіть якщо все офігєнно довго, то все одно треба трошки погорювати і пожаліти себе-щоб тебе пожаліли-похлопали по спині і сказали, що все офігенно і т.д.

Тому коли буває (а це буває рііідко, ну просто дуже), то зазвичай я :
    1. -виказую чоловіку все, що за останній час мені не подобалось, потом іду спать на діван, гірко плачу на дивані сама, жалію себе і зарьована засипаю.
    2. - кудись шурую тинятися і виключаю телефон, роблю всілякі речі, на які обично жалієш часу-грошей-уваги, бо робота-сім'я-комусь вічно щось треба.

Зазвичай після півдня тинянь попускає, або допомагає зміна обстановки - на пару днів поїхати до когось вгості, так щоб не займатися повсякденними справами.

А взагалі, останні роки депресія буває тільки чомусь пов'язана з квартирними питаннями, необхідність чергового переселення вводить мене в транс просто.
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    щоб тебе пожаліли-похлопали по спині і сказали, що все офігенно
    страшенно цього не люблю. Все переварюю в собі, при потребі сама себе жалію, на що даю собі максимум годинку-другу, потім зціплюю зубки (буквально), примусово натягую посмішку, тут же знаходжу мінімальну причину посміхатися природньо і пішла "сваи вкалачивать")))
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4