Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей10Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4
Показано с 11 по 20 из 32.
    Руда, з хвостом

Re: Якшо когось засмоктало в депресію...

Правду сказали, що до депресії зазвичай доводить певна сукупність подій, речей, слів, вчинків....бо коли щось одне трапляється, ти собі думаєш - та нічого, це погано, але он те і те дуже даже харашоооо!!! Але коли все довкола погано і не видно світла в кінці усіма нами улюбленого тунелю...ото справді не є добре.
    Мене зазвичай найбільше гнітить невідомість. Коли не знаєш, що чекати завтра і в якому напрямку рухатись.
    А ще -- он бачиш як це робить Петя, Вася, Маня?? А я так не вмію!!! (Хоча є півсотні Вань, Фросьок, Прісьок, які не вміють і малесенької частинки того, що вмієш ти. І головою то ти це розумієш. Але ж депресії про це невідомо).

part of me

Треба мати стійку нервову систему і все буде гаразд
    Мене була депресія із-за трьох причин:
    1. Недостатньо вітамінів (це зимою таке бувало, наразі за собою не помічав)
    2. Перенавантаження організму (це коли тренувався часто і довго, інколи виникала депресія)
    3. 2-3 банки енергетичного напою за одну добу (оце перевірений спосіб викликати депресію, Red Bull форева, дуже добре, що пити енергетики я перестав повністю)
    Я просто з часом зрозумів, що інколи буває такий стан і відповідно, коли він настає, роблю поправку на нього. Тобто просто розумію, що зараз в мене депресія і на все намагаюся реагувати так, як би реагував, коли б її не було. А всі думки про те що люди - ...., баби - ...., а сонце - ..... ліхтар, засовую куди подалі.

Тобто самий легкий спосіб позбутися депресії: гарно їсти, вживати вітаміни, дотримуватися режиму сну, робити фізичні вправи і гуляти на свіжому повітрі, і нічого не брати близько до серця, бо з цього нічого гарного ніколи не виходить.
    Пророк

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Треба мати стійку нервову систему і все буде гаразд
    Мене була депресія із-за трьох причин:
    1. Недостатньо вітамінів (це зимою таке бувало, наразі за собою не помічав)
    2. Перенавантаження організму (це коли тренувався часто і довго, інколи виникала депресія)
    3. 2-3 банки енергетичного напою за одну добу (оце перевірений спосіб викликати депресію, Red Bull форева, дуже добре, що пити енергетики я перестав повністю)
    Я просто з часом зрозумів, що інколи буває такий стан і відповідно, коли він настає, роблю поправку на нього. Тобто просто розумію, що зараз в мене депресія і на все намагаюся реагувати так, як би реагував, коли б її не було. А всі думки про те що люди - ...., баби - ...., а сонце - ..... ліхтар, засовую куди подалі.

Тобто самий легкий спосіб позбутися депресії: гарно їсти, вживати вітаміни, дотримуватися режиму сну, робити фізичні вправи і гуляти на свіжому повітрі, і нічого не брати близько до серця, бо з цього нічого гарного ніколи не виходить.

цікаві причини
    і гарні поради

Я от теж вважаю, шо навіть коли депресія сіла зверху, треба усвідомлювати, що це - депресія! Що так - не завжди!!!!
    І по-моєму, в більшості людей саме в цьому полягає головна проблема - їм здається, шо все зараз погано, і ЗАВЖДИ було погано, ну і роблять висновок, шо нічого й старатися, бо так і буде вже НАЗАВЖДИИИИ.
    part of me

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    І по-моєму, в більшості людей саме в цьому полягає головна проблема - їм здається, шо все зараз погано, і ЗАВЖДИ було погано, ну і роблять висновок, шо нічого й старатися, бо так і буде вже НАЗАВЖДИИИИ
    Так роблять або песимісти або невдахи і лентяї, у перших просто такий тип характеру, але і у перших, і у других причина в них самих.
    Пророк

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Так роблять або песимісти або невдахи і лентяї, у перших просто такий тип характеру, але і у перших, і у других причина в них самих.
    та це ясно, шо в них самих...
    але ж ми всі різні, і формувалися по-різному: хтось може в дуже благополучних для психіки умовах, в яких людина психічно окріпла і все їй тепер ні по чьом! до всіх невдач ставиться філософськи, не переймається сильно, робить тільки правильні висновки, переступає і йде далі...
    а шо робити з людьми, які мають комплекс неповноцінності, сформований, як завжди в дитинстві? шо ж робити їм, якщо вони звикли думати, шо все завжди в них повинно бути погано?

цікаво, що радять психоаналітики в таких випадках...
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Коли приходить усвідомлення того, що люди без тебе прекрасно, пречудово будуть жити далі і робити всякі свої цікаві справи і їм навіть краще буде, стає так нехарашо, шо вобще.
    Згадалися слова Сергія Бодрова молодшого:
    "Ты становишься на углу оживленной улицы и представляшь,что тебя здесь нет. Вернее,тебя нет вообще. Пешеходы идут, сигналят машины, открываются двери магазинов, сменяются пассажиры на остановке. То есть в принципе мир продолжает жить и без тебя. Понимать это больно. Но важно…"

І від себе:
    Найголовніше - вірити у себе, у те, що ти все подолаєш, не падати униз, не котитися, не дати обставинам, долі тебе зламати. Не треба боятися падати. Піднятися можна завжди.
    Пророк

Вирішила викласти оптимістичне відео

мажьтесь солнцезащитными кремами
    2.0

kobieta, а причини вони в кожного різні.
    наприклад, об"єктивні, коли близьким погано, коли втратив когось, коли тотально нічого в житті не виходить...
    і суб"єктивні: коли чогось хочеться, але не можеться; коли ПМС (цього теж виключати не будемо, бо іноді гормони такі чудєса творять. стосується тіки дєвачок); самокопання; не з той ноги встав.
    тоїсть ніяка причина не є, по суті зазорною. питання в іншому - як вирулювати.
    іноді пустить всьо на самотьок з передчуттям, що попустить. а іноді тре грести і сильно, бо затяне глибоко і надовго.
    часто буває так, шо тебе криє не з конкретної причини, а просто тотально хєрово. але навіть сформулювати чого так, ти не можеш. ото тоді лише сидіти в засаді і чекати на оспівану в народній творчості білу смугу.

sharasha, ми якраз не так давно говорили про "падати". людина мені сказал, що падати це фігня - падаєш собі і всьо... а када вже остаточно впав і тре вилазити - ото де починається жара.
    Ф., при чому тут песимізм, якшо воно і правда так буває, коли чи не судьба, чи просто все проти тебе. як отам в грі "обломай-ка". тобто я до такого стану речей звикла вже. колись їхали "на Харьков" і перед якойсь там станцією, за 40 км од колишньой столиці, поїзд став, бо там тіпа путі розійшлися чи обрив чи шось поламалося. а нам з пересадкою. але я не нервуюся, бо я знаю, шо так всігда буває. а моя попутчіца каже, що з ней нікада і нічо подобного не було. кажу, привикай, нам два тижні з тобой калбасіцца. но біш нічо такого особо не було. єдине, в нашій групі (ми на ученія їхали) чувак "мебель ценную", тобто техніку, в морі втопив. а солона вода ніжним запчастям шо хіросіма_нагасакам )))
    або з останнього: зібралася в театр, а виставу скасували. ну от нічо ж не зробиш... тобто це вже не песимізм... і про питання "запрограмувала" не може буть мови, бо ці речі не тебе конкретно стосуються, а побіжно.
    ри?

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Бо я питаю про те, що ви вважаєте дійсно поважною причиною для того, шоб не стидно було і подепресувати
    Я думаю, будь-яка причина може бути поважною, якщо вона буде отією останньою краплею, що докотить до депресу.
    От мені не стидно за таку дурну причину, як погана погода - а он Черешня каже, шо це вобщє странность.

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Мене ніколи не гнітить! Хіба є різниця, яка погода за боротом, коли в серці весна?
    Мене - завжди.
    Простий приклад: валить підряд пару днів сніг, хоча вже весна і дуже хочеться тепла, хочеться скинути кожухи, хочеться ходити в кросівках і майці, хочеться бачити бруньки на деревах і радуватися виткнувшійся з-під снігу зеленій траві. Всьо! Жесть! Накриває по-чорному. Встаєш, глянеш за вікно, а ТАМ! Важкі сірі хмари, лупить дощ зі снігом, холодно, мряка, ще й слизько. Це всьо! ВСЬО!!!! Хочеться забитися в куток і тихо скулити, як побита собака. Хочеться миттєво вмерти! Щоб волшебнік щолкнув пальцями - і ти зразу іздох!
    І вдруг натє, встаю сьогодні, глядь за вікно, а на вулиці сонячно, блакитне небо, хоч і холодно. Життя миттю налагодилося!! І чого мені ото вмирати, якшо сонце світить?! Все у мене буде отлічно!! Відразу де й взялися сили для купи роботи, яка ще вчора у гнітючу погоду казалась просто нездоланною.
    Не знаю, може у когось ще така залежність є, але погода для мене - дуже визначальний фактор.
    Він не визначальний тільки тоді, коли я жутко закохана, так, що дихнути важко :) Тоді мені і дощ не дощ, і холод не холод))))

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Не тільки твоїх. Взагалі, бути потрібною - дуже важливо. Коли приходить усвідомлення того, що люди без тебе прекрасно, пречудово будуть жити далі і робити всякі свої цікаві справи і їм навіть краще буде, стає так нехарашо, шо вобще. А ще гірше бути непотрібною самому собі. Коли нічого не робиш і робити нічого не хочеш. Коли відкриваєш зранку очі і не розумієш навіщо.
    От я знала, що ти мене зрозумієш. От саме фіговіше, коли ти просинаєшся і думаєш - і шо? І шо сьогодні? Так як і вчора?! І нашо оце все?! КОМУ ВОНО НАДА??

Кобі, я завжди усвідомлюю, що це - депресія. Що мене накриває. Сиджу і сама собі прямо отак і кажу: "Мала, тебе накриває!" Тоді намагаюся думати, що це просто чергова чорна полоса, а за нею обов'язково, прєнєпрємєнно буде біла! Бо по-іншому і мене бути НЕ МОЖЕ! Життя ж як зебра :)

sharasha, тобі п'ятірка за пост!
    Інколи треба дозволити собі впасти на саме дно, щоб зрозуміти - треба, треба карабкатися вверх, бо там - краще, там світло, там - все шо ти єсть)))
    2.0

предлагаю тему перенести у психологію.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4