Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей102Благодарности
Вы сможете добавить новое сообщение в тему через Уже сейчас
+ Ответить в теме
Страница 4 из 11
Показано с 31 по 40 из 106.
    Руда, з хвостом

Re: Свадебные сайты в Полтаве

Та ладно, не треба так буквально сприймати)))) Я б перша не витримала такого....
    А зрештою, шо купуємо, те і маємо. Якщо ви найняли собі за 300 гривень на цілий день "супер-професіонала", то результат відповідний. За оригінальність і творчий підхід треба платити. Іще історії-страшилки, знайомі розказували: фото і відео спеціалісти тільки протягом першого столу на бенкеті випили пляшку горілки, решту вечора теж собі не відмовляли..то оператор знімав з нижньої точки, точніше лежачи.....
    І таких історій море.

модератор

Ответ Сообщение от Rinka Посмотреть сообщение
    Якщо ви найняли собі за 300 гривень на цілий день "супер-професіонала", то результат відповідний.
    Это ещё пол беды, хуже когда нанимают за 3000гр такого-же "супер-професіонала"...
    Філософф

Знаєте, коли я виходила заміж, у нас не було грошей на суперпрофесіонала. Нам пощастило, що одружувались у травні. За ті ж 300 грн. з нами працював дуже непоганий фотограф. Зголосився, тому що травень-не хлібний місяць. По-перше, він мені дуже сподобався, як людина. Ми з ним одразу одне одного зрозуміли. Він дуже допоміг, розрулюючи з гумором деякі ситуації з нашого сумбурного, хоча й веселого весілля. Типу те загубили, а про те не подумали. Позувати мені сподобалось страшенно. Я б день позувала. Мені свекри не дали. Звичайно, гості ждуть, поки молоді нафотографуються, а молоді завжди запізнюються. Тут свекри зуділи над вухом і ми приїхали вчасно. Фотографуватись на натурі часу майже не було, тому їхали по стандартним місцям. Погода була сонячна, вітряна, все цвіло, небо блакитне, інших молодят поруч не було- травень. Штамп не штамп - але альтанка цього дня була створена для весільної фотографії.Фотосесія вийшла казкова. Звичайно, при такому темпі ми розуміли, що багато чого буде стандартним. Але ж молодята всеодно різні і навіть стандартні фотки різними виходять. Навіть щось миле є в цій смішній фаті, смішному щасливому молодому в костюмі, смішних стандартних позах, коли це дивишся через деякий час. Це як діти, які граються у принців і принцес.У ході постановок у мене часто виникали свіжі ідеї, які ми також втілювали. От чесно, фоткання - було найцікавішою частиною весілля. Крім того, фотограф встиг зробити безліч кадрів експромтом, коли ми навіть не бачили, що нас фотографують. Застілля, яке теж вийшло дуже жваве, це при тому, що народу було 25 чоловік, він теж зняв від і до. Не знаю, як там з точки зору ідеальних пропорцій і композиції, але він відтворив головне- характери, настрій, дивишся на фотку і відчуваєш те, що тоді було. Ось я стою, тримаю фату і мене шнурують, ось я дивлюсь на себе, задоволена результатом, це -не постановочні кадри, я на них трохи кумедна, але це насправді я, а не загламурена фотошоплена хтось без недоліків. Я дуже рада, що з нами був саме цей фотограф, тому що він - фотограф від душі, зберіг наші живі емоції. І не хочу я знати, у скількох альбомах є схожі фотки, всеодно вони не такі.
    модератор

Однажды наблюдала как работает у нас одна девушка фотограф на свадьбах. У нее настолько четко накатанный маршрут - что я, увидя ее в следующий раз точно знала, куда она пойдет и что скажет. Загс - елочки - толкание камня - невеста в ложке - башня - и возле колонн самой беседки. И ребят молодоженов выставляет как по копирке) И говорит одни и те же слова...Скууучно) А некоторые при снятии этих штампов умудряются поместить столб от орла как продолжение головы жениха, а фонарями украсить голову невесты. Да еще и на сайте выложитьТоже своего рода креатив.
    Без штампов на свадьбе не обойдешься. Невеста у окна, невеста с мамой, невеста на руках у жениха, да на той же беседке - это штампы - но штампы дающие простор фантазии. Потому что это можно снять по разному, вложить разные эмоции ( или их отсутствие?). А ложки, камне толкания и ладошки это просто от отсутствия фантазии и художественного вкуса).
    Новачок

Ответ Сообщение от ;107358
    Щодо сайту: дизайн — так собі, особливо вражає пункт меню, що не вліз. І безкоштовний хостинг з рекламою де не попадя теж не додає солідності, як і безкоштовний хостинг. Вибачте, але схоже на сторінку розроблену школярем.
    Виникає відчуття, що ви не певні, що будете і надалі займатися цим видом діяльності, тому на швидку руку зробили тимчасову сторінку.
    Уважаемый fragov Вы смотрите на "кнопочки" сайта или на информацию которую он в себе несёт?! Вы что ждёте от сайтов "супер-мега выпендрёжа"?! Этот сайт создавался не для выставки ВЕБ-масеров и не для того чтобы перед вами выделоваться тоже, а для того чтобы люди могли найти полезную для них информацию, цены на предоставляемые услуги и контакты! К тому же сайт находится в стадии разработки и ещё не полностью закончен. А насчёт Вашей фразы: "ви не певні, що будете і надалі займатися цим видом діяльності" - это означает что Вы очень поверхностный человек и Вам не интересно то, что снимает профессионал своего дела, проф. аппаратурой с огромным опытом работы, Вы только ищите к чему бы придраться! Если я буду пользоватся платными хостингами - то я эту плату внесу в стоимость своих услуг. Вы хотите платить БОЛЬШЕ???!

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Продивилася. Заглянула в фото і приунила - чому фотографи роблять однакові фото? Одні й ті ж місця, одні й ті ж пози.....
    невже всі люблять однотипність?
    Смотрю на невест и приунываю... Почему нет ни одной невесты в кирзовых сапогах и с чёрной помадой?? А неплохо было бы одевать кольца падая вниз с парашютом. У меня 54 прыжка. Может прыгнем?!
    Все невесты всех городов ведут себя однотипно: фата, платье на прокат с чужого плеча, ЗАГС и т.п.

Ответ Сообщение от Rinka Посмотреть сообщение
    Перша, на мою думку причина - обмаль часу.
    Друга - який відсоток молодят є професійними моделями?
    Третя - у Васі і Свєти така фотка в альбомі є, а як це у мене такої не буде???
    Це все банальні речі, про які говорили вже тут в темах неодноразово.
    У різних людей, різний підхід до роботи. Але в будь-якому разі - це не станок і не деталі по шаблону чи кресленню. Нічого поганого в тому, що у фотографа є певні ідеї (заготовки), які він/вона використовує час від часу. Але дуже багато такого: під оцим деревом станьте так, а під он отим - отак і отак. І шаг влєво, шаг вправо....самі знаєте, що далі. Багато ж і від молодят залежить. Який би не був суперпрофесіонал фотограф чи оператор - він же замість них в кадр не стане. А часто спостерігала таке, шо саме у фотографів/операторів більше емоцій, ніж у самої пари (а в тих кислі міни....)
    А ще одна з причин - неправильний підхід до цього питання, бо в основному люди на цьому мало розуміються і просто не знають, які вимоги треба ставити, щоб купити якісний товар.
    Лайт, ми до тебе на весілля в чергу станемо??? Влаштуєш кастинг, може і вибереш когось!!!!!!!
    А я хочу женіха на руці потримать, cethy, зробиш?????
    Молодец! Доходчиво пояснила "креативным" невестам:) Чувствуется рука колеги.
    part of me

oleh, вам варто було спочатку розібратися в який розділ ви пишете. Цей розділ створено саме для того, щоб показувати свої сайти і отримувати критику, щодо дизайну, верстки та іншого. Якщо це «тупо» реклама, то для цього є Комерційний розділ.

Видєловаться — це замовляти сайт, який можна зробити за 1000 грн, за 10000 грн. Те що робити ви, це теж саме що розміщати оголошення на порваних і пом'ятих листах з зошита і чекати на серйозне сприйняття їх і вашої справи. До речі, до того ж — не своїх листах, на яких ще є і чужа реклама.
    Ответ Сообщение от oleh Посмотреть сообщение
    Если я буду пользоватся платными хостингами - то я эту плату внесу в стоимость своих услуг. Вы хотите платить БОЛЬШЕ???!
    Не смішіть людей, скільки ж коштують ваші послуги, якщо заплатити додаткових 210 грн на рік, для вас проблема. Ваша справа не оформлена офіційно? Бо кожного місяця мені приходиться платити майже вдвічі більшу суму за те, що існує моє ПП.
    Новачок

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    oleh, вам варто було спочатку розібратися в який розділ ви пишете. Цей розділ створено саме для того, щоб показувати свої сайти і отримувати критику, щодо дизайну, верстки та іншого. Якщо це «тупо» реклама, то для цього є Комерційний розділ.

Видєловаться — це замовляти сайт, який можна зробити за 1000 грн, за 10000 грн. Те що робити ви, це теж саме що розміщати оголошення на порваних і пом'ятих листах з зошита і чекати на серйозне сприйняття їх і вашої справи. До речі, до того ж — не своїх листах, на яких ще є і чужа реклама.

Не смішіть людей, скільки ж коштують ваші послуги, якщо заплатити додаткових 210 грн на рік, для вас проблема. Ваша справа не оформлена офіційно? Бо кожного місяця мені приходиться платити майже вдвічі більшу суму за те, що існує моє ПП.
    Люди, даже не бедные, готовы истратить на попойку в ресторане боьшие деньги. Но это же для себя! А заплатить фотографу или видеооператору за работу лишних 50 грн. - рука не поднимается!!

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение

Если есть вопрсы по ценам - смотри на сайте!
    part of me

Люди, даже не бедные, готовы истратить на попойку в ресторане боьшие деньги. Но это же для себя! А заплатить фотографу или видеооператору за работу лишних 50 грн. - рука не поднимается!!
    oleh, ну у вас же не піднялась рука заплатити професіоналу, чому ви думаєте, що люди так само не думають і не зупиняються на власній мильниці?
    Руслан

Вы очень поверхностный человек и Вам не интересно то, что снимает профессионал своего дела, проф. аппаратурой с огромным опытом работы
    скажите пожалуйста какой проф аппаратурой снимаете -на сайте кажется виден только 500-й панас с проф микрофоном и широкоуголкой?
    можно посмотреть видеоработы? - на сайте не нашел
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Это ещё пол беды, хуже когда нанимают за 3000гр такого-же "супер-професіонала"...
    Вот вы правы!Недавно была на 2 свадьбах.На первой были фотограф и видеооператор их нашли по объявлению в нете.Они и фотки как пример выложили-как показал опыт не свои,и прям такая реклама шла.в итоге прогулка затянулась так что гости чуть не поумирали со скуки,эти "професионалы" сами не знали что и как делать.....
    А вот на второй все было совершенно по другому.Очень активный оператор.Он все время командывал стать сюда,посмотреть туда,пойти вот так-и гости не скучали.так что лучше не по сайтам а познакомым искать спецов.Чтобы могли сказать что так в его работе что не так.
    тоже самое при поиске музыкантов и тамады.нужно видить их работу и послушать отзывы.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 11