Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей102Благодарности
Вы сможете добавить новое сообщение в тему через Уже сейчас
+ Ответить в теме
Страница 3 из 11
Показано с 21 по 30 из 106.
    Новачок

Re: Свадебные сайты в Полтаве

Ответ Сообщение от olesik Посмотреть сообщение
    Всем приветик!Очень хочу узнать есть в Полтаве свадебные сайты?Помогите если кто знает такие!Если нет таких,то помогите найти фото-видеооператоров (профессионалов). Всем спасибо.
    [ Love story VIDEO™] Видео-фото съёмка на ВАШ праздник!

Мы предоставляем Вам широкий спектр услуг видео-фото съёмки на ваши торжества (Вы также можете заказать "только видео" или "только фото" съёмку).Все наши услуги выполняются на профессиональном уровне! Опыт работы - более 10 лет! Детали Вы можете найти на нашем сайте:

http://wedding.okis.ru/

ри?

Продивилася. Заглянула в фото і приунила - чому фотографи роблять однакові фото? Одні й ті ж місця, одні й ті ж пози.....
    невже всі люблять однотипність?
    part of me

Щодо сайту: дизайн — так собі, особливо вражає пункт меню, що не вліз. І безкоштовний хостинг з рекламою де не попадя теж не додає солідності, як і безкоштовний хостинг. Вибачте, але схоже на сторінку розроблену школярем.
    Виникає відчуття, що ви не певні, що будете і надалі займатися цим видом діяльності, тому на швидку руку зробили тимчасову сторінку.
    ри?

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Щодо сайту: дизайн — так собі, особливо вражає пункт меню, що не вліз. І безкоштовний хостинг з рекламою де не попадя теж не додає солідності, як і безкоштовний хостинг. Вибачте, але схоже на сторінку розроблену школярем.
    Нда, вилізша кнопка кинулася не тільки мені в очі...типу під забугорні сайти зроблено, але якось...кривувато, чи шо.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Продивилася. Заглянула в фото і приунила - чому фотографи роблять однакові фото? Одні й ті ж місця, одні й ті ж пози.....
    невже всі люблять однотипність?
    Тому причин несколько:
    конвейер-зачем выдумывать что-то новое, ведь это будет не понято и не оплачено;
    конвейер-ограничения по времени, надо быстро сделать много фоток;
    желание заказчика-например, кто откажется от увековечивания себя в столь знаменательный день на фоне Б. Беседки?
    ри?

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    желание заказчика-например, кто откажется от увековечивания себя в столь знаменательный день на фоне Б. Беседки?
    Напрімєр, я! Не хочу. Шо там красівого? Все загажено, обписано, толпи народу...
    Ну просто якось вибиває з колії такий підхід. Хоч би яка-небуть новізна.

Інша річ, коли ти хочеш чогось едакого, крєатівного, а тобі...- Ммм, а давайте-ка поєдєм к вєчному огню, а?! Нє? Ну тада ось тут, у фонтанчика. Супер-крєатів....
    Пророк

просто у багатьох людей стереотипи щодо весільних фото.
    я не вважаю що біла альтанка таке вже заїзжене місце, можна поновому подивитись на все.
    а от інколи наречені взагалі не уявляють як можно без фоти коли нєвєсту на рукє ніби тримає наречений....отут настає.......
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    ...
    Інша річ, коли ти хочеш чогось едакого, крєатівного, а тобі...- Ммм, а давайте-ка поєдєм к вєчному огню, а?! Нє? Ну тада ось тут, у фонтанчика. Супер-крєатів....
    Зачем ждать креатива от свадьбы? Креатив не делается за час-два беготни во время этого действа. Да и вообще, креатив и свадьба несовместимы - имхо.
    Руда, з хвостом

Перша, на мою думку причина - обмаль часу.
    Друга - який відсоток молодят є професійними моделями?
    Третя - у Васі і Свєти така фотка в альбомі є, а як це у мене такої не буде???
    Це все банальні речі, про які говорили вже тут в темах неодноразово.
    У різних людей, різний підхід до роботи. Але в будь-якому разі - це не станок і не деталі по шаблону чи кресленню. Нічого поганого в тому, що у фотографа є певні ідеї (заготовки), які він/вона використовує час від часу. Але дуже багато такого: під оцим деревом станьте так, а під он отим - отак і отак. І шаг влєво, шаг вправо....самі знаєте, що далі. Багато ж і від молодят залежить. Який би не був суперпрофесіонал фотограф чи оператор - він же замість них в кадр не стане. А часто спостерігала таке, шо саме у фотографів/операторів більше емоцій, ніж у самої пари (а в тих кислі міни....)
    А ще одна з причин - неправильний підхід до цього питання, бо в основному люди на цьому мало розуміються і просто не знають, які вимоги треба ставити, щоб купити якісний товар.
    Лайт, ми до тебе на весілля в чергу станемо??? Влаштуєш кастинг, може і вибереш когось!!!!!!!
    А я хочу женіха на руці потримать, cethy, зробиш?????
    Пророк

Rinka, на руці не роблю. і не просіть. а ще сонце вруці не роблю, і в ложці тоже.
    доречі, інколи дуже заважають гості своїм: А ну настя стань так і сяк, а ти вася так...
    наче це їх робота
+ Ответить в теме
Страница 3 из 11