Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности
  • 1 Сообщение от Руда
  • 2 Сообщение от Vasha Hvylya
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 9 из 9.
    модератор
    Flame

Денне рок-шоу з Андрієм Кадуком

По буднях з 14 до 15 на "Вашій Хвилі" стартує Денне рок-шоу.
    Шановні форумчани, рідіослухачі, нам цікаво, яку музику ви б хотіли чути? За умови високої активності, плей-лист будемо будувати з вашою допомогою, ба навіть більше - створимо рубрику "Музика від користувачів Полтавафоруму"
    Бажаете чути улюблені мелодії в ефірі розумного радіо - дописуйте сюди. Але не забувайте, в цій темі ітиметься винятково про рок!

Пророк

Re: Денне рок-шоу з Андрієм Кадуком

я перепрошую, з повагою ставлюсь до цього радіо і слухав його в інтернеті, але чи не забагато? наприклад, чи вартий шанований пан Кадук аж двох тем поряд? може, було би якось ущільнити? а то вся сторінка ваша........
    2.0

тю, та хай буде! то ж в розділі ведучі, а це в програмах. чого воно вас так напрягає?
    модератор

Кадук звезда эхвира
    модератор

То як, панове? Ви не любите рок-музику? Пропонуйте, що б ви хотіли почути з рок-композицій в нашому ефірі.
    Філософф

Шанований пан Кадук того не вартий, наскільки я знаю цього добродія. Його постійне мерегтіння на полтавському всьому діє на нерви. Складається враження, що ввімкнеш праску, а там він. Кадук наше всьо. Така увага дуже шкідлива для психічного здоров"я шанованого пана, оскільки в нього і так "во лбу звезда горит". А з приводу радіо- так рок-музика- це добре.
    модератор

Рок-шоу продовжується!
    Відтепер ви можете замовляти улюблені пісні за допомогою СМС.
    номер 096 2680812
    Надсилайте смс і ваша улюблена рок-пісня прозвучить в ефірі!
    2.0

кльове музло зараз! Доро Пеш була... зараз також ммм..
    чим радіво прикольне - шо ти б в плеєр такого не запхав, а тут в режимі "рандом" хороше таке...
    модератор

Ребята! ну наконец-то можно с помощью смски песни заказывать! урааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа
+ Ответить в теме

Теги для этой темы