Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 20 из 20.
    Нервова, курррва

Re: Вітальна програма "Час бажань"

Ответ Сообщение от Mihey Посмотреть сообщение
    Ляпис загнал.. и держит в загоне....)
    Який ти обізнаний! Наче у істоков прям стояв...

2.0

шановне панство, а власне чому ви вважаєте, що саме ваші смаки повинні якимось чином відображатися в будь-якому ефірі? єсть яке-небудь обґрунтування окрім "мені подобається" і "це модне музло"? яшо ви щас скажете про врахування смаків і побажань - то чому не варто поважати любителів гурту Гетьман, шанувальників Дедстар інк., або любителів класики, якої нема вопще нігде.

Mihey, ну не любиш і молодєц. це нічього не міняє. вообше. а бабушки Полтавщини люблять Наташу Май. І ти їм нічого не докажеш. І не треба нічого доводити. а "мотив задать" я не можу, ібо до музики не маю ніякого відношення і вобще, для мене загадка як вона утворюється.
    Def
    .

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    шановне панство, а власне чому ви вважаєте, що саме ваші смаки повинні якимось чином відображатися в будь-якому ефірі?
    Я уже понял что ты (радійниця). )))
    2.0

Def, маладєц. просто звіздєть не мішки ворочать. треба жить в реальному світі, мальчікі.
    а пісню мені таки найшли http://mp3sort.ifolder.ru/18649570
    Пророк

шановне панство, а власне чому ви вважаєте, що саме ваші смаки повинні якимось чином відображатися в будь-якому ефірі?
    тут якби одвічне питання, хто шо формує, ми ефір чи ефір нас. багато ж даже не підозрює шо є якась інша музика, крім тієї шо крутять скрізь, от і каже шо люблю слухати радіо. я тоже люблю слухати радіо, раніше активно слухала вашу хвилю (ггггг), і тоді на ній було дофігіща класних програм з цікавою мені музикою. а потім якось... змінилось шось. шо там щас крутять?

просто я тоже аудиторія, інше питання, скільки таких як я, і яку музику хочеться слухати такій аудиторії. ми не в більшості, мабуть, тому на нас багато не заробиш (тобто навіщо давати рекламу на непопулярне радіо?). тому слухаю радіо в неті - без реклами і привітальних програм, "тільки музика хмар і пішли всі нах*уй" (с)
    2.0

Ялина, ну на всіх не настачишся. слава ктулху, в нас міліон радів всяких разних і в інтернеті, і поза ним. я на радіві слухаю тіки передачі і новини, і то нечасто. а тілівізіра не дивлюся майже, ібо не нравицця.
    а музика вся в мене в плеєрі і кампутері. бо в мене може буть сьогодні сімфонік блек, а завтра хоспел. ))) а де найдеш таку кантору, яка всьо це буде тримать в межах одного формату.
    модератор

а бабушки Полтавщини люблять Наташу Май.
    у бабусь з Полтавщини є дротове радіо))
    2.0

Mihey, а у тебе інтернет. давай не будем.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Mihey Посмотреть сообщение
    у бабусь з Полтавщини є дротове радіо))
    це тобі так, для інфи
    За словами голови ОДА Олександра Удовіченка, дротове радіо на сьогодні для приватизованого „Укртелекому” є обузою та збитковою складовою. „Ми стоїмо перед проблемою знищення дротового радіо. Наразі все залежить від позиції „Укртелекому”, - зазначив губернатор сьогодні на прес-конференції.
    а пісню мені таки найшли
    аж сльози накотилися... а їм моднього подавай, місяць-три прозвучало і забули, що таке й було.
    Нервова, курррва

Mihey, дротове радіво потихеньку відживає і в селах. Це, приміром, велика проблема для моєї бабусі. Оскільки ще 9 років тому Обленерго порубали ці дроти разом із телефонними. Телефонні відновили, а радійні ні.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2