Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей23Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 6
Показано с 41 по 50 из 57.
    kit
    Гуру

Re: Курси програмування!

Выскажу своё мнение. Если учиться основательно (в вузе) - то для начала пойдёт и паскаль, потом будет C++ однозначно (классика жанра - "дохлый страус", он же Бьерн Срауструп), скорее всего будет ассемблер (для программирования различных контроллеров - хотя, может, зависит от специальности), теория баз данных и т.д.
    Если учиться самостоятельно, целенаправленно - то как и написали уже (HTML, CSS, JS ...), единственно, дополню - вместо CodeIgniter можно взять как вариант Yii 2 (в Полтаве как оказалось распространен), если начинать с python (а не php) - то фреймворк на его базе называется Django

Пророк

спасибо всем, хоть какая то картина вырисовуется
    Пророк

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Якщо вчитися самому для Frontend і хотіти отримати результат швидко, я б пішов таким шляхом:
    Почати вивчати HTML -> Почати вивчати PHP -> Почати вивчати CSS -> Почати вивчати Javascript -> Почати користуватися фреймворками (bootstrap, jQuery) -> Почати вивчати MySQL -> Почати користуватися PHP фреймворком (наприклад, один з простих і популярних CodeIgniter)
    А чи потрібен фронт-ендеру PHP? Ні, якісь основи знати, звичайно, не зашкодить, але як один з основних напрямків, та ще й перед CSS і JS?
    part of me

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    А чи потрібен фронт-ендеру PHP? Ні, якісь основи знати, звичайно, не зашкодить, але як один з основних напрямків, та ще й перед CSS і JS?
    Front-end Developer - це Frontend розробник, а не дизайнер.
    Пророк

це Frontend розробник
    Тоді, напевне, ми по-різному розуміємо поняття "Front-end розробник". Я, наприклад, розумію це, як "створювач коду, який виконується на клієнтському пристрої". Тоді як PHP-код, наскільки мені відомо, виконується на сервері.
    bvn
    йог на танке

Тому що ціль навчання не вивчити якусь мову программування, а вивчити алгорітми і вміти швидко знаходити рішення для поставлених задач. Паскаль простіше і викладачі звикли.
    Але ж можна вбити відразу двох зайців... а "викладачі звикли" це взагалі дивний якийсь аргумент, може вони взагалі до фортрану звикли, то що будем всіх вчити фортрану?

Всі названі мови легкі для початківців, крім C#. Питання тільки в тому, що ви хочете зробити.
    Тобто ви за Паскаль, тому що він простий... а C з його структурами, або Java з об'єктами вважаєте легким для початківців? Ну-ну... В мої часи програмування вивчали від простого до складного, тобто починали з лінійних програм, потім вивчали процедури/функції... до ООП, на жаль, взагалі не дійшли... Я так і бачу, як новачку починають втлумачувати, як для хелоуворлду треба описати клас і що воно таке.

Почати вивчати HTML -> Почати вивчати PHP -> Почати вивчати CSS -> Почати вивчати Javascript -> Почати користуватися фреймворками (bootstrap, jQuery) -> Почати вивчати MySQL -> Почати користуватися PHP фреймворком (наприклад, один з простих і популярних CodeIgniter)
    Так, мабуть йдуть більшість самоучок, і я їх числі. Хоча зараз би я запропонував іншу схему.

Почати вивчати HTML -> Почати вивчати CSS -> Почати вивчати Javascript -> Почати вивчати PHP -> Почати вичати Framework (я для себе обрав FuelPHP) і в кінці тільки закінчити MySQL... хоча все одно чіткої послідовності вибудувати не вийде, может трапитися так, що вже на якихось початкових моментах навчання знадобиться якийсь мінімальний набір знань з MySQL, та й ним все не закінчується... Хоча от, якщо мова таки йде про frontend, то це перші 3 ланки і все.

Ответ Сообщение от kit Посмотреть сообщение
    сли учиться основательно (в вузе) - то для начала пойдёт и паскаль
    От не розумію я, навіщо оця зайва сходинка?

Если учиться основательно (в вузе) - то для начала пойдёт и паскаль, потом будет C++ однозначно (классика жанра - "дохлый страус", он же Бьерн Срауструп), скорее всего будет ассемблер (для программирования различных контроллеров - хотя, может, зависит от специальности), теория баз данных и т.д.
    Тобто якщо вчитися у ВУЗі, то на системщика, а як самому, то на веб-програміста?

CodeIgniter можно взять как вариант Yii 2 (в Полтаве как оказалось распространен)
    Ось з цим аргументом можу й погодитись, хоча мені особисто він не сподобався. Ну в мене, як виявляється, досить специфічні смаки...

Я, наприклад, розумію це, як "створювач коду, який виконується на клієнтському пристрої". Тоді як PHP-код, наскільки мені відомо, виконується на сервері.
    Більше того, від форнтендера часто вимагається чітке знання HTML/CSS, окрім javascript'а. Звісно, що про фотошоп мова не йдеться, а от вміти пофіксити розмітку досить часто доводиться.
    Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Більше того, від форнтендера часто вимагається чітке знання HTML/CSS, окрім javascript'а.
    Так я і мав на увазі весь код, що виконується на клієнтському боці. Адже HTML/CSS - то теж є код, який виконується браузером, чи не так?
    kit
    Гуру

От не розумію я, навіщо оця зайва сходинка?
    Та чогось вважають що паскаль простий для початківців - може є статистика якась, і не так важливо що давати на цьому етапі - аби зрозуміло більше народу. А в вузі все одно буде багато зайвих сходинок - в нас навіть фортран був (ги-ги) - але то вже давно було, хоча в деяких полтавських вузах, наприклад, бейсик є ще до сих пір. Я теж проти того щоб вивчали застаріле, хто ці програми навчання пише...

Тобто якщо вчитися у ВУЗі, то на системщика, а як самому, то на веб-програміста?
    Давно не дивися програм навчання, можливо вже десь і є окремо веб-програмісти. Бігло переглянув ХНУРЕ, ХПІ, КПІ - окремо не знайшов на денній формі навчання.
    bvn
    йог на танке

Так я і мав на увазі весь код, що виконується на клієнтському боці. Адже HTML/CSS - то теж є код, який виконується браузером, чи не так?
    В якійсь мірі... якщо абстрагуватися від стандартного поняття "виконання коду", що передбачає певні керуючі структури... якщо про умовні блоки в HTML я ще можу погодитися, то циклів я там точно не зустрічав

Та чогось вважають що паскаль простий для початківців - може є статистика якась
    Він дійсно простий, але зайвий... PHP нічим не складніший, але може згодитися у профейсійній діяльності... Звісно, в виключних випадках може й знання фортрану згодитися (наприклад, щоб переписати якийсь старий код на більш сучсну мову), тож і на Делфі зараз ще дехто пише... але ж чи варто?

А в вузі все одно буде багато зайвих сходинок
    Так, але ж нафуа?

Я теж проти того щоб вивчали застаріле, хто ці програми навчання пише...
    От-то, і я про те... хоча тут спочатку мова йшла про самостійний вибір навчання, а не про ВУЗи.
    Пророк

у вузах дают устаревшие знания,
+ Ответить в теме
Страница 5 из 6