Грошова допомога постраждалим у війні!
Дерево благодарностей195Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 14
Показано с 11 по 20 из 132.
    Частий гість

Re: Вкусные и красивые торты на заказ

А вот еще

Пророк

Дуже гарні торти!!! Правда
    Але думаю, що вся оця красота(вся верхня частина на кожному торті) дуже не смачна.
    Таке має дуже подобатися дітям, бо їм зазвичай не важливо, яке воно на смак, а головне, щоб красиве було.
    Частий гість

Kobieta, замечание важное и, наверное, своевременное.
    Я не встречала ни одного человека, которому бы не нравилось на вкус такое покрытие. Оно делается из зефира и сахарной пудры, а если коричневый цвет, то + шоколад. Сверху торт не деревянный, а мягкий. Очень вкусно и сладко. Но кто не любит сладкого, тот и тортов не ест.
    Скорей всего у вас был опыт приобретения украшений из желатиновой мастики на рынке. Но та мастика и мои торты - две большие разницы.
    Кстати, иногда бывает, что люди снимают фигурки с торта на память.
    И два слова о последнем торте. Я его делала вместе с дочерью и ее подружкой на Зимний бал, который был вчера в ОЦЕВУМе. Частью Зимнего бала есть конкурс тортов. Наш торт занял 1 место по всем категориям и по вкусу, и по виду.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sladost Посмотреть сообщение
    Kobieta, замечание важное и, наверное, своевременное.
    Я не встречала ни одного человека, которому бы не нравилось на вкус такое покрытие. Оно делается из зефира и сахарной пудры, а если коричневый цвет, то + шоколад. Сверху торт не деревянный, а мягкий. Очень вкусно и сладко. Но кто не любит сладкого, тот и тортов не ест.
    Скорей всего у вас был опыт приобретения украшений из желатиновой мастики на рынке. Но та мастика и мои торты - две большие разницы.
    Кстати, иногда бывает, что люди снимают фигурки с торта на память.
    И два слова о последнем торте. Я его делала вместе с дочерью и ее подружкой на Зимний бал, который был вчера в ОЦЕВУМе. Частью Зимнего бала есть конкурс тортов. Наш торт занял 1 место по всем категориям и по вкусу, и по виду.
    Те, що вони не тверді, я зрозуміла.
    І останній мене найбільше вражає своїм покриттям якраз - дуже таки плавно все зроблено і видно, що не тверде.
    Я дійсно подумала на желатинову оту штуку, але відчуваю, що мені і зефірне покриття не дуже сподобалося б. Але то таке, якщо це зефір, то все ж краще. Є люди, яким подобається.
    І ще хотіла запитати щодо смаку: які вони всередині?
    Це все різні торти, чи один якийсь стандартний, а зверху ви робите кожного разу красоту нову?

P.S. В останньому б з’їла ведмедика, шапки грибів і відгризла б голову черепасі :)
    Частий гість

Про те, які мої торти в середині, почитайте на початку теми, я там все виклала. Але то лише декілька варіантів. В середині може бути будь-який торт.
    Частий гість

Сплошные медведи пошли...
    Banned

Офтоп:
    Блін, з самого ранку бачити ці вкусності і красівості више моїх сил! Це схоже на ізвращонне знущання над власним організмом - зайти в тему зранку і глянуть на черговий торт!
    Sladost, а у Вас не виникає бажання гризнути вже готовий торт? Бо у мене виникає, от саме гризнути з ціляка - так мені подобається.

А як Ви робите мішок і подушки, і гриби, і все інше? Виліплюєте? Бо я здається шось упустила з виду. Ну це так, просто цікаво, як ці шедеври робляться.
    Частий гість

Laithemmer, готова мастика нагадує ппластілін (Не за смаком!!! а на дотик.) І от, як в дитячому садочку, беру і ліплю все, що заманеться.За це і люблю її, що можна втілити будь-яку фантазію.
    Частий гість

И вот такой тортик Шляпка.
    Частий гість

Такий собі Тигрюля.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 14

Теги для этой темы