Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей44Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 8
Показано с 61 по 70 из 79.
    Завсідник

Re: Подростки и алкоголь

nickeler,
    А какое отношение к теме имеет твой вопрос?
    Уже исправила. А свои ошибки в словах когда по исправляешь

2.0

Akvarel', "по исправляешь", але я там апшибок не бачу. це не доклад, я так в жисті говорю. докладів щоденно вистачає з головою і на літературне писання нині не прендую, так шо цим не перейматеся. питання вважайте оффтопом, який таки в тему про спадковість.
    Філософф

Ответ Сообщение от Akvarel' Посмотреть сообщение
    [b] Тут писали, что пьющий народ-выгоден правительству так оно и есть...У нас нет, что б анти рекламу пустить, так нет,наоборот....мол пейте, это так здорово!
    Звісно вигідний.Саме банальне як правило бухий не стане серйозною загрозою для владного реживу.І не стане про свою біду думати.Так само як дуже бідний не буде мати притензій до влади йому кістку кинь і він радий а от вже більш менш забезпечений з почутям власної гідності буде і огого як

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение

Коновалець, дітки. тебе ніхто не просить про мене розказувать іншим. у них є очі і мозги. так шо утримайся від каментів в мій бік, бо звернуся до адміністрації.
    Офтоп:
    Так не треба було мене чудовиськом описувати а так що зробила те і отримуєш

всмислі да. там де мальчік з дівкої шуршать в кабінку і виходять відти пожмакані.
    Та да така реклама теж м"яко кажучі дуже дегенеративна

в смислі Сперма??? а чо з великої літери?
    Ну як сказати вона то грає як і яйцеклітина але коректніш написати спадковий матеріал
    2.0

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Так не треба було мене чудовиськом описувати а так що зробила те і отримуєш
    ага, це така в тебе мстя. не мудро. бо якшо ти хочеш здатися кращим за мене, то маєш і методи вибирати кращі. ти вибрав гірший. і кінець кінцем, почни ставити коми. бо твій потік свідомості треба перечитувати по дохріна разів.
    модератор

наявність няні тож не страховка. всяко буває
    Согласна на все 100%
    Філософф

Офтоп:

і кінець кінцем, почни ставити коми. бо твій потік свідомості треба перечитувати по дохріна разів.
    Офтоп:
    Писати це і демонстративно починати речення з малої букви

Ответ Сообщение от АлекS Посмотреть сообщение
    Согласна на все 100%
    Ну 100 відсотків ні що не дасть але прагнути до цього варто
    модератор

Может и не в тему, расскажу анекдот, дабы разрядить обстановку:
    Йде зайчик через ліс. Бачить — лежить півлітра. "О, півлітра!",— зрадів зайчик. Взяв пляшку під паху і чимчикує далі. Із-за куща побачила його лисиця. "О, півлітра і закуска!", — зраділа лисичка і рушила за зайцем. Їх достеріг вовк. "О, півлітра, закуска і панянка!", — та й рушив за ними. А із-за наступного куща виглянув ведмідь і зрадів: "О, півлітра, закуска, панянка, ще й є кому в морду дати!"
    Инвалид умственного труда

"Если Вы говорите, что у Вас нет проблем с алкоголем. Значит они есть!" (с) КВН
    Пророк

алкоголь настолько вошел в жизнь людей...и все потому что он присутствует в обмене веществ.
    Філософф

Брєд повний.В обміні речовин присутня купа хімічних сполук і огого скільки отрут і чомусь ні що інше крім алкоголю такого маштабу не набува.
+ Ответить в теме
Страница 7 из 8

Теги для этой темы